TERAZ Fotodenník Navi
piatok 24. október 2014 Deň OSN

Zraz Škoda Cup

23. apríla 2012 16:48
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 13:06

Čistenie Nového Štrbského plesa
Na snímke Poseidon odprevádza potápačov pod hladinu Nového Štrbského plesa počas 21. ročníka akcie Čisté vody na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách

sk
dnes 12:40

Súťaž o najkrajšie jablko, najkrajšiu hrušku a Jablko roka
Víťazné jablko v súťaži O najkrajšie jablko od pestovateľa Ivana Hlavatého počas otvorenia 5. ročníka výstavy ovocia, potrieb pre záhradkárov a farmárskych produktov Jahrada, 24. októbra 2014 v Trenčíne.

sk
dnes 10:26

Vrátna dolina dva mesiace po kalamite
Od katastrofálnych záplav a zosuvov pôdy vo Vrátnej doline uplynuli viac ako dva mesiace. Odstraňovanie škôd a rekonštrukčné práce si vyžiadali nielen finančné prostriedky, ale aj nasadenie ľudí. V obci Terchová sú okrem opravených ciest postavené aj nové zábrany popri riečke Vrátňanka. Vo Vrátnej doline je zatiaľ uzatvorený prístup zo Starého dvora, jeho spojazdnenie by však malo byť hotové v krátkom čase. Najväčšie rekonštrukčné práce sú na ceste pod Mníchom, kde nanovo budujú popadané oporné múry.

sk
dnes 9:37

Rekonštrukcia železničnej stanice v Košiciach
Na snímke búracie práce na prednej fasáde železničnej stanice v Košiciach. Železničná stanica je v rozsiahlej rekonštrukcii a pôvodná fasáda nezodpovedá požiadavkám novej prístavby.

sk
dnes 6:01

Narodení 24. októbra
V roku 1954 sa narodil v Bratislave rockový spevák a basgitarista JOZEF RÁŽ, líder skupiny Elán.

sk
včera 21:41

ŠK Slovan dostal od Sparty výprask
Erik Čikoš (Slovan) počas zápasu skupinovej fázy Európskej ligy v I-skupine medzi ŠK Slovan Bratislava - Sparta Praha 23. októbra 2014 v Bratislave.

sk
včera 19:56

Vyčíňanie sparťanských fanúšikov v Bratislave
Na snímke fanúšikovia Slovana počas zápasu skupinovej fázy Európskej ligy v I-skupine medzi ŠK Slovan Bratislava - Sparta Praha 23. októbra 2014 v Bratislave.

sk
včera 18:18

EÚ Summit v Belgicku
Prezident Európskej komisie Jose Manuel Barroso.

sk
včera 15:30

Obchod na korze
„Obchod na korze“ – dramatizáciu poviedky Ladislava Grosmana uvádza Divadlo Jonáša Záborského (DJZ) v Prešove v réžii Mariána Pecka.

sk
včera 13:30

Tanky na koľajniciach
Časť techniky, ktorú slovenskí vojaci používali na medzinárodnom cvičení Ground Pepper vo vojenskom výcvikovom priestore Lešť sa do útvarov vráti späť po železnici. Vojenská technika sa presúva späť do útvarov zo železničnej stanice Pliešovce – Sása. Vojaci si týmto spôsobom precvičujú správny násun, vagónovanie vojenskej techniky, ako aj zabezpečenie vojenského transportu. Všetky presuny techniky a personálu z cvičenia, budú ukončené do večera 24. októbra 2014.

sk
včera 10:36

Jeseň na Považí
Jeseň priniesla na Horné Považie hmly. Za rána sa držia nad riekou Váh a ťahajú sa z Turca od Vrútok popod Grúň a okolo Domašínskeho meandra do Žilinskej kotliny ku Strečnu.

sk
včera 6:01

Narodení 23. októbra
V roku 1940 sa narodil legendárny brazílsky futbalista PELÉ, vlastným menom Edison Arantes dos Nascimento.

sk
22. októbra 21:51

Liga majstrov v obraze
Hráč Anderlechtu Brusel Andy Najar (vľavo) v súboji s Jackom Wilshereom z Arsenalu Londýn vo futbalovom zápase D-skupiny Ligy majstrov RSC Anderlecht Brusel - FC Arsenal Londýn v Bruseli 22. októbra 2014.

sk
22. októbra 21:35

Slovak Press Photo
Na snímke prezident SR Andrej Kiska (vpravo) sa zdraví s predsedom poroty súťaže Paulom Martinkom (vľavo), primátor Hlavného mesta SR Bratislavy Milan Ftáčnik (uprostred) počas slávnostného udeľovania cien v súťaži Slovak Press Foto v Bratislave 22. októbra 2014.

sk
22. októbra 20:37

Streľba v Ottawe
Policajti zabezpečujú miesto streľby pri budove kanadského parlamentu v Ottawe 22. októbra 2014. Kanadského vojaka stojaceho na stráži pri Národnom vojnovom pamätníku v hlavnom meste Ottawa oproti budove parlamentu dnes postrelil neznámy muž, ten potom vošiel do parlamentu prenasledovaný políciou a ozývali sa odtiaľ výstrely. Podľa televízie CBC bol podozrivý útočník vo vnútri parlamentnej budovy zastrelený. Nie je jasné, či konal sám. Polícia v Ottawe však informovala, že aktívne pátra po jednom alebo viacerých podozrivých.

sk

Najčítanejšie