Pondelok 3. jún 2024Meniny má Karolína

Fortunaliga

FL: Železiarne Podbrezová zdolali MFK Tatran Liptovský Mikuláš

Domáci mali dobrý vstup do zápasu. Išli do vedenia už v ôsmej minúte po útočnej akcii na jeden dotyk, keď finálnu prihrávku ponúkol Kováčik a Cobnan zoči–voči brankárovi Liptákov nezaváhal.,aktualizované

Spartak dokonal obrat v nadstavení, Daniel: Nevzdali sme sa

Kľúčový podpis na zvrate stretnutia v prospech Trnavčanov mal Azeez Oseni. Mladý nigérijský stredopoliar krátko po zmene strán vyrovnal a v závere bol architekt gólovej prihrávky.

Prestížne derby FL patrilo Podbrezovej, ústrednou postavou bol Godál

Výraznou mierou k zisku troch bodov prispel aj brankár Podbrezovej Richard Ludha, ktorý zaknihoval čisté konto.

Ramirez opäť skóroval: Slovan Bratislava porazil Liptovský Mikuláš 1:0

Slovan tak natiahol šnúru bez prehry na päť zápasov vo všetkých súťažiach. ,aktualizované

Trnava v 5. kole nastúpi proti Michalovciam,Skalica privíta Ružomberok

Najlepšiu šestnástku tímov skompletizuje 9. novembra víťaz dohrávky medzi MŠK Tesla Stropkov a ŠK Slovan Bratislava.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš bol porazený FC ViOnom Zlaté Moravce 1:2

V stretnutí posledných dvoch tímov tabuľky padli góly až po prestávke.,aktualizované

MFK Zemplín Michalovce porazil AS Trenčín 2:0 v 15. kole Fortunaligy

Michalovčanom patrí v tabuľke deviate miesto s jednobodovou stratou na ôsmy Trenčín. ,aktualizované

MŠK Žilina prehrala proti Spartaku Trnava 1:2 v 15. kole FL

Domáci po zmene strán vyrovnali v 48. minúte z kopačky najlepšieho strelca tímu Dávida Ďuriša. ,aktualizované

Zápas FL MFK Ružomberok a MFK Dukla Banská Bystrica skončil remízou

V druhom polčase diváci na prvý vzruch čakali do 78. minúty, keď Filip Lichý presným pasom našiel Štefana Gereca.

MFK Skalica prehrala s ŠK Slovan Bratislava v 15. kole Fortuna ligy

Skóre otvoril v 11. minúte kapitán hostí Vladimír Weiss z pokutového kopu, dva góly v rýchlom slede pridali tesne pred prestávkou Juraj Kucka a Aleksandar Čavrič. ,aktualizované

Fortunaliga:Slovan zvýšil náskok na čele,Trnava zaváhala v Podbrezovej

Na úradujúceho vicemajstra Trnavu sa mohol dosiahnuť tretí DAC Dunajská Streda, na pôde FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble však získal len jeden bod za remízu.

Kucka rozhodol o výhre: Slovan zvíťazil na ihrisku Michaloviec 1:0

O jediný gól stretnutia sa v druhom polčase postaral Juraj Kucka, ktorý bol v tom čase na ihrisku len štyri minúty.

Podbrezová zdolala v šlágri 14. kola Spartak Trnava 3:1

Nováčik zaznamenal dva góly už v prvom polčase. Najskôr sa v 9. minúte presadil Peter Kováčik a päť minút pred prestávkou zvýšil náskok domácich Nigerijčan Moses David Cobnan.

Futbalisti MFK Ružomberok remízovali s MFK Tatran 1:1 v 14. kole FL

Ružomberčania vyrovnali už tri minúty po zmene strán zásluhou Martina Regáliho.,aktualizované

Futbalisti AS Trenčín zvíťazili nad MFK Skalica 3:1 v 14. kole FL

Trenčania sa víťazstvom bodovo vzdialili svojmu súperovi v dolnej polovici tabuľky.,aktualizované

Futbalisti Dukly zvíťazili nad MŠK Žilina 2:1 v 14. kole FL

Skóre duelu otvoril v siedmej minúte exportnou strelou z vyše dvadsiatich metrov hosťujúci Galčík, keď si pripravil pozíciu na zakončenie a loptu poslal do pravého horného rohu Hruškovej svätyne.,aktualizované

Dunajská Streda neudržala náskok, v Zlatých Moravciach remizovala

Všetky góly padli po prestávke. ,aktualizované

Futbalisti Podbrezovej prehrali tretíkrát za sebou,v Michalovciach 0:1

V tabuľke Podbrezová figuruje na piatej pozícii, keď nazbierala 20 bodov rovnako ako MFK Ružomberok na štvrtom mieste.

FORTUNA LIGA: Kocian ukončil spoluprácu s ViON Zlaté Moravce

O uvoľnenie z funkcie požiadal sám pre zdravotné problémy. ,aktualizované

V Banskej Bystrici hviezdili Faško a Polievka,brankár Száraz sa hneval

Dôvod na radosť v sobotu večer nemal brankár Michaloviec Benjamín Száraz. Inkasoval tri góly, za ktoré príliš nemohol.

