TERAZ Fotodenník Navi
štvrtok 23. október 2014 Štátny sviatok Maďarskej republiky

Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 15:30

Obchod na korze
„Obchod na korze“ – dramatizáciu poviedky Ladislava Grosmana uvádza Divadlo Jonáša Záborského (DJZ) v Prešove v réžii Mariána Pecka.

sk
dnes 13:30

Tanky na koľajniciach
Časť techniky, ktorú slovenskí vojaci používali na medzinárodnom cvičení Ground Pepper vo vojenskom výcvikovom priestore Lešť sa do útvarov vráti späť po železnici. Vojenská technika sa presúva späť do útvarov zo železničnej stanice Pliešovce – Sása. Vojaci si týmto spôsobom precvičujú správny násun, vagónovanie vojenskej techniky, ako aj zabezpečenie vojenského transportu. Všetky presuny techniky a personálu z cvičenia, budú ukončené do večera 24. októbra 2014.

sk
dnes 10:36

Jeseň na Považí
Jeseň priniesla na Horné Považie hmly. Za rána sa držia nad riekou Váh a ťahajú sa z Turca od Vrútok popod Grúň a okolo Domašínskeho meandra do Žilinskej kotliny ku Strečnu.

sk
dnes 6:01

Narodení 23. októbra
V roku 1940 sa narodil legendárny brazílsky futbalista PELÉ, vlastným menom Edison Arantes dos Nascimento.

sk
včera 21:51

Liga majstrov v obraze
Hráč Anderlechtu Brusel Andy Najar (vľavo) v súboji s Jackom Wilshereom z Arsenalu Londýn vo futbalovom zápase D-skupiny Ligy majstrov RSC Anderlecht Brusel - FC Arsenal Londýn v Bruseli 22. októbra 2014.

sk
včera 21:35

Slovak Press Photo
Na snímke prezident SR Andrej Kiska (vpravo) sa zdraví s predsedom poroty súťaže Paulom Martinkom (vľavo), primátor Hlavného mesta SR Bratislavy Milan Ftáčnik (uprostred) počas slávnostného udeľovania cien v súťaži Slovak Press Foto v Bratislave 22. októbra 2014.

sk
včera 20:37

Streľba v Ottawe
Policajti zabezpečujú miesto streľby pri budove kanadského parlamentu v Ottawe 22. októbra 2014. Kanadského vojaka stojaceho na stráži pri Národnom vojnovom pamätníku v hlavnom meste Ottawa oproti budove parlamentu dnes postrelil neznámy muž, ten potom vošiel do parlamentu prenasledovaný políciou a ozývali sa odtiaľ výstrely. Podľa televízie CBC bol podozrivý útočník vo vnútri parlamentnej budovy zastrelený. Nie je jasné, či konal sám. Polícia v Ottawe však informovala, že aktívne pátra po jednom alebo viacerých podozrivých.

sk
včera 12:53

Ďaždivé počasie v Košiciach
Intenzívny jesenný dážď zasiahol územie Slovenska

sk
včera 10:37

Dostavba 3. a 4. bloku Mochoviec
Na snímke dostavba tretieho a štvrtého bloku jadrovej elektrárne Mochovce

sk
včera 6:03

Zlomok Šatanovej kariéry v obrazoch
Zápas Slovensko - Rusko na MS v ľadovom hokeji vo Viedni 22. apríla 1996. Na sn. radosť Miroslava Šatana z druhého gólu Rusom. Vľavo je bezmocný brankár Michail Štalenkov a vpravo Dmitrij Jerofej.

sk
včera 6:01

Posolstvá a vízia V. Hložníka, ktorý by dnes mal 95 rokov.
Výber z tvorby národného umelca Vincenta Hložníka zo 40. rokov 20. storočia približuje výstava v Galérii Nedbalka, ktorú sprístupnili v Bratislave 19. augusta 2014. Pod názvom Posolstvá a vízia potrvá do 10. novembra.

sk
včera 6:01

Narodení 22. októbra
V roku 1974 sa narodil v Topoľčanoch jeden z najúspešnejších súčasných hokejistov MIROSLAV ŠATAN, dlhoročný hráč NHL a slovenskej reprezentácie, s ktorou získal jednu zlatú, dve strieborné a jednu bronzovú medailu z hokejových majstrovstiev sveta. V sezóne 2008/2009 získal s tímom Pittsburgh Penguins Stanley Cup.

sk
21. októbra 20:55

Liga majstrov v obraze
Futbalista Barcelony Lionel Messi strieľa gól v zápase F-skupiny Ligy majstrov FC Barcelona - Ajax Amsterdam v Barcelone 21. októbra 2014.

sk
21. októbra 15:43

Vojenské cvičenie Ground Pepper
V utorok 21. októbra 2014 sa vo Vojenskom výcvikovom priestore Lešť konalo medzinárodné vojenské cvičenie Ground Pepper 2014, na ktorom sa zúčastnili aj Prezident SR Andrej Kiska, minister obrany SR Martin Glváč a náčelník Generálneho štábu Ozbrojených síl genpor. Milan Maxim. Na snímke ukážka bojov.

sk
21. októbra 9:30

Lov vianočného kapra v obci Iňačovce
Z chovných rybníkov pri obci Iňačovce v okrese Michalovce sa na ploche niekoľkých stoviek hektárov začalo v týchto dňoch s výlovom rýb, ktoré sú určené pre tuzemský a zahraničný vianočný trh. Živé kapry sa po niekoľkotýždňovom monitorovaní presunú do obchodnej siete.

sk

Najčítanejšie