Zraz Škoda Cup

23. apríla 2012 16:48
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Ďalšie fotogalérie

včera 21:25

West Indian Day Parade
Na snímke účastníci v karnevalovom sprievode počas tradičnej slávnosti West Indian Day Parade v newyorskom Brooklyne v noci na 2. septembra 2014. Ide o najväčší karneval v USA a na vyše trojkilometrovom úseku si pozrie veľkolepý pestrofarebný sprievod tanečníkov v karibských rytmoch okolo milióna divákov.

sk
včera 14:48

Spustenie prevádzky reverzného prepojenia Vojany – Užhorod
Predseda vlády SR Robert Fico (na snímke), zástupca Európskej komisie Klaus Dieter Borchardt a premiér Ukrajiny Arsenij Jaceňuk slávnostne sprevádzkovali 2. septembra 2014 vo Veľkých Kapušanoch v okrese Michalovce reverzný tok plynu na trase Vojany – ukrajinský Užhorod.

sk
včera 10:36

Dnes sa otvorili brány škôl
V Základnej škole (ZŠ) na Malokarpatskom námestí v bratislavskom Lamači venovali na začiatku tohto školského roka príchodu prváčikov ešte väčšiu pozornosť ako kedykoľvek predtým. Vďaka záujmu o školu mohli v Lamači po prvý raz od roku 1989 otvoriť až štyri prvácke triedy. Na snímke prvákov si odvádza triedna učiteľka.

sk
včera 7:55

Preteky jazvečíkov
V siedmych dráhach sa na štart postavili psí šampióni. V Shakopee v Minnesote sa uskutočnili psie preteky jazvečíkov.

sk
včera 6:00

Narodení 2. septembra
V roku 1966 sa narodila americká filmová herečka mexického pôvodu SALMA HAYEKOVÁ, ktorú preslávili napríklad filmy: Desperado či Frida.

sk
1. septembra 15:45

Svetový pohár v hokejbale
Víťazom Svetového pohára v hokejbale sa stal tím HbC Alpiq Kladno (na snímke) v Nitre 31. augusta 2014.

sk
1. septembra 15:01

Protestné zhromaždenie vodákov na rieke Hron
Na snímke účastníci protestu v Banskej Bystrici 1. septembra 2014. Vodáci z regiónu sa zhromaždili pri rieke Hron v centre mesta, aby prenesením člnov a splavom rieky Hron vyjadrili protest proti spôsobu výstavby malých vodných elektrární (MVE). Blízko Banskej Bystrice funguje v súčasnosti jedna malá vodná elektráreň a pripravuje sa výstavba ďalších dvoch. Vodáci neodmietajú využívanie energie riek, prekáža im však "skutočná motivácia pri budovaní MVE a necitlivý spôsob ich výstavby", ako povedali pre TASR organizátori protestu.

sk
1. septembra 13:33

Ustanovujúci snem strany Sieť
Na snímke Radoslav Procházka počas prejavu na ustanovujúcom sneme strany Sieť v Žiline 1. septembra 2014.

sk
1. septembra 13:23

Koncert Hiromi v Košiciach
Na snímke japonská pianistka a skladateľka, jedna z najvplyvnejších jazz(wo)man súčasnosti a držiteľka Grammy Hiromi Uehara počas koncertu v Dome umenia v Košiciach 31. augusta 2014.

sk
1. septembra 6:03

Deň Ústavy Slovenskej republiky
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. septembra 1992 prerokovala vládny návrh Ústavy SR. Ústavu SR poslanci schválili 1. septembra 1992 požadovanou trojpätinovou väčšinou. Z prítomných 134 poslancov hlasovalo 114 za, 16 proti a štyria sa zdržali. Ústavu SR slávnostne podpísali 3. septembra 1992 predseda SNR Ivan Gašparovič a predseda vlády SR Vladimír Mečiar v Rytierskej sieni na Bratislavskom hrade za účasti mnohých významných hostí.

sk
1. septembra 6:02

Výročie tragickej rukojemníckej drámy v Beslane
Pamätník obetiam rukojemníckej drámy zo septembra 2004 v Beslane, vo Vladivkavkaze.

sk
1. septembra 6:01

Narodení 1. septembra
V roku 1929 sa narodila na Slovensku vo Veľkých Dravcoch v okrese Lučenec česká divadelná a filmová herečka KVĚTA FIALOVÁ.

sk
31. augusta 21:17

Odovzdávanie cien na Kremnických gagoch
V nedeľu 31. augusta 2014 v Kremnici vyvrcholil 34. ročník Medzinárodného festivalu humoru a satiry Kremnické gagy 2014 tradičným odovzdávaním ocenení a galaprogramom Zlatý gunár v kine Akropola. Na snímke švajčiarske duo Thomas & Lorenzo, ktorí s kreáciou Smoking Chopin získali ocenenie v kategórii hudobné produkcie.

sk
31. augusta 21:08

Záplavy vo Švédsku a Dánsku
Strechy dvoch autobusov sú čiastočne viditeľné v zatopenom podjazde v juhošvédskom meste Malmö 31. augusta 2014. Niekoľkodňový silný dážď spôsobil lokálne záplavy vo Švédsku a v Dánsku, ochromil cestnú a železničnú dopravu. V niektorých oblastiach museli evakuovať obyvateľov z podmáčaných domov. Na vyslobodzovanie ľudí v zaplavených autách a autobusoch privolali potápačov.

sk
31. augusta 20:22

SR 20 - Rusko 20 na ME v Nitre
Radosť hráčov Ruska po vyhratom sete v zápase ME volejbalistov do 20 rokov v I. skupine Slovensko - Rusko 31. augusta 2014 v Nitre.

sk

Najčítanejšie správy

Téma TASR
TERAZ mobilné aplikácie

TERAZ odporúčate priateľom