Svadba Veroniky Zuzulovej

27. apríla 2012 18:16
Zdroj: TASR/Michal Svítok

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 19:25

Po teroristickom útoku opätovne otvorili tuniské múzeum
Návštevníčky sa pozerajú na dieru v mozaike v múzeu Bardo, ktoré po prvý raz otvorili pre verejnosť, odkedy v ňom teroristi pred necelými dvoma týždňami zabili pri ozbrojenom útoku 22 ľudí, 30. marca 2015 v Tunise. Múzeum Bardo (v arabčine Bárdú) v Tunise opätovne otvorili pre verejnosť s tým, že organizátori návštevníkom sprístupnili aj časti budovy, ktoré boli poškodené pri tragédii z 18. marca.

sk
dnes 16:25

Pivovar ERB
V historickom centre Banskej Štiavnice bolo dnes od rána rušno. Vykládka ďalších častí technológie pre pivovar ERB obmedzila premávku na frekventovanom strete ulíc Novozámocká, Andreja Kmeťa a Radničného námestia. Ako vysvetlil sládek Andrej Gašpar, do pivovaru dnes boli privezené cylindrokónické kvasné tanky a propagačná stanica v hodnote približne 220.000 eur. Na snímke propagačná stanica – jedna z dvoch nových častí technológie, ktoré dnes priviezli do banskoštiavnického pivovaru ERB.

sk
dnes 13:49

Demonštrácia proti úspornej politike belgickej vlády v Bruseli
Demonštranti a odborári držia transparenty a vykrikujú slogany počas ďalšej demonštrácie proti úsporným opatreniam belgickej vlády v Bruseli 30. marca 2015. V nedeľu demonštrovalo v belgickej metropole proti vládnej politike okolo 17.000 ľudí. Dnes sa v Bruseli očakáva 7000 demonštrantov a nie je vylúčené ani narušenie plynulosti verejnej mestskej a prímestskej dopravy.

sk
dnes 12:53

Tlačová konferencia British Council Slovensko
Na snímke vľavo riaditeľka British Council Slovensko Alena Rebrová a vpravo minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Juraj Draxler počas tlačovej konferencie na tému " Význam a úroveň ovládania cudzích jazykov (s dôrazom na anglický jazyk) na Slovensku v porovnaní s Európskou úniou a situácia vo výučbe anglického jazyka na Slovensku" 30. marca 2015 v Bratislave.

sk
dnes 11:14

Stretnutie v Jasnej: Kiska - Zuzulová - Medlová.
Na snímke prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska (v strede), reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Veronika Zuzulová (vľavo) a reprezentantka snoubordových disciplínach Klaudia Medlová pózujú médiám počas stretnutia v lyžiarskom stredisku Záhradky v Jasnej 30. marca 2015.

sk
dnes 9:43

Železničná stanica v Košiciach
V Košiciach prebieha II. etapa rekonštrukcie železničnej staničnej budovy. Objekt „šošovky“ na poschodí bude podopieraný sústavou oceľových šikmých stĺpov, na prízemí sa objekt v prednej časti rozšíri, pribudne nákladný výťah a únikové schodisko. Na snímke rekonštrukčné práce 30. marca 2015.

sk
dnes 9:34

Otvorenie bázy spoločnosti Ryanair na bratislavskom letisku
Na snímke zľava predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika – Bratislava Airport (a. s.). Ivan Trhlík, veľvyslanec Slovenska v Írsku Dušan Matulay, Anne-Marie Callanová – írska veľvyslankyňa na Slovensku a Colm O'Shea, obchodný a marketingový manažér pre Nemecko, Holandsko, Rakúsko a Švajčiarsko, Ryanair, prestrihávajú pásku počas otvorenia bázy spoločnosti Ryanair na letisku v Bratislave. Bratislava, 30. marca 2015.

sk
dnes 8:13

Priateľský zápas Brazília - Čile
Neznámy mladý divák, ktorý vnikol na trávnik, objíma brazílsku futbalovú hviezdu Neymara počas priateľskéh futbalového zápasu Brazília - Čile na Emirates Stadium v Londýne 29. marca 2015. Brazília zvíťazila 1:0.

sk
dnes 7:52

Kvetná nedeľa vo Vatikáne
Pápež František celebruje slávnostnú omšu na Kvetnú nedeľu na námestí sv. Petra vo Vatikáne 29. marca 2015.

sk
dnes 6:00

Narodení 30. marca
V roku 1930 sa narodil sa americký herec JOHN ASTIN, známy ako Goméz Addams z kultového seriálu Rodina Addamsovcov (The Addams Family).

sk
včera 18:35

OBRAZOM: HK Nitra - HC 05 Banská Bystrica
Na snímke vpravo hráč Nitry Richard Lelkeš a hráč Banskej Bystrice Petr Kousalík v 7. zápase semifinále playoff hokejovej Tipsport extraligy HK Nitra - HC 05 Banská Bystrica v Nitre 29. marca 2015.

sk
včera 18:04

Vynášanie Moreny
Detský folklórny súbor Šťastné detstvo z Brezna v centre mesta predstavil tradičné ľudové zvyky spojené s vynášaním Moreny. Na snímke hádzanie zapálenej Moreny z mosta do rieky Hron. Brezno, 29. marca 2015.

sk
včera 17:21

Najväčšia kraslica na Slovensku z vrchnákov z PET fliaš
Najväčšiu kraslicu s PET výzdobou, zapísali do Knihy slovenských rekordov v obci Lemešany pri Prešove. Kraslica so základom z polystyrénu má výšku 5,1 m, obvod v najširšom mieste má 9,57 m, na je výzdobu sa použilo okolo 60 tisíc farebných vrchnákov z PET fliaš. Autorom myšlienky a jej realizátorom je Jozef Kuruc z obce Lemešany. Na snímke detail výzdoby.

sk
včera 16:14

Veľká cena Malajzie v Sepangu
Nemecký jazdec tímu Ferrari Sebastian Vettel na trati Veľkej ceny Malajzie na okruhu v Sepangu 29. marca 2015.

sk
včera 14:29

Trstinová strecha na dome v Poluvsí
Pri rekonštrukcii staršieho rodinného domu v hornonitrianskej obci Poluvsie zvolil si jeho majiteľ Vladimír Plšek na pokrytie strechy v tomto regióne netradičný materiál, trstinovú krytinu. Strechu pokrýva trstinou skúsená partia z Novej Viesky v okrese Nové Zámky. Na snímke strecha z trstiny pred dokončením. V Poluvsí 29. marca 2015.

sk

Najčítanejšie