Belasí oslavovali zisk majstrovského titulu

23. apríla 2012 19:50
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 8:34

Utorková noc v NHL
Brankár Toronta Maple Leafs James Reimer (vpravo) v akcii, uprostred ho sleduje spoluhráč Slovák Richard Pánik v zápase zámorskej hokejovej NHL Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning v Topronte 31. marca 2015.

sk
dnes 6:01

Narodení 1.apríla
V roku 1907 sa narodil v Zavare hudobný skladateľ, priekopník slovenskej populárnej hudby GEJZA DUSÍK. Bol autorom asi 250 tanečných piesní a viacerých hudobných komédií a operiet.

sk
včera 21:37

Udeľovanie cien Zlatá klapka
Najúspešnejších z celoslovenskej súťaže v detskej audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe Zlatá klapka ocenili na dnešnom galavečere v petržalskom Dome kultúry Zrkadlový háj. Jej vyhlasovateľom je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR a hlavným organizátorom Základná umelecká škola (ZUŠ) Jána Albrechta v Bratislave. Na snímke víťazi v kategórii Publicistika a dokument (15–19 rokov). V Bratislave 31. marca 2015.

sk
včera 21:33

Derby Slovensko - Česko
Na snímke vpravo stredopoliar Ondrej Duda (Slovensko) a vľavo Lukáš Vácha (Česko) v prípravnom medzištátnom futbalovom zápase Slovensko - Česká republika v Žiline v utorok 31. marca 2015.

sk
včera 19:44

Dnešné "jarné" počasie
Na snímke kolóna áut stojí na Alžbetinej ulici počas hustého sneženia v Poprade 31. marca 2015.

sk
včera 14:29

Posledný deň podávania daňového priznania
Občania a firmy majú v utorok 31. marca 2015 posledný deň na podávanie daňového priznania k dani z príjmov za rok 2014. Daňové úrady budú otvorené do 19. hodiny. Týka sa to aj pobočiek a kontaktných miest. Call centrum bude odpovedať na otázky od 8. hodiny do polnoci. Na snímke ľudia čakajú v rade na Daňovom úrade v Košiciach 31. marca 2015.

sk
včera 14:26

Prehliadka kožušín Farley Chatto
Modelka predvádza kreáciu značky Farley Chatto na jeseň 2015 počas týždňa módy v Toronte 26. marca 2015.

sk
včera 14:20

Skúmanie DNA obetí leteckej katastrofy
Forenzní experti skúmajú DNA, ktoré odobrali z časti tiel obetí pádu lietadla nemeckej spoločnosti Germanwings, 30. marca 2015 v parížskom predmestí Pontoise. Doteraz sa zo stoviek telesných pozostatkov z miesta dopadu nemeckého Airbusu podarilo získať vzorky DNA okolo 70 ľudí. Tieto v Paríži poslúžia na identifikáciu zosnulých vďaka na základe porovnania so vzorkami, pochádzajúcimi od ich blízkych. Dopravné lietadlo Airbus A320 so 150 pasažiermi sa zrútilo 24. marca 2015 dopoludnia vo francúzskych Alpách neďaleko Seyne-les-Alpes. Airbus spoločnosti Germanwings smeroval zo španielskej Barcelony do nemeckého Düsseldorfu.

sk
včera 14:02

Spomienka na obete havarovaného letu Germanwings
Pasažieri sa pozerajú na sviečky a kvety pre obete havarovaného letu Germanwings na letisku v Düsseldorfe 31. marca 2015, týždeň po tragickej nehode Airbusu A320 nemeckej nízkonákladovej leteckej spoločnosti Germanwings na pravidelnej linke z Barcelony do Düsseldorfu, ktorý sa zrútil vo Francúzskych Alpách. Nikto zo 150 pasažierov na palube lietadla nehodu neprežil.

sk
včera 13:37

Veľkonočné stretnutie s ľuďmi bez domova
Veľkonočné stretnutie s ľuďmi bez domova v Charitnom dome sv. Alžbety na Bosákovej ul. v Košiciach 31. marca 2015.

sk
včera 11:33

Prezident Turecka na Slovensku
Na snímke vľavo prezident Turecka Recep Tayyip Erdogan a vpravo prezident SR Andrej Kiska počas oficiálneho privítania v Prezidentskom paláci v Bratislave 31. marca 2015. Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan je na recipročnej oficiálnej návšteve Slovenska. Do Bratislavy pricestoval v pondelok 30. marca zo Slovinska s početnou podnikateľskou delegáciou. Dnes ho čakali rokovania s jeho slovenským náprotivkom Andrejom Kiskom. Okrem bilaterálnej spolupráce s dôrazom na hospodárske a vedeckovýskumné vzťahy boli hlavnou náplňou rozhovorov aktuálne politicko-bezpečnostné výzvy v euroatlantickom priestore i v oblasti východného Stredomoria. Erdogan sa stretne aj s predsedom parlamentu Petrom Pellegrinim.

sk
včera 11:17

Procesia kajúcnikov v španielskej Seville
Kajúcnici z Bratstva Santa Genoveva sa účastnia procesie 30. marca 2015 v španielskom meste Sevilla. Pri príležitosti osláv Veľkého týždňa, ktorým si kresťania na celom svete pripomínajú posledný týždeň pôstu pred Veľkou nocou, sa v Španielsku konajú stovky procesií.

sk
včera 10:06

Výstava o parašutizme v Prešove
V Múzeu rusínskej kultúry v Prešove prebieha výstava O parašutizme. Vznikla preto, že v budove, kde dnes sídli múzeum, kedysi prebývali aj parašutisti. Predstavuje osobnosti prešovského parašutizmu, ale nechýbajú ani exponáty ako odev či padáky. Výstava, ktorú pripravil Slovenský letecký zväz gen. Dr. M. R. Štefánika – pobočka Prešov a Klub vojenských výsadkárov Slovenskej republiky, potrvá do konca apríla. Na snímke figurína druhá zľava s výstrojou parašutistu, v ktorej skákal „Toník“ Zděnek „prešovský Ikaros“ 1959 – 1964.

sk
včera 7:57

Miami - dvojhra mužov, 3. kolo
Poľský tenista Jerzy Janowicz (na snímke) sa pripravuje na podanie v zápase 3. kola turnaja ATP Masters 1000 v americkom Miami proti Belgičanovi Davidovi Goffinovi v pondelok 30. marca 2015.

sk
včera 7:29

Miami - dvojhra žien, 4. kolo
Americká tenistka Serena Williamsová sa raduje po víťazstve nad Ruskou Svetlanou Kuznecovovou v 4. kole dvojhry na turnaji WTA v Miami 30. marca 2015.

sk

Najčítanejšie