TERAZ Fotodenník Navi

Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 13:11

Diaľničný most pri obci Kurimany
Na snímke novopostavený diaľničný most diaľnice D1 pri obci Kurimany v okrese Levoča

sk
dnes 11:50

Revitalizácia Budatínskeho parku
V Žiline je už stáročia Budatínsky park, v ktorom je hrad a v ňom Považské múzeum zamerané na drotárstvo. Po náročnej nedávnej revitalizácií sa stal park obľúbeným miestom na prechádzky. Park stojí na sútoku riek Váh a Kysuce a preto je v ňom umiestnená plť s pltníkmi. V tomto čase je park plný jesenných farieb.

sk
dnes 6:01

Narodení 31. októbra
V roku 1929 sa narodil taliansky filmový herec BUD SPENCER (Carlo Pedersoli), populárna postava nielen talianskej kinematografie, hrdina westernov a akčných komédií. V mnohých týchto filmoch hral po boku herca Terenca Hilla.

sk
včera 20:56

Výstava Etruskovia z Perugie
Výstavu Etruskovia z Perugie v priestoroch Historického múzea Slovenského národného múzea (SNM) na Bratislavskom hrade sprístupnili 30. októbra 2014. Na snímke hlinená nádoba kalenderberskej kultúry na miešanie vína (Dunajská Lužná-Košariská).

sk
včera 19:28

Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk
Na snímke v popredí Václav Nedorost (Slovan), vpravo Jarno Koskiranta a vľavo Sergej Gimajev (obaja Sibir) počas stretnutia KHL HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 30. októbra 2014 v Bratislave.

sk
včera 16:26

Spartak Trnava - Slovan Bratislava
Na snímke vľavo stredopoliar Slovana Erik Grendel a stredopoliar Spartaka Erik Jendrišek v dohrávke 3. kola futbalovej Fortuna ligy 2014/2015 FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava v Trnave vo štvrtok 30. októbra 2014.

sk
včera 13:16

Cvičenie hasičov v Križovanoch nad Dudváhom
Na snímke taktické cvičenie Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, počas ktorého bola simulovaná dopravná nehoda osobného vlaku a niekoľkých osobných motorových vozidiel s následným požiarom pri obci Križovany nad Dudváhom

sk
včera 9:10

Ľadové víno z Brekova
V najsevernejších vinohradoch na Slovensku ležiacich pri obci Brekov v okrese Humenné, sa tohtoročné vinobranie postupne blíži k svojmu záveru. Miestni vinohradníci tam budú najbližšie oberať ako poslednú odrodu Cabernet Sauvignon, z ktorej plánujú vyrobiť ľadové víno.Na snímke vinohradník Peter Mihaľko pri kontrole spomínanej odrody.

sk
včera 6:50

Obrazom z dnešných zápasov NHL
Brankár Edmontonu Ben Scrivens prikrýva puk, situáciu sleduje Martin Marinčin

sk
včera 6:00

Narodení 30. októbra
V roku 1960 sa narodila futbalová legenda, Argentínčan Diego Maradona.

sk
29. októbra 21:21

Pontónové kotvisko v Hamuliakove
Od novembra budú na Dunaji v prevádzke nové pontóny potrebné pre lodnú dopravu medzi Bratislavou, Čunovom, Hamuliakovom a Šamorínom. Pontóny na žiadosť obcí v povodí Vodného diela Gabčíkovo vybudovala Vodohospodárska výstavba, š.p. Prístavné plávajúce móla boli hlavnou podmienkou realizácie projektu rozšírenia osobnej lodnej dopravy na vodnom diele. Na snímke interiér pontónového kotviska v Hamuliakove 29. októbra 2014

sk
29. októbra 13:00

Príprava na Dušičky
Predaj chryzantém v mestskej tržnici v Nitre pred Sviatkom všetkých svätých 29. októbra

sk
29. októbra 6:03

Výbuch rakety Antares na štarte
Raketa Antares, ktorá niesla na vybavenie pre Medzinárodnú vesmírnu stanicu ISS, vybuchla v noci na dnes na štartovacej plošine v zariadení Wallops v americkom štáte Virgínia.

sk
29. októbra 6:00

Koncert skupiny Elán
Koncertné vystúpenie známej skupiny Elán v rámci Elán The Best Of Tour 2, 28. októbra 2014 na bratislavskom zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Na snímke Vašo Patejdl.

sk