Piatok 3. máj 2024Meniny má Galina

Hamšíkov Neapol prehral s AS Rím, Pescara remizovala so Sampdoriou

Hráči AS Rím oslavujú gól Edina Džeka do bránky Neapolu vo futbalovom zápase talianskej ligy Serie A SSC Neapol - AS Rím v Neapole 15. októbra 2016. Foto: TASR/AP

Pescara, ktorej pre zlomeninu nohy stále chýba Norbert Gyömbér, remizovala so Sampdoriou Janov 1:1. Milan Škriniar absolvoval v hosťujúcich farbách plných 90 minút.

Rím 15. októbra (TASR) - Futbalisti AS Rím triumfovali v sobotnom stretnutí 8. kola najvyššej talianskej súťaže na pôde SSC Neapol 3:1. Dva zásahy víťazného mužstva strelil Edin Džeko, jeden gól pridal Mohamed Salah. Slovenský reprezentant Marek Hamšík hral ako kapitán domácich do 81. minúty.

8. kolo:

SSC Neapol - AS Rím 1:3 (0:1)
58. Koulibaly - 43. a 54. Džeko, 86. Salah
/Marek Hamšík (Neapol) hral do 81. min/

Pescara - Sampdoria Janov 1:1 (1:1)
23. Campagnaro - 12. Campagnaro (vl.), ČK: 45. Coda (Pescara) po 2. ŽK
/Norbert Gyömbér (Pescara) pre zranenie nefiguroval v zápise o stretnutí, Milan Škriniar (Sampdoria) odohral celé stretnutie/