Zraz Škoda Cup

23. apríla 2012 16:49
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Fotodenník

Ďalšie fotogalérie

dnes 19:46

Protest belgických farmárov
Belgickí farmári svojimi traktormi blokujú východ a vstup na diaľnicu E40 počas protestu v belgickom meste Ternat 30. júla 2015. Belgickí farmári dnes usporiadali vlnu protestov proti cenám mlieka, bravčového mäsa a iných produktov, ktoré považujú za nespravodlivo nízke. V uplynulých týždňoch protestovali podobným spôsobom roľníci vo Francúzsku a Nemecku.

sk
dnes 14:40

Spoločné cvičenie príslušníkov Ozbrojených síl SR a Ministerstva vnútra SR - Nový horizont 2015
Na snímke zásah policajných zložiek po nepokojoch v utečeneckom tábore.

sk
dnes 14:37

Ochrana vtáctva na elektrickom vedení
Ukážka práce jedinečného riešenia inštalácie prvkov na ochranu vtáctva na 110 kV elektrickom vedení pod napätím pomocou špeciálne skonštruovaného diaľkovo ovládaného vrtuľníka - dronu, sa pri Lemešanoch skončila pádom dronu na zem. Projekt LIFE Energia realizuje organizácia Ochrana dravcov na Slovensku. Akcia sa konala pod záštitou spoločnosti Východoslovenská distribučná, a. s. Prototyp drona na inštaláciu ochranných prvkov na vedenia VN vyrobila firma e-Sense Slovakia s. r. o., autorom projektu riešenia inštalácie (ochranných prvkov na vedenia VN) je Michal Učník z Bratislavy. Na snímke dron tesne pred dopadom na zem. V Lemešanoch 30. júla 2015.

sk
dnes 13:08

Inter Bratislava pred štartom jesennej časti III. futbalovej ligy
Na snímke zľava prezident klubu a tréner tímu Jozef Barmoš a športový riaditeľ Jozef Šajánek počas tlačovej konferencie FK Inter Bratislava pred štartom jesennej časti III. futbalovej ligy. V Bratislave 30. júla 2015.

sk
dnes 10:37

Najsevernejší oficiálne registrovaný vinohrad na Slovensku
Najsevernejší oficiálne registrovaný vinohrad na Slovensku je pri obci Brekov v okrese Humenné.

sk
dnes 10:12

Obnova hradu Slanec
Obnova hradu Slanec nad rovnomennou obcou v okrese Košice okolie v tomto roku pokračuje treťou murárskou sezónou. Na hrade pracuje od začiatku mája cez úrad práce 15 robotníkov. Ministerstvo kultúry SR poskytlo na tohtoročný projekt v rámci programu Obnov si dvoj dom dotáciu 24 000 eur. Pracuje sa na najkritickejších miestach, ktoré sú v statickom posudku označené ako havarijné. Je to jednak parkán na južnej časti hradu, čiže predhradie a na severnej časti je to severná bašta, ktorá je tiež je v dezolátnom stave. Slanec 30. júla 2015.

sk
dnes 6:00

Narodení 30. júla
V roku 1963 sa narodila americká herečka LISA KUDROWOVÁ, predstaviteľka Phoebe v populárnom seriáli Priatelia.

sk
včera 20:29

Tréning ŠK Slovan v Krasnodare
Tréning ŠK Slovan pred prvým zápasom tretieho predkola Európskej ligy UEFA FK Krasnodar - ŠK Slovan Bratislava. Na snímke futbalista Slovana Róbert Vittek. Krasnodar - Rusko, 29. júla 2015.

sk
včera 19:27

Slávnostné otvorenie výstavy
Slávnostné otvorenie medzinárodnej výstavy Obnova hradov v stredoeurópskom priestore v Bratislave 29. júla 2015. Na snímke riaditeľ Spolku architektov Slovenska (SAS) Juraj Hermann.

sk
včera 16:55

Dom u Martokánov
V obci Hostie v okrese Zlaté Moravce vznikol dom tradičného bývania, dom u Martokánov. Klasický, pre región typický trojpriestorový obytný dom s kamennou podmurovkou a škridlovou strechou bol postavený začiatkom 20. storočia. Na snímke klasické vybavenie vtedajších obyvateľov.

sk
včera 16:48

Nový kanál Suezského prieplavu
Novinárka sa pozerá na loď, ktorá prechádza okolo počas novinárskej prehliadky nového plavebného kanála Suezského prieplavu v egyptskom meste Ismailia 29. júla 2015.

sk
včera 15:12

Zápis do kondolenčnej listiny po páde vrtuľníka
Na snímke zápis do kondolenčnej listiny kapitána Richarda Sépiho, ktorý zahynul 28. júla 2015 po páde vrtuľníka Mi-17 nad obcou Hradisko v okrese Prešov. Letecká základňa Vrtuľníkového krídla v Prešove 29. júla 2015.

sk
včera 15:00

Sochy medveďov na Hrebienku
Na snímke autor Vladimír Eperješi (vpravo) a riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu Vysoké Tatry Lenka Maťašovská pózujú pri soche medveďa na Hrebienku vo Vysokých Tatrách 29. júla 2015. Socha medveďa Kuba váži 350 kilogramov a je 2,4 metra dlhá.

sk
včera 14:57

Trenčianske historické slávnosti
Tanečnice počas 10. ročníka Trenčianskych historických slávností, 29. júla 2015 v Trenčíne.

sk
včera 6:01

Narodení 29. júla
V roku 1911 sa v Banskej Bystrici narodil slovenský hudobný skladateľ a pedagóg Ján Ciker. Bol jeden z popredných predstaviteľov slovenskej hudobnej moderny.

sk

Najčítanejšie