Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 20:52

Zima v Brezinách
Zima v Brezinách (okres Zvolen)

sk
dnes 19:16

Zima v Poprade
Takto vyzeral Poprad, Námestie sv. Egídia, po hustej snehovej nádielke, ktorá mesto zasiahla podvečer. Za približne tri hodiny napadlo azda viac snehu, ako doposiaľ za celú zimu. Fotografie zachytávajú večerný Poprad tesne pred výpadkom prúdu.

sk
dnes 17:46

Boje o mesto Doneck
Rebel utešuje ženu civilistu, ktorý prišiel o život pri ostreľovaní mesta Doneck 30. januára 2015. Pri piatkovom delostreleckom útoku na mesto Doneck, ktoré je baštou separatistov, prišlo o život najmenej 12 civilistov, uviedli predstavitelia mesta.

sk
dnes 17:23

NŠC ocenilo športovcov a ich trénerov
Národné športové centrum (NŠC) ocenilo športovcov NŠC a ich trénerov za úspechy v roku 2014 resp. v sezóne 2014/2015. Na snímke atlétka Michaela Pešková a riaditeľ NŠC Boris Čavajda. Bratislava, 30. januára 2015.

sk
dnes 17:00

Situácia na cestách v okolí Žiliny
Situácia na cestách v okolí Žiliny začala byť kritická v piatok 30. januára 2015 až v odpoludňajších a večerných hodinách. Silné sneženie a neodhrnuté cesty nútili vodičov jazdiť opatrne, no aj tak sa stalo niekoľko dopravných nehôd, ktoré uzatvorili na hodiny cestu medzi Žilinou a Vrútkami.

sk
dnes 14:05

Zima: Červený Kameň, Častá, Malé Karpaty
Zima: Červený Kameň, Častá, Malé Karpaty

sk
dnes 12:45

Sneženie: Bratislava Dlhé Diely
Sneženie: Bratislava Dlhé Diely

sk
dnes 12:19

Semifinále AO 2015: Djokovič - Wawrinka
Zaujímavé zábery z druhého mužského semifinále

sk
dnes 11:57

Zima na Slovensku
Na snímke dopravná nehoda spôsobená hustým snežením 30. januára 2015 v Bratislave.

sk
dnes 6:30

Krásne výtvory z floristického veľtrhu
Na snímke umelecké dielo ukazuje malého princa počas medzinárodného záhradkárskeho, kvetinárskeho a floristického veľtrhu IPM v nemeckom Essene 29. januára 2015.

sk
dnes 6:01

Narodení 30. januára
V roku 1927 sa narodil švédsky premiér Olof Palme. Palmeho zastrelili 28. februára 1986 , keď sa vracal domov z kina v Štokholme. K zavraždeniu švédskeho premiéra sa priznalo okolo 130 ľudí. Jeho prípad však dodnes zostal neobjasnený. Atentát, ktorý bol na neho spáchaný bol prvý svojho druhu, počas modernej švédskej histórie a vplýval na celú Škandináviu. Na medzinárodnej scéne bol Olof Palme vnímaný ako kontroverzná osobnosť. Olof Palme otvorene kritizoval USA za vojnu vo Vietname, odsúdil Sovietsky zväz za zlikvidovanie Pražskej jari. Zapojil sa do protijadrovej kampane, organizoval kampane proti rozširovaniu jadrových zbraní, tiež kritizoval Francov režim v Španielsku a odsudzoval apartheid v Juhoafrickej republike a podporoval ekonomické sankcie proti tomuto režimu.

sk
včera 18:53

Veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour
Z 21. ročníka veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour v bratislavskej Inchebe 29. januára 2015. Na snímke hudobné vystúpenie v stánku Bratislava City a región.

sk
včera 16:00

Menovanie nových rektorov
Prezident SR Andrej Kiska (vpravo) vymenoval dňa 29. januára 2015 rektorov vysokých škôl. Na snímke zľava v popredí rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave Ferdinand Daňo, rektor Univerzity Komenského v Bratislave Karol Mičieta, rektorka Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Jana Mojžišová, rektor Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave Stanislav Stankoci a rektor Vysokej školy medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove Marek Storoška.

sk
včera 15:12

Prvý Zimný Spartan Kids Race vo Vranove nad Topľou
Prvý Zimný Spartan Kids Race pre žiakov Základnej školy Bernolákova vo Vranove nad Topľou 29. januára 2015. Žiaci ZŠ Bernolákova súťažili v dvoch vekových kategóriách 1. – 5. a 6. – 9. ročník. Mladšie deti absolvovali jeden 900-metrový okruh s minimálne deviatimi prekážkami, na ich starších spolužiakov čakali dve kolá. Každý účastník dostal v cieli originálnu medailu Spartan Race.

sk
včera 14:52

Spomienka na obete bitky pri Slavkove
Predseda vlády SR Robert Fico (uprostred), predseda vlády ČR Bohuslav Sobotka (vľavo) a predseda vlády Rakúskej republiky Werner Faymann (vpravo) sledujú slávnostnú salvu z muškiet počas spoločného kladenia venca k Mohyle mieru, pamätníku obetí Bitky pri Slavkove pri príležitosti jej 210. výročia. Prace, 29. januára 2015.

sk

Najčítanejšie