"Zlatí chlapci" sa zišli 10 rokov po zisku titulu v Göteborgu

28. apríla 2012 17:19
Zdroj: TASR/Pavol Neubauer

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

včera 23:52

US Open: Dominika Cibulková - Eugenie Bouchardová
Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová sa hnevá po stratenej výmene proti Slovenke Dominike Cibulkovej v zápase 3. kola ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji US Open v New Yorku 4. septembra 2015.

sk
včera 23:02

OBRAZOM: Spartak Trnava - Olympique Marseille
Na snímke dole hráč Trnavy Matúš Čonka a hráč Marseille Julien Da Costa v prípravnom zápase medzi FC Spartak Trnava a Olympique Marseille v Trnave v piatok 4. septembra 2015.

sk
včera 21:19

25. ročník Bienále ilustrácií Bratislava
Slávnostne odovzdávanie cien a otvorenie 25. ročníka Bienále ilustrácií Bratislava – BIB 2015 v historickej budove SND na Hviezdoslavovom námestí. V Bratislave 4. septembra 2015.

sk
včera 20:12

Pochod migrantov
Skupina migrantov kráča po diaľnici pri Budapešti 4. septembra 2015 po tom, ako sa rozhodli ísť pešo do Rakúska. Stovky migrantov sa dnes vydali pešo z budapeštianskej Východnej železničnej stanice s vyhlásením, že smerujú do Rakúska. Migranti vyrazili pešo z hlavnej železničnej stanice v Budapešti po tom, ako sa nemohli dostať na vlaky k rakúskej hranici. Maďarsko vo štvrtok zrušilo všetky vlaky do západnej Európy. Obzvlášť dôležité zostávajú dve hlavné imigračné trasy - cez centrálne Stredomorie z Líbye na juh Talianska a potom cez východné Stredomorie z Turecka do Grécka.

sk
včera 19:00

US Open: Deň piaty
Francúzska tenistka Kristina Mladenovicová odvracia úder Darie Kasatkinovej v zápase 3. kola ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji US Open v New Yorku 4. septembra 2015.

sk
včera 18:44

Slováci pred zápasom so Španielmi
Na snímke slovenský reprezentačný obranca Peter Pekarík počas tlačovej konferencie pred sobotňajším zápasom C-skupiny kvalifikácie EURO 2016 so Španielskom v Oviede 4. septembra 2015.

sk
včera 17:41

Mimoriadny summit V4 k migračnej kríze
Na snímke zľava premiér Maďarska Viktor Orbán, premiér ČR Bohuslav Sobotka, poľská premiérka Ewa Kopaczová a premiér SR Robert Fico počas mimoriadneho summitu V4 k aktuálnej migračnej kríze v Európe 4. septembra 2015 v Prahe.

sk
včera 11:39

Migranti na stanici v maďarskom Bicske
Vlak s vyše 500 migrantmi smerujúci z Budapešti do Šopronu zastavila polícia vo štvrtok 3. septembra 2015 popoludní v Bicske. Cudzinci kládli policajtom pasívny odpor, z čoho vzniklo niekoľko konfliktov. Vo dvoch prípadoch zasahovali lekári.

sk
včera 10:36

Unikátna výstava v Košiciach
Kreatívne zdieľanie dobrodružstva a zážitku z hry prináša unikátna výstava s názvom Spieltrieb, ktorá prebieha v Košiciach v DIG gallery. Goetheho inštitút v spolupráci s košickou DIG gallery predstavuje slovenskému publiku diela umeleckej dvojice Volker Morawe a Tilman Reiff v rámci ich medzinárodnej putovnej výstavy. Kolekciu interaktívnych hier a objektov videli už diváci z viacerých európskych miest ako Krakov, Budapešť alebo Vilnius.

sk
včera 10:33

Hubárska sezóna
Na snímke Rudolf Schlenker sa môže pochváliť nálezom kučierky veľkej, ktorá mala hmotnosť takmer dva kilogramy a obvod približne 70 cm, v Malinovej 4. septembra 2015.

sk
včera 6:00

Narodení 4. septembra
V roku 1934 sa narodil filmový režisér JURAJ HERZ. Medzi jeho známe filmové diela patria snímky: Sladké hry minulého léta, Spalovač mrtvol, Upír z Feratu, Buldoci a třešně alebo Pasáž.

sk
3. septembra 15:15

Charitatívny koncert Integrácia 2015
Z charitatívneho koncertu Integrácia 2015 v priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu 3. septembra 2015 v Bratislave. Na snímke zľava prezident SR Andrej Kiska, predseda parlamentu SR Peter Pellergini, minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Juraj Draxler, minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján Richter, podpredsedníčka BSK Gabriella Némethová a primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal po strihaní pásky zdravia mladé publikum koncertu Integrácia.

sk
3. septembra 13:28

Migranti na Východnej stanici v Budapešti
Maďarská polícia vpustila vo štvrtok 3. septembra 2015 v Budapešti migrantov na Východnú stanicu, kde mnohí nastúpili na vlak smerujúci do Sopronu na hraniciach s Rakúskom a čakali na ďalšie vlaky týmto smerom. Priame vlakové spoje s Rakúskom a Nemeckom železnice zrušili, vrátane tých, ktoré idú cez Slovensko. Tieto vlaky premávajú iba po maďarské hranice v oboch smeroch.

sk
3. septembra 9:30

Oslavy 70. výročia ukončenia druhej svetovej vojny v Pekingu
Ruský prezident Vladimir Putin (v strede) a jeho čínsky partner Si Ťin-pching pred vojenskou prehliadkou počas osláv 70. výročia ukončenia druhej svetovej vojny v Pekingu 3. septembra 2015.

sk
3. septembra 8:47

Čakanie na stanici, kým utečenci neodblokujú koľaje
Ľudia čakajú s batožinou na medzinárodnej železničnej stanici St. Pancras v Londýne 2. septembra 2015. Stovky cestujúcich uviazli na niekoľko hodín v piatich rýchlovlakoch Eurostar po správach, že migranti blokujú koľaje vedúce do tunela pod Lamanšským prielivom a snažia sa dostať do vlakov.

sk