Futbal

Japonsko zdolalo na MS Kolumbiu, využilo vylúčenie súpera

Zásadný okamih stretnutia prišiel už v otváracích minútach, keď C. Sanchez rukou zastavil dorážku Kagawu, ktorá smerovala do odkrytej bránky, a Kolumbijčania pykali dvojnásobne.,aktualizované

Sanchez dostal druhú najrýchlejšiu červenú kartu v histórii šampionátu

Najrýchlejšie vylúčenie má stále na konte Uruguajčan Jose Batista z MS 1986.

Trojgólový Cristiano Ronaldo stojí na čele poradia strelcov na MS

Pozrite si poradie strelcov 21. MS vo futbale v Rusku po 15 zo 64 stretnutí.

V Moskve počas futbalových MS okradli kolumbijského speváka Malumu

Ruské bezpečnostné zložky po páchateľovi intenzívne pátrajú.

Senegal chce prekvapiť na MS ako pred 16 rokmi

Duel v Moskve má výkop o 17.00 SELČ, ako hlavný rozhodca ho povedie Nawaf Shukralla z Bahrainu.

Effenberg nechápe,prečo Gündogan a Reus chýbali v zostave Nemecka

Podľa niekdajšieho stredopoliara by mali v základe určite štartovať Ilkay Gündogan a Marco Reus.

Griezmann si na tréningu zranil členok, ale mal by byť fit

Výber trénera Didiera Deschampsa sa vo štvrtok v C-skupine MS stretne s Peru, účasť kanoniera Atletica Madrid v ňom by nemala byť ohrozená.

Britské médiá velebia záchrancu Kanea

Kanonier Tottenhamu strelil druhý gól v nadstavenom čase a vykúpil tak Albión.

Kolumbia si na MS verí: Falcao tvrdí, že ovládnu Rusko

Tím skúseného argentínskeho trénera Joseho Pekermana môže byť čiernym koňom šampionátu a túži minimálne zopakovať štvrťfinálovú účasť spred štyroch rokov.

Griezmann, Hernandez a Lemar podpísali zmluvu s Atleticom priamo na MS

Zástupcovia španielskeho klubu na čele s výkonným riaditeľom Miguelom Angelom Gilom Marino prišli za hráčmi priamo do ich tábora v meste Istra.

Belgicko nakopol volej Mertensa, Martineza hnevali zákroky Panamčanov

Mertensov presný zásah favorita upokojil a panamskú skazu potom dokonal dvoma gólmi Romelu Lukaku.

Anglicko na úvod víťazne vďaka Kaneovi: Je krásne rozhodnúť

Futbalisti Anglicka vybojovali v pondelok veľmi cenný triumf nad Tuniskom 2:1 v súboji G-skupiny na MS, keď hlavou v 90.+1 minúte rozhodol dvojgólový Muž zápasu Kane.

Argentínsky tréner Sampaoli plánuje proti Chorvátsku zmeny v zostave

Dvojnásobní majstri sveta v ich prvom súboji D-skupiny iba remizovali s Islandom 1:1.

Volgogradský hmyz poriadne strpčil život hráčom aj divákom na MS

Vo Volgograde v tomto ročnom období nie je tento jav výnimočný. Hmyz má v okolí rieky Volgy v lete raj. Futbalisti boli na túto situáciu pripravení, no tá aj tak zaskočila najmä Angličanov.

Lietadlo s futbalistami Saudskej Arábie horelo, pristálo bezpečne

Video na stránke mirror.co.uk odhalilo, že išlo o požiar pravého krídla.

Angličania sa trápili s Tuniskom, o ich výhre rozhodol dvojgólový Kane

Angličania sa najbližšie stretnú v nedeľu 24. júna v Nižnom Novgorode s Panamou, ktorá v pondelok prehrala s Belgickom 0:3. Tunisko sa už o deň skôr postaví proti Belgicku.,aktualizované

Zomrel posledný futbalový reprezentant USA na MS 1950 Walter Bahr

Walter Bahr zomrel vo veku 91 rokov na následky zlomeniny bedrovej kosti.

Blatter navštívi na MS zápas Portugalsko - Maroko

Do dejiska pricestuje na pozvanie ruského prezidenta Vladimira Putina, let do Moskvy má naplánovaný v utorok.

Brazílčania žiadajú FIFA o stanovisko k zákroku na Mirandu

Švajčiar Steven Zuber pred gólovou hlavičkou mierne postrčil brazílskeho obrancu.