Tridsaťdvaročný zakončovateľ bol v uplynulých dvoch sezónach hráčom rumunského Dinama Bukurešť.,aktualizované

Ljubičič sa dohodol so Slovanom: Veľmi túžim po zisku titulu

Nový angažmán si hľadal po nedávnom odchode z FC DAC 1904 Dunajská Streda, kde pôsobil od roku 2015.

Francúzsky futbalista tak bude chýbať Bayernu Mníchov niekoľko týždňov.

Venezuelčan Martinez vytvoril rekord v MLS, strelil 26. gól v sezóne

Atlanta United aj vďaka nemu triumfovala na ihrisku Orlanda City 2:1.

Bayern úspešne vykročil za obhajobou titulu, zdolal Hoffenheim 3:1

Víťazný gól Bavorov strelil z pokutového kopu poľský kanonier Robert Lewandowski, triumf spečatil striedajúci Arjen Robben.,aktualizované

Wenger s Le Royom dostali v Libérii vyznamenanie za pomoc Weahovi

Bývalý kanonier AS Monaco, Paríža St. Germain či AC Miláno je momentálne prezident západoafrickej krajiny.

Futbalisti SR do 18 rokov podľahli Ukrajine, Rusnák: Chýbal nám dôraz

Zverenci trénera Alberta Rusnáka predtým zdolali Maďarsko (2:1) a remizovali s Japonskom (1:1).

Futbalový titul na MS do 20 rokov si vybojovali Japonky

V piatkovom finále na Stade de la Rabine vo francúzskom Vannes triumfovali nad rovesníčkami zo Španielska 3:1.

FORTUNA LIGA: Slovan v 6. kole hostí Trenčín, Trnava bude šetriť opory

Interesantný duel sa môže odohrať aj na Žitnom ostrove, kde v sobotu kolo otvorí duel druhého DAC Dunajská Streda s treťou Žilinou.

Dušan GALIS bez servítky: Legionári u nás? Väčšina je obyčajný priemer

Dušan Galis je jedným z najúspešnejších trénerov v histórii Slovenska, a tak sme s ním v televíznom štúdiu TABLET.TV prebrali viacero aktuálnych futbalových tém.

Slovenské futsalistky v kvalifikácii ME remizovali s Litvou 1:1

Slovenky obsadili s jedným bodom a skóre 3:4 druhé miesto.

UEFA trestala za prehrešky fanúšikov v Lige majstrov

PAOK dostal pokutu 22.000 eur za zakázaný laser a tiež za to, že jeho priaznivci blokovali schodisko vo víťaznom domácom stretnutí so Spartakom 8. augusta.

Futbalový tréner Nemecka Joachim Löw má dôveru prezídia DFB

V stredu predstaví Löw analýzu na tlačovej konferencii verejnosti spolu s nomináciou na septembrové medzištátne zápasy proti Francúzsku a Peru.

Partizán Bardejov - Slavoj Trebišov 0:3 v 6. kole 2. futbalovej ligy

Dva góly zaznamenal Ján Novák jeden pridal Jozef Vajs.

Futbalistky Lokomotívy Košice myslia na pokojné vody tabuľky

Tím trénera Vladimíra Chovaníka odštartuje prvoligovú sezónu domácim zápasom v stredu 29. augusta o 10.30 proti MFK Ružomberok.

Krivák odchádza z Podbrezovej do Karvinej, náhradou skúsený Podstavek

Krivák prišiel do Podbrezovej v roku 2016 z tímu rakúskeho štvrtoligistu SV Ferschnitz a ihneď sa zaradil do základnej zostavy v ligových zápasoch.

Kolumbiu povedie tréner dvadsiatky Reyes

Zmluva súčasného kouča Joseho Nestora Pekermana totiž vyprší na konci augusta a jeho budúcnosť nie je jasná. Do tejto chvíle neprišlo k dohode so zväzom, informovala agentúra DPA.

FIFA potrestala šéfa PFA za podnecovanie nenávisti voči Messimu

Radžúb vyzýval arabských fanúšikov, aby pálili plagáty a dresy Messiho, pokiaľ nastúpi v júnovom prípravnom zápase s Izraelom.

ANI MAJSTER SVETA NIE JE NEDOTKNUTEĽNÝ: Lloris skončil v cele

Po pozitívnom výsledku strávil brankár v cele sedem hodín. Llorisa prepustili na kauciu a pred sudcu predstúpi 11. septembra.

UEFA potrestala Spartu Praha za vyčíňanie jej fanúšikov proti Subotici

Český klub zaplatí pokutu 100.000 eur a najbližší domáci duel európskej klubovej súťaže odohrá bez divákov.

EL: Zenit zdolal Molde 3:1, Mak: Začneme hrať, až keď dostaneme gól

Odveta je na programe vo štvrtok 30. augusta o 19.00 h v Nórsku.

