Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

včera 23:25

Miss Universe 2015
Na snímke víťazka 17. ročníka súťaže krásy Miss Universe SR Denisa Vyšňovská 6. marca 2015 v Bratislave.

sk
včera 20:45

Výstava Hľadanie stratených ciest v Prievidzi
Nablýskaný osobný automobil, veterán AERO 30 z roku 1939 s prívesným vozíkom, alebo pánsky bicykel Eska z toho istého roku dominujú na výstave Hľadanie stratených ciest, ktorú dnes sprístupnili verejnosti v Regionálnom kultúrnom centre v Prievidzi. Výstava predstavuje množstvo autentických diel grafického a priemyselného dizajnu, modely áut, originálne artefakty, automapy, detské hry a iné predmety súvisiace s osobnou dopravou, turistikou a motoristickou tematikou medzivojnového obdobia až do roku 1948 vo vtedajšom Československu. Na snímke autor výstavy Jozef Janiš, je hrdý na svoju Aerovku. V Prievidzi 6. marca 2015.

sk
včera 19:11

Štvrťfinále playoff: HK Dukla Trenčín - HC´05 Banská Bystrica
Hráči Banskej Bystrice Andrej Kudrna (vľavo) a Radomír Heizer sa tešia po góle v treťom zápase štvrťfinále playoff hokejovej Tipsport extraligy HK Dukla Trenčín - HC´05 Banská Bystrica, 6. marca 2015 v Trenčíne.

sk
včera 18:51

Slováci a halové atletické ME v Prahe
Slovenka Martina Hrašnová v kvalifikácii vrhu guľou na 33. halových majstrovstvách Európy v atletike 5. marca 2015 v Prahe.

sk
včera 18:40

Hólí - sviatok jari, farieb a lásky
Indovia s farebný práškom na tvárach počas sviatku jari nazývaný hólí 6. marca 2015 v Hajdarabáde. V Indii sa dnes začal sviatok jari nazývaný hólí. Hoci ide primárne o hinduistickú udalosť, oslavuje tento štátny sviatok väčšina náboženských komunít v krajine.

sk
včera 17:26

DAVISOV POHÁR: Slovensko - Slovinsko
Na snímke slovenský daviscupový reprezentant Martin Kližan odvracia loptičku Slovincovi Gregovi Žemljovi v prvom zápase 1. kola 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára Slovensko - Slovinsko 6. marca 2015 v Bratislave.

sk
včera 16:37

Konferencia Cesty k mieru v Košiciach
Konferencia Nemecko-ruského fóra, Nemecko-ukrajinského fóra a Inštitútu ASA "Cesty k mieru" v Košiciach 6. marca 2015. Na snímke uprostred zľava predsednícky stôl Peter Weiss, Ján Čarnogurský, Miroslav Číž, Vladimír Faič, Pavol Paška, Matthias Platzeck, Rainer Lindner, Franz Thönnes a Martin Hoffmann.

sk
včera 11:41

Jarné prázdniny školákov pod Zoborom
Na snímke Krajské osvetové stredisko v Nitre pripravilo pre deti jarné veľkonočné tvorivé dielne počas jarných prázdnin, počas ktorých sa deti naučili maľovať vajíčka a vyrobiť z textilu, alebo papiera zajačika, kuriatka, a sliepočky.

sk
včera 9:20

Rekonštrukcia električkových tratí v Košiciach
Rozsiahla rekonštrukcia električkových tratí v centre Košíc výrazne ovplyvňuje organizáciu dopravy. Na snímke práce na Hviezdoslavovej ulici. Košice, 6. marca 2015.

sk
včera 6:40

Štvrtková noc v NHL
Útočník Kings Justin Williams pred brankárom Montrealu Dustinom Tokarskim.

sk
včera 6:25

Havária lietadla herca Harrisona Forda
Zábery po páde lietadla na golfovom ihrisku v Los Angeles.

sk
včera 6:00

Narodení 6. marca
V roku 1475 sa narodil Michelangelo Buonarroti. Bol taliansky sochár, maliar, architekt a básnik, ktorého dielom vyvrcholila renesancia a začal sa barok. Je autorom freskovej výzdoby Sixtínskej kaplnky vo Vatikáne a slávnej mramorovej sochy Dávida.

sk
5. marca 16:48

Módna prehliadka Manisha Aroru
Modelka predvádza kreáciu indického návrhára Manisha Aroru na sezónu jeseň - zima 2015 - 2016 počas módnej prehliadky v Paríži, 5. marca 2015.

sk
5. marca 12:39

Žreb Davis Cupu: Slovensko - Slovinsko
Na snímke zľava slovenskí Davis Cupoví reprezentanti Martin Kližan a Igor Zelenay a sprava slovinská jednotka Blaž Kavčič a dvojka Grega Žemlja počas fotenia po žrebe pred zápasom 1. kola 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára proti Slovinsku v Bratislave 5. marca 2015.

sk
5. marca 11:42

Nehoda auta a osobného vlaku pri Kežmarku
Na snímke nehoda osobného auta a osobného vlaku na železničnom priecestí neďaleko Kežmarku 5. marca 2015.

sk