MFK Dukla Banská Bystrica zdolala v 12. kole FL MFK Michalovce 3:1

V prvom polčase dominovali na ihrisku domáci, ktorí si vytvorili niekoľko šancí, ale gól strelili iba jeden, a to v 26. minúte, keď Faško hlavou aj s prispením žrde otvoril skóre.,aktualizované

Liptovský Mikuláš podľahol v 12. kole Fortuna ligy Dunajskej Strede

Liptáci sú naďalej na poslednom 12. mieste tabuľky, keď v doterajšom priebehu nazbierali iba štyri body. Prehra s DAC bola pre nich tretia za sebou.

MŠK Žilina remizoval v 12. kole Fortuna ligy s AS Trenčín

Gólov sa diváci dočkali v druhom polčase, na presný zásah Soaresa odpovedal v 75. minúte domáci Jambor.,aktualizované

FL: MFK Ružomberok zdolal Skalicu 2:0 v 12. kole

Napokon sa Tučný predsa zapísal do streleckej listiny, keď v 80. minúte skóroval prízemnou strelou k žrdi - 2:0.

Fortuna liga na dedine prinesie derby ôsmej ligy v priamom prenose

Cieľom projektu je zachovať atmosféru dedinského futbalu a zároveň priniesť prvky najvyššej slovenskej súťaže.

Derby v Trnave sa skončilo remízou, Slovan bez gólu už tri zápasy

Spartak mal príležitosti aj v prvom dejstve, na polovici svojho súpera sa však usadil až po prestávke, keď tréner Michal Gašparík pristúpil k zmene taktiky.

Derby medzi Spartakom a Slovanom sa skončilo remízou 0:0

Slovan má na čele tabuľky trojbodový náskok pred Podbrezovou, ktorá ako jediná v prebiehajúcej ligovej sezóne ešte neprehrala.,aktualizované

Podbrezová naďalej vo FL bez prehry, Trenčín štvrtýkrát v rade neuspel

Brankár Podbrezovej si za svoje výkony vyslúžil aj pozvánku do slovenskej reprezentácie do 21 rokov. V zápase proti Trenčínu opäť ukázal svoje kvality.

Zlaté Moravce podľahli v 11. kole Fortuna ligy Michalovciam 0:1

Zemplínčania si pripísali prvé víťazstvo po troch dueloch. Moravce nenadviazali na predchádzajúce prvé víťazstvo sezóny s Trenčínom a so 7 bodmi im patrí predposledná priečka. ,aktualizované

Podbrezová zdolala v 11. kole Fortuna ligy Trenčín 2:0

V priebežnej tabuľke sa pred nedeľným šlágrom kola Trnava – Slovan dostali na druhú priečku, keď na lídra a úradujúceho majstra z Bratislavy strácajú iba dva body.,aktualizované

Žilina zdolala v 11. kole Fortuna ligy Liptovský Mikuláš 4:2

Žlto-zelení smerovali za víťazstvom od úvodu. Po góloch Samuela Gidla a Adriána Kaprálika viedli 2:0 už v 22. minúte.

FORTUNA LIGA: Do kádra Trnavy pribudol mladý Nigérijčan Ali Baba

V roku 2018 podpísal prvý profesionálny kontrakt s gréckym klubom Asteras Tripolis, vlani hosťoval v konkurenčnom tíme Xanthi.

Slovan sa musí zaobísť bez Kankavu, Weiss st.: Je nenahraditeľný

Slovanisti sa budú môcť opäť oprieť o päťcifernú návštevu. V stredu sa počet predaných vstupeniek blížil k 10.000, klub očakáva 12.000 až 14.000 fanúšikov.

FL: Zlaté Moravce angažovali českého obrancu Tomla z Pardubíc

Dvadsaťšesťročný stopér podpísal kontrakt na rok s opciou na ďalšiu sezónu.

Slovan je na čele tabuľky Fortuna ligy o päť bodov pred Podbrezovou

Podbrezová je naďalej ako jediné mužstvo v sezóne bez prehry. So štyrmi víťazstvami a piatimi remízami stráca na Slovan päť bodov.

MFK Ružomberok zdolal v 9. kole Fortuna ligy FC Spartak Trnava 3:2

Ružomberčania triumfovali vďaka skvelej efektivite a priblížili sa Spartaku na dva body.

Slovan s ťažkosťami bodoval v B. Bystrici, Duklu mrzeli dve brvná

Trénera bratislavského mužstva Vladimíra Weissa sklamali niektoré individuálne výkony hráčov, avšak zisk troch bodov ho uspokojil.

FORTUNA LIGA: Podbrezová ukradla všetky body Žiline spod Dubňa

Domáci dohrávali už od 25. minúty bez vylúčeného stopéra a kapitána Tomáša Nemčíka, ktorý videl červenú kartu po konzultácii rozhodcu so systémom VAR. ,aktualizované

FORTUNA LIGA: Gono zamieril zo Žiliny na hosťovanie do Wisly Plock

Plock figuruje po 7. kole najvyššej poľskej súťaže so ziskom 16 bodov na čele tabuľky.