Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 14:00

Spoločne chránime orla krikľavého
Na snímke krst filmu Spoločne chránime orla krikľavého 26. mája 2015 v Košiciach. Dokumentárny film v dĺžke 27 minút bol vyrobený v rámci projektu LIFE 09NAT/SK/000396 „Ochrana orla krikľavého na Slovensku“, ktorý realizuje Ochrana dravcov na Slovensku v spolupráci so spoločnosťami Východoslovenská energetika Holding a.s., Stredoslovenská energetika, a.s. a Stredoslovenská energetika – Distribúcia, a.s.

sk
dnes 13:01

Tretí deň na Roland Garros
Američanka Coco Vandeweghe v zápase proti Georgesovej.

sk
dnes 9:49

Záplavy v USA
George a Susan Krugerovci nesú psíkov do bezpečia po zaplavenej ulici v Purcelli v americkom štáte Oklahoma 25. mája 2015. Americký stredozápad zasiahli v týchto dňoch silné dažde, ktoré spôsobili rozsiahle záplavy. Najhoršia situácia je v Oklahome a Texase.

sk
dnes 8:25

Pondelková noc v NHL
Na snímke vľavo hráč Anaheimu Matt Beleskey strieľa víťazný gól v predĺžení, vpravo brankár Chicaga Corey Crawford v piatom zápase finále play off Západnej konferencie hokejovej NHL Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks (5:4 po predĺžení) v noci na 26. mája 2015.

sk
dnes 8:01

Súboj Rimanov
Na snímke uprostred kapitán futbalistov AS Rím Francesco Totti s tričkom s nápisom Veľká krása oslavuje s hráčmi víťazstvo v derby nad Laziom Rím 2:1 v zápase 37. kola talianskej futbalovej Serie A 25. mája 2015. Futbalisti AS Rím si zabezpečili účasť v skupinovej fáze nasledujúceho ročníka Ligy majstrov. V tabuľke skončia s určitosťou na druhej priečke za majstrovským Juventusom Turín. Pred rímskym rivalom majú náskok štyroch bodov.

sk
dnes 7:46

Krst knihy Borisa Filana
Slovenský spisovateľ, básnik a textár Boris Filan (vľavo) predstavil svoju najnovšiu knihu Po vtákoch v Bratislave 25. mája 2015. Na krste sa zúčastnili aj všetcii jeho priatelia, ktorí boli Borisovi Filanovi inšpiráciou vo svojej novej knihe príbehov a nevšedných úvah nad "obyčajnými vecami". Na snímke krstia knihu riaditeľ RTVS Václav Mika, riaditeľ sekcie programových služieb SRo Vincent Štofaník a riaditeľ vydavateľstva Slovart Juraj Heger. V Bratislave 25. mája 2015.

sk
dnes 7:38

Roland Garros: Prvé kolo - ženy
Češka Karolína Plíšková ukazuje tetovanie počas prípravy na podanie v zápase proti Číňanke Šuaj Čangovej v prvom kole grandslamového turnaja Roland Garros v Paríži 25. mája 2015.

sk
dnes 6:58

Karneval kultúr v Berlíne
Tanečník samby čaká na začiatok slávnostného sprievodu Karnevalu kultúr v nemeckom Berlíne 24. mája 2015. Na Karnevale sa každoročne zúčastňujú tisícky ľudí z celého sveta.

sk
dnes 6:01

Narodení 26. mája
V roku 1942 sa narodil v Žiline spevák DUŠAN GRÚŇ, ktorý patrí ku generácii spevákov populárnych v 60. a 70. rokoch minulého storočia.

sk
včera 16:51

Život v rómskej osade
Na snímke život v rómskej osade Pusté v obci Čierny Balog (okr. Brezno) počas návštevy vládneho splnomocnenca pre rómske komunity Petra Polláka pre vysporiadanie vlastníckych vzťahov k pozemkom v rómskych osadách. Čierny Balog, 25. máj 2015.

sk
včera 14:09

Rómska osada v obci Tichý Potok
Z tlačovej konferencie splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity Petra Polláka k vysporiadaniu vlastníckych vzťahov k pozemkom v rómskych osadách. Na snímke rómska osada v obci Tichý Potok, okres Sabinov, 25. mája 2015.

sk
včera 13:51

Odovzdanie maturitných vysvedčení
Na snímke hendikepovaný žiak a jeho spolužiaci zo 4. D triedy Spojenej školy na ulici Dominika Tatarku v Poprade diskutujú počas slávnostného odovzdávania maturitných vysvedčení v Poprade 25. mája 2015.

sk
včera 11:52

Druhý deň na Roland Garros
Martin Kližan v súboji 1. kola French Open proti americkému mladíkovi Tiafoeovi.

sk
včera 8:57

Po prezidentských voľbách v Poľsku
Opozičný kandidát Andrzej Duda sa teší so svojimi stúpencami po zverejnení výsledkov prvých exit pollov druhého kola poľských prezidentských volieb vo Varšave 24. mája 2015.Víťazom nedeľňajšieho rozhodujúceho druhého kola prezidentských volieb v Poľsku sa stal opozičný kandidát Andrzej Duda so ziskom 53 percent hlasov. Úradujúca hlava štátu Bronislaw Komorowski získala 47 percent hlasov.

sk
včera 6:01

Narodení 25. mája
V roku 1975 sa narodila Lauryn Hill (rodená Lauryn Noel Hill), South Orange, New Jersey, USA, členka skupiny Fugees.

sk