Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 16:38

Vegánske hody v Bratislave
Na snímke stánok ponúkajúci lekvárové zlepence a gaštanovo-kokosové guličky na Vegánskych hodoch, ktoré sa konali na Námestí slobody v Bratislave v sobotu 5. septembra 2015.

sk
dnes 16:06

Dni majstrov Ústredia ľudovej umeleckej výroby
Na snímke čipkárka paličkovaní vyrába čipku.

sk
dnes 14:44

Zbierka pre utečencov
Na snímke zbierka pre utečencov na Námestí slobody v Bratislave 5. septembra 2015.

sk
dnes 9:19

Zaujímavosti obce Nezbudská Lúčka
Na snímke Nezbudská Lúčka 4. septembra 2015.

sk
dnes 6:00

Narodení 5. septembra
FREDDIE MERCURY, jedna z najvýraznejších osobností svetovej rockovej hudby druhej polovice 20-teho storočia a člen legendárnej hudobnej skupiny Queen.

sk
včera 23:52

US Open: Dominika Cibulková - Eugenie Bouchardová
Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová sa hnevá po stratenej výmene proti Slovenke Dominike Cibulkovej v zápase 3. kola ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji US Open v New Yorku 4. septembra 2015.

sk
včera 23:02

OBRAZOM: Spartak Trnava - Olympique Marseille
Na snímke dole hráč Trnavy Matúš Čonka a hráč Marseille Julien Da Costa v prípravnom zápase medzi FC Spartak Trnava a Olympique Marseille v Trnave v piatok 4. septembra 2015.

sk
včera 21:19

25. ročník Bienále ilustrácií Bratislava
Slávnostne odovzdávanie cien a otvorenie 25. ročníka Bienále ilustrácií Bratislava – BIB 2015 v historickej budove SND na Hviezdoslavovom námestí. V Bratislave 4. septembra 2015.

sk
včera 20:12

Pochod migrantov
Skupina migrantov kráča po diaľnici pri Budapešti 4. septembra 2015 po tom, ako sa rozhodli ísť pešo do Rakúska. Stovky migrantov sa dnes vydali pešo z budapeštianskej Východnej železničnej stanice s vyhlásením, že smerujú do Rakúska. Migranti vyrazili pešo z hlavnej železničnej stanice v Budapešti po tom, ako sa nemohli dostať na vlaky k rakúskej hranici. Maďarsko vo štvrtok zrušilo všetky vlaky do západnej Európy. Obzvlášť dôležité zostávajú dve hlavné imigračné trasy - cez centrálne Stredomorie z Líbye na juh Talianska a potom cez východné Stredomorie z Turecka do Grécka.

sk
včera 19:00

US Open: Deň piaty
Francúzska tenistka Kristina Mladenovicová odvracia úder Darie Kasatkinovej v zápase 3. kola ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji US Open v New Yorku 4. septembra 2015.

sk
včera 18:44

Slováci pred zápasom so Španielmi
Na snímke slovenský reprezentačný obranca Peter Pekarík počas tlačovej konferencie pred sobotňajším zápasom C-skupiny kvalifikácie EURO 2016 so Španielskom v Oviede 4. septembra 2015.

sk
včera 17:41

Mimoriadny summit V4 k migračnej kríze
Na snímke zľava premiér Maďarska Viktor Orbán, premiér ČR Bohuslav Sobotka, poľská premiérka Ewa Kopaczová a premiér SR Robert Fico počas mimoriadneho summitu V4 k aktuálnej migračnej kríze v Európe 4. septembra 2015 v Prahe.

sk
včera 11:39

Migranti na stanici v maďarskom Bicske
Vlak s vyše 500 migrantmi smerujúci z Budapešti do Šopronu zastavila polícia vo štvrtok 3. septembra 2015 popoludní v Bicske. Cudzinci kládli policajtom pasívny odpor, z čoho vzniklo niekoľko konfliktov. Vo dvoch prípadoch zasahovali lekári.

sk
včera 10:36

Unikátna výstava v Košiciach
Kreatívne zdieľanie dobrodružstva a zážitku z hry prináša unikátna výstava s názvom Spieltrieb, ktorá prebieha v Košiciach v DIG gallery. Goetheho inštitút v spolupráci s košickou DIG gallery predstavuje slovenskému publiku diela umeleckej dvojice Volker Morawe a Tilman Reiff v rámci ich medzinárodnej putovnej výstavy. Kolekciu interaktívnych hier a objektov videli už diváci z viacerých európskych miest ako Krakov, Budapešť alebo Vilnius.

sk
včera 10:33

Hubárska sezóna
Na snímke Rudolf Schlenker sa môže pochváliť nálezom kučierky veľkej, ktorá mala hmotnosť takmer dva kilogramy a obvod približne 70 cm, v Malinovej 4. septembra 2015.

sk