Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 19:50
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Ďalšie fotogalérie

včera 19:02

Prezident Kiska si pripomenul a uctil SNP
Pri Pamätníku SNP na Námestí Slovenského národného povstania v Bratislave sa 27. augusta 2014 uskutočnil slávnostný akt kladenia vencov. Na snímke prezident SR Andrej Kiska počas aktu kladenia vencov.

sk
včera 16:40

Nitrania si dnes pripomenuli okrúhle výročie SNP
Slávnostným zhromaždením a kladením vencov k Pamätníku víťazstva si 27. augusta 2014 v Nitre pripomenuli 70. výročie Slovenského národného povstania.

sk
včera 16:26

Paradajková vojna
Ulice východošpanielskeho mesta sú pokryté zvyškami paradajok, ktoré ľudia po sebe hádžu počas hlavnej turistickej atrakcie v meste. Mesto na sviatok Tomatina zabezpečilo 125 ton prezrelých paradajok za dampingovú cenu. Každoročne sa na slávnosti, ktorej vznik bol inšpirovaný bojom detí o jedlo v roku 1945, zúčastňuje až 22.000 ľudí, medzi nimi množstvo turistov.

sk
včera 13:37

Nová zastávka MHD v Bratislave
Na snímke dokončený nový typ integrovanej zastávky mestskej hromadnej dopravy na Radlinského ulici v Bratislave 27. augusta 2014.

sk
včera 13:15

Prezident vymenoval nových rektorov troch vysokých škôl
Na snímke slovenský prezident Andrej Kiska (vpravo) blahoželá novovymenovaným rektorom, zľava Samuel Abrahám - Bratislavská medzinárodná škola liberálnych štúdií, Jozef Jarab - Katolícka univerzita v Ružomberku a Lucia Kurilovská Akadémia Policajného zboru v Bratislave.

sk
včera 6:00

Narodení 27. augusta
Slovenský olympijský víťaz v boxe z roku 1952 Ján Zachara.

sk
26. augusta 20:59

Odveta BATE Borisov - Slovan Bratislava
Hráč Slovana Bratislava Pavel Fořt (vľavo) a hráč Bate Borisov Dmitrij Lichartovič v zápase odvety play off Ligy majstrov vo futbale BATE Borisov - Slovan Bratislava v bieloruskom Borisove 26. augusta 2014

sk
26. augusta 16:09

Praktické záchranné cvičenie v Haligovciach
Na snímke záchranári z Horskej služby Pieninského národného parku a ich poľskí kolegovia nakladajú na vozík zraneného figuranta pri jaskyni Aksamitka počas praktického cvičenia záchranej akcie v Haligovciach 26. augusta 2014.

sk
26. augusta 14:15

Čistenie Mosta SNP
Na Moste SNP v Bratislave sa 26. augusta 2014 členovia Bratislavského okrášľovacieho spolku a Bratislavskej občianskej samosprávy popasovali s čistením graffiti a odstraňovaním starých plagátov. Akcia je súčasťou príprav na ďalšiu výstavu v rámci projektu Galéria Most.

sk
26. augusta 13:46

Generálka inscenácie Povstanie
Na snímke tvorcovia inscenácie Povstanie zľava - autor hudby Matej Gyarfáš, réžisérka Sláva Daubnerová, dramaturgička Zuzana Šajgalíková, riaditeľ Divadla Aréna Juraj Kukura a účinkujúci herci na tlačovej konferencii v Bratislave 26. augusta 2014.

sk
26. augusta 10:54

Netradičný nález obrovskej huby
Nie každodenný nález sa podaril hubárovi Rudolfovi Huťovi z Bratislavy. V bratislavskom lesoparku na Železnej studničke v lokalite neďaleko IX. mlyna objavil hubu s priemerom klobúka vyše 50 cm a vážiacu 7300g. Podľa vedúcej botanického oddelenia Prírodovedného múzea SNM v Bratislave Ivony Kautmanovej ide o jedlú hubu vejárovec obrovský (Meripilus giganteus).

sk
26. augusta 10:50

Prezident SR Andrej Kiska vymenoval sudcov
Prezident SR Andrej Kiska (na snímke vpravo) vymenoval sudcov bez časového obmedzenia vo Veľkej sále Prezidentského paláca v Bratislave v utorok 26. augusta 2014. Na snímke zľava novovymenovaní sudcovia Matúš Tarcala, Radoslav Smatana, Zuzana Gašpírová, Zuzana Dojčánová a Michal Novotný.

sk
26. augusta 10:45

Antropologické múzeum vo Vancouveri
Na snímke čast expozície antropologického múzea vo Vancouveri, ktorá je venovaná indiánskemu umeniu.

sk
26. augusta 6:00

Narodení 26. augusta
Divadelná a filmová herečka, sociologička a politička, bývalá členka Činohry SND v Bratislave.

sk
25. augusta 13:52

Hasiči odstraňovali chemickú látku na Kopčianskej ulici v Bratislave
Hasič vybavený dýchacícm prístrojom vchádza do areálu bývalej firmy na Kopčianskej ulici v Bratislave - Petržalke, kde bolo 25.augusta 2014 na operačné stredisko HaZZ nahlásené skladovanie nebezpečných chemikálií.

sk

Téma TASR
TERAZ mobilné aplikácie

TERAZ odporúčate priateľom