Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 19:49
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 15:10

Psia a mačacia šou v Dortmunde
Filmové psi Tom Tom (vľavo) a Jo Jo vystupujú počas predstavenia psej a mačacej šou v Dortmunde 28. apríla 2015. Deväťročný tibetský teriér a trojročný Jack Russel Parson hrali vo viacerých televíznych reláciách a reklamách.

sk
dnes 14:35

Generálka divadelnej inscenácie Jama deravá
Verejná generálka divadelnej inscenácie Jama deravá v réžii Michala Vajdičku sa konala v utorok 28. apríla 2015 v priestoroch Divadla Astorka Korzo '90 na Námestí SNP v Bratislave. Na snímke verejná generálka.

sk
dnes 10:11

Finále debatnej ligy v parlamente
Na snímke účastníci celoštátneho finále debatnej ligy v rokovacej miestnosti NR SR 27. apríla 2015 v Bratislave.

sk
dnes 8:46

Nepokoje v americkom Baltimore
Nepokoje a násilie v uliciach Baltimoreu počas nepokojov po pohrebe Afroameričana Freddieho Graya v americkom Baltimore 27. apríla 2015. Gray zomrel na následky zranení chrbtice po tom, ako ho zatkla a transportovala polícia.

sk
dnes 6:31

Pondelková noc v NHL
Zaujímavá momentka zo šiesteho zápasu Detroit - Tampa Bay.

sk
dnes 6:00

Narodení 28. apríla
V roku 1908 sa narodil Oskar Schindler. Bol nemecký továrnik, člen nacistickej strany NSDAP počas druhej svetovej vojny, záchranca 1 200 Židov pred istou smrťou v nacistických koncentračných táboroch.

sk
včera 21:07

Ako vybrať správny strom na stavanie Mája
Mládenci a chlapi z hornonitrianskej dediny Malinová sa už v predstihu vybrali do hory, aby priviezli vysoký májový strom. V predvečer prvého mája ho potom spoločnými silami, tradične klasickým ručným spôsobom, postavia uprostred dediny. Na snimke Malinovčaniom sa podrailo priviesť májový strom doprostred dediny bez poškodenia.

sk
včera 16:06

TK ženskej basketbalovej reprezentácie
Z tlačovej konferencie pred začiatkom prípravy ženskej basketbalovej reprezentácie na ME 2015. Na snímke vľavo Lucia Krč-Turbová (vľavo) a Romana Vyňuchalová. Piešťany, 27. apríla 2015.

sk
včera 15:03

Generálka inscenácie Dáma bez kamélie
Generálka pripravovanej inscenácie Mareka Maďariča Dáma bez kamélie sa konala 27. apríla 2015 v Divadle Aréna v Bratislave. Na snímke zľava Dáša Šarközyová ako Júlia, Natália Puklušová ako Rita, Ivan Vojtek ako Karol, Martin Madej ako čašník Dodo, Martin Hronský ako Ďuso, Braňo Deák ako Stano a Kristína Greppelová ako Soňa.

sk
včera 12:59

Slávnostné oceňovanie športovcov
Zo slávnostného oceňovania hokejistov, hokejistiek a členov Športového centra polície za výsledky na MS 27. apríla 2015 v hoteli Bôrik v Bratislave. Na snímke ocenené úspešné hokejistky. Na snímke ocenené úspešné hokejistky.

sk
včera 12:44

Dopravná výchova detí v Žiline
V Žiline na sídlisku Vlčince sa deti z Materskej školy na Námestí Janka Borodáča učili o pravidlách cestnej premávky. Pod dozorom policajtov prechádzali cez križovatky, boli poučené o svetelných semaforoch, dopravných značkách a taktiež si mohli medzi sebou zasúťažiť.

sk
včera 10:55

Následky zemetrasenia v Nepále
Základný tábor na Mount Evereste - Na snímke zranený šerpa sedí v autobuse po evakuácii zo základného tábora na Mount Evereste v sobotu 26. apríla 2015 v nepálskom Káthmandu. Horolezci, sprievodcovia a nosiči prúdili dolu zo základného tábora na najvyššej hore sveta Mount Everest - opúšťali ju po sobotňajšom mohutnom zemetrasení, ktoré vyvolalo lavínu a tá zničila celé časti horskej dediny pozostávajúcej z nylonových stanov. Niektorí upozornili, že zrejme sú ešte stále nezvestné desiatky ľudí. Sobotňajšie zemetrasenie s magnitúdou 7,8, ktorého epicentrum ležalo západne od nepálskej metropoly Káthmandu, bolo najhorším v chudobnej himalájskej krajine za vyše 80 rokov. Zničilo mnoho budov v starých štvrtiach Káthmandu vrátane historických pamiatok a bolo dosť silné na to, aby ho pocítili v susednej Indii, v Bangladéši, v Tibete i v Pakistane.

sk
včera 8:16

OBRAZOM: Play off NHL
Ľavé krídlo Minnesoty Wild Zach Parise (11) a Thomas Vanek sa radujú so spoluhráčmi po víťazstve 4:1 v šiestom zápase štvrťfinále Západnej konferencie proti St. Louis Blues 26. apríla 2015 v St. Paule. Hokejisti Minnesoty Wild postúpili do konferenčného semifinále zámorskej NHL.

sk
včera 6:01

Narodení 27. apríla
V roku 1822 sa narodil v Rakovej katolícky kňaz, dramatik a novinár JÁN PALÁRIK, autor hier Inkognito, Drotár či Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch. Zomrel 7.12.1870.

sk
26. apríla 17:28

Dobývanie Šarišského hradu
Spomienkam na obliehanie hradu vo Veľkom Šariši vojskami kráľa Karola Róberta z Anjou bolo venované dnešné podujatie v areáli tejto stredovekej pamiatky. Súčasťou nedeľnej akcie pripomínajúcej udalosti spred viac ako siedmich storočí bola predovšetkým rekonštrukcia dobývania hradu. Na snímke stretli sa tu počas dňa tisícky malých i veľkých návštevníkov v nedeľu 26. apríla 2015.

sk

Najčítanejšie