Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Ďalšie fotogalérie

dnes 5:00

Narodení 23. júla
V roku 1989 sa narodil anglický herec Daniel Radcliffe. Známy je hlavne z filmového príbehu o čarodejníkovi Harrym Potterovi.

sk
včera 19:12

Zaplavená cesta v bratislavskom Ružinove
Na snímke hasičské plávajúce čerpadlá odčerpávajú vodu z Bajkalskej ulice pod Prístavným mostom po silnom lejaku v bratislavskom Ružinove 22. júla 2014.

sk
včera 18:15

16. etapa Tour de France
Boj o druhé miesto v cieli vybojoval Francúz Thomas Voeckler z tímu Europcar (druhý zľava), tretí skončil Bielorus Vasil Kirijenka z tímu Sky (vpravo) a na štvrtom mieste Kolumbijec Jose Rodolfo Serpa z tímu Lampre Merida v dojazde 16. etapy 101. ročníka cyklistických pretekov Tour de France z Carcassone do Bagneres-de-Luchon 22. júla 2014.

sk
včera 17:54

Zničujúca povodeň vo Vrátnej
Vrátnu dolinu postihla popoludní 21. júla 2014 zničujúca povodeň. Zničila cesty, brala autá a všetko, čo jej prišlo do cesty. Na snímke z 22. júla 2014 zničené autá na ceste do Vrátnej doliny.

sk
včera 14:37

Výstava Vojna z druhej strany
Na snímke svietnik, váza a dekoratívne predmety vyrobené z použitých nábojníc z talianskeho frontu.

sk
včera 13:32

Zimný štadión v Banskej Bystrici prechádza veľkou prestavbou
Rekonštrukcia zimného štadióna v Banskej Bystrici.

sk
včera 11:38

Novinka v testovaní
Slovenská reprezentantka v biatlone Terézia Poliaková počas premiérového testovania z hľadiska rýchlosti reakčného času prsta pri stlačení kohútika pri odpaľovaní výstrelu zo zbrane v priestoroch Fit arény v Banskej Bystrici 22. júla 2014.

sk
včera 10:00

LeBron James na promoturné po Ázii
Univerzálny krídelník považovaný už niekoľko rokov za najlepšieho hráča planéty sa v športovom centre Wu-kche-sung v Pekingu stretol aj so svojím veľkým obdivovateľom, klaviristom Lang Lang.

sk
včera 6:00

Narodení 22. júla
V roku 1958 sa narodila česká speváčka, huslistka a skladateľka IVA BITTOVÁ, ktorá vo svojej tvorbe úspešne spája či interpretuje široký záber hudobných žánrov od ľudových pesničiek cez jazz až po klasickú hudbu. Medzi jej známe albumy patria napríklad Divná slečinka, Ne, nehledej, Pustit musíš, Bíle inferno alebo Elida. Ako filmová herečka sa predstavila vo filme Dušana Hanáka Ružové sny, alebo vo filme Martina Šulíka Neha či vo filme Tajnosti režisérky Alice Nellis.

sk
21. júla 21:40

Dr. House - Hugh Laurie - koncertoval v Bratislave
Hugh Laurie sa slovenskému publiku predstavil prvý krát v rámci európskeho turné.

sk
21. júla 18:15

Prietrž mračien v Žiline
V centre mesta vytopilo železničný podchod, podchod železničnej stanice a niekoľko obchodov 21. júla 2014.

sk
21. júla 12:37

Expozícia - Bytová kultúra šľachty
Kaštieľ Betliar, sídlo betliarskej vetvy Andrássyovcov, bolo po 2. svetovej vojne znárodnené. Teraz Múzeum Betliar je súčasťou Slovenského národného múzea (SNM). V kaštieli je expozícia s názvom Bytová kultúra šľachty v 18. a 19. storočí.

sk
21. júla 12:33

Príprava hokejistov HK Poprad
Na snímke jeden z hokejistov HK Poprad strieľa na brankára Dušana Sidora počas prvého tréningu na ľade 21. júla 2014 na Zimnom štadióne v Poprade.

sk
21. júla 9:31

Miesto havárie lietadla v Doneckej oblasti
Ukrajinský vyšetrovatľ sa pozerá na trosky zrúteného malajzijského dopravného lietadla pri ukrajinskej dedine Hrabove 20. júla 2014. Vzbúrenci na východe Ukrajiny robia všetko, čo môžu, na zakrytie dôkazov, že malajzijské dopravné lietadlo tam tento týždeň zostrelili ruské rakety.

sk
21. júla 9:06

Najvyššia vodná šmýkačka na svete
Najvyššiu vodnú šmýkačku na svete, na ktorej raft s tromi osobami dosiahne rýchlosť do 105 kilometrov za hodinu, otvorili v týchto dňoch v zábavnom parku v americkom Kansas City. Jej prvenstvo uznala Guinnessova kniha svetových rekordov, podľa ktorej táto 51 metrov vysoká šmýkačka - Verrückte v Schlitterbahn Waterparku - prekonala šmýkačku Kilimanjaro v Riu de Janeiro.

sk

Téma TASR
TERAZ mobilné aplikácie

TERAZ odporúčate priateľom