Protest pred britskou ambasádou v Bratislave

18. septembra 2012 17:12
Zdroj: TASR/Michal Svítok

Ďalšie fotogalérie

dnes 14:37

Výstava Vojna z druhej strany
Na snímke svietnik, váza a dekoratívne predmety vyrobené z použitých nábojníc z talianskeho frontu.

sk
dnes 13:32

Zimný štadión v Banskej Bystrici prechádza veľkou prestavbou
Rekonštrukcia zimného štadióna v Banskej Bystrici.

sk
dnes 11:38

Novinka v testovaní
Slovenská reprezentantka v biatlone Terézia Poliaková počas premiérového testovania z hľadiska rýchlosti reakčného času prsta pri stlačení kohútika pri odpaľovaní výstrelu zo zbrane v priestoroch Fit arény v Banskej Bystrici 22. júla 2014.

sk
dnes 10:00

LeBron James na promoturné po Ázii
Univerzálny krídelník považovaný už niekoľko rokov za najlepšieho hráča planéty sa v športovom centre Wu-kche-sung v Pekingu stretol aj so svojím veľkým obdivovateľom, klaviristom Lang Lang.

sk
dnes 6:00

Narodení 22. júla
V roku 1958 sa narodila česká speváčka, huslistka a skladateľka IVA BITTOVÁ, ktorá vo svojej tvorbe úspešne spája či interpretuje široký záber hudobných žánrov od ľudových pesničiek cez jazz až po klasickú hudbu. Medzi jej známe albumy patria napríklad Divná slečinka, Ne, nehledej, Pustit musíš, Bíle inferno alebo Elida. Ako filmová herečka sa predstavila vo filme Dušana Hanáka Ružové sny, alebo vo filme Martina Šulíka Neha či vo filme Tajnosti režisérky Alice Nellis.

sk
včera 21:40

Dr. House - Hugh Laurie - koncertoval v Bratislave
Hugh Laurie sa slovenskému publiku predstavil prvý krát v rámci európskeho turné.

sk
včera 18:15

Prietrž mračien v Žiline
V centre mesta vytopilo železničný podchod, podchod železničnej stanice a niekoľko obchodov 21. júla 2014.

sk
včera 12:37

Expozícia - Bytová kultúra šľachty
Kaštieľ Betliar, sídlo betliarskej vetvy Andrássyovcov, bolo po 2. svetovej vojne znárodnené. Teraz Múzeum Betliar je súčasťou Slovenského národného múzea (SNM). V kaštieli je expozícia s názvom Bytová kultúra šľachty v 18. a 19. storočí.

sk
včera 12:33

Príprava hokejistov HK Poprad
Na snímke jeden z hokejistov HK Poprad strieľa na brankára Dušana Sidora počas prvého tréningu na ľade 21. júla 2014 na Zimnom štadióne v Poprade.

sk
včera 9:31

Miesto havárie lietadla v Doneckej oblasti
Ukrajinský vyšetrovatľ sa pozerá na trosky zrúteného malajzijského dopravného lietadla pri ukrajinskej dedine Hrabove 20. júla 2014. Vzbúrenci na východe Ukrajiny robia všetko, čo môžu, na zakrytie dôkazov, že malajzijské dopravné lietadlo tam tento týždeň zostrelili ruské rakety.

sk
včera 9:06

Najvyššia vodná šmýkačka na svete
Najvyššiu vodnú šmýkačku na svete, na ktorej raft s tromi osobami dosiahne rýchlosť do 105 kilometrov za hodinu, otvorili v týchto dňoch v zábavnom parku v americkom Kansas City. Jej prvenstvo uznala Guinnessova kniha svetových rekordov, podľa ktorej táto 51 metrov vysoká šmýkačka - Verrückte v Schlitterbahn Waterparku - prekonala šmýkačku Kilimanjaro v Riu de Janeiro.

sk
včera 6:01

Narodení 21. júla
V roku 1880 sa narodil v Košariskách politik, vedec-astronóm, vojak, generál francúzskej armády podieľajúci sa na vzniku Československa MILAN RASTISLAV ŠTEFÁNIK, generál ozbrojených síl SR in memoriam a jedna z najvýznamnejších osobností moderných česko-slovenských dejín v oblasti politickej diplomacie a vedy. Zomrel (tragicky zahynul v Ivanke pri Dunaji počas príletu na Slovensko) 4.5.1919.

sk
20. júla 17:44

15. etapa Tour de France
Na snímke pelotón cyklistov prechádza po moste cez rieku Durance v obci Sisteron počas 15. etapy 101. ročníka cyklistických pretekov Tour de France zo štartom v Tallarde a cieľom v Nimes (222 km) v nedeľu 20. júla 2014.

sk
20. júla 17:26

Pri kúpalisku Vincov les zhoreli autá
Približne 40 áut dnes zhorelo pri kúpalisku Vincov les neďaleko Sládkovičova v okrese Galanta.

sk

Téma TASR
TERAZ mobilné aplikácie

TERAZ odporúčate priateľom