Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 17:20

Dráma na Tour de France: Hromadný pád počas tretej etapy
Na snímke hromadný pád cyklistov, po ktorom skončili predčasne preteky William Bonnet (FDJ), Tom Dumoulin (Giant) a Simon Gerrans (Orica) v 3. etape 102. ročníka cyklistických pretekov Tour de France 2015 so štartom v Antverpách a cieľom v Mur de Huy (159,5 km) v Belgicku v pondelok 6. júla 2015.

sk
dnes 14:11

Donatella Versace v Paríži
Modelky predvádzajú kreácie z dielne talianskej módnej návrhárky Donatelly Versace na jeseň - zimu 2015 - 2016 počas módnej prehliadky v Paríži 5. júla 2015.

sk
dnes 14:06

Otvorenie detskej univerzite v Prešove
Na Prešovskej univerzite (PU) v Prešove otvorili 6. júla 2015 slávnostnou imatrikuláciou ôsmy ročník prázdninového vzdelávania detí tento rok pod názvom „V zdravom tele dobrod(r)uh“. Takmer 200 detí nielen z Prešovského a Košického kraja, ale aj z rôznych kútov Slovenska tak začalo týždeň plný zábavy a naberania informácií.

sk
dnes 11:52

Vodné lyžovanie na Zlatých pieskoch
Športovo-rekreačný areál s prírodným kúpaliskom na Zlatých pieskoch ožil s príchodom letných prázdnin na školách. Jednou zo športových aktivít, ktorý ponúka tento areál už tradične patrí i vodné lyžovanie. Na snímke vodná lyžiarka sa lyžuje na Zlatých pieskoch v Bratislave počas letných prázdnin.

sk
dnes 11:45

Krst princeznej Charlotte
Britská kráľovná Alžbeta II. (tretia zľava), jej manžel britský princ Philip, Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu, britský princ William, jeho manželka Kate, ktorá drží ich dcérku Charlotte a ich syn George po odchode z krstu Charlotte v kostole Sv. Márie Magdalény v Sandringhame 5. júla 2015.

sk
dnes 10:40

Obnova Kapušianskeho hradu
Kapušiansky hrad nad obcou Kapušany v okrese Prešov sa aj toho roku obnovuje v rámci národného projektu „Zapojenie nezamestnaných do obnovy kultúrneho dedičstva – 3“ (1. 2. 2015 – 30. 11. 2015). Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. Národný projekt je realizovaný Ústredím a úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny v spolupráci so subjektmi, ktoré realizujú obnovu kultúrneho dedičstva. Pod múrmi hradu vďaka dobrovoľníkom postavili aj drevenicu. Na snímke práce na záchrane hradu 6. júla 2015.

sk
dnes 6:39

Finále ženských MS vo futbale
Radosť futbalistiek USA, ktoré porazili vo finále MS Japonsko 5:2.

sk
dnes 5:00

Narodení 6. júla
V roku 1935 sa narodil DALAJLÁMA XIV., vlastným menom Tenzin Gyatso. V súčasnosti žije v indickom exile v meste Dharmsala.

sk
včera 17:26

Festival Východná
Folklórny festival Východná, ktorý je najstarším a najrozsiahlejším celoslovenským festivalom s medzinárodnou účasťou u nás a zároveň vrcholnou prehliadkou tradičnej ľudovej kultúry a jej folklorizovaných prejavov. Na snímke súbor z Turecka počas programu zahraničných folklórnych súborov Z iného sveta. V Liptovskom Mikuláši 4. júla 2015.

sk
včera 16:17

Preteky dračích lodí
Na snímke veslári počas pretekov dračích lodí v rámci festivalu v Hongkongu 5. júla 2015.

sk
včera 15:57

Cyrilometodské dni v Terchovej
V Terchovej sa koná 26. ročník Cyrilometodských dní. V nedeľu bola na programe procesia veriacich od Kostola sv. Cyrila a Metoda na vrch Oravcove v Terchovej. Terchová, 5. júla 2015.

sk
včera 15:34

Mariánska púť v Levoči
Na snímke pohľad na stany a pútnikov na Mariánskej hore počas Mariánskej púte v Levoči 5. júla 2015. Mariánska hora patrí k najstarším a najznámejším pútnickým miestam na Slovensku.

sk
včera 15:15

Svetový pohár slalomárov v Liptovskom Mikuláši
Na snímke strieborní Francúzi Gauthier Klauss (vpredu) a Matthieu Péché počas finálovej jazdy 3. kola Svetového pohára slalomárov na divokej vode v kategórii C2 muži v Liptovskom Mikuláši 5. júla 2015.

sk
včera 9:12

Ostro sledované grécke referendum
Na snímke grécky premiér Alexis Tsipras vkladá hlasovací lístok do urny vo štvrti Kypseli v centre Atén počas referenda 5. júla 2015. Tsipras vyhlásil, že je "optimista" ohľadne výsledku dnešného referenda o prijatí prísnych podmienok medzinárodných veriteľov na riešenie gréckej krízy.

sk
včera 7:33

Historický titul Čile na Copa America
Na snímke uprostred rozhodca Wilmar Rondan udeľuje žltú kartu, vpravo jej majiteľ a čílsky hráč Gary Mendel za faul na argentínskeho útočníka Lionela Messiho (vpravo dole) vo finále futbalových majstrovstiev Južnej Ameriky (Copa America) Čile - Argentína v čílskom Santiagu 4. júla 2015.

sk

Najčítanejšie