Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 19:50
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Ďalšie fotogalérie

dnes 17:23

Posledná rozlúčka s Miroslavom Hlinkom
Posledná rozlúčka s hokejistom Miroslavom Hlinkom sa konala 18. septembra 2014 v Dome smútku na sídlisku Juh v Trenčíne.Na snímke dcéra Vanessa Hlinková (vľavo) a syn Michal Hlinka odchádzajú z poslednej rozlúčky.

sk
dnes 14:01

Festival Graffiti na Spiši
Na snímke graffiti umelec maľuje jednu z rozprávkových postavičiek na stenu materskej školy na Jilemnického ulici v Spišskej Novej Vsi počas 7. ročníka festivalu Graffiti Spiš v Spišskej Novej Vsi

sk
dnes 13:00

Odber krvi v električke
V rámci ochrany, rozvoja a zdravia Bratislavčanov podporuje a organizuje hlavné mesto viacero celomestských či celoslovenských projektov. Ich súčasťou sú kampane na podporu darovania krvi. K tradičným, ako je napr. Valentínska, Študentská či Vianočná kvapka krvi, sa zaradil tento rok aj mobilný odber krvi v bratislavskej električke, ktorá bola vo štvrtok 18. septembra 2014 pristavená na zastávke Námestie Ľ. Štúra smerom na Šafárikovom námestí v centre Bratislavy. Na snímke odber krvi v bratislavskej električke

sk
dnes 11:23

Škóti rozhodujú o svojej zvrchovanosti
Na snímke podporovateľ nezávislosti Škótska pózuje pred volebnou miestnosťou 18. septembra 2014 v škótskom Strichene. Volebné strediská sa otvorili o 7.00 hodine rannej miestneho času (8.00 SELČ) a zatvoria sa o 22.00 h miestneho času (23.00 SELČ). Výsledky zverejnia oficiálne až po zrátaní hlasov zo všetkých 32 volebných obvodov; očakáva sa, že to bude v piatok v ranných hodinách.

sk
dnes 9:11

Neuveriteľné: Farma a panenská príroda v New Yorku
Približne 30 km východne od Ithacy sa nachádza panenská príroda v srdci ktorej je situovaná farma Northland Sheep Dairy, na ktorej chovajú kone, ovce aj dobytok.

sk
dnes 6:00

Narodení 18. septembra
Narodil sa v Banskej Bystrici hokejový brankár, slovenský reprezentant PETER BUDAJ, hráč Colorada Avalanche (NHL).

sk
včera 22:30

Zápasy Ligy majstrov
Hráč Barcelony Lionel Messi a hráč APOELu Da Cruz Junior bojujú o loptu v zápase Ligy majstrov skupiny F FC Barcelona - APOEL Nikózia v Barcelone 17. septembra 2014.

sk
včera 21:47

Keď hádžu ženy
Na snímke hráčka Prešova Mária Baduková (vpravo s loptou) vo štvrťfinále Slovenského pohára žien BEMACO Prešov - Iuventa Michalovce v Prešove 17. septembra 2014.

sk
včera 21:32

Legendárny chopper Captain America z filmu Easy Rider vydražia
Na snímke zo 4. septembra 2014 je legendárny a kultový chopper Captain America, na ktorom sa vo filme Easy Rider (Bezstarostná jazda) vozil Peter Fonda. Aukciová poločnosť Profiles in History z mesta Calabasas v Kalifornii predpokladá, že tento upravený motocykel Harley Daidson s obsahom motora 1200 kubických centimetrov predá v októbrovej dražbe za cenu 1 milión až 1,2 milióna dolárov.

sk
včera 21:30

Prezident SR počas pracovnej návštevy Poľska
Prezident SR Andrej Kiska (vľavo) počas pracovnej návštevy Poľska otvoril budovu Gdanski Business center vo Varšave, 17. septembra 2014.

sk
včera 20:00

Trenčín - Žilina v zápase 10. kola Fortuna ligy
Žilinčan Matej Jelič (vpravo) strieľa gól cez Trenčana Stanislava Lobotku v zápase 10. kola futbalovej Fortuna ligy AS Trenčín - MŠK Žilina, 17. septembra 2014 v Trenčíne.

sk
včera 15:30

Dominika pome!
Momentka zo zápasu Dominiky Cibulkovej s Američankou Coco Vandewegheovou.

sk
včera 14:35

Extravagantný londýnsky týždeň módy
WA 38 Londýn - Modelka predvádza kreáciu značky Meadham Kirchhoff na sezónu jar - leto 2015 počas týždňa módy v Londýne 17. septembra 2014.

sk
včera 13:15

IMT Smile a Lúčnica chystajú spoločné predstavenia
Tlačová konferencia o pripravovaných spoločných hudobno-tanečných predstaveniach kapely IMT Smile a umeleckého súboru Lúčnica 17. septembra 2014 v Bratislave. Na snímke zľava choreograf a režisér Ján Ďurovčík, skladateľ a líder IMT Smile Ivan Tásler, umelecký vedúci a choreograf Lúčnice profesor Štefan Nosáľ, riaditeľ Lúčnice Marián Turner a tanečnice z Lúčnice.

sk
včera 12:21

Premiér a ministri sa zapojili do kampane Európsky týždeň mobility
Predseda vlády SR Robert Fico a ministri vlády SR sa zapojili do kampane Európsky týždeň mobility a prišli v stredu 17. septembra 2014 na rokovanie vlády SR alternatívnou dopravou. Členovia vlády sa rozhodli opätovne aj tento rok podporiť túto myšlienku, ktorá propaguje väčšie využívanie verejnej dopravy, bicykla a pešej chôdze a má pozitívny vplyv nielen na životné prostredie, ale aj zdravie ľudí. Na snímke podpredseda vlády a minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák (vpravo) prichádza pešo na rokovanie vlády.

sk

Najčítanejšie správy