Slovan získal extraligový titul

21. apríla 2012 19:03
Zdroj: TASR/František Iván

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 13:53

Obce z troch okresov si dnes prevzali protipovodňové prívesné vozíky
Dobrovoľné hasičské zbory z obcí z okresov Nitra, Topoľčany a Zlaté Moravce si dnes na nitrianskom Svätoplukovom námestí z rúk ministra vnútra SR Roberta Kaliňáka (na snímke vpravo) prevzali 29 protipovodňových prívesných vozíkov. Zariadenia, ktorých nákup bol financovaný z fondov Európskej únie obsahujú výkonné čerpadlá, protipovodňové bariéry a ďalšie zariadenia. Nitra, 9. októbra 2015

sk
dnes 13:39

Jarmok v Žiari nad Hronom
Ulice Žiaru nad Hronom žijú v týchto dňoch jarmočnou náladou. V meste sa totiž začal ďalší ročník Žiarskeho jarmoku, ktorý je najväčším v kraji. V Žiari nad Hronom 9. októbra 2015.

sk
dnes 12:13

Kvitnúce gaštany na Požiarnickej ulici v Košiciach
Dva statné stromy pagaštana konského už niekoľko dní kvitnú popri ďalších gaštanoch, na ktorých sú už dozreté plody a jeseňou sfarbené listy. Kvitnúce stromy sa od nich líšia takmer holými konármi s novými mladými listami a kvetmi. Kvety už pomaly odkvitajú a nasadzujú nové malé mladé plody, ktorým už asi nebude dopriate pred zimou dozrieť. Košice 9. októbra 2015

sk
dnes 12:08

Cestárske rodeo v Žiline
Ťažké zimné sypače s radlicami na trati pretekov počas Cestárskeho rodea - súťaže v jazde zručnosti vozidiel zimnej údržby v Žiline 9. októbra 2015

sk
dnes 10:14

Meranie vodnej hladiny na vodnej nádrži Ružín
Na vodnej nádrži Ružín je v súčasnosti nižší stav vody. V zátoka medzi obcami Jaklovce a Margecany v okrese Gelnica pri prítoku rieky Hnilec je vyschnutá. Obnažili sa tak hrubé vrstvy nánosov. Hĺbka sedimentov je v súčasnosti predmetom geofyzikálnych meraní. Na snímke zátoka pri Margecanoch. Margecany 9. októbra 2015

sk
dnes 6:00

Narodení 9. októbra
V roku 1936 sa narodil Ľubomír Feldek, slovenský básnik, prozaik, dramatik a prekladateľ. Manžel spisovateľky Oľgy Feldekovej.

sk
včera 19:43

Kvalifikácia: Slovensko - Cyprus
Slovák Adam Zreľák (hore) padá cez Cyperčana Loizosa Kosmasa v kvalifikačnom futbalovom zápase o postup na ME 2017 hráčov do 21 rokov Slovensko - Cyprus, 8. októbra 2015 v Myjave.

sk
včera 18:04

Nitriansky autosalón
Vyše 22 značiek automobilov sa predstavuje na tohtoročnom autosalóne, ktorý sa 8. októbra 2015 začal na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Na snímke stánok automobilky Kia

sk
včera 12:53

Tlačová konferencia pred Svetovým pohárom v alpskom lyžovaní
Tlačová konferencia Organizačného výboru Svetového pohára v alpskom lyžovaní Jasná 2016 v Bratislave 8. októbra 2015. Na snímke ambasádorka podujatia a slovenská reprezentantka v alpskom lyžovaní Veronika Velez-Zuzulová.

sk
včera 11:43

Krásy jesene v okolí Hranovnice
Na snímke dozreté plody šípky (Rosa canina) na kríku v dubovom lese v lokalite Dubina neďaleko obce Hranovnica v okrese Poprad vo štvrtok 8. októbra 2015.

sk
včera 11:30

OBRAZOM: Stredajšia noc v NHL
Hokejista Chicaga Blackhawks Slovák Marián Hossa kráča po červenom koberci a zdraví sa s fanúšikmi počas príchodu na prvý zápas novej sezóny zámorskej hokejovej NHL Chicago Blackhawks - New York Rangers v Chicagu 7. októbra 2015.

sk
včera 10:00

Gitarové múzeum v Sobranciach
Zbierku gitár rôznych druhov možno obdivovať v Gitarovom múzeu v Sobranciach. Nevšedný hudobný stánok ukrýva stovky exponátov. Viaceré kedysi patrili známym umelcom. Múzeum mapuje kompletný vývoj a výrobu elektrofonických gitár v bývalom Československu po druhej svetovej vojne. Dnes pod svojou strechou ukrýva 1200 gitár, zosilňovačov či dobových predmetov. Na snímke riaditeľ Gitarového múzea Slovakia Imrich Ferko. Sobrance, 8.októbra 2015.

sk
včera 8:11

Basketbal: Slovan Bratislava - Cassovia Košice
Na snímke uprostred Žofia Zarevúcka (Slovan), vľavo Dominika Petrušková a vpravo Zuzana Ivančáková (obe Košice) v zápase šiesteho kola basketbalovej extraligy žien BK Slovan Bratislava - BK SOSZ Cassovia Košice 7. októbra 2015 v Bratislave.

sk
včera 8:00

Basketbal: KB Košice - BC Prievidza
Na snímke uprostred tréner Košíc Štefan Svitek, s loptou vpravo hráč Košíc Luis Jacobo v 2. kole Eurovia Slovenskej basketbalovej ligy (SBL) mužov KB Košice - BC Prievidza v Košiciach 7. októbra 2015.

sk
včera 6:00

Narodení 8. októbra
V roku 1939 sa narodil austrálsky filmový herec PAUL HOGAN, známy najmä z filmu Krokodíl Dundee, ktorý mal niekoľko pokračovaní. Na snímke z filmu (vľavo).

skPoužívaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac