Futbal

Slovenskí sokolíci do 18 rokov vyhrali s Tureckom

SR 18 - Turecko 18 4:1 (2:0)

LM: Bayern uspel v Aténach, Bern remizoval s Valenciou

Mníchovčania rozhodli o víťazstve v druhom polčase, ale už v tom prvom mali šance po akciách Thiaga Alcantaru a Serga Gnabryho.

Lalkovič novou posilou Sigmy Olomouc

Dvadsaťpäťročný stredopoliar počas svojej kariéry pôsobil v Anglicku, Holandsku, Portugalsku, Škótsku i Česku. Na trávniky sa vracia po dlhom zranení.

LM: Guardiolovi chýba tlak od fanúšikov, vraj len s ním sa dá vyhrať

Manchestru City patrí v tabuľke F-skupiny druhá priečka so ziskom troch bodov, na čele je štvorbodový Olympique Lyon.

LIGA MAJSTROV: Schalke v Turecku nepomôže po Fährmannovi ani Naldo

Schalke je spolu s Portom na čele tabuľky, obaja majú pri zhodnom skóre 2:1 na konte 4 body.

Arsenal s 10. výhrou v sérii, kouč súpera Puel sa hneval na rozhodcov

Takúto sériu ťahali pred viac ako desiatimi rokmi.

Prokuratúra nesúhlasí s verdiktom v prospech bývalých funkcionárov DFB

Podľa rozhodnutia chýbali dôkazy o previnení.

Bolt neakceptoval ponuku Mariners, dočasne ho vyradili z kádra

Tridsaťdvaročný Bolt prišiel do Austrálie na skúšku na dobu neurčitú v auguste.

LIGA MAJSTROV: Hamšík očakáva v Parku princov veľký zápas

Milánsky Inter s obrancom Milanom Škriniarom bude zase čeliť na Camp Nou FC Barcelona.

LM: Real sa chce chytiť na Plzni, návrat Ronalda na Old Trafford

Futbalisti madridského veľklubu sú momentálne bez fazóny, ťahajú sériu piatich duelov bez výhry vo všetkých súťažiach a v hre je tak i budúcnosť ich trénera Julena Lopeteguiho.

Cristiano Ronaldo prehovoril pred novinármi o obvinení

Zo znásilnenia obvinila päťnásobného víťaza ankety o najlepšieho futbalistu sveta podľa FIFA Američanka Kathryn Mayorgaová.

Mourinho nerozmýšľa nad návratom do Realu Madrid

V tomto okamihu rozmýšľam iba nad Manchestrom United. Teším sa, že naplním moju zmluvu a rád by som tu zostal aj po jej vypršaní, cituje slová 55-ročného Mourinha internetový portál bbc.co.uk.

Duda strelil šesť gólov, Kalou už pozerá do katalógu s hodinkami

Chvíľa 23-ročného rodáka zo Sniny prišla už v 7. minúte, keď si po krížnom centri do pokutového územia spracoval loptu a presnou strelou k vzdialenejšej žrdi otvoril skóre duelu.

Bývalý futbalista Caminero priznal, že pral peniaze pre drogovú mafiu

Športový riaditeľ druholigového klubu FC Malaga priznal vinu vo všetkých bodoch obžaloby a uzavrel dohodu s prokuratúrou.

Úvodné El Clasico povedie Sanchez Martinez, viac sa pod ním darí Barce

Duel FC Barcelona a Realu Madrid sa uskutoční v nedeľu 28. októbra o 16.15 SEČ v rámci 10. kola La Ligy na štadióne Camp Nou.

Real Madrid má údajne záujem o Ibrahimoviča

Pozornosť Realu sa zamerala aj na 37-ročného švédskeho kanoniera v službách LA Galaxy.

Duel Spartak Trnava - Dinamo Záhreb povedie dánsky rozhodca

Tridsaťosemročný Kehlet má nedávnu skúsenosť so slovenským futbalom.

Novým prezidentom Talianskej futbalovej federácie je Gabriele Gravina

Bývalý šéf tretej ligy vystrieda dočasného prezidenta Roberta Fabbriciniho.

Schalke proti Galatasarayu bez zraneného brankára Fährmanna

Fährmann nechytal už ani vo víkendovom bundesligovom súboji proti Werderu Brémy.

