Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 11:42

Pracovný snem Smer-SD
Na snímke členovia predsedníctva strany Smer-SD zľava predseda strany Robert Fico, Ján Čaplovič, Milan Richter a Vladimír Faič v úvode rokovania pracovného snemu strany v Prešove 10. decembra 2016.

sk
dnes 11:15

Vykoľajenie nákladného vlaku v Bulharsku
Na snímke cisterny s kvapalným ropným plynom, ktoré vybuchli po vykoľajení nákladného vlaku na severovýchode Bulharska 10. decembra 2016. K havárii došlo zavčasu ráno o 05.40 h miestneho času v katastri obce Chitrino v Šumenskej oblasti.

sk
dnes 7:46

Kirk Douglas oslávil 100 rokov
Legendárny americký herec Kirk Douglas tlieska počas párty, ktorú usporiadali syn, herec Michael Douglas spoločne s manželkou Catherine Zeta-Jonesovou pri príležitosti osláv svojich stých narodenín v hoteli Beverly Hills v Beverly Hills v piatok 9. decembra 2016.

sk
dnes 7:40

Zápasy v zámorskej basketbalovej NBA
Basketbalista Clevelandu Cavaliers LeBron James (vľavo) a hráč Miami Heat Rodney McGruder v zápase zámorskej basketbalovej NBA v Clevelande.

sk
dnes 7:16

Nočné zápasy v NHL
Hokejista New Yorku Rangers Derek Stepan (vľavo) a hráč Chicaga Blackhawks Slovák Marián Hossa bojujú o puk v zápase zámorskej hokejovej NHL v Chicagu 9. decembra 2016.

sk
dnes 6:01

Narodení 10. decembra
Básnik a prekladateľ MILAN RÚFUS, ktorý svojou tvorbou priniesol výrazný posun do slovenskej poézie. Všímal si hlavne osud obyčajného človeka a jeho utrpenia, ale aj radosti či vzdor. Jeho básne v sebe nesú nezanedbateľný duchovný a morálno-etický odkaz, zbavený prázdneho moralizovania či pátosu. Debutoval zbierkou Až dozrieme. Medzi jeho ďalšie zbierky patria Chlapec, Zvony, Stôl chudobných, Kolíska, Chlapec maľuje dúhu, Jednoduchá až po korienky vlasov, Čakanka, Básnik a čas alebo Vernosť. Zomrel 11.1.2009.

sk
včera 20:59

OBRAZOM: HK Poprad - HC Košice
Na snímke vpravo Ladislav Nagy (Košice) a vľavo Aleš Ježek z Popradu v zápase 28. kola hokejovej Tipsport Ligy medzi HK Poprad a HC Košice v Poprade 9. decembra 2016.

sk
včera 19:20

Požiar univerzity v Košiciach
Na snímke dym stúpa počas hasenia strechy budovy Univerzity Pavla Jozefa Šafárika počas požiaru v Košiciach 9. decembra 2016.

sk
včera 18:07

Hokejový zápas tenistov Slovenska a Česka
Na snímke vľavo Miloš Mečíř a Branislav Stankovič z tímu Slovenska počas priateľského zápasu výberu tenistov Slovenska s výberom Českej republiky na Zimnom štadióne v Poprade 9. decembra 2016.

sk
včera 17:29

Návšteva premiéra Fica vo firme Schurr
Predseda vlády SR Robert Fico navštívil 9. decembra 2016 v Trebišove spoločnosť Schur Flexibles Moneta s.r.o. Na snímke druhý sprava premiér Robert Fico s generálnym riaditeľom spoločnosti Schur Flexibles Moneta Maiom Freisslom (tretí sprava) a vľavo primátor mesta Trebišov Marek Čižmár pri prehliadke výroby.

sk
včera 14:06

V Martine privítali 37 vojakov vracajúcich sa z misie
Na snímke slávnostný nástup pri príležitosti návratu príslušníkov Ozbrojených síl SR z operácie Resolute Support v Afganistane a misie UNTSO, 9. decembra 2016 v Martine.

sk
včera 11:30

Ministerstvo životného prostredia vyhlásilo Sieť geoparkov SR
Zo slávnostného udelenia titulov Geopark Slovenskej republiky na Ministerstve životného prostredia SR 9. decembra 2016 v Bratislave. Na snímke vľavo štátny tajomník Norbert Kurilla odovzdáva Dekrét Banskobystrický geopark riaditeľke Občianskeho združenia Banskobystrický geomontánny park Ivete Kavčákovej.

sk
včera 6:19

José Carreras v Bratislave
Na snímke zľava operná speváčka Rebeca Olivera, legendárny svetový španielsky operný spevák José Carreras a dirigent David Giménez José Carreras a dirigent David Giménez počas koncertu v rámci svojho posledného svetového turné A Life in Music Tour v Bratislave 8. decembra 2016.

sk
včera 6:01

Narodení 9. decembra
V roku 1934 sa narodil vo Farnej divadelný a televízny herec IVAN LETKO.

sk
8. decembra 2016 20:11

Good Angels Košice - Yakin Dogu Üniversitesi Istanbul
Na snímke druhá sprava s loptou hráčka Košíc Barbora Bálintová, vpravo hráčka Istanbulu Bahar Caglarová, druhá zľava jej spoluhráčka Quanitra Hollingsworthová v zápase 5. kola D-skupiny Európskeho pohára basketbalistiek Good Angels Košice - Yakin Dogu Üniversitesi Istanbul (Tur.) v Košiciach 8. decembra 2016.

skPoužívaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac