Zraz Škoda Cup

23. apríla 2012 16:48
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

včera 19:44

Spomienka na Miroslava Hlinku
Na snímke choreografia fanúšikov počas exhibičného zápasu - spomienka na Miroslava Hlinku HC ´05 iClinic Banská Bystrica - Výber hviezd 31. júla 2015 na zimnom štadióne v Banskej Bystrici.

sk
včera 16:30

Gypsy Fest
Súčasťou festivalu Gypsy Fest Bratislava 2015 bolo defilé v historickom centre Bratislavy 31. júla 2015.

sk
včera 15:43

Zelená žaba v Trenčianskych Tepliciach sa znovu otvára
Známe kúpalisko Zelená žaba v Trenčianskych Tepliciach sa po rekonštrukcii dočkalo svojho opätovného otvorenia. Najvyššie položené termálne kúpalisko v strednej Európe z technických príčin v roku 2001 po 65-ročnej nepretržitej prevádzky uzavreli. Unikátne funkcionalistické dielo architekta Bohuslava Fuchsa pre verejnosť opäť otvoria 1. augusta 2015. Na snímke vonkajší detský kruhový bazén.

sk
včera 11:31

Požiar obytného prívesu v Kalifornii
Hasič Skyler Fitzgerald strieka vodu na horiace obytné prívesy v kalifornskom Isletone 30. júla 2015. Mnoho obyvateľov oblasti juselo byť pre veľké nebezpečenstvo evakuovných. Kalifornská národná Garda nasadila do likvidácie požiarov vrtuľniky na viac ako polovici rozlohy Kalifornie

sk
včera 11:20

Deti na jazdeckom výcviku v Buckovci
Tábor v sedle je zameraný na jazdecký výcvik začiatočníkov a pokročilých a prebieha dennou alebo pobytovou formou. Jazdí sa anglickým štýlom a voltíž. JK Betty sa nachádza v malej dedinke myjavských kopaníc v Bukovci, okres Myjava. Na snímke stádo koní vo voľnom výbehu 31. júla 2015 v Bukovci.

sk
včera 11:17

Prípravy slovenskej animovanej rozprávky
Animovaný film na motívy slovenskej ľudovej rozprávky Zlatovláska vytvára v Košiciach japonská animátorka a výtvarníčka Kaoru Furuková. Pri svojej práci používa rôzne materiály zozbierané v Košiciach a ich okolí, ktoré sú spojené s ľuďmi tohto regiónu. Snímka dlhá zhruba 15 minút by mala mať premiéru v obnovenom košickom Kine Úsmev na jar budúceho roku. Na snímke japonská animátorka a výtvarníčka Kaoru Furuková počas prípravy animovanej rozprávky. Košice 31. júla 2015.

sk
včera 5:00

Narodení 31.júla
V roku 1955 sa narodil v Žiline divadelný, televízny a filmový herec JOZEF VAJDA, člen Činohry SND v Bratislave.

sk
30. júla 21:32

Európska liga: MŠK Žilina vs. Poltava
Na snímke Žilinčania pred prvým zápasom 3. predkola Európskej ligy UEFA MŠK Žilina - FC Vorskla Poltava v Žiline, 30. júla 2015.

sk
30. júla 21:23

Európska liga: Slovan Bratislava vs. Krasnodar
Brankár ŠK Slovan Ján Mucha v prvom zápase 3. predkola Európskej ligy UEFA FK Krasnodar - ŠK Slovan Bratislava v ruskom meste Krasnodar, 30. júla 2015.

sk
30. júla 20:50

Výstava Mucha, muchy, Muchovci
V Makovického dome v Žiline 30.júla 2015 sprístupnili výstavu Mucha, muchy, Muchovci..... Výstavu pripravilo Krajské kultúrne stredisko v Žiline a je pozvánkou na MFF Jánošíkove dni, ktoré sa budú konať v Terchovej od piatku do nedele.

sk
30. júla 20:28

Európska liga: Spartak Trnava vs. Solún
Na snímke tím Trnavy počas prvého zápasu 3. predkola Európskej ligy UEFA PAOK Solún - FC Spartak Trnava na štadióne Tumba v Solúne vo štvrtok 30. júla 2015.

sk
30. júla 20:22

Trosky na ostrove Réunion môžu byť z letu MH370
Na snímke policajti nesú časť lietadla 29. júla 2015 v meste Saint-André na severovýchode ostrova Réunion patriaceho k Francúzsku. Francúzske úrady 30. júla 2015 vyhlásili, že v prípade časti krídla, ktorá sa našla na ostrove Réunion a mohla by pochádzať z nezvestného Boeingu 777 malajzijských aerolínií, ktorý zmizol pre takmer rokom a pol nad Indickým oceánom, nemožno vylúčiť nijakú hypotézu. Približne dva metre dlhú časť krídla našli podľa správ miestnych médií pri pobreží neďaleko mesta Saint-André na severovýchode ostrova patriaceho k Francúzsku.

sk
30. júla 19:46

Protest belgických farmárov
Belgickí farmári svojimi traktormi blokujú východ a vstup na diaľnicu E40 počas protestu v belgickom meste Ternat 30. júla 2015. Belgickí farmári dnes usporiadali vlnu protestov proti cenám mlieka, bravčového mäsa a iných produktov, ktoré považujú za nespravodlivo nízke. V uplynulých týždňoch protestovali podobným spôsobom roľníci vo Francúzsku a Nemecku.

sk
30. júla 14:40

Spoločné cvičenie príslušníkov Ozbrojených síl SR a Ministerstva vnútra SR - Nový horizont 2015
Na snímke zásah policajných zložiek po nepokojoch v utečeneckom tábore.

sk
30. júla 14:37

Ochrana vtáctva na elektrickom vedení
Ukážka práce jedinečného riešenia inštalácie prvkov na ochranu vtáctva na 110 kV elektrickom vedení pod napätím pomocou špeciálne skonštruovaného diaľkovo ovládaného vrtuľníka - dronu, sa pri Lemešanoch skončila pádom dronu na zem. Projekt LIFE Energia realizuje organizácia Ochrana dravcov na Slovensku. Akcia sa konala pod záštitou spoločnosti Východoslovenská distribučná, a. s. Prototyp drona na inštaláciu ochranných prvkov na vedenia VN vyrobila firma e-Sense Slovakia s. r. o., autorom projektu riešenia inštalácie (ochranných prvkov na vedenia VN) je Michal Učník z Bratislavy. Na snímke dron tesne pred dopadom na zem. V Lemešanoch 30. júla 2015.

sk

Najčítanejšie