V drese Talianska nastrieľal 10 gólov v 39 zápasoch.

Slováci do 19 rokov zdolali Albáncov 3:0

Do elitnej fázy postúpia prví dvaja z každej z trinástich skupín hlavnej fázy, tam sa pridajú k Portugalsku a Nemecku. ,aktualizované

Škrtelove dva dôvody na radosť sú represtovka a pomoc Čišovskému

Po stretnutí venoval stopér Fenerbahce Istanbul svoj dres do dražby. Získané financie pôjdu na pomoc bývalému slovenskému reprezentantovi Mariánovi Čišovskému.

Slováci prehrali s Českom 1:2

Slováci sa rozbiehali pomalšie ako obvykle, súper im dovolil dostať sa len do niekoľkých ofenzívnych zábleskov. ,aktualizované

Dresy kapitánov SR a ČR pôjdu do dražby na pomoc Čišovskému

Oba dresy budú podpísané aj hráčmi národných tímov. Kapitán Slovenska Škrtel v ňom nastúpil na svoj stý zápas v reprezentácii a Dočkal absolvoval svoju premiéru s kapitánskou páskou na ruke.

Hamšík nastúpil na rekordný 108. zápas v drese Slovenska

Legionár SSC Neapol debutoval v A-tíme Slovenska 7. februára 2007 proti Poľsku (2:2), s reprezentáciou si zahral na MS 2010 v Juhoafrickej republike i ME 2016 vo Francúzsku.,aktualizované

Henry sa stal trénerom AS Monaco, podpísal zmluvu do júna 2021

Henry nahradil na lavičke odvolaného Leonarda Jardima, ktorý viedol kniežatá od júna 2014.

Sokolíci sa naladili na S. Írsko, Guľa: Vážime si túto výhru

Jirka otvoril v Dunajskej Strede skóre len po vyše 30 sekundách hry, keď vyťažil aj z práce Vestenického. Druhý zásah padol v 58. minúte, keď Vestenický šikovne tečoval Haraslínov priamy kop.

Mladí Slováci zdolali Estónsko, v utorok si zahrajú o baráž

Zverenci Adriána Guľu sa vrátili na druhú priečku o bod pred Severné Írsko, s ktorým odohrajú priamy súboj o túto pozíciu v utorok 16. októbra.,aktualizované

Chorváti remizovali s Anglickom, Belgicko zdolalo Švajčiarsko

Lepšie šance na skórovanie v zápase mali hostia, ktorí dvakrát nastrelili konštrukciu bránky.

TO JE NÁPAD: Chelsea Londýn chce takto netradične zatočiť s rasizmom

Namiesto zákazu vstupu na štadióny dostanú možnosť absolvovať vzdelávaciu cestu do bývalého koncentračného tábora Auschwitz-Birkenau neďaleko poľského Osvienčimu. Inak prídu o permanentku.,aktualizované

Gréckemu klubu AEK Atény odobrali tri body pre výtržnosti fanúšikov

Úradujúci grécky majster navyše odohrá najbližšie dva domáce ligové zápasy bez podpory fanúšikov.

Francúzske úrady prešetrujú zápas LM medzi PSG a Crvenou zvezdou

Úrady varovala Európska futbalová únia (UEFA).

FIFA suspendovala Guzmana na 10 rokov za úplatkárstvo

Guzmana uznali vinným z príjmania a ponúkania úplatkov a z konfliktu záujmov. Člena organizačného výboru pre podujatia FIFA potrestali aj pokutou vo výške 150.000 švajčiarskych frankov.

Marco van Basten skončí vo funkcii technického riaditeľa FIFA

Podľa FIFA chce tráviť viac času s rodinou.

Platini sa chce proti dištancu brániť súdnou cestou

Platini dostal pre finančné nezrovnalosti od etickej komisie FIFA pôvodne zákaz činnosti na 8 rokov. Po odvolaní mu znížili trest na šesť. CAS mu napokon zmiernil dištanc na 4 roky.

LIGA NÁRODOV: Kozák o derby s Českom: Fanúšikovia sa majú na čo tešiť

Tréner Ján Kozák má k dispozícii prakticky kompletný káder, pre chorobu z neho vypadol len Matúš Kozáčik, ktorý je momentálne brankárska dvojka.,aktualizované

Bolt strelil v prípravnom stretnutí za Mariners dva góly

Tridsaťdvaročný Bolt dúfa, že v Austrálii naštartuje futbalovú kariéru.

V Belgicku zatkli v súvislosti s korupčným škandálom ďalších päť osôb

Už vo štvrtok zatkla polícia rozhodcu Sebastiena Delferiera, ktorého neskôr prepustili na kauciu.

