Radoslav Procházka - TK

10. marca 2014 16:49
Zdroj: FOTO TASR - Martin Baumann

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 15:15

Svetový pohár slalomárov v Liptovskom Mikuláši
Na snímke strieborní Francúzi Gauthier Klauss (vpredu) a Matthieu Péché počas finálovej jazdy 3. kola Svetového pohára slalomárov na divokej vode v kategórii C2 muži v Liptovskom Mikuláši 5. júla 2015.

sk
dnes 9:12

Ostro sledované grécke referendum
Na snímke grécky premiér Alexis Tsipras vkladá hlasovací lístok do urny vo štvrti Kypseli v centre Atén počas referenda 5. júla 2015. Tsipras vyhlásil, že je "optimista" ohľadne výsledku dnešného referenda o prijatí prísnych podmienok medzinárodných veriteľov na riešenie gréckej krízy.

sk
dnes 7:33

Historický titul Čile na Copa America
Na snímke uprostred rozhodca Wilmar Rondan udeľuje žltú kartu, vpravo jej majiteľ a čílsky hráč Gary Mendel za faul na argentínskeho útočníka Lionela Messiho (vpravo dole) vo finále futbalových majstrovstiev Južnej Ameriky (Copa America) Čile - Argentína v čílskom Santiagu 4. júla 2015.

sk
dnes 6:00

Narodení 5. júla
V roku 1981 sa narodil slovenský herec Ľuboš Kostelný.

sk
včera 22:23

Podujatie Víno a levanduľa
Z podujatia Víno a levanduľa v lokalite Stará hora, ktoré zorganizovalo Združenie pezinských vinohradníkov a vinárov a mesto Pezinok v sobotu 4. júla 2015.

sk
včera 18:21

Začiatok Tour de France
Na snímke zamestnankyne firmy Vittel, ktorá je jedným zo sponzorov pretekov a pôsobí na poli minerálnych vôd, ochladzujú divákov, ktorí čakajú na štart úvodnej etapy cyklistických pretekov Toude de France, časovky jednotlivcov na 13.8 km, v horúcom dni v holandskom Utrechte 4. júla 2015. Teploty tu vystúpili okolo poludnia na 36 stupňov Celzia.

sk
včera 17:06

Preteky rybárov Neslušská bojla 2015
Vodná nádrž Neslušanka pri Kysuckom Novom Meste bola dejiskom pretekov v love rýb Neslušská bojla 2015. Najťažšie rybárske preteky na severnom Slovensku spočívajú v 72-hodinovom love kaprov. Na snímke vpravo rybár Marián Mihalda s úlovkom. Nesluša, 4. júla 2015.

sk
včera 16:55

Protest proti behu s býkmi
Na snímke protestná akcia odporcov tradičného behu s býkmi, ktorý je súčasťou osláv sviatku sv. Fermína pred arénou koridy v španielskej Pamplone 4. júla 2015. Deväťdňové pouličné oslavy sviatku miestneho katolíckeho svätca Fermína, žijúceho v 3. storočí, sa začnú 6. júla 2015 a každoročne prilákajú tisíce zahraničných turistov. Mnohí z nich riskujú adrenalínový beh s býkmi, ktorý sa koná vždy ráno od ôsmej hodiny ráno miestneho času.

sk
včera 13:42

Svetový pohár slalomárov v Liptovskom Mikuláši
Na snímke slovenský reprezentant Michal Martikán počas finálovej jazdy 3. pretekov Svetového pohára v kategórii C1 na vodnom kanáli v Areáli vodného slalomu Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši 4. júla 2015.

sk
včera 12:09

Zaujímavosti z obce Diakovce
Na snímke chatová osada na termálnom kúpalisku v obci Diakovce.

sk
včera 6:01

Narodení 4. júla
V roku 1927 sa narodila talianska filmová herečka a fotografka GINA LOLLOBRIGIDA, známa z filmov Fanfán Tulipán (zahrala si v ňom po boku Gérarda Philipa), Veľký Caruso, Krásky noci (znovu po boku Gérarda Philipa), Chlieb, láska a žiarlivosť alebo Zvonár u Matky Božej, v ktorom si zahrala s Anthonym Quinnom.

sk
3. júla 21:15

Liečivé, včelárske a úžitkové rastliny
V Botanickej záhrade UPJŠ v Košiciach otvorili výstavu pod názvom Liečivé, včelárske a úžitkové rastliny, ktorá potrvá do 19. júla 2015 v čase od 9:00 do 17:00 hod. Výstava pozostáva z prezentácie živých rastlín rastúcich v záhonoch vo vonkajšom areáli na Ekologickej náučnej ploche a z prezentácie rastlín v podobe herbárových položiek, v sušenom stave, v podobe korenín a čajovín v budove botanickej záhrady. Na snímke pestrec mariánsky.

sk
3. júla 20:54

Literárne mosty Slovensko – Srbsko
Na snímke srbský básnik Dragan Danilov.

sk
3. júla 20:40

Námestie v Prievidzi
Na snímke Námestie J.C.Hronského po rekonštrukcii 3. júla 2015.

sk
3. júla 19:10

Podpis dohody o obrannej spolupráci
Predseda vlády SR Robert Fico (vľavo) a poľská predsedníčka vlády Ewa Kopaczowa (vpravo) počas podpisujú dohodu o obrannej spolupráci medzi obomi krajinami v poľskom meste Siemianowice 3. júla 2015. Slovenský premiér Robert Fico je na jednodňovej návšteve Poľska.

sk

Najčítanejšie