Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 11:31

Požiar obytného prívesu v Kalifornii
Hasič Skyler Fitzgerald strieka vodu na horiace obytné prívesy v kalifornskom Isletone 30. júla 2015. Mnoho obyvateľov oblasti juselo byť pre veľké nebezpečenstvo evakuovných. Kalifornská národná Garda nasadila do likvidácie požiarov vrtuľniky na viac ako polovici rozlohy Kalifornie

sk
dnes 11:20

Deti na jazdeckom výcviku v Buckovci
Tábor v sedle je zameraný na jazdecký výcvik začiatočníkov a pokročilých a prebieha dennou alebo pobytovou formou. Jazdí sa anglickým štýlom a voltíž. JK Betty sa nachádza v malej dedinke myjavských kopaníc v Bukovci, okres Myjava. Na snímke stádo koní vo voľnom výbehu 31. júla 2015 v Bukovci.

sk
dnes 11:17

Prípravy slovenskej animovanej rozprávky
Animovaný film na motívy slovenskej ľudovej rozprávky Zlatovláska vytvára v Košiciach japonská animátorka a výtvarníčka Kaoru Furuková. Pri svojej práci používa rôzne materiály zozbierané v Košiciach a ich okolí, ktoré sú spojené s ľuďmi tohto regiónu. Snímka dlhá zhruba 15 minút by mala mať premiéru v obnovenom košickom Kine Úsmev na jar budúceho roku. Na snímke japonská animátorka a výtvarníčka Kaoru Furuková počas prípravy animovanej rozprávky. Košice 31. júla 2015.

sk
dnes 5:00

Narodení 31.júla
V roku 1955 sa narodil v Žiline divadelný, televízny a filmový herec JOZEF VAJDA, člen Činohry SND v Bratislave.

sk
včera 21:32

Európska liga: MŠK Žilina vs. Poltava
Na snímke Žilinčania pred prvým zápasom 3. predkola Európskej ligy UEFA MŠK Žilina - FC Vorskla Poltava v Žiline, 30. júla 2015.

sk
včera 21:23

Európska liga: Slovan Bratislava vs. Krasnodar
Brankár ŠK Slovan Ján Mucha v prvom zápase 3. predkola Európskej ligy UEFA FK Krasnodar - ŠK Slovan Bratislava v ruskom meste Krasnodar, 30. júla 2015.

sk
včera 20:50

Výstava Mucha, muchy, Muchovci
V Makovického dome v Žiline 30.júla 2015 sprístupnili výstavu Mucha, muchy, Muchovci..... Výstavu pripravilo Krajské kultúrne stredisko v Žiline a je pozvánkou na MFF Jánošíkove dni, ktoré sa budú konať v Terchovej od piatku do nedele.

sk
včera 20:28

Európska liga: Spartak Trnava vs. Solún
Na snímke tím Trnavy počas prvého zápasu 3. predkola Európskej ligy UEFA PAOK Solún - FC Spartak Trnava na štadióne Tumba v Solúne vo štvrtok 30. júla 2015.

sk
včera 20:22

Trosky na ostrove Réunion môžu byť z letu MH370
Na snímke policajti nesú časť lietadla 29. júla 2015 v meste Saint-André na severovýchode ostrova Réunion patriaceho k Francúzsku. Francúzske úrady 30. júla 2015 vyhlásili, že v prípade časti krídla, ktorá sa našla na ostrove Réunion a mohla by pochádzať z nezvestného Boeingu 777 malajzijských aerolínií, ktorý zmizol pre takmer rokom a pol nad Indickým oceánom, nemožno vylúčiť nijakú hypotézu. Približne dva metre dlhú časť krídla našli podľa správ miestnych médií pri pobreží neďaleko mesta Saint-André na severovýchode ostrova patriaceho k Francúzsku.

sk
včera 19:46

Protest belgických farmárov
Belgickí farmári svojimi traktormi blokujú východ a vstup na diaľnicu E40 počas protestu v belgickom meste Ternat 30. júla 2015. Belgickí farmári dnes usporiadali vlnu protestov proti cenám mlieka, bravčového mäsa a iných produktov, ktoré považujú za nespravodlivo nízke. V uplynulých týždňoch protestovali podobným spôsobom roľníci vo Francúzsku a Nemecku.

sk
včera 14:40

Spoločné cvičenie príslušníkov Ozbrojených síl SR a Ministerstva vnútra SR - Nový horizont 2015
Na snímke zásah policajných zložiek po nepokojoch v utečeneckom tábore.

sk
včera 14:37

Ochrana vtáctva na elektrickom vedení
Ukážka práce jedinečného riešenia inštalácie prvkov na ochranu vtáctva na 110 kV elektrickom vedení pod napätím pomocou špeciálne skonštruovaného diaľkovo ovládaného vrtuľníka - dronu, sa pri Lemešanoch skončila pádom dronu na zem. Projekt LIFE Energia realizuje organizácia Ochrana dravcov na Slovensku. Akcia sa konala pod záštitou spoločnosti Východoslovenská distribučná, a. s. Prototyp drona na inštaláciu ochranných prvkov na vedenia VN vyrobila firma e-Sense Slovakia s. r. o., autorom projektu riešenia inštalácie (ochranných prvkov na vedenia VN) je Michal Učník z Bratislavy. Na snímke dron tesne pred dopadom na zem. V Lemešanoch 30. júla 2015.

sk
včera 13:08

Inter Bratislava pred štartom jesennej časti III. futbalovej ligy
Na snímke zľava prezident klubu a tréner tímu Jozef Barmoš a športový riaditeľ Jozef Šajánek počas tlačovej konferencie FK Inter Bratislava pred štartom jesennej časti III. futbalovej ligy. V Bratislave 30. júla 2015.

sk
včera 10:37

Najsevernejší oficiálne registrovaný vinohrad na Slovensku
Najsevernejší oficiálne registrovaný vinohrad na Slovensku je pri obci Brekov v okrese Humenné.

sk
včera 10:12

Obnova hradu Slanec
Obnova hradu Slanec nad rovnomennou obcou v okrese Košice okolie v tomto roku pokračuje treťou murárskou sezónou. Na hrade pracuje od začiatku mája cez úrad práce 15 robotníkov. Ministerstvo kultúry SR poskytlo na tohtoročný projekt v rámci programu Obnov si dvoj dom dotáciu 24 000 eur. Pracuje sa na najkritickejších miestach, ktoré sú v statickom posudku označené ako havarijné. Je to jednak parkán na južnej časti hradu, čiže predhradie a na severnej časti je to severná bašta, ktorá je tiež je v dezolátnom stave. Slanec 30. júla 2015.

sk

Najčítanejšie