Slovan získal extraligový titul

21. apríla 2012 19:03
Zdroj: TASR/František Iván

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 12:23

Zemetrasenie na Taiwane
Na leteckej snímke z dronu sú ruiny budovy, ktorá sa zrútila po rannom zemetrasení v meste Tchaj-nan na Taiwane 6. februára 2016.

sk
dnes 11:28

Predvolebný míting Most-Híd v Košiciach
Predvolebný míting strany Most – Híd v Košiciach 5. februára 2016. Na snímke tretí zľava podpredseda strany Most - Híd Zsolt Simon, druhá zľava podpredsedníčka strany Most - Híd Lucia Žitňanská a vľavo člen hudobnej skupiny Drišľak.

sk
dnes 6:01

Narodení 6. februára
V roku 1905 sa narodil český herec, komik, dramatik, spisovateľ a filmový scenárista JAN WERICH, ktorý spolu Jiřím Voskovcom patrili k významným predstaviteľom medzivojnovej divadelnej (Osvobozené divadlo) a filmovej (napr. filmy: Pudr a benzín, Peníze nebo život) avantgardy. Nezabudnuteľne sa predviedol napríklad vo filmoch Císařův pekař a pekařův císař, Byl jednou jeden král, Baron Prášil, Až přijde kocour. Zomrel 31.10.1980.

sk
včera 13:31

Deti z Ukrajiny na Slovensku
Na Slovensko pricestovalo 30 detí z Ukrajiny. Spolu so slovenskými deťmi predstavili projekt Deti za mier. Ide o výmenný projekt, ktorý sa bude realizovať v ďalších 35 krajinách, vrátane všetkých 28 krajín Európskej únie.

sk
včera 12:21

Fed Cup: Žreb zápasu Slovensko - Austrália
Zo žrebu 1. kola II. svetovej skupiny Fed Cupu BNP Paribas Slovensko - Austrália 5. februára 2016 v Bratislave. Na snímke zľava Daniela Hantuchová,Jana Čepelová, Dominika Cibulková, Anna Karolína Schmiedlová, kapitán tímu Matej Lipták (všetci Slovensko), kapitánka Austrálie Alicia Moliková, Samantha Stosurová, Arina Rodionovová, Kimberly Birrellová a Casey Dellacquová.

sk
včera 11:33

Víťazné diela zo súťaže Maľba 2006 – 2015
Na snímke Walking on eggshells, autorka Csilla Poláková. Košice 5. februára 2016.

sk
včera 8:09

Banskobystrická latka 2016
Na snímke zľava Taliani Marco Fassinotti a Gianmarco Tamberi a bahamský skokan do výšky Donald Thomas v súťaži mužov na 22. ročníku medzinárodného halového výškarského mítingu Banskobystrická latka 2016 v Banskej Bystrici v štvrtok 4. februára 2016.

sk
včera 5:00

Narodení 5. februára
V roku 1878 sa narodil francúzsky podnikateľ , priekopník francúzskeho automobilového priemyslu André-Gustave Citroën.

sk
4. februára 19:13

Závode automobilky Jaguar Land Rover vo Veľkej Británii
Snímka zo závodu automobilky Jaguar Land Rover v meste Solihull vo Veľkej Británii. Solihull, 4. februára 2016.

sk
4. februára 15:07

Uvedenie novej hry Nevina v SND
Tlačová beseda Slovenského národného divadla (SND) pri príležitosti uvedenia novej hry autorky Dea Loher Nevina, 4. februára 2016 v Bratislave. Na snímke zľava herec Dano Heriban, herec Ľuboš Kostelný, Lenka Garajová (dramaturgická spolupráca), dramaturgička Darina Abrahámová, režisér Eduard Kudláč, herečka Emília Vášáryová, herečka a generálny riaditeľ SND Marián Chudovský.

sk
4. februára 13:39

Interaktívna výstava Zaži textil v Bibiane
Na snímke interaktívna výstava s názvom Zaži textil v medzinárodnom dome umenia pre deti Bibiana v Bratislave 4. februára 2016.

sk
4. februára 13:35

Lyžovačka na Kráľovej holi
Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní a snoubordingu

sk
4. februára 12:22

Karneval v Kolíne
Policajti hliadkujú pred hlavnou železničnou stanicou účastníka počas začiatku pouličného karnevalu v Kolíne nad Rýnom 4. februára 2016. Do kolínskych ulíc sa v priebehu podujatia, ktoré sa začalo tento štvrtok a končí budúcu (popolcovú) stredu, bude nasadených vyše 2000 policajtov a tiež 350 kadetov. V priebehu silvestrovskej noci došlo v Kolíne nad Rýnom, ako aj ďalších mestách Nemecka k masovému páchaniu trestnej činnosti, najmä zo strany mužov arabského alebo severoafrického výzoru. Viacerí z nich sa dopustili sexuálneho obťažovania žien a krádeží, čo následne vyvolalo pobúrenie nielen u domáceho obyvateľstva, ale aj v rámci početnej komunity migrantov v Nemecku.

sk
4. februára 6:01

Narodení 4. februára
V roku 1978 sa narodil v Poprade biatlonista PAVOL HURAJT, ktorý na OH 2010 v kanadskom Vancouvri získal bronzovú medailu.

sk
3. februára 20:01

Odveta finále Slovenského pohára v hádzanej mužov
Na snímke uprostred s loptou Matúš Hriňák (Hlohovec), vpravo Oliver Rábek a vľavo Radoslav Antl (obaja Prešov) v odvete finále Slovenského pohára v hádzanej mužov Tatran Prešov - HC Sporta Hlohovec v Prešove 3. februára 2016.

sk

Najčítanejšie
Používaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac