Rómovia bývajú v stanoch

2. mája 2012 13:37
Zdroj: TASR/Roman Hanc

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 15:15

Charitatívny koncert Integrácia 2015
Z charitatívneho koncertu Integrácia 2015 v priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu 3. septembra 2015 v Bratislave. Na snímke zľava prezident SR Andrej Kiska, predseda parlamentu SR Peter Pellergini, minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Juraj Draxler, minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján Richter, podpredsedníčka BSK Gabriella Némethová a primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal po strihaní pásky zdravia mladé publikum koncertu Integrácia.

sk
dnes 13:28

Migranti na Východnej stanici v Budapešti
Maďarská polícia vpustila vo štvrtok 3. septembra 2015 v Budapešti migrantov na Východnú stanicu, kde mnohí nastúpili na vlak smerujúci do Sopronu na hraniciach s Rakúskom a čakali na ďalšie vlaky týmto smerom. Priame vlakové spoje s Rakúskom a Nemeckom železnice zrušili, vrátane tých, ktoré idú cez Slovensko. Tieto vlaky premávajú iba po maďarské hranice v oboch smeroch.

sk
dnes 9:30

Oslavy 70. výročia ukončenia druhej svetovej vojny v Pekingu
Ruský prezident Vladimir Putin (v strede) a jeho čínsky partner Si Ťin-pching pred vojenskou prehliadkou počas osláv 70. výročia ukončenia druhej svetovej vojny v Pekingu 3. septembra 2015.

sk
dnes 8:47

Čakanie na stanici, kým utečenci neodblokujú koľaje
Ľudia čakajú s batožinou na medzinárodnej železničnej stanici St. Pancras v Londýne 2. septembra 2015. Stovky cestujúcich uviazli na niekoľko hodín v piatich rýchlovlakoch Eurostar po správach, že migranti blokujú koľaje vedúce do tunela pod Lamanšským prielivom a snažia sa dostať do vlakov.

sk
dnes 6:00

Narodení 3. septembra
CHARLIE SHEEN, americký herec.

sk
včera 19:17

Finálový zápas Challenge Trophy
Na snímke vpravo v pozadí Cenk Tosun (Turecko), uprostred obranca Martin Valjent (Slovensko) a vľavo Omer Bayram (Turecko) vo finálovom zápase Challenge Trophy vo futbale Slovensko "21" - Turecko "23" v Myjave 2. septembra 2015.

sk
včera 18:08

Štart kozmickej lode Sojuz FG
Dánsky astronaut Andreas Mogesen máva v skafandri pred štartom nosnej rakety Sojuz FG s kabínou Sojuz TMA-18M na kozmodróme Bajkonur v Kazachstane 2. augusta 2015. Sojuz dopraví na medzinárodnú vesmírnu stanicu ISS novú posádku - kazašského kozmonauta Ajdyna Aimbetova, ruského kozmonauta Sergeja Volkova a dánskeho astronauta Andreasa Mogensena.

sk
včera 10:20

US Open: Deň tretí
Dánska tenistka Caroline Wozniacká podáva proti Američanke Jamie Loebovej v zápase 1. kola ženskej dvojhry na granslamovom turnaji US Open v New Yorku 1. septembra 2015. Wozniacká vyhrala 6:2, 6:0.

sk
včera 10:11

Obama na prehliadke ľadovcov na Aljaške
Americký prezident Barack Obama sa na lodi zastavuje pri Thumb Cove, aby si prezrel tri ľadovce na Aljaške, ktoré podľa neho ilustrujú hrozby klimatickej zmeny v Resurrection Cove v Sewarde 1. septembra 2015. Obama poukázal na to, že ľadovec Exit neďaleko mesta Seward v južnej časti Aljašky ustupuje každým rokom v čase otepľovania ovzdušia a že tento proces sa zrýchľuje, čo podľa neho "vysiela posolstvo".

sk
včera 10:06

Otvorenie školského roka s Matejom Tóthom
Na snímke privítanie chodca Mateja Tótha počas otvorenia školského roka spolu s olympionikom Matejom Tóthom na Základnej škole Spojová 14 v Banskej Bystrici 2. septembra 2015.

sk
včera 6:00

Narodení 2. septembra
V roku 1966 sa narodila americká filmová herečka mexického pôvodu SALMA HAYEKOVÁ, ktorú preslávili napríklad filmy: Desperado či Frida.

sk
1. septembra 20:45

HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk
Na snímke zľava Rok Tičar (Slovan), Artem Vorošilo (Sibir - vzadu) a Konstantin Aleksejev (Sibir) v zápase hokejovej KHL medzi HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 1. septembra 2015 v Bratislave.

sk
1. septembra 18:02

Protestné zhromaždenie proti migrantom v Trnave
Snímka z protestu proti migrantom na Trojičnom námestí v Trnave v utorok 1. septembra 2015.

sk
1. septembra 16:58

Zraz futbalovej reprezentácie SR
Na snímke slovenský futbalový reprezentant Martin Škrtel počas brífingu s novinármi na zraze futbalovej reprezentácie pred kvalifikačným dvojzápasom na EURO 2016 proti Španielsku a Ukrajine, 1. septembra 2015 v Senci.

sk
1. septembra 16:51

Rakúski demonštranti pochodujú na podporu utečencov
Rakúski demonštranti pochodujú na podporu utečencov počas masovej demonštrácie vo Viedni 31. augusta 2015 po tom, ako zahynulo 71 migrantov, ktoré sa vo štvrtok našli v odstavenom chladiarenskom vozidle neďaleko Parndorfu v rakúskej spolkovej krajine Burgenland. ez incidentov prechádzali dnes večer po uliciach Viedne masy ľudí demonštrujúcich za väčšiu mieru ľudskosti v utečeneckej politike. Podľa odhadov policajtov, ktorých tisícky podujatie monitorujú a zabezpečujú, sa do akcie z iniciatívy súkromnej osoby, ale aj viacerých mimovládnych organizácií zapojilo postupne až okolo 20.000 ľudí.

sk

Najčítanejšie