TERAZ Fotodenník Navi
sobota 25. október 2014 Európsky deň občianskeho práva

Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 6:01

Narodení 25. októbra
V roku 1946 sa narodil v Bratislave bývalý riaditeľ Slovenského národného divadla (SND) v Bratislave, divadelný a filmový herec, známy recitátor DUŠAN JAMRICH.

sk
včera 19:31

Derby HK Poprad proti HC Košice OBRAZOM
Na snímke zľava Jiří Bicek, Erik Černák z Košíc a Samuel Takáč a Matúš Paločko z Popradu počas zápasu 16. kola hokejovej Tipsport Extraligy medzi HK Poprad - HC Košice v Poprade 24. októbra 2014.

sk
včera 19:24

Obrazom HK Nitra proti Dukle Trenčín
Peter Šišovský z Trenčína (vpravo) v zápase 16. kola hokejovej Tipsport extraligy medzi HK Nitra - Dukla Trenčín 24. októbra 2014 v Nitre.

sk
včera 18:52

Rómske občianske hliadky v obci Jarovnice
Rómske občianske hliadky v obci Jarovnice, okres Prešov 24. októbra 2014. Na snímke vľavo štátny tajomník Ministerstva vnútra SR Marián Saloň, uprostred štátny tajomník Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef Burian a vpravo starosta obce Jarovnice Florián Giňa.

sk
včera 13:06

Čistenie Nového Štrbského plesa
Na snímke Poseidon odprevádza potápačov pod hladinu Nového Štrbského plesa počas 21. ročníka akcie Čisté vody na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách

sk
včera 12:40

Súťaž o najkrajšie jablko, najkrajšiu hrušku a Jablko roka
Víťazné jablko v súťaži O najkrajšie jablko od pestovateľa Ivana Hlavatého počas otvorenia 5. ročníka výstavy ovocia, potrieb pre záhradkárov a farmárskych produktov Jahrada, 24. októbra 2014 v Trenčíne.

sk
včera 10:26

Vrátna dolina dva mesiace po kalamite
Od katastrofálnych záplav a zosuvov pôdy vo Vrátnej doline uplynuli viac ako dva mesiace. Odstraňovanie škôd a rekonštrukčné práce si vyžiadali nielen finančné prostriedky, ale aj nasadenie ľudí. V obci Terchová sú okrem opravených ciest postavené aj nové zábrany popri riečke Vrátňanka. Vo Vrátnej doline je zatiaľ uzatvorený prístup zo Starého dvora, jeho spojazdnenie by však malo byť hotové v krátkom čase. Najväčšie rekonštrukčné práce sú na ceste pod Mníchom, kde nanovo budujú popadané oporné múry.

sk
včera 9:37

Rekonštrukcia železničnej stanice v Košiciach
Na snímke búracie práce na prednej fasáde železničnej stanice v Košiciach. Železničná stanica je v rozsiahlej rekonštrukcii a pôvodná fasáda nezodpovedá požiadavkám novej prístavby.

sk
včera 6:01

Narodení 24. októbra
V roku 1954 sa narodil v Bratislave rockový spevák a basgitarista JOZEF RÁŽ, líder skupiny Elán.

sk
23. októbra 21:41

ŠK Slovan dostal od Sparty výprask
Erik Čikoš (Slovan) počas zápasu skupinovej fázy Európskej ligy v I-skupine medzi ŠK Slovan Bratislava - Sparta Praha 23. októbra 2014 v Bratislave.

sk
23. októbra 19:56

Vyčíňanie sparťanských fanúšikov v Bratislave
Na snímke fanúšikovia Slovana počas zápasu skupinovej fázy Európskej ligy v I-skupine medzi ŠK Slovan Bratislava - Sparta Praha 23. októbra 2014 v Bratislave.

sk
23. októbra 18:18

EÚ Summit v Belgicku
Prezident Európskej komisie Jose Manuel Barroso.

sk
23. októbra 15:30

Obchod na korze
„Obchod na korze“ – dramatizáciu poviedky Ladislava Grosmana uvádza Divadlo Jonáša Záborského (DJZ) v Prešove v réžii Mariána Pecka.

sk
23. októbra 13:30

Tanky na koľajniciach
Časť techniky, ktorú slovenskí vojaci používali na medzinárodnom cvičení Ground Pepper vo vojenskom výcvikovom priestore Lešť sa do útvarov vráti späť po železnici. Vojenská technika sa presúva späť do útvarov zo železničnej stanice Pliešovce – Sása. Vojaci si týmto spôsobom precvičujú správny násun, vagónovanie vojenskej techniky, ako aj zabezpečenie vojenského transportu. Všetky presuny techniky a personálu z cvičenia, budú ukončené do večera 24. októbra 2014.

sk
23. októbra 10:36

Jeseň na Považí
Jeseň priniesla na Horné Považie hmly. Za rána sa držia nad riekou Váh a ťahajú sa z Turca od Vrútok popod Grúň a okolo Domašínskeho meandra do Žilinskej kotliny ku Strečnu.

sk

Najčítanejšie