Pohronie zvíťazilo nad Zlatými Moravcami vo 8. kole

Na pohrebe boli prítomní mnohí bývalí spoluhráči vrátane Giuseppeho Bergomiho, ktorý hral so Schillacim za Inter a bol aj kapitán reprezentácie na svetovom šampionáte v roku 1990.

Štart brankára Neuera v dueli Bayernu proti Brémam je otázny

Manuel Neuer by sa mal dnes zapojiť do tréningu a potom sa rozhodneme, povedal tréner tímu Vincent Kompany na tlačovej konferencii.

Hanckov Feyenoord utrpel domáci debakel s Leverkusenom 0:4

Podľa brankára holandského tímu Timona Wellenreuthera sa v prvom polčase naplnil najhorší možný scenár. "Tento zápas pre nás nemohol dopadnúť oveľa horšie."

Poľský futbalový zväz finančne pomôže klubom, ktoré zasiahli povodne

Poľský futbalový klub Slask Vroclav odložil pondelňajší domáci zápas proti Stalu Mielec a poskytol svoj štadión pre zber materiálnej pomoci pre ľudí a kluby, zasiahnutých povodňami.

Arnold skončil po šiestich rokoch na poste trénera Austrálie

Arnold priviedol Austráliu k postupu na MS 2022 v Katare, kde sa Socceroos prebojovali zo základnej skupiny do osemfinále a tam vypadli po prehre s neskorším šampiónom Argentínou 1:2.

Barcelona s 10 hráčmi prehrala v Monaku, Atalanta - Arsenal 0:0

Benficu potiahli v Belehrade za triumfom tureckí legionári.,aktualizované

Maignan a Calabria z AC Miláno budú k dispozícii v derby s Interom

La Gazzetta dello Sport informoval o tom, že Maignan vo štvrtok ráno trénoval s tímom a nepociťuje bolesť v kolene, pričom to isté platí aj o Calabriovi.

Dinamo Záhreb po debakli v Mníchove odvolalo trénera Jakiroviča

Dinamo dočasne povedie doterajší asistent Sandro Perkovič. Ďalší zápas v LM odohrá chorvátsky zástupca 2. októbra doma proti AS Monaco.

Adresu mníchovskej Allianz arény premenujú na počesť Beckenbauera

Premenovanie adresy, na ktorej sa nachádza Allianz aréna, má byť poctou mimoriadnym úspechom Cisára Franza.

Škrtel je novým športovým riaditeľom DAC: V prvom rade som vďačný

V prvom rade som vďačný. Chcem sa poďakovať majiteľovi klubu aj výkonnému riaditeľovi za dôveru a šancu, povedal Škrtel.,aktualizované

Inzaghi po remíze na pôde Manchestru City: Heroický výkon

Stredajší duel síce neponúkol góly, ale núdza o šance nebola. Medzi troma žrďami sa vyznamenali domáci Ederson i Yann Sommer.

Haraslín sa podieľal asistenciou na víťaznom návrate Sparty

Sparta udrela hneď v úvode a výrazný podiel na tom mal jej kapitán Filip Panák. Stopér poslal po súperovej nedôraznej rozohrávke loptu na Haraslína, ktorý preveril brankára Janisa Blaswicha.

Ohlasy médií na triumf nad Slovanom: Päťhviezdičkový Celtic

Prečítajte si ohlasy svetových médií na triumf Celticu Glasgow v otváracom zápase hlavnej fázy Ligy majstrov nad Slovanom Bratislava 5:1.

Celtic vyhral prvýkrát otvárací duel, Rodgers: Boli sme dominantní

Severoírsky kouč doteraz vybojoval s Celticom len dva triumfy v 18 dueloch Ligy majstrov. V stredu pridal tretí a po zápase v elektrizujúcej atmosfére Celtic Parku žiaril radosťou.

Weissa mrzí prehra, no pochválil mužstvo: Krutý výsledok

Slovan sa predstavil premiérovo v hlavnej fáze Ligy majstrov. Proti domácim, ktorých hnal plný štadión, sa ťažko presadzoval a nedokázal sa vyrovnať s ich pressingom a rýchlosťou.

Wimmer po prvom góle za Slovan: Vymenil by som ho za body

Tridsaťjedenročný rakúsky zadák, ktorý nehral na svojom tradičnom mieste v strede obrany, ale na ľavom kraji, sa presadil v 60. minúte po ojedinelej útočnej akcii Slovana.

