TERAZ Fotodenník Navi
sobota 1. november 2014 Sviatok všetkých svätých

Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 19:49
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

včera 20:56

AS Trenčín - MFK Ružomberok v 16. kole Fortuna ligy
Brankár Ružomberka Matúš Putnocký (vľavo) vyráža loptu v zápase 16. kola futbalovej Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok v Trenčíne piatok 31. októbra 2014.

sk
včera 18:33

Dukla Trenčín vs. HC Košice
Trenčan Jakub Gašparovič (vľavo) v nepremenenej akcii pred brankárom Košíc Alexandrom Hylákom v zápase 19. kole hokejovej extraligy HK Dukla Trenčín - HC Košice, 31. októbra 2014 v Trenčíne.

sk
včera 18:28

HK Poprad vs. HK Nitra
Na snímke Ľubomír Dinda z Popradu (vpravo) a Peter Ordzovenský z Nitry v zápase 19. kola hokejovej Tipsport Extraligy HK Poprad - HK Nitra v Poprade 31. októbra 2014.

sk
včera 18:19

Podujatie Piatok Tekvicového
Nitriansku pešiu zónu rozžiarili lampáše z vyrezávaných tekvíc. Pod názvom Piatok Tekvicového sa tu konalo podujatie, na ktorom sa mohol zúčastniť každý ten, kto si priniesol tekvicu, alebo sa chcel zúčastniť na ich vyrezávaní.

sk
včera 16:52

Rekonštrukcia cintorína v Bzenici
Súčasťou projektu bolo vybudovanie urnového hája, eliptického námestia, kde je osadený pamätník obetiam vojny a Lurdská jaskyňa so sochou Panny Márie. Celý cintorín je nanovo oplotený, vybudované boli nové chodníky a prístupové cesty a nezabudli ani na verejné osvetlenie, či novú výsadbu. Na snímke zrekonštruovaný dom smútku v obci Bzenica

sk
včera 13:11

Diaľničný most pri obci Kurimany
Na snímke novopostavený diaľničný most diaľnice D1 pri obci Kurimany v okrese Levoča

sk
včera 11:50

Revitalizácia Budatínskeho parku
V Žiline je už stáročia Budatínsky park, v ktorom je hrad a v ňom Považské múzeum zamerané na drotárstvo. Po náročnej nedávnej revitalizácií sa stal park obľúbeným miestom na prechádzky. Park stojí na sútoku riek Váh a Kysuce a preto je v ňom umiestnená plť s pltníkmi. V tomto čase je park plný jesenných farieb.

sk
včera 6:01

Narodení 31. októbra
V roku 1929 sa narodil taliansky filmový herec BUD SPENCER (Carlo Pedersoli), populárna postava nielen talianskej kinematografie, hrdina westernov a akčných komédií. V mnohých týchto filmoch hral po boku herca Terenca Hilla.

sk
30. októbra 20:56

Výstava Etruskovia z Perugie
Výstavu Etruskovia z Perugie v priestoroch Historického múzea Slovenského národného múzea (SNM) na Bratislavskom hrade sprístupnili 30. októbra 2014. Na snímke hlinená nádoba kalenderberskej kultúry na miešanie vína (Dunajská Lužná-Košariská).

sk
30. októbra 19:28

Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk
Na snímke v popredí Václav Nedorost (Slovan), vpravo Jarno Koskiranta a vľavo Sergej Gimajev (obaja Sibir) počas stretnutia KHL HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 30. októbra 2014 v Bratislave.

sk
30. októbra 16:26

Spartak Trnava - Slovan Bratislava
Na snímke vľavo stredopoliar Slovana Erik Grendel a stredopoliar Spartaka Erik Jendrišek v dohrávke 3. kola futbalovej Fortuna ligy 2014/2015 FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava v Trnave vo štvrtok 30. októbra 2014.

sk
30. októbra 13:16

Cvičenie hasičov v Križovanoch nad Dudváhom
Na snímke taktické cvičenie Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, počas ktorého bola simulovaná dopravná nehoda osobného vlaku a niekoľkých osobných motorových vozidiel s následným požiarom pri obci Križovany nad Dudváhom

sk
30. októbra 9:10

Ľadové víno z Brekova
V najsevernejších vinohradoch na Slovensku ležiacich pri obci Brekov v okrese Humenné, sa tohtoročné vinobranie postupne blíži k svojmu záveru. Miestni vinohradníci tam budú najbližšie oberať ako poslednú odrodu Cabernet Sauvignon, z ktorej plánujú vyrobiť ľadové víno.Na snímke vinohradník Peter Mihaľko pri kontrole spomínanej odrody.

sk
30. októbra 6:50

Obrazom z dnešných zápasov NHL
Brankár Edmontonu Ben Scrivens prikrýva puk, situáciu sleduje Martin Marinčin

sk