TERAZ Fotodenník Navi

Zraz Škoda Cup

23. apríla 2012 16:48
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 6:03

Zlomok Šatanovej kariéry v obrazoch
Zápas Slovensko - Rusko na MS v ľadovom hokeji vo Viedni 22. apríla 1996. Na sn. radosť Miroslava Šatana z druhého gólu Rusom. Vľavo je bezmocný brankár Michail Štalenkov a vpravo Dmitrij Jerofej.

sk
dnes 6:01

Posolstvá a vízia V. Hložníka, ktorý by dnes mal 95 rokov.
Výber z tvorby národného umelca Vincenta Hložníka zo 40. rokov 20. storočia približuje výstava v Galérii Nedbalka, ktorú sprístupnili v Bratislave 19. augusta 2014. Pod názvom Posolstvá a vízia potrvá do 10. novembra.

sk
dnes 6:01

Narodení 22. októbra
V roku 1974 sa narodil v Topoľčanoch jeden z najúspešnejších súčasných hokejistov MIROSLAV ŠATAN, dlhoročný hráč NHL a slovenskej reprezentácie, s ktorou získal jednu zlatú, dve strieborné a jednu bronzovú medailu z hokejových majstrovstiev sveta. V sezóne 2008/2009 získal s tímom Pittsburgh Penguins Stanley Cup.

sk
včera 20:55

Liga majstrov v obraze
Futbalista Barcelony Lionel Messi strieľa gól v zápase F-skupiny Ligy majstrov FC Barcelona - Ajax Amsterdam v Barcelone 21. októbra 2014.

sk
včera 15:43

Vojenské cvičenie Ground Pepper
V utorok 21. októbra 2014 sa vo Vojenskom výcvikovom priestore Lešť konalo medzinárodné vojenské cvičenie Ground Pepper 2014, na ktorom sa zúčastnili aj Prezident SR Andrej Kiska, minister obrany SR Martin Glváč a náčelník Generálneho štábu Ozbrojených síl genpor. Milan Maxim. Na snímke ukážka bojov.

sk
včera 9:30

Lov vianočného kapra v obci Iňačovce
Z chovných rybníkov pri obci Iňačovce v okrese Michalovce sa na ploche niekoľkých stoviek hektárov začalo v týchto dňoch s výlovom rýb, ktoré sú určené pre tuzemský a zahraničný vianočný trh. Živé kapry sa po niekoľkotýždňovom monitorovaní presunú do obchodnej siete.

sk
včera 6:01

Narodení 21. októbra
V roku 1952 sa narodil v Bratislave spevák, skladateľ, textár a gitarista MIROSLAV ŽBIRKA žijúci a pôsobiaci v Prahe (ČR). Svoju kariéru začal v skupine Modus Janka Lehotského. Jednu z hlavných postáv stvárnil po boku speváčky Mariky Gombitovej v muzikáli Neberte nám princeznú. Od roku 1981 sa stal lídrom populárnej skupiny Limit, v ktorej úspešne spolupracoval s Lacom Lučeničom. V roku 1982 sa stal prvým slovenským Zlatým slávikom v rámci Československa.

sk
20. októbra 17:19

Kancelárka Merkelová si prebrala titul Doctor honoris causa
Na snímke kancelárka Spolkovej republiky Nemecko Angela Merkelová si prevzala čestný titul Doctor honoris causa počas slávnostného zasadnutia Vedeckej rady Univerzity Komenského v Bratislave 20. októbra 2014

sk
20. októbra 14:44

Angela Merkelová na Slovensku
Na snímke nemecká kancelárka Angela Merkelová a prezident SR Andrej Kiska počas slávnostného prijatia v Prezidentskom paláci v Bratislave

sk
20. októbra 11:41

Turistika na Babej Hore
Výstup na vrch Babia hora, ktorý je na hranici Poľska a Slovenska a z našej strany sa na ňu šliape z Oravskej Polhory štyri hodiny, je počas pekného jesenného dňa zážitkom. Krajší je výstup z poľskej strany, odkiaľ sa otvárajú široké výhľady. Samotný vrch je hojne navštevovaný hlavne Poliakmi, pre ktorých sa stal vrch kultovou horou. Samotný vrchol je otvorený a veľmi rýchlo tu dochádza k zmene počasia.

sk
20. októbra 6:01

Narodení 20. októbra
V roku 1931 sa narodila v Bratislave šansonierka, speváčka, divadelná a filmová herečka HANA HEGEROVÁ, žijúca a pôsobiaca v Českej republike.

sk
19. októbra 22:05

Kylie Minogue v Bratislave
Austrálska speváčka Kylie Minogue vystupuje na koncerte v rámci Kiss Me Once Tour na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave v nedeľu 19. októbra 2014.

sk
19. októbra 20:22

Z odovzdávania cien za prínos do pôvodnej slovenskej literatúry
Odovzdávanie cien pri príležitosti Dní slovenskej literatúry sa uskutočnilo v nedeľu 19. októbra 2014 v Modrom salóne Slovenského národného divadla (SND) na Pribinovej ulici v Bratislave. Na snímke cenu Klubu nezávislých sposovateľov dostal Ján Zambor (vľavo), ocenenie odovzdáva predseda Klubu nezávislých spisovateľov Milan Richter (vpravo).

sk
19. októbra 17:30

Zástupca Eskimákov pri OSN vo Zvolene
Na snímke liečiteľ, šaman a zástupca Eskimákov pri OSN Angaangaq Angakkorsuaq diskutuje s verejnosťou na Námestí SNP vo Zvolene 19. októbra 2014.

sk
19. októbra 17:16

Otvorenie cyklotrasy JuRaVa
Medzi Svätým Jurom, Vajnormi a Račou v nedeľu 29. októbra 2014 slávnostne otvorili Malokarpatsko-šúrsku magistrálu JuRaVa. V dĺžke 28 kilometrov bude v malebnom prostredí Malých Karpát a štátnej prírodnej rezervácie Šúr slúžiť všetkým milovníkom cykloturistiky a inline korčuliarom.

sk

Najčítanejšie