Rómovia bývajú v stanoch

2. mája 2012 13:37
Zdroj: TASR/Roman Hanc

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 15:49

Nitrianske univerzitné dni
Prehĺbiť vzájomnú komunikáciu a spoluprácu medzi nitrianskou Univerzitou Konštantína Filozofa (UKF), Slovenskou poľnohospodárskou univerzitou (SPU) a Mestom Nitra je cieľom Nitrianskych univerzitných dní, ktoré sa začali v Nitre. Nitrianske univerzitné dni sú komplexom vedecko-odborných, športových, umeleckých a spoločenských podujatí. Tie sa konajú v areáloch obidvoch univerzít, ale aj v uliciach mesta Nitry. Veľký záujem mládeže a ďalších obyvateľov mesta priťahujú každoročne športové zápolenia reprezentácií miestnych univerzít. Svoje sily si zmerajú vo futbale, volejbale, v basketbale, plážovom volejbale, stolnom tenise, tenise, streetballe. Atrakciou pre Nitranov sú každoročné medziuniverzitné preteky vo vodnom slalome študentov na rieke Nitra (na snímke).

sk
dnes 15:31

Záverečný zraz hokejovej reprezentácie
Na snímke zľava Július Hudáček, Michal Sersen, Martin Bakoš, Pavol Skalický a Libor Hudáček.

sk
dnes 14:24

Výstava kvety, včely a záhrada, Banská Bystrica
Na snímke rastliny na predaj počas otvorenia prezentačno-predajných výstav Kvetena (jarná záhrada) a Včely a včelárstvo v areáli Múzea SNP. Banská Bystrica, 3. mája 2016.

sk
dnes 14:10

Deň Európy v Košiciach
Z osláv Dňa Európy v Košiciach 3. mája 2016. Organizátori podujatia - Informačná kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku a mesto Košice, pripravili celodenný program plný zábavy, hudby a interakcie.

sk
dnes 13:54

Jarné mrazy
Jarné mrazy v košickej mestskej časti Myslava nespôsobili väčšie škody na budúcej úrode ovocia. Ale aj tu sa našiel ovocný strom - marhuľa, ktorej mráz zničil nastávajúcu sľubnú úrodu. Na snímke mrazom poškodený konár marhule v Myslave. Na celom strome ostali dva až tri malé marhule.

sk
dnes 13:47

Pietna spomienka pri príležitosti výročia úmrtia Štefánika
Pietna spomienka pri príležitosti 97. výročia tragického úmrtia generála Milana Rastislava Štefánika za účasti prezidenta SR Andreja Kisku (na snímke) a ministra obrany SR Petra Gajdoša pri Mohyle M. R. Štefánika v Ivanke pri Dunaji 3. mája 2016.

sk
dnes 7:33

OBRAZOM: AS Trenčín - Spartak Trnava
Trnavčan David Depetris (vpravo) prekonáva brankára Trenčína Igora Šemrinca (vľavo), Trenčan Kingsley Madu (uprostred) v zápase 30. kola futbalovej Fortuna ligy AS Trenčín - Spartak Trnava, 2. mája 2016 v Trenčíne.

sk
dnes 7:30

OBRAZOM: MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava
Na snímke vľavo Ernest Olivier Mabouka, brankár Miloš Volešák (Žilina) a Kornel Saláta (Bratislava) v zápase 30. kola futbalovej Fortuna ligy 2015/2016 MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava 2. mája 2016 v Žiline.

sk
dnes 6:01

Narodení 3. mája
V roku 1969 sa narodil rýchlostný kanoista SLAVOMÍR KŇAZOVICKÝ, držiteľ striebornej medaily z olympiády v americkej Atlante v roku 1996 a majster Európy z roku 1998.

sk
včera 11:45

V zahraničí ocenené Slovenky u prezidenta
Na snímke Zuzana Čaputová počas prijatia prezidentom SR Andrejom Kiskom v Bratislave 2. mája 2016.

sk
včera 8:07

OBRAZOM: Zápasy NHL
Na snímke hráč Stars Mattias Janmark strieľa gól brankárovi Blues Brianovi Elliotovi v druhom zápase semifinále Západnej konferencie hokejovej NHL St. Louis Blues - Dallas Stars 1. mája 2016.

sk
včera 6:00

Narodení 2. mája
V roku 1975 sa narodil svetoznámy futbalista DAVID BECKHAM, ktorý svoju bohatú športovú kariéru ukončil 16.5.2013.

sk
1. mája 2016 17:16

Prvý máj na Slovensku a vo svete
Tajne postaviť máj pred dom svojej snúbenice Veroniky Masarykovej z Trenčianskej Teplej sa rozhodol mládenec zo Selca Tomáš Žovinec. Spolu so svojimi kamarátmi z lesa priniesol strom, ktorý vyzdobili stužkami a v noci 30. apríla 2016 ho na streche auta oblečení v krojoch previezli pred dom jeho snúbenice, kde ho krátko pred polnocou aj vztýčili. Na snímke Tomáš Žovinec (druhý sprava) so snúbenicou Veronikou Masarykovou (tretia sprava) a s kamarátmi po tom čo postavili máj.

sk
1. mája 2016 16:12

Z Lesníckeho skanzenu vo Vydrovskej doline
Na snímke účastníci počas otvorenia Lesníckeho skanzenu vo Vydrovskej doline v Čiernom Balogu 1. mája 2016.

sk
1. mája 2016 16:07

Otvorenie plavebnej sezóny na Baťovom kanáli
Na snímke konateľ Prvej plavebnej spoločnosti Marián Tongeľ symbolicky otvára 10. plavebnú sezónu v prístave Skalica na Baťovom kanáli 1. mája 2016.

sk

Najčítanejšie
Používaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac