Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 11:39

Migranti na stanici v maďarskom Bicske
Vlak s vyše 500 migrantmi smerujúci z Budapešti do Šopronu zastavila polícia vo štvrtok 3. septembra 2015 popoludní v Bicske. Cudzinci kládli policajtom pasívny odpor, z čoho vzniklo niekoľko konfliktov. Vo dvoch prípadoch zasahovali lekári.

sk
dnes 10:36

Unikátna výstava v Košiciach
Kreatívne zdieľanie dobrodružstva a zážitku z hry prináša unikátna výstava s názvom Spieltrieb, ktorá prebieha v Košiciach v DIG gallery. Goetheho inštitút v spolupráci s košickou DIG gallery predstavuje slovenskému publiku diela umeleckej dvojice Volker Morawe a Tilman Reiff v rámci ich medzinárodnej putovnej výstavy. Kolekciu interaktívnych hier a objektov videli už diváci z viacerých európskych miest ako Krakov, Budapešť alebo Vilnius.

sk
dnes 10:33

Hubárska sezóna
Na snímke Rudolf Schlenker sa môže pochváliť nálezom kučierky veľkej, ktorá mala hmotnosť takmer dva kilogramy a obvod približne 70 cm, v Malinovej 4. septembra 2015.

sk
dnes 6:00

Narodení 4. septembra
V roku 1934 sa narodil filmový režisér JURAJ HERZ. Medzi jeho známe filmové diela patria snímky: Sladké hry minulého léta, Spalovač mrtvol, Upír z Feratu, Buldoci a třešně alebo Pasáž.

sk
včera 15:15

Charitatívny koncert Integrácia 2015
Z charitatívneho koncertu Integrácia 2015 v priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu 3. septembra 2015 v Bratislave. Na snímke zľava prezident SR Andrej Kiska, predseda parlamentu SR Peter Pellergini, minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Juraj Draxler, minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján Richter, podpredsedníčka BSK Gabriella Némethová a primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal po strihaní pásky zdravia mladé publikum koncertu Integrácia.

sk
včera 13:28

Migranti na Východnej stanici v Budapešti
Maďarská polícia vpustila vo štvrtok 3. septembra 2015 v Budapešti migrantov na Východnú stanicu, kde mnohí nastúpili na vlak smerujúci do Sopronu na hraniciach s Rakúskom a čakali na ďalšie vlaky týmto smerom. Priame vlakové spoje s Rakúskom a Nemeckom železnice zrušili, vrátane tých, ktoré idú cez Slovensko. Tieto vlaky premávajú iba po maďarské hranice v oboch smeroch.

sk
včera 9:30

Oslavy 70. výročia ukončenia druhej svetovej vojny v Pekingu
Ruský prezident Vladimir Putin (v strede) a jeho čínsky partner Si Ťin-pching pred vojenskou prehliadkou počas osláv 70. výročia ukončenia druhej svetovej vojny v Pekingu 3. septembra 2015.

sk
včera 8:47

Čakanie na stanici, kým utečenci neodblokujú koľaje
Ľudia čakajú s batožinou na medzinárodnej železničnej stanici St. Pancras v Londýne 2. septembra 2015. Stovky cestujúcich uviazli na niekoľko hodín v piatich rýchlovlakoch Eurostar po správach, že migranti blokujú koľaje vedúce do tunela pod Lamanšským prielivom a snažia sa dostať do vlakov.

sk
včera 6:00

Narodení 3. septembra
CHARLIE SHEEN, americký herec.

sk
2. septembra 19:17

Finálový zápas Challenge Trophy
Na snímke vpravo v pozadí Cenk Tosun (Turecko), uprostred obranca Martin Valjent (Slovensko) a vľavo Omer Bayram (Turecko) vo finálovom zápase Challenge Trophy vo futbale Slovensko "21" - Turecko "23" v Myjave 2. septembra 2015.

sk
2. septembra 18:08

Štart kozmickej lode Sojuz FG
Dánsky astronaut Andreas Mogesen máva v skafandri pred štartom nosnej rakety Sojuz FG s kabínou Sojuz TMA-18M na kozmodróme Bajkonur v Kazachstane 2. augusta 2015. Sojuz dopraví na medzinárodnú vesmírnu stanicu ISS novú posádku - kazašského kozmonauta Ajdyna Aimbetova, ruského kozmonauta Sergeja Volkova a dánskeho astronauta Andreasa Mogensena.

sk
2. septembra 10:20

US Open: Deň tretí
Dánska tenistka Caroline Wozniacká podáva proti Američanke Jamie Loebovej v zápase 1. kola ženskej dvojhry na granslamovom turnaji US Open v New Yorku 1. septembra 2015. Wozniacká vyhrala 6:2, 6:0.

sk
2. septembra 10:11

Obama na prehliadke ľadovcov na Aljaške
Americký prezident Barack Obama sa na lodi zastavuje pri Thumb Cove, aby si prezrel tri ľadovce na Aljaške, ktoré podľa neho ilustrujú hrozby klimatickej zmeny v Resurrection Cove v Sewarde 1. septembra 2015. Obama poukázal na to, že ľadovec Exit neďaleko mesta Seward v južnej časti Aljašky ustupuje každým rokom v čase otepľovania ovzdušia a že tento proces sa zrýchľuje, čo podľa neho "vysiela posolstvo".

sk
2. septembra 10:06

Otvorenie školského roka s Matejom Tóthom
Na snímke privítanie chodca Mateja Tótha počas otvorenia školského roka spolu s olympionikom Matejom Tóthom na Základnej škole Spojová 14 v Banskej Bystrici 2. septembra 2015.

sk
2. septembra 6:00

Narodení 2. septembra
V roku 1966 sa narodila americká filmová herečka mexického pôvodu SALMA HAYEKOVÁ, ktorú preslávili napríklad filmy: Desperado či Frida.

sk