Zraz Škoda Cup

23. apríla 2012 16:48
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Ďalšie fotogalérie

dnes 13:57

Výstava fotografií Ladislava Bielika
Výstavu fotografií Ladislava Bielika otvorili vo štvrtok 21. augusta 2014 pri príležitosti pietnej spomienky na obete z 21. augusta 1968 vo foyeri Univerzity Komenského na Šafárikovom námestí v Bratislave. Na snímke fotografie Ladislava Bielika z augustových dní 1968.

sk
dnes 13:52

Spomienka na obete sovietskej okupácie
Pietna spomienka na obete 21. augusta 1968 pri príležitosti 46. výročia vstupu vojsk Varšavskej zmluvy na územie ČSSR pri pamätnej tabuli na budove Univerzity Komenského na Šafárikovom námestí v Bratislave 21. augusta 2014. Na snímke pietna spomienka na augustové dni 1968.

sk
dnes 11:29

Miss Krava
Na snímke čistenie a príprava dobytka deň pred hodnotením na národnej výstave hospodárskych zvierat, ktorá sa bude konať v rámci medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex v Nitre 20. augusta 2014.

sk
dnes 11:20

Rómovia darovali krv
Po úspešnom darovaní krvi v Banskej Bystrici, na ktorom sa zúčastnilo niekoľko desiatok darcov, inicioval splnomocnenec vlády SR pre rómske komunity Peter Pollák ďalší odber, tentoraz v košickom regióne. Na snímke odber krvi, ktorý sa konal v spolupráci s Národnou transfúznou stanicou v Dome umenia v Košiciach 21. augusta 2014.

sk
dnes 10:36

Nehoda v obci Košúty
Okresný dopravný inšpektorát v Galante vyšetruje závažnú dopravnú nehodu, ktorá sa stala v noci z utorka 19. augusta na stredu 20. augusta 2014 v obci Košúty. Osobné auto Volkswagen Golf tu narazilo do tehlového múru pri rodinnom dome a zastavilo sa až v stene domu.

sk
dnes 9:55

Invázia vojsk Varšavskej zmluvy do Československa
Dokumentárne snímky z Bratislavy 22.augusta 1968, deň po vstupe sovietskych tankov do mesta. Na snímke Štúrova ulica a Námestie SNP.

sk
dnes 8:08

Budúci Ronaldovia a Messiovia
Katalánsky veľkoklub FC Barcelona organizoval v Miami futbalový kemp pre budúce futbalové hviezdy.

sk
dnes 6:00

Narodení 21. augusta
V roku 1986 sa narodil sa jamajský šprintér Usain Bolt.

sk
včera 21:46

ŠK Slovan Bratislava - BATE Borisov
Hráči Slovana sa lúčia po stretnutí s divákmi v prvom zápase play off futbalovej Ligy majstrov Slovan Bratislava – BATE Borisov (Bielorusko) v Bratislave v stredu 20. augusta 2014. Vľavo Igor Žofčák, uprostred Róbert Vittek a vpravo Richard Lásik.

sk
včera 18:45

Prvá exhibícia St. Louis Blues Alumni - Slovak Stars
Na snímke zľava legendy slovenského hokeja - Richard Lindtner, Zdeno Chára, Miroslav Šatan, Peter Šťastný a Peter Bondra počas prvého exhibičného zápasu medzi St. Louis Blues Alumni a Slovak Stars v Poprade 20. augusta 2014.

sk
včera 15:02

Autogramiáda hokejistov pred exhibičným zápasom
Na snímke slovenský hokejista Ľuboš Bartečko v rozhovore s fanúšikom počas autogramiády tímu St. Louis Blues Alumni pred exhibičným zápasom na počesť Pavla Demitru medzi St. Louis Blues Alumni - Slovak Stars

sk
včera 13:07

Ukrajinské farby na moskovskom mrakodrape
Päťcípa hviezda na moskovskom mrakodrape bola zahalená do ukrajinských farieb. O rozruch sa postaral, protestant, ktorý sa vyšplhal na obrovitánsku stavbu.

sk
včera 13:00

Nový kláštor Rádu bosých karmelitánov
Nový kláštor Rádu bosých karmelitánov dokončujú v týchto dňoch v košickej mestskej časti Lorinčík. Výstavba začala v lete 2010, jeho slávnostná posviacka je naplánovaná na 27. septembra.

sk
včera 11:18

Požiar v bývalých ZŤS v Dubnici nad Váhom
Hasiči zasahujú pri likvidácii požiaru odpadu uskladneného vo výrobnej hale v areáli bývalých Závodov ťažkého strojárstva (ZŤS), 20. augusta 2014 v Dubnici nad Váhom. Z haly stúpa hustý čierny dym, na mieste zasahuje takmer 20 hasičov z Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Dubnice nad Váhom a Púchova.

sk
včera 10:12

Stavebné práce na Kapušianskom hrade
Na Kapušianskom hrade v okrese Prešov prebiehajú práce na jeho obnovu, opravujú ho nezamestnaní. Úrad práce im prepláca mzdu počas práce na hrade. Na snímke práce na Kapušianskom hrade.

sk

Najčítanejšie správy

www.tablet.tv

Téma TASR
TERAZ mobilné aplikácie

TERAZ odporúčate priateľom