Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 19:49
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 6:01

Narodení 7. októbra
V roku 1952 sa narodil ruský politik, prezident Ruskej federácie (RF) VLADIMIR VLADIMIROVIČ PUTIN.

sk
včera 19:51

Prípravný zápas vo volejbale medzi Slovenskom a Poľskom
Na snímke v popredí Poliak Michal Kubiak a v pozadí sprava Tomáš Kriško, Emanuel Kohút a Matej Paták (všetci Slovensko) blokujú v druhom prípravnom stretnutí pred ME vo volejbale mužov v Taliansku Slovensko - Poľsko v Bratislave 6. októbra 2015.

sk
včera 14:38

Bezpečnostné cvičenie KRIŽOVANY 2015
Na snímke bezpečnostné cvičenie KRIŽOVANY 2015, ktoré sa konalo 6. októbra 2015 v priestoroch elektrickej stanice SEPS, a.s. v Križovanoch nad Dudváhom. Cvičenie zorganizovali s cieľom preveriť funkčnosť a koordináciu zložiek v spolupráci s Krajským riaditeľstvom Policajného zboru v Trnave, Krajským riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Okresným riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Okresným úradom v Trnave a Záchrannou zdravotnou službou Bratislava.

sk
včera 13:25

Deň obetí Dukly
Prezident SR Andrej Kiska a predseda vlády SR Robert Fico sa zúčastnili na pietnom akte kladenia vencov k pamätníku česko-slovenských vojakov pri príležitosti 71. výročia Karpatsko-duklianskej operácie a Dňa obetí Dukly.

sk
včera 12:41

Zhorený hotel Junior stredisko Jasná
Na snímke ľudia sledujú ako hasiči hasia požiar hotela Junior v stredisku Jasná v Nízkych Tatrách 6. októbra 2015.

sk
včera 12:28

Veľtrh štúdia a kariéry Akadémia&Vapac
Na snímke minister životného prostredia SR Peter Žiga (vľavo) počas príhovoru na otvorení veľtrhu štúdia a kariéry Akadémia&Vapac v Bratislave 6. októbra 2015.

sk
včera 11:14

Požiar hotela v Demänovskej Doline
Na snímke hasiči hasia požiar hotela Junior v stredisku Jasná v Nízkych Tatrách 6. októbra 2015. Pri požiari hotela v Demänovskej Doline, ktorý vypukol ráno o pol štvrtej, zahynul 64-ročný muž z okresu Žilina.

sk
včera 10:10

Krásy írskeho grófstva Wicklow
Na archívnej snímke z 14. júna 2015 pohľad na exteriér Powerscourt House v írskom grófstve Wicklow. Grófstvo, ktoré sa náchadza južne od Dublinu, je nazývané aj "záhradou Írska" s jeho horami, veľkými domami a peknými dedinami.

sk
včera 10:00

Vykoľajenie vlaku vo Vermonte
Na leteckej snímke vykoľajené vagóny a lokomotíva osobného vlaku americkej železničnej spoločnosti Amtrak smerujúceho zo štátu Vermont do Washingtonu 5. októbra 2015 v strednom Vermonte. Pri nehode sa ľahšie zranilo niekoľko ľudí, nikto z cestujúcich nie je v ohrození života.

sk
včera 7:54

Hádzaná: Tatran Prešov - HC Sporta Hlohovec
Na snímke hráči Tatranu Prešov pred zápasom, uprostred v okuliaroch je tréner Rastislav Trtík v 5. kole Tipos extraligy hádzanárov Tatran Prešov - HC Sporta Hlohovec v Prešove 5. októbra 2015.

sk
včera 7:19

Prezentácia noviniek výzbroje ruskej armády
Na snímke ruský vojak na bicykli prechádza okolo protilietadlového raketového systému 9A34A Gurza počas prezentácie noviniek výzbroje ruskej armády ministerstvom obrany Ruska v Kubinke pri Moskve 5. októbra 2015.

sk
včera 7:12

Módna prehliadka Giambattistu Valliho
Na snímke taliansky módny návrhár Giambattista Valli prijíma potlesk od návštevníkov prehliadky svojej dámskej kolekcie pre sezónu jar-leto 2016 počas týždňa módy v Paríži v pondelok 5. októbra 2015.

sk
včera 6:01

Narodení 6. októbra
V roku 1976 sa narodil MARTIN KOCIÁN, člen skupiny Lunetic., ktorá vznikla v októbri 1996. Do povedomia poslucháčov sa dostali vďaka pesničke Mama. Už v roku 1998 vydali debutový album Cik-cak. Rok nato pridali druhý Nohama na zemi. V roku 2000 vydali tretí album Časoprostor. Bol to Martin, ktorý najviac neuniesol slávu skupiny. Stal sa závislým na pervitíne a prestal sa zaujímať o skupinu. To bol aj dôvod ich rozchodu. Po návrate pod pseudonymom Noggin začal účinkovať ako rapper.

sk
5. októbra 20:50

EURO 2016: Slovenská futbalová reprezentácia
Na snímke útočník Michal Ďuriš (FC Viktoria Plzeň) hovorí s novinármi počas zrazu slovenskej futbalovej reprezentácie pred kvalifikáciou EURO 2016 s Bieloruskom v Senci v pondelok 5. októbra 2015.

sk
5. októbra 19:55

Volejbal obrazom: Slovensko - Poľsko
V popredí Piotr Nowakowski (Poľsko), vpravo v pozadí Matej Paták a vľavo Šimon Krajčovič (obaja Slovensko) v prvom z dvoch prípravných volejbalových stretnutí pred ME v Taliansko Slovensko - Poľsko bez divákov v Bratislave 5. októbra 2015.

skPoužívaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac