Rómovia bývajú v stanoch

2. mája 2012 13:37
Zdroj: TASR/Roman Hanc

Ďalšie fotogalérie

dnes 14:03

Drevená socha anjela
Mesto Košice daruje pápežovi Františkovi vyše 2,5-metrovú drevenú sochu anjela držiaceho mestský erb. Autorom diela s názvom Anjelský dar zo srdca pre Svätého Otca je rezbár Milan Krajňák (na snímke vľavo), ruku k dielu však symbolicky môžu priložiť aj samotní obyvatelia a návštevníci Košíc počas nadchádzajúcich Dní mesta Košice na Hlavnej ulici. Košice, 23. apríla 2014.

sk
dnes 11:37

Pavúčí muž Alain Robert v čínskom Macau
Francúz Alain Robert, alias " Pavúčí muž " (Spiderman ), ktorý je po celom svete známy svojou záľubou v zdolávaní mrakodrapov, máva na vrchole na 153 metrov vysokej budovy Galaxy East Tower v čínskom Macau v rámci reklamy na americký dobrodružný akčný film The Amazing Spider-Man 2 v stredu 23. apríla 2014.

sk
dnes 8:55

Momentky zo štvrťfinálových zápasov NHL
Hokejista Los Angeles Kings Slovák Marián Gáborík dáva gól brankárovi San Jose Sharks Anttimu Niemiovi v treťom zápase štvrťfinále play off Západnej konferencie zámorskej NHL Los Angeles Kings - San Jose Sharks v Los Angeles Kings 22. apríla 2014.

sk
dnes 6:01

Narodení 23.apríla
V roku 1939 sa narodil v Trnave divadelný a filmový herec a pedagóg JOZEF ADAMOVIČ, bývalý člen Činohry Slovenského národného divadla. Veľkú popularitu dosiahol napríklad postavou grófa Mórica Beňovského z legendárneho koprodukčného seriálu Vivat, Beňovský!.

sk
včera 22:40

FOTOOBJEKTÍVOM: 1. semifinále Atletico vs. Chelsea
Pravý obranca Atletica Juanfran (vľavo) a brazílsky útočník Chelsea Willian (vpravo) v prvom zápase semifinále futbalovej Ligy majstrov 2013/2014 Atletico Madrid - FC Chelsea Londýn na štadióne Vicenteho Calderona v Madride v utorok 22. apríla 2014.

sk
včera 21:10

Obnova kúpaliska Triton v Košiciach
Na snímke práce na kúpalisku 22. apríla 2014.

sk
včera 19:17

Aktivistky Femen počas protestov vo Francúzsku
Členky feministického hnutia Femen protestujú pred hotelom v Paríži 22. apríla 2014, v ktorom sa koná tlačová konferencia francúzskeho krajne pravicového Národného frontu pred blížiacim sa voľbami do Európskeho parlamentu. Demonštrantky mali maľované hitlerovské fúzy a vlajku EÚ s hákovým krížom.

sk
včera 18:41

Vladimir Kličko sa stretol so svojim ďalším súperom
Na snímke vpravo ukrajinský boxer a šampión WBA, WBO, IBF, IBO a Ring Magazine v ťažkej váhe Vladimir Kličko počas tlačovej konferencie pred zápasom o titul s vyzývateľom z Austrálie Alexom Leapaiom (nie je na snímke) v nemeckom Düsseldorve v utorok 22. apríla 2014.

sk
včera 16:54

Kráľ biatlonovej stopy
Na snímke vpravo biatlonistka Anastasia Kuzminová a vľavo biatlonista Pavol Hurajt.

sk
včera 16:35

Zraz reprezentácie v Poprade
Na snímke obranca Edmontonu Oilers Martin Marinčin.

sk
včera 16:17

Princ William a Kate navštívili Uluru
Britský princ William a jeho manželka Kate pózujú pred chýrnym pieskovcovým monolitom Uluru, známym tiež ako Ayers Rock, 22. apríla 2014.

sk
včera 13:36

Budúceho prezidenta A. Kisku prijal primátor A. Danko
Na snímke nastupujúci prezident SR Andrej Kiska (vľavo) preberá dar z rúk primátora Popradu Antona Danka počas slávnostného prijatia na Mestskom úrade v Poprade 22. apríla 2014.

sk
včera 12:35

Nové policajné autá VW
Na snímke novoodozdané služobné vozidlá Policajného zboru SR.

sk
včera 10:55

Ukončenie lyžiarskej sezóny
Na snímke pohrebný sprievod s lyžou kráča z Chaty pod Soliskom ku hrobu počas ukončenia lyžiarskej sezóny na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách 20. apríla 2014.

sk
včera 10:12

Rekonštrukcia Čachtického hradu
Čachtický hrad známy najmä vďaka legende o krvilačnej grófke Alžbete Báthoryovej už čoskoro oficiálne otvoria verejnosti po jeho dvojročnej rekonštrukcii.

sk

Téma TASR
TERAZ mobilné aplikácie

TERAZ odporúčate priateľom