Rómovia bývajú v stanoch

2. mája 2012 13:37
Zdroj: TASR/Roman Hanc

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 19:09

Odhalenie pamätnej tabule záchranárovi Aronovi Grünhutovi
Na snímke zľava predseda Ústredného zväzu Židovských náboženských obcí v SR Igor Rintel, minister kultúry SR Marek Maďarič a Egon Gál počas odhalenia pamätnej tabule venovanej bratislavskému záchrancovi Aronovi Grünhutovi na dome na Heydukovej ulici 7. októbra 2015 v Bratislave.

sk
dnes 17:49

Tekvicové slávnosti
Centrum Dolnej Trnávky zdobia v týchto dňoch desiatky naaranžovaných tekvíc. Netradičná výzdoba bola súčasťou Tekvicových slávností, ktoré v dedine vyvrcholili počas uplynulého víkendu.

sk
dnes 16:47

Situácia s utečencami pri srbsko-macedónskych hraniciach
Deti migrantov čakajú s políciou na registráciu v utečeneckom centre v srbskom meste Preševo pri srbských hraniciach s Macedónskom, 300 km juhovýchodne od Belehradu 7. októbra 2015.

sk
dnes 15:05

Taktické cvičenie záchranárov v tuneli Šibenik
Na snímke hasičské auto stojí pred vjazdom do tunela Šibenik počas taktického cvičenia zložiek Integrovaného záchranného systému (IZS) v tuneli Šibenik na diaľnici D1 Jánovce – Jablonov neďaleko Levoče 7. októbra 2015.

sk
dnes 10:20

Rekonštrukcia Lietavského hradu
Lietavský hrad, ktorý sa nachádza medzi obcami Lietava a Lietavská Svinná, je unikátom v rámci celej strednej Európy. Na jeho zachovanie vzniklo dňa 20. augusta 1999 Združenie na záchranu Lietavského hradu. Jeho hlavným cieľom je zakonzervovať a tým vlastne zachovať Lietavský hrad v dnešnej podobe, aby bolo možné ho využívať ako turistickú atrakciu a obrovský zdroj poznania našej minulosti. Na snímke rekonštrukcia Lietavského hradu.

sk
dnes 10:14

Zber úrody v záhrade Bieleho domu
Žiaci z miestnej základnej školy spolu s prvou dámou USA Michelle Obamovou pripravujú zeleninový šalát po zbere jesennej úrody v zeleninovej záhrade Bieleho domu vo Washingtone 6. októbra 2015.

sk
dnes 6:01

Narodení 7. októbra
V roku 1952 sa narodil ruský politik, prezident Ruskej federácie (RF) VLADIMIR VLADIMIROVIČ PUTIN.

sk
včera 19:51

Prípravný zápas vo volejbale medzi Slovenskom a Poľskom
Na snímke v popredí Poliak Michal Kubiak a v pozadí sprava Tomáš Kriško, Emanuel Kohút a Matej Paták (všetci Slovensko) blokujú v druhom prípravnom stretnutí pred ME vo volejbale mužov v Taliansku Slovensko - Poľsko v Bratislave 6. októbra 2015.

sk
včera 14:38

Bezpečnostné cvičenie KRIŽOVANY 2015
Na snímke bezpečnostné cvičenie KRIŽOVANY 2015, ktoré sa konalo 6. októbra 2015 v priestoroch elektrickej stanice SEPS, a.s. v Križovanoch nad Dudváhom. Cvičenie zorganizovali s cieľom preveriť funkčnosť a koordináciu zložiek v spolupráci s Krajským riaditeľstvom Policajného zboru v Trnave, Krajským riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Okresným riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Okresným úradom v Trnave a Záchrannou zdravotnou službou Bratislava.

sk
včera 13:25

Deň obetí Dukly
Prezident SR Andrej Kiska a predseda vlády SR Robert Fico sa zúčastnili na pietnom akte kladenia vencov k pamätníku česko-slovenských vojakov pri príležitosti 71. výročia Karpatsko-duklianskej operácie a Dňa obetí Dukly.

sk
včera 12:41

Zhorený hotel Junior stredisko Jasná
Na snímke ľudia sledujú ako hasiči hasia požiar hotela Junior v stredisku Jasná v Nízkych Tatrách 6. októbra 2015.

sk
včera 12:28

Veľtrh štúdia a kariéry Akadémia&Vapac
Na snímke minister životného prostredia SR Peter Žiga (vľavo) počas príhovoru na otvorení veľtrhu štúdia a kariéry Akadémia&Vapac v Bratislave 6. októbra 2015.

sk
včera 11:14

Požiar hotela v Demänovskej Doline
Na snímke hasiči hasia požiar hotela Junior v stredisku Jasná v Nízkych Tatrách 6. októbra 2015. Pri požiari hotela v Demänovskej Doline, ktorý vypukol ráno o pol štvrtej, zahynul 64-ročný muž z okresu Žilina.

sk
včera 10:10

Krásy írskeho grófstva Wicklow
Na archívnej snímke z 14. júna 2015 pohľad na exteriér Powerscourt House v írskom grófstve Wicklow. Grófstvo, ktoré sa náchadza južne od Dublinu, je nazývané aj "záhradou Írska" s jeho horami, veľkými domami a peknými dedinami.

sk
včera 10:00

Vykoľajenie vlaku vo Vermonte
Na leteckej snímke vykoľajené vagóny a lokomotíva osobného vlaku americkej železničnej spoločnosti Amtrak smerujúceho zo štátu Vermont do Washingtonu 5. októbra 2015 v strednom Vermonte. Pri nehode sa ľahšie zranilo niekoľko ľudí, nikto z cestujúcich nie je v ohrození života.

sk

Najčítanejšie
Používaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac