Svadba Veroniky Zuzulovej

27. apríla 2012 18:16
Zdroj: TASR/Michal Svítok

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 19:17

Finálový zápas Challenge Trophy
Na snímke vpravo v pozadí Cenk Tosun (Turecko), uprostred obranca Martin Valjent (Slovensko) a vľavo Omer Bayram (Turecko) vo finálovom zápase Challenge Trophy vo futbale Slovensko "21" - Turecko "23" v Myjave 2. septembra 2015.

sk
dnes 18:08

Štart kozmickej lode Sojuz FG
Dánsky astronaut Andreas Mogesen máva v skafandri pred štartom nosnej rakety Sojuz FG s kabínou Sojuz TMA-18M na kozmodróme Bajkonur v Kazachstane 2. augusta 2015. Sojuz dopraví na medzinárodnú vesmírnu stanicu ISS novú posádku - kazašského kozmonauta Ajdyna Aimbetova, ruského kozmonauta Sergeja Volkova a dánskeho astronauta Andreasa Mogensena.

sk
dnes 10:20

US Open: Deň tretí
Dánska tenistka Caroline Wozniacká podáva proti Američanke Jamie Loebovej v zápase 1. kola ženskej dvojhry na granslamovom turnaji US Open v New Yorku 1. septembra 2015. Wozniacká vyhrala 6:2, 6:0.

sk
dnes 10:11

Obama na prehliadke ľadovcov na Aljaške
Americký prezident Barack Obama sa na lodi zastavuje pri Thumb Cove, aby si prezrel tri ľadovce na Aljaške, ktoré podľa neho ilustrujú hrozby klimatickej zmeny v Resurrection Cove v Sewarde 1. septembra 2015. Obama poukázal na to, že ľadovec Exit neďaleko mesta Seward v južnej časti Aljašky ustupuje každým rokom v čase otepľovania ovzdušia a že tento proces sa zrýchľuje, čo podľa neho "vysiela posolstvo".

sk
dnes 10:06

Otvorenie školského roka s Matejom Tóthom
Na snímke privítanie chodca Mateja Tótha počas otvorenia školského roka spolu s olympionikom Matejom Tóthom na Základnej škole Spojová 14 v Banskej Bystrici 2. septembra 2015.

sk
dnes 6:00

Narodení 2. septembra
V roku 1966 sa narodila americká filmová herečka mexického pôvodu SALMA HAYEKOVÁ, ktorú preslávili napríklad filmy: Desperado či Frida.

sk
včera 20:45

HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk
Na snímke zľava Rok Tičar (Slovan), Artem Vorošilo (Sibir - vzadu) a Konstantin Aleksejev (Sibir) v zápase hokejovej KHL medzi HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 1. septembra 2015 v Bratislave.

sk
včera 18:02

Protestné zhromaždenie proti migrantom v Trnave
Snímka z protestu proti migrantom na Trojičnom námestí v Trnave v utorok 1. septembra 2015.

sk
včera 16:58

Zraz futbalovej reprezentácie SR
Na snímke slovenský futbalový reprezentant Martin Škrtel počas brífingu s novinármi na zraze futbalovej reprezentácie pred kvalifikačným dvojzápasom na EURO 2016 proti Španielsku a Ukrajine, 1. septembra 2015 v Senci.

sk
včera 16:51

Rakúski demonštranti pochodujú na podporu utečencov
Rakúski demonštranti pochodujú na podporu utečencov počas masovej demonštrácie vo Viedni 31. augusta 2015 po tom, ako zahynulo 71 migrantov, ktoré sa vo štvrtok našli v odstavenom chladiarenskom vozidle neďaleko Parndorfu v rakúskej spolkovej krajine Burgenland. ez incidentov prechádzali dnes večer po uliciach Viedne masy ľudí demonštrujúcich za väčšiu mieru ľudskosti v utečeneckej politike. Podľa odhadov policajtov, ktorých tisícky podujatie monitorujú a zabezpečujú, sa do akcie z iniciatívy súkromnej osoby, ale aj viacerých mimovládnych organizácií zapojilo postupne až okolo 20.000 ľudí.

sk
včera 16:12

Slávnostné zasadnutie Národnej rady SR
Slávnostné zasadnutie Národnej rady SR pri príležitosti 23. výročia prijatia Ústavy SR v Rytierskej sále Bratislavského hradu za účasti prezidenta SR Andreja Kisku (v strede), predsedu NR SR Petra Pellegriniho (vľavo) a predsedu vlády SR Roberta Fica (vpravo) v Bratislave 1. septembra 2015.

sk
včera 14:34

Vysychajúca hladina Popradského plesa
Na snímke pohľad na ustupujúcu vodu v juhozápadnej časti Popradského plesa, na Popradskom Plese vo Vysokých Tatrách 1. septembra 2015.

sk
včera 9:52

Turistické a historické zaujímavosti Krakova
Pamiatky opradené legendami, kuchyňa v duchu tradície a možnosti kultúrneho vyžitia. Aj toto leto si ich pri návšteve Krakova vychutnávajú mnohí návštevníci. Známa poľská metropola sa teší z čoraz väčšej obľuby. Získala si aj mnohých Slovákov, ktorí to na juh Poľska nemajú ďaleko. Krakov je suverénne najväčším ťahákom tohto regiónu. Dlhodobo kraľuje rebríčku miestnych letovísk. Na snímke konský povoz prevážajúci turistov ulicami Krakova. V Krakove 31. augusta 2015.

sk
včera 6:03

Deň Ústavy Slovenskej republiky
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. septembra 1992 prerokovala vládny návrh Ústavy SR. Ústavu SR poslanci schválili 1. septembra 1992 požadovanou trojpätinovou väčšinou. Z prítomných 134 poslancov hlasovalo 114 za, 16 proti a štyria sa zdržali. Ústavu SR slávnostne podpísali 3. septembra 1992 predseda SNR Ivan Gašparovič a predseda vlády SR Vladimír Mečiar v Rytierskej sieni na Bratislavskom hrade za účasti mnohých významných hostí.

sk
včera 6:01

Narodení 1. septembra
V roku 1929 sa narodila na Slovensku vo Veľkých Dravcoch v okrese Lučenec česká divadelná a filmová herečka KVĚTA FIALOVÁ.

sk