Svadba Veroniky Zuzulovej

27. apríla 2012 18:16
Zdroj: TASR/Michal Svítok

Ďalšie fotogalérie

dnes 14:52

Prezident Andrej Kiska na návšteve Nemecka
Z oficiálnej návštevy prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku v Spolkovej republiky Nemecko 23. júla 2014. Na snímke nemecký prezident Joachim Gauck (vľavo) a prezident SR Andrej Kiska (vpravo) počas prehliadky stráže na nádvorí zámku Bellevue v Berlíne.

sk
dnes 14:39

Likvidácia čiernej skládky
Na snímke likvidácia čiernej skládky v lokalite Pri Seči v bratislavskej Petržalke (v pozadí), druhý zľava primátor hlavného mesta SR Bratislavy Milan Ftáčnik.

sk
dnes 13:59

Costa Concordia vyplávala na svoju poslednú plavbu
Ľudia sa pozerajú na vrak lode Costa Concordia počas jeho odťahovania z ostrova Giglio 23. júla 2014. Štyri vlečné člny odťahujú túto takmer 300-metrovú loď s výtlakom 114.000 ton od ostrova Giglio, kde pred 2,5 rokmi stroskotala, do janovského prístavu, kde ju rozoberú a zošrotujú.

sk
dnes 13:19

Príprava hokejistov HC Košice
Na snímke nová posila klubu brankár Marcel Melicherčík.

sk
dnes 10:37

Odstraňovanie škôd po ničivej búrke v Terchovej
V Terchovej a vo Vrátnej doline odstraňujú následky veľkej povodne. V obci čistia cesty, dvory a vo Vrátnej sa snažia elektrikári postaviť stĺpy s elektrickým vedením. Pokračovala evakuácia ubytovaných turistov, ktorí boli dočasne umiestnení v iných chatách. Sťahovali sa aj poslední ubytovaní z chaty Vrátna. Odvoz a zásobovanie zabezpečovala polícia a horská služba. Na snímke elektrikári sa snažia postaviť stĺpy s elektrickým vedením vo Vrátnej doline.

sk
dnes 5:00

Narodení 23. júla
V roku 1989 sa narodil anglický herec Daniel Radcliffe. Známy je hlavne z filmového príbehu o čarodejníkovi Harrym Potterovi.

sk
včera 19:12

Zaplavená cesta v bratislavskom Ružinove
Na snímke hasičské plávajúce čerpadlá odčerpávajú vodu z Bajkalskej ulice pod Prístavným mostom po silnom lejaku v bratislavskom Ružinove 22. júla 2014.

sk
včera 18:15

16. etapa Tour de France
Boj o druhé miesto v cieli vybojoval Francúz Thomas Voeckler z tímu Europcar (druhý zľava), tretí skončil Bielorus Vasil Kirijenka z tímu Sky (vpravo) a na štvrtom mieste Kolumbijec Jose Rodolfo Serpa z tímu Lampre Merida v dojazde 16. etapy 101. ročníka cyklistických pretekov Tour de France z Carcassone do Bagneres-de-Luchon 22. júla 2014.

sk
včera 17:54

Zničujúca povodeň vo Vrátnej
Vrátnu dolinu postihla popoludní 21. júla 2014 zničujúca povodeň. Zničila cesty, brala autá a všetko, čo jej prišlo do cesty. Na snímke z 22. júla 2014 zničené autá na ceste do Vrátnej doliny.

sk
včera 14:37

Výstava Vojna z druhej strany
Na snímke svietnik, váza a dekoratívne predmety vyrobené z použitých nábojníc z talianskeho frontu.

sk
včera 13:32

Zimný štadión v Banskej Bystrici prechádza veľkou prestavbou
Rekonštrukcia zimného štadióna v Banskej Bystrici.

sk
včera 11:38

Novinka v testovaní
Slovenská reprezentantka v biatlone Terézia Poliaková počas premiérového testovania z hľadiska rýchlosti reakčného času prsta pri stlačení kohútika pri odpaľovaní výstrelu zo zbrane v priestoroch Fit arény v Banskej Bystrici 22. júla 2014.

sk
včera 10:00

LeBron James na promoturné po Ázii
Univerzálny krídelník považovaný už niekoľko rokov za najlepšieho hráča planéty sa v športovom centre Wu-kche-sung v Pekingu stretol aj so svojím veľkým obdivovateľom, klaviristom Lang Lang.

sk
včera 6:00

Narodení 22. júla
V roku 1958 sa narodila česká speváčka, huslistka a skladateľka IVA BITTOVÁ, ktorá vo svojej tvorbe úspešne spája či interpretuje široký záber hudobných žánrov od ľudových pesničiek cez jazz až po klasickú hudbu. Medzi jej známe albumy patria napríklad Divná slečinka, Ne, nehledej, Pustit musíš, Bíle inferno alebo Elida. Ako filmová herečka sa predstavila vo filme Dušana Hanáka Ružové sny, alebo vo filme Martina Šulíka Neha či vo filme Tajnosti režisérky Alice Nellis.

sk
21. júla 21:40

Dr. House - Hugh Laurie - koncertoval v Bratislave
Hugh Laurie sa slovenskému publiku predstavil prvý krát v rámci európskeho turné.

sk

Téma TASR
TERAZ mobilné aplikácie

TERAZ odporúčate priateľom