Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 11:14

Stretnutie v Jasnej: Kiska - Zuzulová - Medlová.
Na snímke prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska (v strede), reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Veronika Zuzulová (vľavo) a reprezentantka snoubordových disciplínach Klaudia Medlová pózujú médiám počas stretnutia v lyžiarskom stredisku Záhradky v Jasnej 30. marca 2015.

sk
dnes 9:43

Železničná stanica v Košiciach
V Košiciach prebieha II. etapa rekonštrukcie železničnej staničnej budovy. Objekt „šošovky“ na poschodí bude podopieraný sústavou oceľových šikmých stĺpov, na prízemí sa objekt v prednej časti rozšíri, pribudne nákladný výťah a únikové schodisko. Na snímke rekonštrukčné práce 30. marca 2015.

sk
dnes 9:34

Otvorenie bázy spoločnosti Ryanair na bratislavskom letisku
Na snímke zľava predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika – Bratislava Airport (a. s.). Ivan Trhlík, veľvyslanec Slovenska v Írsku Dušan Matulay, Anne-Marie Callanová – írska veľvyslankyňa na Slovensku a Colm O'Shea, obchodný a marketingový manažér pre Nemecko, Holandsko, Rakúsko a Švajčiarsko, Ryanair, prestrihávajú pásku počas otvorenia bázy spoločnosti Ryanair na letisku v Bratislave. Bratislava, 30. marca 2015.

sk
dnes 8:13

Priateľský zápas Brazília - Čile
Neznámy mladý divák, ktorý vnikol na trávnik, objíma brazílsku futbalovú hviezdu Neymara počas priateľskéh futbalového zápasu Brazília - Čile na Emirates Stadium v Londýne 29. marca 2015. Brazília zvíťazila 1:0.

sk
dnes 7:52

Kvetná nedeľa vo Vatikáne
Pápež František celebruje slávnostnú omšu na Kvetnú nedeľu na námestí sv. Petra vo Vatikáne 29. marca 2015.

sk
dnes 6:00

Narodení 30. marca
V roku 1930 sa narodil sa americký herec JOHN ASTIN, známy ako Goméz Addams z kultového seriálu Rodina Addamsovcov (The Addams Family).

sk
včera 18:35

OBRAZOM: HK Nitra - HC 05 Banská Bystrica
Na snímke vpravo hráč Nitry Richard Lelkeš a hráč Banskej Bystrice Petr Kousalík v 7. zápase semifinále playoff hokejovej Tipsport extraligy HK Nitra - HC 05 Banská Bystrica v Nitre 29. marca 2015.

sk
včera 18:04

Vynášanie Moreny
Detský folklórny súbor Šťastné detstvo z Brezna v centre mesta predstavil tradičné ľudové zvyky spojené s vynášaním Moreny. Na snímke hádzanie zapálenej Moreny z mosta do rieky Hron. Brezno, 29. marca 2015.

sk
včera 17:21

Najväčšia kraslica na Slovensku z vrchnákov z PET fliaš
Najväčšiu kraslicu s PET výzdobou, zapísali do Knihy slovenských rekordov v obci Lemešany pri Prešove. Kraslica so základom z polystyrénu má výšku 5,1 m, obvod v najširšom mieste má 9,57 m, na je výzdobu sa použilo okolo 60 tisíc farebných vrchnákov z PET fliaš. Autorom myšlienky a jej realizátorom je Jozef Kuruc z obce Lemešany. Na snímke detail výzdoby.

sk
včera 16:14

Veľká cena Malajzie v Sepangu
Nemecký jazdec tímu Ferrari Sebastian Vettel na trati Veľkej ceny Malajzie na okruhu v Sepangu 29. marca 2015.

sk
včera 14:29

Trstinová strecha na dome v Poluvsí
Pri rekonštrukcii staršieho rodinného domu v hornonitrianskej obci Poluvsie zvolil si jeho majiteľ Vladimír Plšek na pokrytie strechy v tomto regióne netradičný materiál, trstinovú krytinu. Strechu pokrýva trstinou skúsená partia z Novej Viesky v okrese Nové Zámky. Na snímke strecha z trstiny pred dokončením. V Poluvsí 29. marca 2015.

sk
včera 13:51

Kvetná nedeľa
Kvetná nedeľa v kostole sv. Bartolomeja v Myslave, mestskej časti Košíc. Na snímke miništranti nad vetvičkami bahniatok na začiatku svätej omše. V Myslave 29. marca 2015.

sk
včera 13:39

10. ročník Bratislavského maratónu
Na snímke víťaz ČSOB Bratislava MARATHON 2015 Tuei Kiplagat (Keňa) v cieli 29. marca v Bratislave.

sk
včera 12:08

Havarovalo lietadlo v Kanade
Lietadlo spoločnosti Air Canada na linke 624 stojí vedľa dráhy na medzinárodnom letisku Stanfield v Halifaxe 29. marca 2015. Lietadlo Airbus A 320 po "prudkom" pristátí v zlom počasí na letisku v Halifaxe zišlo z pristávacej dráhy. Miestni predstavitelia dnes ráno informovali, že 25 ľudí previezli do nemocnice na pozorovanie a ošetrenie menších zranení, píše agentúra AP. Letecká spoločnosť oznámila, že na palube letu AC624 z Toronta bolo podľa predbežných údajov 132 pasažierov a päť členov posádky.

sk
včera 6:01

Slováci v NHL
Slovenský obranca Islanders Ľubomír Višňovský (vpredu vľavo) oslavuje svoj gól so spoluhráčom v obrane Thomasom Hickeyom (vpravo vpredu) v zápase kanadsko-americkej NHL Anaheim Ducks - New York Islanders v Uniondale 28. marca 2015.

sk

Najčítanejšie