Protest pred britskou ambasádou v Bratislave

18. septembra 2012 17:12
Zdroj: TASR/Michal Svítok

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 14:51

Situácia v Miláne pred finále Ligy majstrov
Fanúšikovia Atletica Madrid povzbudzujú v priestoroch nákupného centra Galérie Viktora Emanuela II. pred večerným finálovým zápasom futbalovej Ligy majstrov medzi Realom Madrid a Atleticom Madrid, ktorý sa bude hrať na milánskom San Sire 28. mája 2016.

sk
dnes 13:39

Deň kováčov v Košiciach
Z Dňa kováčov, ktorý sa koná 27.-28. mája v Košiciach. Zúčastňujú sa na ňom všetci kováči, podkúvači, umeleckí kováči a tí, ktorí podľa organizátorov vedia búchať kladivom po horúcom železe. Na snímke Vladimír Eperješi z Trebišova je v dobovej dielni počas ukážky nočného kovania 27. mája 2016.

sk
dnes 12:27

Jarná prehliadka pivníc Urban 2016
9. ročník jarnej prehliadky pivníc spojený s ochutnávkou tokajských vín pod názvom Urban 2016 spojené s degustáciami vín v stredovekých pivniciach Vinohradníckej oblasti Tokaj. Do akcie sa zapojilo päť výrobcov vína. U každého výrobcu je pripravená degustácia s ponukou tokajských špecialít. Na snímke návštevníci degustujú víno vo firme J&J Ostrožovič vo Veľkej Tŕni 28. mája 2016.

sk
dnes 7:00

Zaujímavosti obce Bukovce
Na snímke starý dub na gréckokatolíckom pútnickom mieste Buková hora (Bukova hirka).

sk
dnes 6:01

Narodení 28. mája
V roku 1942 sa narodila v Sofii (Bulharsko) divadelná a filmová herečka BOŽIDARA TURZONOVOVÁ, členka Činohry Slovenského národného divadla (SND). Ako filmová herečka debutovala vo filme Most na tú stranu, kde si zahrala aj so svojím manželom, hercom Jozefom Adamovičom. Pre film ju objavili hlavne českí režiséri ako napríklad Jiří Krejčík, ktorý ju obsadil do filmov: Hry lásky šálivé, Podozrenie, alebo Božská Ema. V 80-tych rokoch 20. storočia sa divákom vryla do pamäte predovšetkým postavou Madame z "bordelových" filmov režiséra Václava Matějku Anděl s ďáblem v tele a Anděl svádí ďábla.

sk
včera 20:40

Súťaž o najšikovnejšieho lesníka
Na snímke horár súťaží na bagri počas 12. ročníka súťaže o titul Naj horár na Donovaloch 27. mája 2016

sk
včera 18:07

Kozák vs Weiss: Slovensko - Gruzínsko
Radosť slovenských futbalistov po góle Adama Nemca počas prípravného futbalového zápasu medzi Slovenskom a Gruzínskom pred ME vo Francúzsku, 27. mája 2016 v rakúskom Welse.

sk
včera 15:16

Pasteurova nemocnica -francúzsky park
Historický park vo francúzskom štýle je súčasťou areálu Univerzitnej nemocnice L. Pasteura (UNLP) Košice na Rastislavovej ulici 43. V parku rastie okolo 1600 stromov, kríkov a živých plotov na ploche takmer 16,5 hektára, základným koloritom a prvkom záhrady je aj fontána (na snímke). Park významne napomáha rekonvalescencii pacientov.

sk
včera 14:45

Summit G7
Zľava guvernér japonskej prefektúry Mie Eikei Suzuki, predseda Európskej rady Donald Tusk, taliansky premiér Matteo Renzi, nemecká kancelárka Angela Merkelová, americký prezident Barack Obama, japonský premiér Šinzo Abe, francúzsky prezident Francois Hollande, britský premiér David Cameron, kanadský premiér Justin Trudeau a predseda Európskej komisie Jean-Claude Juncker sadia stromčeky počas návštevy svätyne Ise Jingu v rámci summitu G7 v japonskom meste Ise 26. mája 2016. Summit skupiny G7 sa bude venovať okrem ekonomiky a obchodu aj krízam, klimatickej zmene a boju proti terorizmu. Koná sa opäť bez Ruska, ktoré bolo zo skupiny ako jej ôsmy člen vylúčené po anexii Krymu.

sk
včera 10:09

Krst knihy Juraja Draxlera
Na snímke vľavo bývalý minister školstva SR Juraj Draxler počas krstu svojej knihy Petra v Bratislave 26. mája 2016.

sk
včera 9:42

Siedmy zápas play off Východnej konferencie NHL
Na snímke fanúšikovia Penguins pózujú v hľadisku s napodobeninou Stanleyho pohára počas siedmeho zápasu play off Východnej konferencie hokejovej NHL Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning (2:1) v noci na 27. mája 2016.

sk
včera 8:40

Piaty zápas play off NBA
Hráč Goldenu State Warriors Andrew Bogut (v strede) smečuje na kôš cez Kevina Duranta z Oklahoma City Thunder v basketbalovom zápase play off zámorskej NBA v Oaklande 26. mája 2016.

sk
včera 8:17

Sviečková vigília za obete pádu lietadla EgyptAir
Egypťania zapaľujú sviečky pred fotografiami počas sviečkovej vigílie za obete letu spoločnosti EgyptAir MS804 v Káhire 26. mája 2016. Pri leteckom nešťastí, ktoré sa odohralo 19. mája 2016 v skorých ranných hodinách počas letu z Paríža do Káhiry s lietadlom typu Airbus 320, zahynulo všetkých 66 ľudí na palube, medzi nimi bolo 30 Egypťanov a 15 Francúzov.

sk
včera 6:53

Staromestské slávnosti v Žiline
Na snímke slávnostné otvorenie XXII. ročníka Staromestských slávností vo štvrtok 26. mája 2016 v Žiline.

sk
včera 6:01

Narodení 27. mája
V roku 1943 sa narodil český divadelný a filmový herec LUDĚK SOBOTA, známy svojimi komickými postavami v mnohých českých filmových komédiách.

sk

Najčítanejšie
Používaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac