< sekcia Bratislava

Polícia vyšetruje požiar v sklade jednej z bratislavských reštaurácií

Bratislavskí policajti vyšetrujú požiar v sklade jednej z reštaurácií na Laurinskej ulici v Bratislave. Informoval o tom v pondelok 6. júla 2015 bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Políciu volali k požiaru v nedeľu 5. júla krátko pred 23.00 h.Zisťovateľ príčin požiarov podľa hovorcu na mieste povedal, že požiar vznikol úmyselným konaním osoby. Na snímke vnútorný dvor reštaurácie, v pozadí vchod do skladových priestorov. Foto: TASR/HaZZ

Zisťovateľ príčin požiarov podľa hovorcu na mieste povedal, že požiar vznikol úmyselným konaním osoby.

Bratislava 6. júla (TASR) - Bratislavskí policajti vyšetrujú požiar v sklade jednej z reštaurácií na Laurinskej ulici v Bratislave. Informoval o tom dnes bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Políciu volali k požiaru v nedeľu krátko pred 23.00 h. "Policajti vykonali na mieste všetky potrebné úkony a zabezpečili miesto požiaru. Oheň, ktorý sa nachádzal vo vnútornom dvore reštaurácie, konkrétne v skladových priestoroch, príslušníci HaZZ v krátkom čase uhasili," opísal Szeiff.

Zisťovateľ príčin požiarov podľa hovorcu na mieste povedal, že požiar vznikol úmyselným konaním osoby. "Presné príčiny a okolnosti za akých k požiaru prišlo, sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania. Vyšetrovateľ Policajného zboru začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci," doplnil Szeiff.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.