Slovan získal extraligový titul

21. apríla 2012 19:03
Zdroj: TASR/František Iván

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 6:30

Krásne výtvory z floristického veľtrhu
Na snímke umelecké dielo ukazuje malého princa počas medzinárodného záhradkárskeho, kvetinárskeho a floristického veľtrhu IPM v nemeckom Essene 29. januára 2015.

sk
dnes 6:01

Narodení 30. januára
V roku 1927 sa narodil švédsky premiér Olof Palme. Palmeho zastrelili 28. februára 1986 , keď sa vracal domov z kina v Štokholme. K zavraždeniu švédskeho premiéra sa priznalo okolo 130 ľudí. Jeho prípad však dodnes zostal neobjasnený. Atentát, ktorý bol na neho spáchaný bol prvý svojho druhu, počas modernej švédskej histórie a vplýval na celú Škandináviu. Na medzinárodnej scéne bol Olof Palme vnímaný ako kontroverzná osobnosť. Olof Palme otvorene kritizoval USA za vojnu vo Vietname, odsúdil Sovietsky zväz za zlikvidovanie Pražskej jari. Zapojil sa do protijadrovej kampane, organizoval kampane proti rozširovaniu jadrových zbraní, tiež kritizoval Francov režim v Španielsku a odsudzoval apartheid v Juhoafrickej republike a podporoval ekonomické sankcie proti tomuto režimu.

sk
včera 18:53

Veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour
Z 21. ročníka veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour v bratislavskej Inchebe 29. januára 2015. Na snímke hudobné vystúpenie v stánku Bratislava City a región.

sk
včera 16:00

Menovanie nových rektorov
Prezident SR Andrej Kiska (vpravo) vymenoval dňa 29. januára 2015 rektorov vysokých škôl. Na snímke zľava v popredí rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave Ferdinand Daňo, rektor Univerzity Komenského v Bratislave Karol Mičieta, rektorka Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Jana Mojžišová, rektor Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave Stanislav Stankoci a rektor Vysokej školy medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove Marek Storoška.

sk
včera 15:12

Prvý Zimný Spartan Kids Race vo Vranove nad Topľou
Prvý Zimný Spartan Kids Race pre žiakov Základnej školy Bernolákova vo Vranove nad Topľou 29. januára 2015. Žiaci ZŠ Bernolákova súťažili v dvoch vekových kategóriách 1. – 5. a 6. – 9. ročník. Mladšie deti absolvovali jeden 900-metrový okruh s minimálne deviatimi prekážkami, na ich starších spolužiakov čakali dve kolá. Každý účastník dostal v cieli originálnu medailu Spartan Race.

sk
včera 14:52

Spomienka na obete bitky pri Slavkove
Predseda vlády SR Robert Fico (uprostred), predseda vlády ČR Bohuslav Sobotka (vľavo) a predseda vlády Rakúskej republiky Werner Faymann (vpravo) sledujú slávnostnú salvu z muškiet počas spoločného kladenia venca k Mohyle mieru, pamätníku obetí Bitky pri Slavkove pri príležitosti jej 210. výročia. Prace, 29. januára 2015.

sk
včera 13:24

Semifinále AO 2015: Murray - Berdych
Radostné gesto Andyho Murraya

sk
včera 10:57

Stredajšia noc v NHL
Kapitán LA Dustin Brown ukážkovo cloní pred brankárom Chicaga.

sk
včera 7:00

Kozmetické ošetrenie slimákom
Na snímke zákazníčka počas kozmetického ošetrenia so slimákmi na slimačej farme v thajskej provincii Čiang Maj.

sk
včera 6:01

Narodení 29. januára
V roku 1967 sa narodil český hokejový brankár Dominik Hašek.Je držiteľom Vezina Trophy, ceny pre najlepšieho brankára NHL. Vyhral Stanley Cup a zlato na olympiáde v Nagane.

sk
28. januára 21:06

Ocenenia Spravodliví medzi národmi
Na snímke Les Horan, jedno zo zachránených detí záchrancami, ktorých dnes ocenili

sk
28. januára 20:43

Mariupol štyri dni po raketovom útoku
Vjačeslav Skjarov fajčí cigaretu v okne zničeného obytného domu vo východoukrajinskom prístavnom meste Mariupol v stredu 28. januára 2015, štyri dni po raketovom útoku. V sobotu 24. januára došlo k raketovému útoku na obytné štvrte meste, ktorý si vyžiadal najmenej 30 mŕtvych a približne 100 zranených.

sk
28. januára 19:24

UNIVERZIÁDA: Beh mužov na lyžiach
Na snímke slovenský reprezentant v behu na lyžiach Erik Urgela v behu na 10 kilometrov klasicky počas 27. Svetovej zimnej univerziády na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách 28. januára 2015

sk
28. januára 16:07

Otvorenie vernisáže Ľudovíta Štúra
Z výstavy "Ľudovít Štúr - reformátor slovenskej spoločnosti" v priestoroch bratislavského hradu 28. januára 2015.

sk
28. januára 14:09

Hromadná svadba v Jakarte
Na snímke nevesty a ženíchovia sedia na obrnenom vozidle počas hromadného svadobného obradu v indonézskej Jakarte 28. januára 2015. Tisíce párov sa dnes zosobášilo na hromadnej svadbe pod záštitou indonézskych ozbrojených síl.

sk

Najčítanejšie