Svadba Veroniky Zuzulovej

27. apríla 2012 18:16
Zdroj: TASR/Michal Svítok

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 12:42

Nákladné loď Trias uviazla na Dunaji
Loď, ktorá uviazla na Dunaji pri obci Mužľa, neďaleko Štúrova, je stabilizovaná nad hladinou. Hasiči majú v pohotovosti čln a ekologické vozidlo, ktoré sú pripravené v prípade potreby zasiahnuť. Nákladné plavidlo Trias (na snímke) a nákladný čln Idefix v bočne zviazanej zostave nasadli na dno Dunaja v stredu 17. decembra na riečnom kilometri 1734,6 pri obci Mužla, neďaleko Štúrova. Posádku tvorí kapitán a ďalší piati členovia.

sk
dnes 10:40

Rómska vianočná kvapka krvi
Na snímke rómski darcovia pri odbere krvi počas akcie Rómovia darujú krv v Nemocnici s poliklinikou v Spišskej Novej Vsi 18. decembra 2014.

sk
dnes 10:29

Náučný chodník Turecká
Náučný chodník Turecká s lesníckou a baníckou tematikou slúži turistom od roku 2009. Štart a cieľ je v obci Rudná v okrese Rožňava. Na vrchole Tureckej je od roku 2012 aj rozhľadňa Turek, z ktorej za dobrého počasia je vidieť aj Vysoké Tatry. Vyhliadková veža aj náučný chodník vznikol vďaka nadšencom z obce Rudná. Atrakciou náučného chodníka je možnosť vstupu do starých banských chodieb v masíve. Turecká v Slovenskom rudohorí je známa veľkou koncentráciou rudných žíl, ktoré sa tu v minulosti ťažili. Na snímke turisti po výstupe na Tureckú. Rudná, 18. decembra 2014.

sk
dnes 6:00

Narodení 18. decembra
V roku 1913 sa narodil nemecký kancelár Willy Brandt, nositeľ Nobelovej ceny za mier z roku 1971.

sk
včera 19:29

Slovensko vs. Nemecko na ME v hádzanej
Na snímke s loptou Simona Szarková (SVK) a vpravo Kim Naidzinaviciusová (GER) v stretnutí Nemecko - Slovensko v druhej štvrťfinálovej skupine na ME v hádzanej žien 17. decembra 2014 v Záhrebe.

sk
včera 17:46

Čiernohorky postúpili do semifinále ME v hádzanej
Na snímke bezprostredná radosť hádzanárok Čiernej Hory po víťazstve nad Švédskom 30:29 v druhej štvrťfinálovej skupine na ME v hádzanej žien 17. decembra 2014 v Záhrebe.

sk
včera 15:16

Nové vlaky ZSSK
Na snímke zľava vedúci Zastúpenia EK v SR Dušan Chrenek, minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Ján Počiatek, šéf ŽOS Vrútky Víťazoslav Moric mladší a generálny riaditeľ ZSSK Pavol Gábor na prezentácii nových vlakových jednotiek, ktorých nákup je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie na Hlavnej stanici v Bratislave 17. decembra 2014.

sk
včera 10:21

Štíhla krasokorčuliarka a tučniaky
Francúzska krasokorčuliarka Nathalie Pechalatová pózuje s osobami v kostýmoch tučniakov počas reklamy na rodinný animovaný komediálny film Tučniaky z Madagaskaru na verejnom klzisku pred radnicou v Paríži 16. decembra 2014.

sk
včera 9:15

Začiatok sviatku svetiel
Prvú z ôsmich sviec chanukovej deväťramennej menory (na snímke) zapálil izraelský študent medicíny Achjad Fleischmann 16. decembra 2014 po západe Slnka v modlitebni pri synagóge na Zvonárskej ulici v Košiciach. Horiace sviečky symbolizujú udalosť z čias povstania židov proti sýrskej nadvláde, kedy jediný kahan s olejom vydržal horieť v jeruzalemskom chráme 8 dní.

sk
včera 8:42

Bigbítové Vianoce 2014 v Bratislave
Na snímke koncert Bigbítové Vianoce legendárnej hudobnej skupiny Modus, zľava Janko Lehotský, Ľubomír Stankovský, Ján Baláž a Laco Lučenič v Bratislave.

sk
včera 6:00

Narodení 17. decembra
V roku 1975 sa narodil v Michalovciach slovenský reprezentant v hádzanej Richard Štochl.

sk
16. decembra 14:48

Podozrivá zásielka na Ministerstve vnútra
Na ministerstve vnútra na Pribinovej ulici v Bratislave niekto v utorok 16. decembra 2014 doobeda nahlásil podozrivú zásielku s bielym práškom. Na snímke hasiči prichádzajú v špeciálnom ochrannom odeve na pôdu ministerstva vnútra.

sk
16. decembra 13:39

Rainerova útulňa má staronového pána
Na snímke minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír Jahnátek (vpravo), Peter Petras starší (vľavo) a riaditeľ Štátnych lesov TANAP Peter Líška v Rainerovej útulni počas odovzdania zmluvy o prenájme Rainerovej útulne vo Vysokých Tatrách 16. decembra 2014.

sk
16. decembra 7:21

Austrália smúti za obeťami rukojemníckej drámy
Žena plače po položení kvetov na provizórny pamätník v Sydney, v blízkosti miesta pred kaviarňou na Martin Place v Sydney, kde sa v pondelok 15. decembra 2014 dlhé hodiny odohrávala tragická rukojemnícka dráma. Zomrel ozbrojený únosca a dvaja zadržiavaní ľudia.

sk
16. decembra 6:42

Momentky z NHL
Čiaroví rozhodcovia Tim Nowak a Steve Miller oddeľujú od seba obrancov Buffala Sabres Tysona Strachana a Ottawy Senators Marka Borowieckeho.

sk