TERAZ Fotodenník Navi
utorok 21. október 2014 Deň pôvodných odrôd jabĺk

Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 9:30

Lov vianočného kapra v obci Iňačovce
Z chovných rybníkov pri obci Iňačovce v okrese Michalovce sa na ploche niekoľkých stoviek hektárov začalo v týchto dňoch s výlovom rýb, ktoré sú určené pre tuzemský a zahraničný vianočný trh. Živé kapry sa po niekoľkotýždňovom monitorovaní presunú do obchodnej siete.

sk
dnes 6:01

Narodení 21. októbra
V roku 1952 sa narodil v Bratislave spevák, skladateľ, textár a gitarista MIROSLAV ŽBIRKA žijúci a pôsobiaci v Prahe (ČR). Svoju kariéru začal v skupine Modus Janka Lehotského. Jednu z hlavných postáv stvárnil po boku speváčky Mariky Gombitovej v muzikáli Neberte nám princeznú. Od roku 1981 sa stal lídrom populárnej skupiny Limit, v ktorej úspešne spolupracoval s Lacom Lučeničom. V roku 1982 sa stal prvým slovenským Zlatým slávikom v rámci Československa.

sk
včera 17:19

Kancelárka Merkelová si prebrala titul Doctor honoris causa
Na snímke kancelárka Spolkovej republiky Nemecko Angela Merkelová si prevzala čestný titul Doctor honoris causa počas slávnostného zasadnutia Vedeckej rady Univerzity Komenského v Bratislave 20. októbra 2014

sk
včera 14:44

Angela Merkelová na Slovensku
Na snímke nemecká kancelárka Angela Merkelová a prezident SR Andrej Kiska počas slávnostného prijatia v Prezidentskom paláci v Bratislave

sk
včera 11:41

Turistika na Babej Hore
Výstup na vrch Babia hora, ktorý je na hranici Poľska a Slovenska a z našej strany sa na ňu šliape z Oravskej Polhory štyri hodiny, je počas pekného jesenného dňa zážitkom. Krajší je výstup z poľskej strany, odkiaľ sa otvárajú široké výhľady. Samotný vrch je hojne navštevovaný hlavne Poliakmi, pre ktorých sa stal vrch kultovou horou. Samotný vrchol je otvorený a veľmi rýchlo tu dochádza k zmene počasia.

sk
včera 6:01

Narodení 20. októbra
V roku 1931 sa narodila v Bratislave šansonierka, speváčka, divadelná a filmová herečka HANA HEGEROVÁ, žijúca a pôsobiaca v Českej republike.

sk
19. októbra 22:05

Kylie Minogue v Bratislave
Austrálska speváčka Kylie Minogue vystupuje na koncerte v rámci Kiss Me Once Tour na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave v nedeľu 19. októbra 2014.

sk
19. októbra 20:22

Z odovzdávania cien za prínos do pôvodnej slovenskej literatúry
Odovzdávanie cien pri príležitosti Dní slovenskej literatúry sa uskutočnilo v nedeľu 19. októbra 2014 v Modrom salóne Slovenského národného divadla (SND) na Pribinovej ulici v Bratislave. Na snímke cenu Klubu nezávislých sposovateľov dostal Ján Zambor (vľavo), ocenenie odovzdáva predseda Klubu nezávislých spisovateľov Milan Richter (vpravo).

sk
19. októbra 17:30

Zástupca Eskimákov pri OSN vo Zvolene
Na snímke liečiteľ, šaman a zástupca Eskimákov pri OSN Angaangaq Angakkorsuaq diskutuje s verejnosťou na Námestí SNP vo Zvolene 19. októbra 2014.

sk
19. októbra 17:16

Otvorenie cyklotrasy JuRaVa
Medzi Svätým Jurom, Vajnormi a Račou v nedeľu 29. októbra 2014 slávnostne otvorili Malokarpatsko-šúrsku magistrálu JuRaVa. V dĺžke 28 kilometrov bude v malebnom prostredí Malých Karpát a štátnej prírodnej rezervácie Šúr slúžiť všetkým milovníkom cykloturistiky a inline korčuliarom.

sk
19. októbra 15:09

Veterány na autosalóne v Nitre
Na snímke pavilón automobilových veteránov počas výstavy Autosalón na výstavisku Agrokomplex

sk
19. októbra 15:00

Beatifikácia pápeža Pavla VI.
ópie denníka Svätej stolice L'Osservatore Romano, ktoré majú na titulnej stránke fotografiu zosnulého pápeža Pavla VI., sú položené na prázdnych stoličkách pred príchodom pápeža Františka na beatifikačnú omšu na Námestí sv. Petra vo Vatikáne 19. októbra 2014.

sk
19. októbra 11:03

Pády z motocyklov na VC Austrálie
Stefan Bradl

sk
19. októbra 7:59

Galéria momentov z NHL
Jason Garrison, Steven Stamkos, Radim Vrbata v súboji pri mantineli

sk
19. októbra 6:20

Sprievod počas národného sviatku na Taiwane
10. októbra 1911 sa na Taiwane začalo povstanie Wuchang, ktoré viedlo k zvrhnutiu dynastie Čching a založeniu Republiky Čína. Každoročne sa koná sprievod, ktorým si Taiwančania túto príležitosť pripomínajú.

sk

Najčítanejšie