Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 19:50
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 13:01

Piaty deň na Roland Garros
Zaujímavý pohľad na centrálny dvorec Roland Garros.

sk
dnes 10:26

Výstava Šuster v Košiciach
Výstava Šuster drž sa svojho kopyta v Dome remesiel prezentuje históriu obuvníckeho a čižmárskeho remesla v Košiciach od stredoveku až po jeho tradície v 20.storočí.Na snímke dámske črievice na vysokom podpätku, prvá polovica 18. storočia.

sk
dnes 9:15

Drevený artikulárny kostol v Hronseku
Na snímke interiér dreveného artikulárneho kostola v Hronseku (okr. Banská Bystrica) 28. mája 2015, ktorý je zapísaný do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

sk
dnes 8:53

Finále Západnej konferencie NBA
Basketbalisti Golden State Warrios sa tešia v piatom zápase finále play off Západnej konferencie Golden State - Houston Rockets 27. mája 2015. Basketbalisti Golden State po 40 rokoch postúpili do finále zámorskej NBA V piatom zápase finále play off Západnej konferencie triumfovali na domácej palubovke nad Houstonom 104:90 a sériu ovládli v pomere 4:1. V boji o celkový titul ich čaká Cleveland, prvý duel je na programe 4. júna.

sk
dnes 8:48

Stredajšia noc v NHL
Hráč Chicaga Blackhawks Brad Richards (vpravo) oslavuje so spoluhráčmi gól Mariána Hossu (81) do bránky Anaheimu Ducks vo finále play off hokejovej zámorskej NHL v Chicagu 27. mája 2015.

sk
dnes 6:01

Narodení 28. mája
V roku 1942 sa narodila v Sofii (Bulharsko) divadelná a filmová herečka BOŽIDARA TURZONOVOVÁ, členka Činohry Slovenského národného divadla (SND). Ako filmová herečka debutovala vo filme Most na tú stranu, kde si zahrala aj so svojím manželom, hercom Jozefom Adamovičom. Pre film ju objavili hlavne českí režiséri ako napríklad Jiří Krejčík, ktorý ju obsadil do filmov: Hry lásky šálivé, Podozrenie, alebo Božská Ema. V 80-tych rokoch 20. storočia sa divákom vryla do pamäte predovšetkým postavou Madame z "bordelových" filmov režiséra Václava Matějku Anděl s ďáblem v tele a Anděl svádí ďábla.

sk
včera 21:56

Finále futbalovej Európskej ligy UEFA
Na snímke fanúšikovia Sevilly v hľadisku pred začiatkom finále futbalovej Európskej ligy UEFA 2014/2015 Dnepr Dnepropetrovsk - FC Sevilla na štadióne vo Varšave v Poľsku v stredu 27. mája 2015.

sk
včera 20:49

Pohreb prominentného veliteľa proruských separatistov
Rodinný príslušníci smútia nad otvorenou rakvou s telom prominentného veliteľa proruských separatistov Alexandra Mozgového počas pohrebu v meste Alchevsk na Ukrajine 27. mája 2015. Mozgovoj zomrel spoločne s ďalšími šiestimi osobami počas atentátu na jeho auto.

sk
včera 19:10

Kráľovná biatlonovej stopy
Prvýkrát patrí koruna najlepšieho biatlonistu, či biatlonistky Jane Gerekovej. Na snímke Kráľovná biatlonovej stopy 2015 Jana Gereková počas vyhlásenia 21. ročníka ankety v hoteli Kaskády v Sielnici neďaleko Banskej Bystrice 27. mája 2015.

sk
včera 18:19

Letecký kolaps v Belgicku
Leteckú dopravu v celom Belgicku - vrátane hlavného mesta Brusel - ochromila dnes porucha v centre riadenia letovej prevádzky. Nijaké lietadlá v Belgicku nepristávajú a ani odtiaľ nemôžu odletieť. Dôvodom je poškodenie elektrických rozvodov, ktoré ovplyvňujú činnosť národnej agentúry pre kontrolu letovej prevádzky Belgocontrol. Na snímke cestujúci čakajú na obnovu prevádzky na letisku v belgickom meste Zaventem 27. mája 215.

sk
včera 17:04

Vojenské a policajné cvičenie na Záhorí
Na snímke protichemické a protiradiačné jednotky na dekontaminačnom pracovisku pri kontrole osôb počas cvičenia Zelená vlna 2015, ktoré je druhou fázou série cvičení Slovenský štít. Počas neho by mala byť preverená schopnosť Generálneho štábu OS SR plánovať operácie na strategickej úrovni na udržanie bezpečnosti SR.

sk
včera 14:21

Druhé kolo Roland Garros
Legendárny tenista Roger Federer.

sk
včera 12:47

Výber adeptov pre službu v 5. pluku
V Žiline a v okolí sa konal výber adeptov pre službu v 5. pluku špeciálneho určenia Ozbrojených síl SR. Na záujemcov čakalo množstvo náročných úloh, ktoré mali preukázať všestrannú pripravenosť adeptov pre službu v armáde. V Žiline 26. mája 2015.

sk
včera 10:20

Odpredaj Iuventy v Bratislave nebude
Z brífingu ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Juraja Draxlera. Téma: Medializované informácie o odpredaji budovy Iuventy. Na snímke bazén pri budove Iuventy na Búdkovej ulici v Bratislave, 27. mája 2015

sk
včera 9:36

Konferencia Ľudovíta Štúra na Ukrajine
Z konferencie venovanej Ľudovítovi Štúrovi v Užhorodskej národnej univerzite. Na snímke budova fakulty histórie Užhorodskej národnej univerzity. Užhorod, Ukrajina 27. mája 2015.

sk

Najčítanejšie