Ďuriš skóroval pri remíze Mladej Boleslavi, Slavia vyhrala v Liberci

Na snímke Michal Ďuriš, archívne foto Foto: TASR/Michal Svítok

Slovenský futbalista v službách Mladej Boleslavi Michal Ďuriš prispel jedným gólom k remíze s Hradcom Králové 2:2 v sobotňajšom dueli 17. kola českej ligy.

Praha 21. februára (TASR) - Slovenský futbalista v službách Mladej Boleslavi Michal Ďuriš prispel jedným gólom k remíze s Hradcom Králové 2:2 v sobotňajšom dueli 17. kola českej ligy. Ďuriš sa strelecky presadil už v 7. minúte, domáci ale v druhom polčase neudržali dvojgólový náskok.

Skóroval aj ďalší slovenský legionár Michal Obročník, jeho Slovan Liberec však podľahol doma Slavii Praha 1:3. Hetrikom sa v drese "zošívaných" blysol v priebehu 33 minút prvého polčasu útočník Milan Škoda. Boj o záchranu si komplikuje Brno po domácej prehre 0:1 s Duklou Praha.

Česká liga - 17. kolo:

Zbrojovka Brno – Dukla Praha 0:1 (0:0)
Gól: 65. Berger (z 11m)
/Keresteš a Brigant celý zápas - Štetina a Považanec (ŽK) celý zápas, Hlinka do 91. min/

Slovan Liberec – Slavia Praha 1:3 (1:3)
Góly: 25. OBROČNÍK – 5., 36. a 38. Škoda
/za domácich Obročník (gól+ŽK) do 73. min, Bakoš do 73. min, Ďubek od 39. min/

Bohemians Praha – Vysočina Jihlava 0:0
ČK: 75. Tlustý (Jihlava)
/Pauschek a Mikuš celý zápas, Lietava od 72. min - Šulek celý zápas, Marcin od 91. min/

FK Teplice – Baník Ostrava 1:0 (1:0)
Gól: 25. Hora