Rómovia bývajú v stanoch

2. mája 2012 13:37
Zdroj: TASR/Roman Hanc

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 21:06

KHL: HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk
Na snímke sprava Dávid Skokan (Slovan), Jevgenij Lisovec a brankár Jeff Glass (obaja Minsk) v zápase hokejovej KHL HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 24. novembra 2015 v Bratislave.

sk
dnes 16:55

Otvorenie obnovenej expozície múzea Ľ. Štúra v Modre
Na snímke minister kultúry SR Marek Maďarič (vpravo) a generálny riaditeľ SNM Viktor Jasaň počas otvorenia obnovenej expozície Slovenského národného múzea - Múzea Ľudovíta Štúra v Modre 24. novembra 2015.

sk
dnes 10:23

Rekonštrukcia Hviezdoslavovej ulice v Poprade
Na snímke žena prechádza cez prechod pre chodcov na zrekonštruovanej Hviezdoslavovej ulici v Poprade 24. novembra 2015.

sk
dnes 8:48

Pondelková noc v NHL
Obranca Edmontonu Oilers Slovák Andrej Sekera (vľavo) a hráč Washingtonu Capitals Alex Ovečkin v zápase zámorskej hokejovej NHL Washington Capitals - Edmonton Oilers vo Washingtone 23. novembra 2015.

sk
dnes 8:23

Najvyšší vianočný strom v Nemecku
Na snímke najvyšší vianočný strom v Nemecku je osvetlený so 48.000 kusmi svetiel počas vianočných trhov v Dortmunde 23. novembra 2015. Strom, ktorý je vysoký 45 metrov, je zhotovený zo 1700 kusov smrekov a je hlavným lákadlom počas adventu.

sk
dnes 8:19

British Fashion Awards v Londýne
Herečka Salma Hayeková pózuje počas príchodu na udeľovanie prestížnej módnej ceny British Fashion Awards v Londýne 23. novembra 2015.

sk
dnes 6:01

Narodení 24. novembra
V roku 1933 sa narodila v Šenkviciach divadelná herečka ZDENA GRUBEROVÁ, bývalá členka Činohry Slovenského národného divadla (SND) v Bratislave.

sk
včera 20:27

Život v Bruseli po zavedení najvyššieho stupňa ohrozenia
Na snímke muž fajčí a pozerá sa do smartfóna 23. novembra 2015 v Bruseli. Belgicko dnes predĺžilo platnosť najvyššieho stupňa výstrahy pred teroristickým útokom pre hlavné mesto krajiny Brusel, a to do budúceho pondelka 30. novembra 2015. Po zasadaní Rady pre národnú bezpečnosť o tom informoval belgický premiér Charles Michel.

sk
včera 19:59

Štátny pohreb nemeckého spolkového exkancelára
Truhla s pozostatkami bývalého nemeckého spolkového kancelára Helmuta Schmidta, na ktorej je nemecká štátna vlajka, je vystavená pred začiatkom štátneho pohrebu v Kostole sv. Michala v jeho rodnom meste Hamburg. Helmut Schmidt, ktorý viedol nemeckú krajinu osem rokov počas vrcholiacej studenej vojny, zomrel v utorok 10. novembra vo veku 96 rokov.

sk
včera 19:30

Udeľovanie cien Literárneho fondu
Na snímke výročnú cenu v oblasti divadla si prevzal vľavo Jozef Vajda za postavu Tava v inscenácii hry Nevesta hôľ, s prihliadnutím k postave Žovkina v inscenácii Bál a vpravo cenu odvzdáva predseda výboru sekcie pre tvorivú činnosť v oblasti rozhlasu, divadla a zábavného umenia Dušan Jamrich.

sk
včera 12:55

Prezident u primátora Bratislavy
Prezident SR Andrej Kiska sa v pondelok 23. novembra 2015 stretol s primátorom hlavného mesta SR Bratislavy Ivom Nesrovnalom. Na snímke primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal (vľavo) víta prezidenta SR Andreja Kisku počas príchodu pred Primaciálnym palácom v Bratislave v pondelok 23. novembra 2015.

sk
včera 8:56

Tenisový Turnaj majstrov v Londýne
Holandsko-rumunský deblový pár Jean-Julien Rojer (vpravo) a Rumun Horia Tecau pózujú s trofejou po triumfe vo finále mužskej štvorhry na Turnaji majstrov v londýnskej O2 aréne v nedeľu 22. novembra 2015. Vo finále zdolali indicko-rumunský pár Rohan Bopanna, Florin Mergea.

sk
včera 8:12

Prvý tohtoročný sneh v Malej Fatre
Turisti museli ísť za prvým tohtoročným snehom v Malej Fatre do výšky tisíc metrov nad morom. Ľudia väčšinou šliapali z obce Nezbudská Lúčka na Chatu pod Suchým /1075 m.n.m./, kde teplota dosiahla okolo obeda v nedeľu 22. novembra 2015 mínus tri stupne a nasnežilo tu dva centimetre snehu. Na snímke Chata pod Suchým.

sk
včera 6:01

Narodení 23. novembra
Slovenský konštruktér a vynálezca padáku Štefan Banič

skPoužívaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac