Ekonomika

Technologická “NOC” spojí študentov a riaditeľov top IT firiem

TERAZ.sk-OTS, 5. apríla 2013 11:35

Na netradičnom kariérnom podujatí Night of Chances (NOC) možno práve ty nájdeš svoju vysnívanú prácu, alebo sa aspoň veľa dozvieš, čo môžeš pre svoj "dream job" urobiť!

Foto: Night of Chances
Bratislava 5. apríla (TERAZ.sk-OTS) - Príď na technologickú NOC, ktorú organizuje občianske združenie Manageria už 9.4. 2013 o 18:00h do novej budovy FIIT na Ilkovičovej ulici v Bratislave.

Na technologickej NOCi:
1. Stretneš riaditeľov TOP IT firiem a budeš mať možnosť s nimi diskutovať.
2. Vyskúšaš si riešenie problémov, ktoré riešia ich zamestnanci.
3. Ukážeš sa pred odborníkmi a možno získaš svoj vysnívaný job!

Účasť na podujatí potvrdili firmy Accenture, Google a Eset a ich slovenskí riaditelia Peter Škodný, Rasťo Kulich a Richard Marko.

Na podujatie je nutné sa registrovať vopred.
Tak neváhaj a urob tak hneď!

"Existuje viacero podujatí, kde sa diskutuje o IT budúcnosti Slovenska. Vznikajú inšpiratívne startupy ci iniciatívy. Akcia NOC, ktorú organizuje občianske združenie Manageria prinesie inšpiratívnu debatu nielen o budúcnosti IT u nás, ale aj o význame a výzvach internetovej ekonomiky. Študenti, ktorí sa eventu zúčastnia zároveň dostanú cennú možnosť spoznať názory riaditeľov popredných technologických spoločností aj nato, aké nároky by mali spĺňať ľudia, ktorých k sebe potrebujú. Pozývame preto študentov z radov čitateľov zive.sk, aby 9. apríla prišli do novej budovy FIIT STU a debatovali priamo s povolanými top manažérmi o dobrodružstve, ktoré možno viacerí z nich na vlastnej koži podniknú ako budúci zamestnanci", povedala o NOCi výkonná riaditeľka Managerie Ivana Boledovičová.

O “Night of chances”:
Night of chances je celovečerné podujatie, kde majú študenti možnosť stretnúť riaditeľov exkluzívnych firiem, dozvedieť sa ich názory v panelovej diskusii a vyskúšať si riešenie reálnych problémov firiem, ktoré dlhodobo figurujú v rebríčkoch ideálnych zamestnávateľov nielen na Slovensku.

Cieľom je priblížiť študentom tieto spoločnosti a dať im tak príležitosť zistiť informácie priamo od predstaviteľov firiem na najvyšších postoch, aby im tí poradili, čo môžu urobiť pre získanie vysnívaného zamestnania.

Do roku 2016 by mohla internetová ekonomika pri predpokladanom medziročnom raste 12 % predstavovať až 4,5% HDP Slovenska. Na základe štúdie Boston Consulting Group si to myslia zakladatelia iniciatívy SAPIE (www.sapie.sk). Aj o tejto iniciatíve bude debata s lídrami IT trhu.
Si študent a mal by si chuť spojiť svoju kariéru s odvetvím internetovej ekonomiky, a podieľať sa tak na jej i tvojom osobnom rozvoji? V tom prípade si ten pravý kandidát pre účasť na NOC-i. Preto neváhaj a registruj sa! Vidíme sa 9.4. 2013 o 18:00h v novej budove FIIT.
Zdielať článok na FacebookPáči sa mi TERAZ.SK na facebooku
Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy priamo na FB

Viac článkov na tému:

Najnovšie články v rubrike

včera 19:41

Prekvapivé zrýchlenie inflácie v eurozóne zvýšilo kurz eura
Kurz spoločnej európskej meny sa vyšplhal až na 1,0947 USD/EUR.

sk
včera 18:21

U.S. Steel Košice sa odvolal voči zaisteniu jeho pozemkov na NS SR
Krajský súd 28. marca vyhovel jej návrhu na vydanie zabezpečovacieho opatrenia pre dôvodnú obavu žalobcu, že prípadná exekúcia bude ohrozená. Návrh podala firma ADAMS&Co.

sk
včera 18:03

Hnedý priemyselný park v Bardejove objavili prví investori
Bardejovská spoločnosť DLK BJ, s. r. o., sa venuje výrobe obuvi a v priebehu tohto roka by mala zamestnať najmenej 50 nových zamestnancov.

sk

Najčítanejšie Ekonomika

Téma TASR

Používaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac