Neapol otočil duel s AC Miláno, Hamšík hral do 83. minúty

Radosť argentínskeho kanoniera Gonzala Higuaina po víťaznom góle v zápase s AC Miláno. Foto: TASR/AP

V druhom polčase strhol víťazstvo na stranu Neapola argentínsky kanonier Gonzalo Higuain.

Rím 8. februára (TASR) – Futbalisti SSC Neapol otočili v šlágri 23. kola talianskej Serie A s AC Miláno skóre z 0:1 na víťazných 3:1 a v tabuľke sa tak bodovo odpútali od štvrtej Fiorentiny.

Slovenský reprezentačný stredopoliar Marek Hamšík nastúpil v základnej zostave domácich, hral do 83. minúty.

Hostia sa dostali už v 8. minúte do vedenia zásluhou novej posily Maročana Adela Taarabta, no už o tri minúty vyrovnal skóre Gökhan Inler a v druhom polčase strhol víťazstvo na stranu Neapola argentínsky kanonier Gonzalo Higuain.

V ďalšom sobotňajšom zápase zvíťazilo Udinese nad Chievom Verona 3:0, Fiorentina si na domácom trávniku poradila s Atalantou 2:0.