Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 18:13
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Ďalšie fotogalérie

dnes 9:55

Invázia vojsk Varšavskej zmluvy do ČeskoSlovenska
Dokumentárne snímky z Bratislavy 22.augusta 1968, deň po vstupe sovietskych tankov do mesta. Na snímke Štúrova ulica a Námestie SNP.

sk
dnes 8:08

Budúci Ronaldovia a Messiovia
Katalánsky veľkoklub FC Barcelona organizoval v Miami futbalový kemp pre budúce futbalové hviezdy.

sk
dnes 6:00

Narodení 21. augusta
V roku 1986 sa narodil sa jamajský šprintér Usain Bolt.

sk
včera 21:46

ŠK Slovan Bratislava - BATE Borisov
Hráči Slovana sa lúčia po stretnutí s divákmi v prvom zápase play off futbalovej Ligy majstrov Slovan Bratislava – BATE Borisov (Bielorusko) v Bratislave v stredu 20. augusta 2014. Vľavo Igor Žofčák, uprostred Róbert Vittek a vpravo Richard Lásik.

sk
včera 18:45

Prvá exhibícia St. Louis Blues Alumni - Slovak Stars
Na snímke zľava legendy slovenského hokeja - Richard Lindtner, Zdeno Chára, Miroslav Šatan, Peter Šťastný a Peter Bondra počas prvého exhibičného zápasu medzi St. Louis Blues Alumni a Slovak Stars v Poprade 20. augusta 2014.

sk
včera 15:02

Autogramiáda hokejistov pred exhibičným zápasom
Na snímke slovenský hokejista Ľuboš Bartečko v rozhovore s fanúšikom počas autogramiády tímu St. Louis Blues Alumni pred exhibičným zápasom na počesť Pavla Demitru medzi St. Louis Blues Alumni - Slovak Stars

sk
včera 13:07

Ukrajinské farby na moskovskom mrakodrape
Päťcípa hviezda na moskovskom mrakodrape bola zahalená do ukrajinských farieb. O rozruch sa postaral, protestant, ktorý sa vyšplhal na obrovitánsku stavbu.

sk
včera 13:00

Nový kláštor Rádu bosých karmelitánov
Nový kláštor Rádu bosých karmelitánov dokončujú v týchto dňoch v košickej mestskej časti Lorinčík. Výstavba začala v lete 2010, jeho slávnostná posviacka je naplánovaná na 27. septembra.

sk
včera 11:18

Požiar v bývalých ZŤS v Dubnici nad Váhom
Hasiči zasahujú pri likvidácii požiaru odpadu uskladneného vo výrobnej hale v areáli bývalých Závodov ťažkého strojárstva (ZŤS), 20. augusta 2014 v Dubnici nad Váhom. Z haly stúpa hustý čierny dym, na mieste zasahuje takmer 20 hasičov z Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Dubnice nad Váhom a Púchova.

sk
včera 10:12

Stavebné práce na Kapušianskom hrade
Na Kapušianskom hrade v okrese Prešov prebiehajú práce na jeho obnovu, opravujú ho nezamestnaní. Úrad práce im prepláca mzdu počas práce na hrade. Na snímke práce na Kapušianskom hrade.

sk
včera 8:04

Zosuvy pôdy v Japonsku
Na snímke letecký pohľad na zničené domy po zosuvoch pôdy vyvolaných prívalovými dažďami na okrajoch mesta Hirošima v západnom Japonsku 20. augusta 2014.

sk
včera 7:33

Hrad Brekov - rekonštrukčné práce
Hrad Brekov na hornom Zemplíne v okrese Humenné bol postavený na kopci nad obcou Brekov. Práce na čiastočne rekonštrukcii hradu už tretí rok intenzívnejšie realizuje Združenie na záchranu Brekovského hradu z obci Brekov. V rokoch 2012 a 2013 tu pracovalo 30 a tohto roku 23 ľudí z radov dlhodobo nezamestnaných. V minulosti sa tu tiež robili záchranné práce, ale iba menšieho rozsahu.

sk
včera 6:00

Narodení 20.augusta
V roku 1974 sa narodila americká herečka a speváčka AMY ADAMS.

sk
19. augusta 21:20

Unikátne lietadlá na Sliači
V utorok 19. augusta 2014 na letisku Sliač pokračovalo cvičenie 7. letky špeciálnych operácií USAF (Amerického vojenského letectva), počas ktorého americkí letci využívajú aj konvertoplány typu CV-22 Osprey (na snímke), ktoré sa na Slovensku predstavujú po prvý raz. Tieto stroje majú svoje motory umiestnené v otáčajúcich sa konzolách, takže sú schopné štartovať a pristávať ako vrtuľníky.

sk
19. augusta 21:19

Výstava Posolstvá a vízia
Výber z tvorby národného umelca Vincenta Hložníka zo 40. rokov 20. storočia približuje výstava v Galérii Nedbalka, ktorú sprístupnili v Bratislave 19. augusta 2014. Pod názvom Posolstvá a vízia potrvá do 10. novembra.

sk

Najčítanejšie správy

Téma TASR
TERAZ mobilné aplikácie

TERAZ odporúčate priateľom