Streľba na futbalistu: Topala zachránilo nepriestrelné sklo

Páchatelia z miesta incidentu utiekli a motív ich konania nie je známy.

Brazílčan Marcelo bude hrať v ďalšej sezóne v Hannoveri

Dvadsaťosemročný hráč prišiel do Hannoveru v roku 2013 z PSV Eindhoven.

Sabo je novou posilou PAOK-u Solún, podpísal štvorročný kontrakt

TASR o tom informoval Michal Čierny zo spoločnosti Stars and Friends, ktorá hráča zastupuje a transfer sprostredkovala.

Futbalista mal pri svojom prvom presnom zásahu v 9. minúte aj kus šťastia vďaka dvojitému teču, druhý o štvrťhodinu neskôr po spolupráci s Wilfriedom Bonym mal už známky najvyššej kvality.

Zápas v Osnabrücku nedohrali, rozhodcu trafili do hlavy

Je to pre nás skutočný debakel, skonštatoval manažér Osnabrücku Lothar Gans.

Americká NBC kúpila práva na Premier League až do roku 2022

NBC zakúpila práva na jednu z najlepších líg sveta už v roku 2012.

Princ Ali bin al-Hussein neverí reformám FIFA pod Blatterom

Princ však stále neoznámil, či sa hodlá uchádzať o post hlavy svetového futbalu aj druhýkrát.

Erik Sabo sa lúčil so Spartakom Trnava: Ďakujem za krásne roky

Člen širšieho kádra reprezentácie odletel už na druhý deň do Solúna, kde bude v miestnom klube PAOK novým spoluhráčom krajana Róberta Maka.

Víťaz Ligy majstrov a víťaz Európskej ligy sa pobijú o Superpohár 2015

V jubilejnej 40. edícii súťaže sa po rokoch 1990, 1993, 2006 a 2014 stane iba piatykrát, že sa stretnú mužstvá z rovnakej krajiny.,aktualizované

Generálny manažér klubu konkretizoval, že motorkár predbehol autobus a šoférovi sa vyhrážal zaťatou päsťou.

Londýnsky Arsenal potvrdil, že Giroud neutrpel otras mozgu

Dvadsaťosemročný Giroud sa v 76. minúte súboja na Emirates Stadium zrazil hlavou s Jamesom Tomkinsom.

Senica remizovala s Trnavou, Slovan vyhral nad Ružomberkom

Futbalová Fortuna liga pokračovala zápasmi 4. kola.,aktualizované

Liverpool vydrel výhru v Stoke, Škrtel dostal žltú kartu

Škrtel odohral v strede hosťujúcej obrany celý zápas, v 28. minúte dostal za faul na Dioufa žltú kartu.,aktualizované

Real Madrid remizoval v Osle s Valerengou 0:0

V základnej zostave hostí chýbali pre zranenia Cristiano Ronaldo či Sergio Ramos.

Wolfsburg predĺžil zmluvu s trénerom Heckingom

Úspešný kouč sa s vedením klubu dohodol na predĺžení kontraktu, nová zmluva znie do júna 2018.

Cassano sa po piatich rokoch vrátil do Sampdorie Janov

Účastník Serie A podpísal skúseného útočníka ako voľného hráča.

Michalovce s historickými bodmi, ViOn s červenými kartami

Zemplínčanom pomohla k trojbodovému zápisu aj nedisciplinovanosť hráčov súpera, ktorí uvideli z rúk hlavného arbitra dve červené karty.

Bielsa v Marseille skončil: Tímu som dal všetko, končím tu svoju prácu

Marseille dočasne povedie asistent Franck Passi.,aktualizované

Mourinho po zakopnutí v úvode Premier League kritizoval lekárku

K rozhodcom sa tentokrát vyjadriť odmietol, aj keď sa mu nepáčila situácia, keď Courtois v 52. minúte v šestnástke fauloval Bafetimiho Gomisa.

Jones má trombózu a Manchesteru bude dlhšie chýbať

Anglický reprezentant nedohral ani v sobotňajšom zápase 1. kola Premier League proti Tottenhamu (1:0), pretože lekárske testy ukázali, že Jones má problémy so zrážaním krvi.