Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

včera 21:57

Robbie Williams v Bratislave
Britský popový spevák Robbie Williams vystupuje počas svojho turné Let Me Entertain You 18. apríla 2015 v Bratislave.

sk
včera 19:58

Druhá dvojhra barážového stretnutia Slovensko-Švédsko
Slovenská tenistka Daniela Hantuchová (vpravo) podáva ruku Švédke Susanne Celikovej po víťazstve v druhej dvojhre barážového stretnutia o účasť v II. svetovej skupine Pohára federácie Slovensko - Švédsko 18. apríla 2015 v Bratislave. Hantuchová zvíťazila 6:2, 6:0.

sk
včera 17:41

Zápas medzi Slovenskom a Bieloruskom v rámci Euro Hockey Challenge
Slovenský hokejista Mário Bližňák (vľavo) strieľa gól na 1:0, uprostred prekonaný bieloruský brankár Stepan Goriačevskich v šiestom zápase záverečnej prípravy na majstrovstvá sveta v rámci série Euro Hockey Challenge medzi Slovenskom a Bieloruskom v Poprade 18. apríla 2015.

sk
včera 17:02

Veľký konský deň v Topoľčiankach
Národný žrebčín Topoľčianky otvoril 18. apríla 2015 brány druhého ročníka Veľkého konského dňa. Milovníci koní si z neho môžu nielen odviezť prírastok do svojej stajne, ale využiť i ďalšie možnosti týchto nových predajno-propagačných trhov.

sk
včera 11:00

Vínne trhy v Pezinku
V Pezinku sa 17. apríla 2015 začalo jedno z najprestížnejších vinárskych podujatí - 20. ročník výstavy Vínne trhy. Najlepšie vína zo Slovenska i Moravy môže dnes a v sobotu (18.4.) ochutnať i laická verejnosť. Na podujatí sa tento rok prezentuje 85 vinárov a výrobcov vína. Na snímke výstava fotografií o histórii trhov.

sk
včera 9:16

Vínne trhy v Pezinku 2015
V Pezinku sa 17. apríla 2015 začalo jedno z najprestížnejších vinárskych podujatí - 20. ročník výstavy Vínne trhy. Najlepšie vína zo Slovenska i Moravy môže dnes a v sobotu (18.4.) ochutnať i laická verejnosť. Na podujatí sa tento rok prezentuje 85 vinárov a výrobcov vína.

sk
včera 6:00

Narodení 18. apríla
V roku 1990 sa narodil slovenský hokejový útočník Martin Bakoš. V súčasnosti je hráčom HC Slovan Bratislava

sk
17. apríla 21:24

Oslavy majstrovského titulu hokejistov v Košiciach
Oslavy extraligového titulu hokejistov HC Košice na Hlavnej ulici v Košiciach 17. apríla 2015.

sk
17. apríla 20:03

OBRAZOM: AS Trenčín - FC Spartak Trnava
Hanlivý transparent v zápase 26. kola futbalovej Fortuna ligy AS Trenčín - FC Spartak Trnava, 17. apríla 2015 v Trenčíne.

sk
17. apríla 18:01

Začala sa sezóna pltníkov pod Strečnom
Obnova tradície púšťanie pltí dolu Váhom v obci Strečno začala v roku 1999 a hodinový splav dolu Váhom popod dva hrady si vyskúšalo už tisíce ľudí. Tohtoročnému odomykaniu Váhu počasie neprialo, no aj tak to neodradilo stovku prvých účastníkov plavby v úseku Bariérová - Strečno, ktorý je dlhý okolo 3,5 km.

sk
17. apríla 17:00

Netradičná výstava v Hornonitrianskom múzeu v Prievidzi
Netradičnú výstavu Faleristika pre každého sprístupnili v týchto dňoch v Hornonitrianskom múzeu (HM) v Prievidzi. Návštevníci si môžu pozrieť desiatky rôznych vyznamenaní, radov a medailí z čias pred 1. svetovou vojnou až po súčasnosť. Na snímke arcivojvoda Jozef August Habsburský-Lotrinský, posledný poľný maršál c.k. monarchie so svojimi vyznamenaniami.

sk
17. apríla 16:31

Prvý espresso kávovar na ISS
Na nedatovanej snímke prototyp kávovaru "ISSpresso" od spoločností Lavazza a Argotec. Zásobovacia kozmická loď Dragon, patriaca súkromnej americkej spoločnosti SpaceX, dorazila 17. apríla 2015 k Medzinárodnej vesmírnej stanici (ISS). Okrem množstva iných zásob priviezla aj prvý espresso kávovar, ktorý bol vyvinutý špeciálne kozmonautov. Automat na espresso poskytla talianskej kozmonautke Samantha Cristoforettiovej jej domovská krajina, jeho dodanie sa ale oneskorilo o tri mesiace. Od začiatku jej vesmírnej misie v novembri 2014 sa preto Cristoforettiová musela uspokojiť len s instantnou kávou. Podľa vlastných slov sa už nemôže dočkať, kedy bude môcť ochutnať vytúžené vesmírne espresso.

sk
17. apríla 12:47

Za Zuckermandel padla zeleň
Na dunajskom nábreží v Bratislave vyrúbali desiatky stromov. Zeleň musela padnúť pre výstavbu Zuckermandla, ktorý pod hradom buduje investor J&T Real Estate. Do novej štvrte totiž treba vytvoriť odbočovací pruh. Cestu tak pre plynulosť dopravy rozšíria, avšak pás zelene na nábreží sa zúži. Investor dostal povolenie na výrub 135 stromov a 879 štvorcových metrov (m2) krovinatých porastov. Tie dosiaľ robili prirodzenú zábranu medzi nábrežnou promenádou a cestou. Aktivisti z iniciatívy Bratislava otvorene (BAO) upozorňujú, že v niektorých miestach sa zelený úsek zúži len na asi tri metre. Na snímke peň vyrúbaného stromu a výstavba na dunajskom nábreží v Bratislave, 17. apríla 2015.

sk
17. apríla 12:03

Výstava Bonsai Slovakia v Nitre
Na výstavisku Agrokomplex v Nitre sa 16. apríla 2015 začala séria výstav zameraných na záhradu, stavebníctvo a energetiku. Súčasťou podujatí je aj výstava Bonsai Slovakia (na snímke), na ktorej sa prezentujú rôzne estetické a ekologické kultivácie rastlín. Nitra, 17. apríla 2015.

sk
17. apríla 11:56

Žreb barážového stretnutia Slovensko - Švédsko
Na snímke zľava Kristína Schmiedlová, Jana Čepelová, Daniela Hantuchová, Karolína Schmiedlová a kapitán Matej Lipták počas žrebu barážového stretnutia o účasť v II. svetovej skupine tenisového Pohára federácie Slovensko - Švédsko v bratislavskom Národnom tenisovom centre 17. apríla 2015.

sk

Najčítanejšie