< sekcia Ekonomika

Udelili slovenských počítačových ´Oskarov´ 2017. Kto zvíťazil?

Ilustračné foto Foto: TASR/AP

Bratislava 12. októbra (TASR) - Na spoločenskom večere IT GALA v Bratislave sa dnes odovzdávali ocenenia Najziskovejšia IT firma roka, IT osobnosť, IT produkt a IT projekt roka 2017. V kategórii IT OSOBNOSŤ roka 2017 sa víťazom stal Michal Štencl, CEO spoločnosti Sygic, a. s. V kategórii IT PROJEKT roka 2017 ocenenie získal projekt Komerčné 4K vysielanie v digitálnej televízii na optických i ...

Bratislava 12. októbra (TASR) - Na spoločenskom večere IT GALA v Bratislave sa dnes odovzdávali ocenenia Najziskovejšia IT firma roka, IT osobnosť, IT produkt a IT projekt roka 2017.

V kategórii IT OSOBNOSŤ roka 2017 sa víťazom stal Michal Štencl, CEO spoločnosti Sygic, a. s.

V kategórii IT PROJEKT roka 2017 ocenenie získal projekt Komerčné 4K vysielanie v digitálnej televízii na optických i bezdrôtových sieťach v OTT aj v satelitnej televízii.

V kategórii IT PRODUKT roka 2017 sa víťazom stal produkt Minit, inovatívny softvér na automatizovanú analýzu, audit a optimalizáciu procesov.

Najziskovejšou IT FIRMOU roka sa stala spoločnosť Eset, spol. s r. o. Kategória Najziskovejšia IT firma roka vychádza z kvantitatívnych kritérií.

Ceny udeľuje neformálne združenie slovenských žurnalistov a členov profesijných združení v oblasti informačných technológií a telekomunikácií. Tradícia udeľovania týchto prestížnych ocenení pokračuje už sedemnásty rok. Cieľom je zhodnotiť odborné a manažérske úsilie osobností a firiem pôsobiacich v oblasti informačných technológií a telekomunikácií, oceniť najvýznamnejšie projekty a produkty, realizované v danom roku.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.