Radoslav Procházka volil prezidenta

15. marca 2014 11:40
Zdroj: TASR/Dušan Hein

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 19:43

Kvalifikácia: Slovensko - Cyprus
Slovák Adam Zreľák (hore) padá cez Cyperčana Loizosa Kosmasa v kvalifikačnom futbalovom zápase o postup na ME 2017 hráčov do 21 rokov Slovensko - Cyprus, 8. októbra 2015 v Myjave.

sk
dnes 18:04

Nitriansky autosalón
Vyše 22 značiek automobilov sa predstavuje na tohtoročnom autosalóne, ktorý sa 8. októbra 2015 začal na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Na snímke stánok automobilky Kia

sk
dnes 12:53

Tlačová konferencia pred Svetovým pohárom v alpskom lyžovaní
Tlačová konferencia Organizačného výboru Svetového pohára v alpskom lyžovaní Jasná 2016 v Bratislave 8. októbra 2015. Na snímke ambasádorka podujatia a slovenská reprezentantka v alpskom lyžovaní Veronika Velez-Zuzulová.

sk
dnes 11:43

Krásy jesene v okolí Hranovnice
Na snímke dozreté plody šípky (Rosa canina) na kríku v dubovom lese v lokalite Dubina neďaleko obce Hranovnica v okrese Poprad vo štvrtok 8. októbra 2015.

sk
dnes 11:30

OBRAZOM: Stredajšia noc v NHL
Hokejista Chicaga Blackhawks Slovák Marián Hossa kráča po červenom koberci a zdraví sa s fanúšikmi počas príchodu na prvý zápas novej sezóny zámorskej hokejovej NHL Chicago Blackhawks - New York Rangers v Chicagu 7. októbra 2015.

sk
dnes 10:00

Gitarové múzeum v Sobranciach
Zbierku gitár rôznych druhov možno obdivovať v Gitarovom múzeu v Sobranciach. Nevšedný hudobný stánok ukrýva stovky exponátov. Viaceré kedysi patrili známym umelcom. Múzeum mapuje kompletný vývoj a výrobu elektrofonických gitár v bývalom Československu po druhej svetovej vojne. Dnes pod svojou strechou ukrýva 1200 gitár, zosilňovačov či dobových predmetov. Na snímke riaditeľ Gitarového múzea Slovakia Imrich Ferko. Sobrance, 8.októbra 2015.

sk
dnes 8:11

Basketbal: Slovan Bratislava - Cassovia Košice
Na snímke uprostred Žofia Zarevúcka (Slovan), vľavo Dominika Petrušková a vpravo Zuzana Ivančáková (obe Košice) v zápase šiesteho kola basketbalovej extraligy žien BK Slovan Bratislava - BK SOSZ Cassovia Košice 7. októbra 2015 v Bratislave.

sk
dnes 8:00

Basketbal: KB Košice - BC Prievidza
Na snímke uprostred tréner Košíc Štefan Svitek, s loptou vpravo hráč Košíc Luis Jacobo v 2. kole Eurovia Slovenskej basketbalovej ligy (SBL) mužov KB Košice - BC Prievidza v Košiciach 7. októbra 2015.

sk
dnes 6:00

Narodení 8. októbra
V roku 1939 sa narodil austrálsky filmový herec PAUL HOGAN, známy najmä z filmu Krokodíl Dundee, ktorý mal niekoľko pokračovaní. Na snímke z filmu (vľavo).

sk
včera 19:09

Odhalenie pamätnej tabule záchranárovi Aronovi Grünhutovi
Na snímke zľava predseda Ústredného zväzu Židovských náboženských obcí v SR Igor Rintel, minister kultúry SR Marek Maďarič a Egon Gál počas odhalenia pamätnej tabule venovanej bratislavskému záchrancovi Aronovi Grünhutovi na dome na Heydukovej ulici 7. októbra 2015 v Bratislave.

sk
včera 17:49

Tekvicové slávnosti
Centrum Dolnej Trnávky zdobia v týchto dňoch desiatky naaranžovaných tekvíc. Netradičná výzdoba bola súčasťou Tekvicových slávností, ktoré v dedine vyvrcholili počas uplynulého víkendu.

sk
včera 16:47

Situácia s utečencami pri srbsko-macedónskych hraniciach
Deti migrantov čakajú s políciou na registráciu v utečeneckom centre v srbskom meste Preševo pri srbských hraniciach s Macedónskom, 300 km juhovýchodne od Belehradu 7. októbra 2015.

sk
včera 15:05

Taktické cvičenie záchranárov v tuneli Šibenik
Na snímke hasičské auto stojí pred vjazdom do tunela Šibenik počas taktického cvičenia zložiek Integrovaného záchranného systému (IZS) v tuneli Šibenik na diaľnici D1 Jánovce – Jablonov neďaleko Levoče 7. októbra 2015.

sk
včera 10:20

Rekonštrukcia Lietavského hradu
Lietavský hrad, ktorý sa nachádza medzi obcami Lietava a Lietavská Svinná, je unikátom v rámci celej strednej Európy. Na jeho zachovanie vzniklo dňa 20. augusta 1999 Združenie na záchranu Lietavského hradu. Jeho hlavným cieľom je zakonzervovať a tým vlastne zachovať Lietavský hrad v dnešnej podobe, aby bolo možné ho využívať ako turistickú atrakciu a obrovský zdroj poznania našej minulosti. Na snímke rekonštrukcia Lietavského hradu.

sk
včera 10:14

Zber úrody v záhrade Bieleho domu
Žiaci z miestnej základnej školy spolu s prvou dámou USA Michelle Obamovou pripravujú zeleninový šalát po zbere jesennej úrody v zeleninovej záhrade Bieleho domu vo Washingtone 6. októbra 2015.

sk

Najčítanejšie
Používaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac