TERAZ Fotodenník Navi

Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 19:49
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

včera 19:39

Podujatie Color Run
Na snímke účastník podujatia Color Run sa teší v cieli v indonézskej metropole Jakarta 23. novembra 2014. Podujatie Color Run je behom na 5 km, pričom na každom kilometri sú účastníci od hlavy po päty zafarbení inou farbou.

sk
včera 16:38

Skúška hry Liliom v košickom divadle Thália
Divadlo Thália v jubilejnej 45. sezóne uvedie hru Liliom od Molnára Ferenca. Prvú premiéru slávnostnej sezóny maďarskú klasiku Liliom režíruje slovenský režisér Ľubomír Vajdička. Herci si s režisérom výborne rozumejú aj napriek tomu, že Ľ. Vajdička nehovorí po maďarsky a niektorí herci nehovoria po slovensky.

sk
včera 14:50

Nehoda auta a vlaku v Prešove
Na trati Prešov - Veľký Šariš sa dnes približne o 8.25 h zrazil osobný vlak s motorovým vozidlom Škoda Felicia. Vodič auta prišiel pri nehode o život.

sk
včera 14:19

Otvorenie Vianočných trhov na Ministerstva práce
Na pôde Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR (MPSVR SR ) na Špitálskej ulici v Bartislave sa v pondelok 24. novembra 2014 začali vianočné trhy. Tradícia podujatia siaha do roku 2009. Návštevníci si môžu vybrať ručne vyrobené adventné vence a iné vianočné ozdoby, šperky, predmety z keramiky, voňavé sviečky, pohľadnice či domáce pochutiny zhotovené v 22 chránených dielňach na celom Slovensku. Trhy potrvajú do 28. novembra na prízemí strednej budovy MPSVR SR

sk
včera 7:43

Americké hudobné ceny
Americké hudobné ceny

sk
včera 6:29

Koudelka si vyskákal zlato v Klingenthali
Český skokan na lyžiach Roman Koudelka oslavuje víťazstvo na veľkom mostíku Svetového pohára v skokoch na lyžiach jednotlivcov v nemeckom Klingenthali 23. novembra 2014.

sk
včera 6:01

Narodení 24. novembra
V roku 1933 sa narodila v Šenkviciach divadelná herečka ZDENA GRUBEROVÁ, bývalá členka Činohry Slovenského národného divadla (SND) v Bratislave.

sk
23. novembra 14:02

Veľká cena F1 v Abú Zabí
Oslavy Lewisa Hamiltona

sk
23. novembra 13:46

Jesenná romantika v Malej Fatre
V horách Malej Fatry, ale aj na väčšine územia Slovenska prevláda hmlisté počasie. Vo vyšších polohách sa snaží slnko predrať pomedzi hustú hmlu, no moc sa mu to nedarí. Na miestach a v nadmorských výškach, kde po iné roky už bol v tomto období sneh je stále neskorá nevľúdna jeseň.

sk
23. novembra 12:06

Preprava lietadla Iljušin IL – 18 do Košíc
Konvoj vojenských nákladných vozidiel Tatra dorazil 23. novembra 2014 ráno do Košíc do Múzea letectva s prepravovanými krídlami, vrtuľami, motormi a brzdovými klapkami z lietadla Iljušin IL – 18. Lietadlo darovala maďarská strana Slovenskému technickému múzeu (STM) v Košiciach. Trup stroja (na snímke) sa prevážal z Maďarska do Košíc ešte začiatkom tohto týždňa.

sk
23. novembra 9:40

Slovenské hviezdy večera NHL
Dvojica Slovákov v službách "červených krídel" v popredí. Hráči Detroitu Red Wings Tomáš Tatar (21), Tomáš Jurčo (26), ako aj Xavier Ouellet (61) oslavujú so striedačkou Tatrov gól do bránky Toronta Maple Leafs v 2. tretine zápasuNHL v Toronte v sobotu 22. novembra 2014.

sk
23. novembra 8:15

Krasokorčuliarska špička v Bordeaux
Japonec Tacuki Mačida počas voľnej jazdy na Trophée Erica Bomparda vo francúzskom Bordeaux - ďalšom podujatí série Grand Prix ISU. Poradie mužov v Bordeaux: Maxim Kovtun (Rusko) 2. Tacuki Mačida (Japonsko) 3. Denis Ten (Kazachstan).

sk
23. novembra 6:06

Albánsko sprístupnilo tajný bunker postavený komunistami
Albánsky premiér Edi Rama si prezerá apartmán komunistického vodcu krajiny Envera Hodžu v bunkri pri Tirane. Albánsko ho postavilo v ére komunistického režimu koncom sedemdesiatych rokov minulého storočia na pokyn vtedajšieho vodcu v obave z možného jadrového útoku "amerického imperializmu alebo sovietskeho socialistického imperializmu".

sk
23. novembra 6:01

Narodení 23. novembra
Slovenský konštruktér a vynálezca padáku Štefan Banič

sk
22. novembra 17:36

Festival hier a zábavy Hravenisko
Množstvo hier a hračiek čaká návštevníkov víkendového piateho ročníka festivalu hier a zábavy Hravenisko, ktorý sa 22. novembra 2014 začal v priestoroch Základnej školy Jozefa Urbana na Jenisejskej ulici v Košiciach. Počas oboch dní od 9.00 do 19.00 h sa budú môcť deti i dospelí do sýtosti hrať a zabávať vo viac ako 50 miestnostiach školy.

sk

Najčítanejšie