POTVRDENÉ: Pavel Hapal sa má stať novým trénerom futbalistov SR

Predstavitelia SFZ budú s bývalým koučom národného mužstva do 21 rokov rokovať o kontrakte na jeden kvalifikačný cyklus, SFZ bude mať v prípade postupu na ME 2020 opciu na predĺženie zmluvy.,aktualizované

Futbalový Spartak Moskva prepustil trénera Carreru

Spartak je po jedenástich ligových kolách ruskej ligy na šiestom mieste so ziskom 18 bodov.

Jarmolenko si roztrhol achilovku, do konca sezóny si nezahrá

Ukrajinský futbalista odohral v najcennejšom drese 79 zápasov, v ktorých strelil 36 gólov. Naposledy rozhodol z penalty septembrový duel so Slovákmi v Ľvove.

Vedenie Bayernu kritizovalo médiá, Rummenigge chráni hráčov

Hoenessovi, Rummeniggemu a športovému riaditeľovi Hasanovi Salihamidžičovi sa nepáčili negatívne články po sérii štyroch zápasov bez víťazstva.

Považanec gólmi zaskočil spoluhráčov: Mysleli si, že prekopnem tribúnu

Dvadsaťsedemročný stredopoliar najprv v 36. minúte poslal loptu zblízka do prázdnej bránky a v 73. minúte nádhernou strelou z priameho kopu do ľavého horného rohu stanovil konečný výsledok.

Gólového Dudu mrzí strata bodov: Mali sme to rozhodnúť v náš prospech

Slovenský futbalista má v tomto ročníku na konte šesť presných zásahov, lídrami poradia kanonierov sú sedemgóloví srbský mladík Luka Jovič z Frankfurtu a Španiel Alcacer Paco z Dortmundu.

Stoch a Ďurica strelili v ČR víťazné góly, Slavia je na čele tabuľky

Stoch skóroval v drese Slavie Praha už v 3. minúte nedeľňajšieho duelu, keď technickou strelou z priameho kopu prekonal libereckého brankára Filipa Nguyena.

Škriniarov Inter zdolal v derby AC, v nadstavení rozhodol Icardi

Inter tak natiahol šnúru ligových výhier na päť.,aktualizované

Jendrišek skóroval pri výhre Xanthi nad Levadiakosom

Tridsaťjedenročný útočník rozhodol z jedenástky o triumfe FC Xanthi nad domácim Levadiakosom.

Hertha remizovala s Freiburgom, Duda strelil šiesty gól v sezóne

Dudova gólová chvíľa prišla už v 7. minúte, keď si po krížnom centri do pokutového územia spracoval loptu a presnou strelou k vzdialenejšej žrdi otvoril skóre duelu.,aktualizované

Košťál gólom pomohol Wisle Krakov k remíze na ihrisku Legie

Pre 22-ročného slovenského stredopoliara to bol druhý presný zásah v aktuálnom ročníku Ekstraklasy.

Can má problémy so štítnou žľazou, hrozí mu operácia

Nemecký stredopoliar sa v tejto sezóne predstavil v drese bianconeri v desiatich zápasoch

Slovenský futbalista Ďurica rozhodol o triumfe Dukly nad Opavou

Pre Duklu to bola len tretia výhra v prebiehajúcej sezóne, vďaka ktorej sa odlepila z posledného miesta tabuľky.,aktualizované

Mariners ponúkli Boltovi zmluvu, tvrdí agent. Tréner však nič nevie

Osemnásobný olympijský šampión bol v tíme Central Coast Mariners na skúške a minulý týždeň sa v generálke na štart sezóny austrálskej futbalovej A-League blysol dvomi gólmi.

Real sa naďalej trápi, Lopetegui zatiaľ zostáva, hráči sa ho zastali

Hráčom "bieleho baletu" nepomohol ani gól Marcela zo 72. minúty, ktorým prerušili gólový pôst. Ten trval dlhých 481 minút.

Barkley ratoval Chelsea v 96. min, Mourinho: My toľko času nedostávame

Tréner Manchestru United Mourinho sa po vyrovnávajúcom góle dostal do potýčky s asistentom hostí Marcom Iannim.

Argentínčan nedohral nedeľňajší súboj 9. kola španielskej La Ligy proti FC Sevilla (4:2), keď pre zranenie odstúpil z hry už v 26. minúte.,aktualizované

C. Ronaldo prekonal ďalší míľnik. Čo sa mu podarilo?

Portugalský útočník prišiel do Turína pred touto sezónou z Realu Madrid za 117 miliónov eur a v deviatich ligových zápasoch v čierno-bielom drese strelil päť gólov.