Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

Liverpool so Škrtelom zdolal v divokom zápase Tottenham

Futbalista Tottenhamu Erik Lamela (vpravo) a hráči Liverpoolu Slovák Martin Škrtel (vľavo) a Jordan Henderson (uprostred) v zápase anglickej futbalovej Premier League FC Liverpool - Tottenham Hotspur v Liverpoole 10. februára 2015. Foto: TASR

Slovenský obranca Martin Škrtel odohral za domácich celý zápas a v 40. minúte videl žltú kartu.

Londýn 11. februára (TASR) - Futbalisti FC Liverpool zdolali v utorňajšom šlágri 25. kola anglickej ligy Tottenham Hotspur 3:2.

Hostia dokázali v dramatickom dueli dvakrát dohnať náskok Liverpoolu, na gól striedajúceho talianskeho útočníka Maria Balotelliho z 83. minúty ale už odpoveď nenašli. Slovenský obranca Martin Škrtel odohral za domácich celý zápas a v 40. minúte videl žltú kartu. Liverpool si upevnil siedmu priečku v tabuľke a na šiesty Tottenham už stráca iba jeden bod.

Arsenal Londýn si vďaka dvom gólom z prvého polčasu poradil s posledným Leicesterom 2:1. Za domácich skórovali Laurent Koscielny a Theo Walcott, oba presné zásahy pripravil Mesut Özil. Piatu ligovú prehru za sebou si pripísala Aston Villa, jej hráči podľahli Hullu 0:2.