Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 19:50
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 18:02

Protestné zhromaždenie proti migrantom v Trnave
Snímka z protestu proti migrantom na Trojičnom námestí v Trnave v utorok 1. septembra 2015.

sk
dnes 16:58

Zraz futbalovej reprezentácie SR
Na snímke slovenský futbalový reprezentant Martin Škrtel počas brífingu s novinármi na zraze futbalovej reprezentácie pred kvalifikačným dvojzápasom na EURO 2016 proti Španielsku a Ukrajine, 1. septembra 2015 v Senci.

sk
dnes 16:51

Rakúski demonštranti pochodujú na podporu utečencov
Rakúski demonštranti pochodujú na podporu utečencov počas masovej demonštrácie vo Viedni 31. augusta 2015 po tom, ako zahynulo 71 migrantov, ktoré sa vo štvrtok našli v odstavenom chladiarenskom vozidle neďaleko Parndorfu v rakúskej spolkovej krajine Burgenland. ez incidentov prechádzali dnes večer po uliciach Viedne masy ľudí demonštrujúcich za väčšiu mieru ľudskosti v utečeneckej politike. Podľa odhadov policajtov, ktorých tisícky podujatie monitorujú a zabezpečujú, sa do akcie z iniciatívy súkromnej osoby, ale aj viacerých mimovládnych organizácií zapojilo postupne až okolo 20.000 ľudí.

sk
dnes 16:12

Slávnostné zasadnutie Národnej rady SR
Slávnostné zasadnutie Národnej rady SR pri príležitosti 23. výročia prijatia Ústavy SR v Rytierskej sále Bratislavského hradu za účasti prezidenta SR Andreja Kisku (v strede), predsedu NR SR Petra Pellegriniho (vľavo) a predsedu vlády SR Roberta Fica (vpravo) v Bratislave 1. septembra 2015.

sk
dnes 14:34

Vysychajúca hladina Popradského plesa
Na snímke pohľad na ustupujúcu vodu v juhozápadnej časti Popradského plesa, na Popradskom Plese vo Vysokých Tatrách 1. septembra 2015.

sk
dnes 9:52

Turistické a historické zaujímavosti Krakova
Pamiatky opradené legendami, kuchyňa v duchu tradície a možnosti kultúrneho vyžitia. Aj toto leto si ich pri návšteve Krakova vychutnávajú mnohí návštevníci. Známa poľská metropola sa teší z čoraz väčšej obľuby. Získala si aj mnohých Slovákov, ktorí to na juh Poľska nemajú ďaleko. Krakov je suverénne najväčším ťahákom tohto regiónu. Dlhodobo kraľuje rebríčku miestnych letovísk. Na snímke konský povoz prevážajúci turistov ulicami Krakova. V Krakove 31. augusta 2015.

sk
dnes 6:03

Deň Ústavy Slovenskej republiky
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. septembra 1992 prerokovala vládny návrh Ústavy SR. Ústavu SR poslanci schválili 1. septembra 1992 požadovanou trojpätinovou väčšinou. Z prítomných 134 poslancov hlasovalo 114 za, 16 proti a štyria sa zdržali. Ústavu SR slávnostne podpísali 3. septembra 1992 predseda SNR Ivan Gašparovič a predseda vlády SR Vladimír Mečiar v Rytierskej sieni na Bratislavskom hrade za účasti mnohých významných hostí.

sk
dnes 6:01

Narodení 1. septembra
V roku 1929 sa narodila na Slovensku vo Veľkých Dravcoch v okrese Lučenec česká divadelná a filmová herečka KVĚTA FIALOVÁ.

sk
včera 20:56

Únik plynu z potrubia v Trebišove
Pri výkopových prácach na Hurbanovej ulici v Trebišove dnes došlo k poškodeniu plynového potrubia, z ktorého začal unikať plyn. Na mieste zasahujú hasiči zhruba od 18.00 hodiny. Plynové potrubie poškodila lyžica bagra, plyn unikal aj po 20.00 hodine. Hasiči kropia unikajúci plyn vysokotlakovým prúdom, aby nedošlo k riziku výbuchu. Evakuácia okolia zatiaľ nebola potrebná. Trebišov, 31. augusta 2015

sk
včera 20:34

Návrat Mateja Tótha z Pekingu po zisku zlata
Na snímke zlatý medailista v atletike z Majstrovstiev sveta v čínskom Pekingu v chôdzi mužov na 50km Matej Tóth počas tlačovej konferencie v Bratislave 31.augusta 2015.

sk
včera 18:19

Hraničné kontroly a kolóny
Rakúski policajti kontrolujú nákladné auto v obci Nickelsdorf na rakúsko-maďarskej hranici 31. augusta 2015. Rakúske orgány začali s hraničnou kontrolou nákladných áut po nedávnom tragickom úmrtí 71 migrantov, ktorých našla rakúska polícia v odstavenom nákladnom aute pri obci Pandorf. Hraničné kontroly v pondelok spôsobili obrovské zápchy aj na diaľnici Budapešť- Viedeň.

sk
včera 17:48

US Open: Deň prvý
Slovenska tenistka Dominika Cibulková odvracia úder Srbky Any Ivanovičovej v zápase 1. kola ženskej dvojhry na poslednom grandslame sezóny US Open v New Yorku 31. augusta 2015.

sk
včera 17:37

Nepokoje pred parlamentom v Kyjeve
Zranený policajt dostáva prvú pomoc po zranení granátom počas stretu s nacionalistickými demonštrantmi počas rokovania ukrajinského parlamentu o zmenách v ústave, dotýkajucich sa východných oblastí krajiny v Kyjeve 31. augusta 2015.

sk
včera 16:13

Úspešný zásah colníkov
Úspešným záchytom 140.000 kusov (700 kartónov) cigariet bez označenia platnou slovenskou kontrolnou známkou sa skončila akcia colníkov Kriminálneho úradu finančnej správy (KÚFS) pri obci Pavlovce nad Uhom (okres Michalovce). Finančný únik na daniach u zabezpečených tabakových výrobkov predstavuje výšku 17.673,04 eura.

sk
včera 13:02

Tréning a raňajky Putina a Medvedeva
Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vľavo) a ruský premiér Dmitrij Medvedev počas obeda v Putinovej rezidencii Bočarov Ručej na pobreží Čierneho mora, neďaleko Soči, 30. augusta 2015.

sk

Najčítanejšie