Španieli vyhrali vo Walese, Enrique: Takmer dokonalý výkon

Dva góly Paca Alcacera a jeden kapitána Sergia Ramosa priniesli na kopačky hostí pokoj a celý duel sa niesol v réžii zverencov Luisa Enriqueho.

LIGA NÁRODOV: Portugalsko vyhralo v Poľsku, Santos: Dominovali sme

Trénerovi Santosovi chýbal už v treťom reprezentačnom dueli za sebou kapitán Cristiano Ronaldo, no i napriek jeho absencii boli hostia aktívnejší a utvorili si viac gólových príležitostí ako domáci.

FIFA pohrozila Peru suspendáciou, ak príde k zmene platných stanov

Minulý týždeň FIFA potrestala africký štát Sierra Leone za to, že vláda zasahovala do činnosti národnej futbalovej asociácie SLFA.

Víkendové zápasy druhej belgickej ligy odložili pre korupčný škandál

Prokuratúra v Bruseli vyšetruje spolu 22 podozrivých.

FORTUNA LIGA: Pečovský bude v Žiline minimálne do konca budúceho roka

Rekordér v počte štartov v najvyššej slovenskej súťaži (406) je v Žiline od roku 2011, na predĺžení spolupráce sa dohodol cez reprezentačnú prestávku.

Ronaldov právnik musí dokázať, že dokumenty o znásilnení nie sú pravé

Päťnásobný víťaz ankety o najlepšieho futbalistu sveta podľa Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) znásilnenie odmieta.

Bývalý Trumpov právnik M. Cohen prešiel od republikánov k demokratom

Prechod k demokratom urobil Cohen v predvečer piatkového konečného termínu, do ktorého sa musia Newyorčania zaregistrovať, ak chcú voliť v novembrových kongresových voľbách.

LIGA NÁRODOV: Portugalsko vyhralo v Poľsku

Poliaci síce viedli od 18. minúty vďaka presnej hlavičke Krzysztofa Piateka po rohovom kope, hostia však ešte do prestávky skóre otočili.

Belgickom otriasa korupčný škandál vo futbale, podozrivých je 22 ľudí

Federálny prokurátor dal v stredu ráno pokyn na domové prehliadky, ktoré prebiehajú v sídlach desiatich kluboch najvyššej súťaže.

Škriniar sa údajne ocitol v hľadáčiku Bayernu Mníchov

O obrancu sa v lete údajne zaujímal tiež tréner Manchestru United Jose Mourinho.

Futbalová asociácia bude hlasovať o možnom predaji štadióna Wembley

Khan, majiteľ tímu súťaže amerického futbalu NFL Jacksonville Jaguars a klubu futbalovej Premier League FC Fulham, ponúkol za štadión 600 miliónov libier.

Brazílsky futbalový stredopoliar Paqueta posilní v januári AC Miláno

Paqueta odštartoval profesionálnu kariéru v roku 2016, za Flamengo nastúpil v 88 zápasoch a skóroval 17-krát.

Bendtnera obvinili z násilia. Taxikárovi v Kodani údajne zlomil čelusť

Podľa právneho zástupcu sa však neprevinil a obvineniu čelí aj taxikár.

LIGA NÁRODOV: UEFA navýšila prémie, SFZ má istých 1,5 milióna eur

Celkový víťaz Ligy národov dostane 10,5 milióna eur, čo je o tri milióny viac, ako UEFA pôvodne stanovila.

AS Monaco odvolalo trénera Jardima, kniežatá chcú Henryho

Portugalský kouč viedol futbalistov Monaca od júna 2014.

Spiegel o kauze Ronaldo: Máme stovky autentických dokumentov

Ide o dokumenty, na ktorých je postavený článok usvedčujúci portugalského futbalistu zo znásilnenia Kathryn Mayorgaovej v júni roku 2009 v Las Vegas.

Obranca Monaca Raggi dostal za udretie protihráča päťzápasový dištanc

Raggi inzultoval Clementa Greniera zo Stade Rennes počas nedeľňajšieho domáceho ligového zápasu (1:2).

ŽREB ROZHODOL: Tieto tímy na seba narazia v 5. kole Slovnaft Cup-u

Zápasy sa odohrajú 24. októbra, no minimálne jeden duel preložia.

Taliani iba remizovali s Ukrajinou, Mancini: Musíme byť húževnatejší

V ich drese sa golovo presadil Federico Bernardeschi, za hostí vyrovnal Ruslan Malinovskij.

John Terry sa vydal na trénerskú dráhu, bude asistentom v Aston Ville

Tridsaťsedemročný Terry pôsobil v Aston Ville ako hráč ešte v minulej sezóne.

LIGA NÁRODOV: V 3. a 4. kole šlágre vo Francúzsku či Chorvátsku

Druhý zápas v Lige národov čaká reprezentáciu Slovenska, ktorá sa v sobotu stretne v Trnave v derby s Českom.