< sekcia Bratislavský kraj

Pri dopravnej nehode blízko Modry zasahujú hasiči

Ilustračné foto. Foto: TASR - KR PZ Trnava

Polícia zároveň upozorňuje vodičov v Bratislavskom kraji na zasnežený a zľadovatený povrch ciest a vyzýva ich k opatrnosti.

Bratislava 1. decembra (TASR) – Hasiči zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na ceste v smere z Modry do Budmeríc. TASR o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave.

"Hasičská jednotka po príjazde na miesto vykonala prieskum, pri ktorom zistila, že ide o dopravnú nehodu osobného motorového vozidla, ktoré vyletelo z cesty a prevrátilo sa na strechu," uviedli hasiči.

Na mieste zasahujú tri bratislavské jednotky s jedným kusom techniky. "Hasiči poskytujú prítomným osobám prvú pomoc a vykonávajú na vozidlách protipožiarne opatrenia," doplnili.

Polícia zároveň upozorňuje vodičov v Bratislavskom kraji na zasnežený a zľadovatený povrch ciest a vyzýva ich k opatrnosti. Zároveň ich vyzýva, aby dbali na dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti medzi vozidlami a znížili rýchlosť. Apeluje aj na chodcov, aby sa pred vstupom na vozovku presvedčili, že svojim pohybom na vozovke neohrozia seba ani ostatných účastníkov cestnej premávky. 

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.