TERAZ Fotodenník Navi
sobota 25. október 2014 Európsky deň občianskeho práva

Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 21:52

Bratislavské jazzové dni
Na snímke pianista Michal Vaňouček z formácie AsGuests Quartet feat Anka Koziel počas koncertu na 40. ročníku Bratislavských jazzových dní v Bratislave 25. októbra 2014.

sk
dnes 17:50

Už aj na Slovensku je Hobití dom
Snímka z otvorenia netradičnej stavby Hobitieho domu, ktorý za pomoci dobrovoľníkov postavilo občianske združenie SOSNA v Družstevnej pri Hornáde v okrese Košice – okolie. Inšpiráciou pri stavbe domu bola myšlienka Mahátma Gándhího, ktorý povedal, že dom by mal byť postavený z materiálu, ktorý sa dá získať v okruhu 20 km. Hobití dom bol postavený takmer výlučne z miestneho prírodného a odpadového materiálu. Družstevná pri Hornáde, 25. októbra 2014.

sk
dnes 16:00

Majstrovstvá sveta v rýľovaní
Ustanovujúci slovenský rekord v najrýchlejšom rýľovaní vytvoril Martin Hriňák z Košíc, ktorý porýľoval parcelu s plochou 6,3 m štvorcového za 15 minút a 43 sekúnd, 25. októbra 2014 v Trenčíne. Prvých majstrovstiev sveta v rýľovaní na trenčianskom výstavisku Expo center sa zúčastnilo 13 účastníkov.

sk
dnes 14:57

Budatínsky rínok
V Žiline v parku Budatínskeho hradu sa konalo podujatie Budatínsky rínok, ktoré uzatvorilo aktuálnu sezónu podujatí v areáli hradu. Predstavili sa na ňom rôzne skupiny zo Slovenska a Poľska, nechýbali predajcovia, ľudoví výrobcovia a množstvo podujatí a atrakcií pre deti.

sk
dnes 6:01

Narodení 25. októbra
V roku 1946 sa narodil v Bratislave bývalý riaditeľ Slovenského národného divadla (SND) v Bratislave, divadelný a filmový herec, známy recitátor DUŠAN JAMRICH.

sk
včera 19:31

Derby HK Poprad proti HC Košice OBRAZOM
Na snímke zľava Jiří Bicek, Erik Černák z Košíc a Samuel Takáč a Matúš Paločko z Popradu počas zápasu 16. kola hokejovej Tipsport Extraligy medzi HK Poprad - HC Košice v Poprade 24. októbra 2014.

sk
včera 19:24

Obrazom HK Nitra proti Dukle Trenčín
Peter Šišovský z Trenčína (vpravo) v zápase 16. kola hokejovej Tipsport extraligy medzi HK Nitra - Dukla Trenčín 24. októbra 2014 v Nitre.

sk
včera 18:52

Rómske občianske hliadky v obci Jarovnice
Rómske občianske hliadky v obci Jarovnice, okres Prešov 24. októbra 2014. Na snímke vľavo štátny tajomník Ministerstva vnútra SR Marián Saloň, uprostred štátny tajomník Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef Burian a vpravo starosta obce Jarovnice Florián Giňa.

sk
včera 13:06

Čistenie Nového Štrbského plesa
Na snímke Poseidon odprevádza potápačov pod hladinu Nového Štrbského plesa počas 21. ročníka akcie Čisté vody na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách

sk
včera 12:40

Súťaž o najkrajšie jablko, najkrajšiu hrušku a Jablko roka
Víťazné jablko v súťaži O najkrajšie jablko od pestovateľa Ivana Hlavatého počas otvorenia 5. ročníka výstavy ovocia, potrieb pre záhradkárov a farmárskych produktov Jahrada, 24. októbra 2014 v Trenčíne.

sk
včera 10:26

Vrátna dolina dva mesiace po kalamite
Od katastrofálnych záplav a zosuvov pôdy vo Vrátnej doline uplynuli viac ako dva mesiace. Odstraňovanie škôd a rekonštrukčné práce si vyžiadali nielen finančné prostriedky, ale aj nasadenie ľudí. V obci Terchová sú okrem opravených ciest postavené aj nové zábrany popri riečke Vrátňanka. Vo Vrátnej doline je zatiaľ uzatvorený prístup zo Starého dvora, jeho spojazdnenie by však malo byť hotové v krátkom čase. Najväčšie rekonštrukčné práce sú na ceste pod Mníchom, kde nanovo budujú popadané oporné múry.

sk
včera 9:37

Rekonštrukcia železničnej stanice v Košiciach
Na snímke búracie práce na prednej fasáde železničnej stanice v Košiciach. Železničná stanica je v rozsiahlej rekonštrukcii a pôvodná fasáda nezodpovedá požiadavkám novej prístavby.

sk
včera 6:01

Narodení 24. októbra
V roku 1954 sa narodil v Bratislave rockový spevák a basgitarista JOZEF RÁŽ, líder skupiny Elán.

sk
23. októbra 21:41

ŠK Slovan dostal od Sparty výprask
Erik Čikoš (Slovan) počas zápasu skupinovej fázy Európskej ligy v I-skupine medzi ŠK Slovan Bratislava - Sparta Praha 23. októbra 2014 v Bratislave.

sk
23. októbra 19:56

Vyčíňanie sparťanských fanúšikov v Bratislave
Na snímke fanúšikovia Slovana počas zápasu skupinovej fázy Európskej ligy v I-skupine medzi ŠK Slovan Bratislava - Sparta Praha 23. októbra 2014 v Bratislave.

sk

Najčítanejšie