NEÚSPEŠNÝ ŠTART V LM: Slovan na úvod prehral so Celticom 1:5

"Belasí" najbližšie 1. októbra privítajú doma jedného z favoritov na titul Manchester City.,aktualizované

V LM Sparta zdolala Salzburg, Haraslín mal prsty v prvom góle

Futbalisti Bologne remizovali v ďalšom stredajšom stretnutí so Šachtarom Doneck 0:0.,aktualizované

ONLINE LIGA MAJSTROV: CELTIC GLASGOW - SLOVAN BRATISLAVA

Online z úvodného stretnutia Slovana Bratislava v hlavnej fáze Ligy majstrov 2024/2025.,aktualizované

LM: Celtic Glasgow viedol nad Slovanom Bratislava 1:0 po 1. polčase

Gól strelil v 17. minúte po rohu a prudkej hlavičke obranca Liam Scales.

Lo Celso dvoma gólmi zariadil triumf Betisu nad Getafe

Betis sa s 8 bodmi posunul na šieste miesto v tabuľke, Getafe je s 3 bodmi osemnáste.

Ödegaard bude Arsenalu dlhšie chýbať, zranenie členka je vážne

Dvadsaťpäťročný ofenzívny stredopoliar utrpel zranenie počas duelu 3. skupiny B-divízie Ligy národov proti Rakúsku (2:1).

Slovenky do 19 rokov zdolali v príprave Češky, hetrik Slukovej

Duel bol súčasťou prípravy na kvalifikáciu o postup na ME.,aktualizované

Novým trénerom Al Nassr sa stal Pioli

Vedenie klubu nezverejnilo podrobnosti zmluvy s 58-ročným trénerom. Pioli priviedol "rossoneri" v sezóne 2021/2022 k zisku titulu v Serii A.

AS Rím ukončil spoluprácu s trénerom De Rossim

Tím sa pod jeho vedením dostal na konečné 6. miesto v najvyššej talianskej súťaži, keď v 38 zápasoch nazbieral 63 bodov za 18 víťazstiev a 9 remíz. ,aktualizované

PSV Eindhoven angažoval chorvátskeho krídelníka Perišiča

Perišič bol bez klubu od augusta, keď rozviazal kontrakt s Hajdukom Split.

V Slovenskom pohári Ružomberok deklasoval Diviaky a postúpil

Liptáci sa v ďalšom kole stretnú s FK Podkonice (III. liga skupina Západ).

Slovan vstúpil do mládežníckej LM prehrou na pôde Celticu

Vo svojom úvodnom vystúpení v ligovej fáze UEFA Youth League podľahol škótskemu Celticu Glasgow na jeho pôde 0:4.

Zomrel Salvatore Toto Schillaci, najlepší strelec MS 1990

Presadil sa aj v zápase základnej skupiny proti Česko-Slovensku (2:0). Po úspechu na MS 1990 strelil už iba jeden reprezentačný gól a nepredstavil sa na ďalších veľkých turnajoch. ,aktualizované

V Mníchove padali rekordy, štvorgólový Kane: Bláznivý zápas

Bayern síce v domácej Allianz Arene viedol po prvom polčase 3:0, ale počas prestávky musel striedať kapitán a brankár Manuel Neuer. Jeho náhradník Sven Ulreich inkasoval 2 góly v dvojminútovom slede.

Slot oslávil narodeniny výhrou Liverpoolu: Dobre sa na to pozeralo

Holandský kouč bol nadšený, že jeho zverencov neťažila sobotná prekvapivá prehra s Nottighamom 0:1 ani vedenie milánskeho klubu.

Šláger pre Liverpool, Bayern zničil Záhreb so 4 gólmi Kanea

Stuttgart dával v Madride o sebe vedieť už na začiatku, keď musel situáciu pred bránou domácich hasiť brankár Thibaut Courtois. ,aktualizované

Aj samotný tréner má na štadión a jeho atmosféru spomienky. ,aktualizované

Plzeň zdolala Olomouc 2:1 v dohrávke 6. kola českej ligy

Dvoma gólmi sa o to zaslúžil stredopoliar Pavel Šulc.,aktualizované

Mallorca zdolala Real Sociedad 1:0

Slovenskí legionári v drese Mallorky Dominik Greif a Martin Valjent sledovali stretnutie z lavičky náhradníkov.

Fanúšik Liverpoolu zomrel počas cesty na zápas s AC Miláno

Podľa talianskych médií fanúšika zrazilo auto o jednej hodine v noci, keď sa snažil prejsť cez diaľnicu.

Juventus zdolal PSV 3:1, Aston Villa vyhrala v Berne 3:0

Po prestávke zvýšil na rozdiel triedy Nicolas Gonzalez, ktorý si pripísal prvý presný zásah v Lige majstrov.

Futbalisti AS Trenčín podľahli hráčom Dunajskej Stredy 0:3

Skóre otvoril po 22 minútach hry maďarský krídelník Damir Redzic, keď ho kolmicou našiel Ammar Ramadan.