Toto je nominácia futbalistiek SR na záverečné zápasy kvalifikácie MS

Slovenky majú v 3. skupine na konte šesť prehier zo šiestich zápasov a tak sa v ich dvoch posledných súbojoch pokúsia túto bilanciu vylepšiť.

Päť fanúšikov Burnley pred zápasom zranili a jedného bodli

Klub spolupracuje s Olympiakosom a miestnou políciou na vyriešení prípadu.

EURÓPSKA LIGA: Trenčín sa proti Larnake nevyrovnal s dlhými loptami

Proti AEK Larnaka mu zo zdravotných dôvodov chýbal stopér James Lawrence, ktorého zastúpil Lukáš Skovajsa, a na jeho poste ľavého obrancu nastúpil Keston Julien.

EURÓPSKA LIGA: Olomouc prekvapil, vyhrala však Sevilla, Jílek: Kruté

O víťazstve španielskeho tímu rozhodol v 84. minúte presným zásahom Pablo Sarabia.

FC Liverpool nie je na predaj, potvrdili majitelia anglického klubu

Majitelia 18-násobného anglického majstra investovali v letnom prestupovom období do nových posíl približne 200 miliónov dolárov, čo bolo najviac v Anglicku.

Brankár Chudý si nazbieral na kávu, tréner Látal dá ligu bokom

Niekoľkokrát pristálo pred brankárom Slovákov viacero predmetov, nechýbali ani mince. Ten to však zobral s veľkým nadhľadom.

EL: Trnava vyhrala v prvom zápase play off v Ľubľane

Prvý gól strelil v 23. minúte z pokutového kopu Marek Bakoš, o druhý sa postaral domáci kapitán Branko Ilič strelou do vlastnej siete. Spartak hral od 30. minúty bez vylúčeného Martina Tótha.,aktualizované

EL: Zenit Petrohrad otočil súboj s Molde, Mak odohral celý duel

V drese Zenitu odohral celý zápas slovenský reprezentačný stredopoliar Róbert Mak.,aktualizované

Domáci, ktorým zo zdravotných dôvodov chýbal stopér James Lawrence, otvorili skóre zásluhou Joeyho Sleegersa v 55. minúte, no už o päť minút neskôr vyrovnal Acoran.,aktualizované

Tréner Nemecka Löw bude prezentovať analýzu vystúpenia na MS 2018

Obhajcovia titulu skončili na šampionáte v Rusku už v základnej skupine.

Dopingový trest kapitána reprezentácie Peru Guerrera opäť platí

Kapitán reprezentácie Peru mal pozitívny test na kokaín po kvalifikačnom zápase s Argentínou v októbri 2017. Pred MS 2018 mu švajčiarsky súd štrnásťmesačný trest dočasne pozastavil.

Vedenie Spartaka Trnava tvrdí, že príchod Depetrisa nie je aktuálny

Denník Šport vo svojom štvrtkovom vydaní informoval, že zainteresované strany sú už dohodnuté na podmienkach a zostáva doladiť detaily.,aktualizované

Matič a Valencia už trénujú, mali by byť k dispozícii proti Tottenhamu

Srbský stredopoliar Matič absentoval mesiac, keď musel podstúpiť operáciu brucha.

Řepka dostal 6-mesačný trest za poškodzovanie práv jeho exmanželky

Niekdajší stopér dostal 6-mesačný nepodmienečný trest za poškodzovanie cudzích práv, Kristelová zaplatí pokutu 50.000 českých korún.

Futbalovú Senicu posilnili stredopoliar Patschi a mladík Addo

Dvadsaťšesťročný Petshi naposledy pôsobil v treťoligovom francúzskom tíme US Creteil, kde v predchádzajúcej sezóne odohral 23 zápasov a strelil jeden gól.

Ajax doma zdolal Dynamo,Ten Hag: Do Kyjeva pôjdeme v dobrej pozícii

Štvornásobní európski šampióni rozhodli o svojom triumfe už v prvom polčase.

Hráči z La Ligy nechcú hrať zápasy v USA. Je to len biznis, tvrdí AFE

Kapitáni či zástupcovia kapitánov všetkých 20 tímov španielskej ligy sa v stredu stretnú v madridskom sídle AFE, kde budú diskutovať o možnosti nastúpiť na ligový zápas v USA.

Marin pôjde na štyri roky do väzenia za účasť v korupčnom škandále

Bývalého politika a vyštudovaného právnika obvinili z prijatia miliónových úplatkov od športovej marketingovej spoločnosti.

Ajax a AEK uspeli v prvých dueloch play off, Záhreb remizoval v Berne

Duel medzi Young Boys Bern a Dinamom Záhreb sa skončil remízou 1:1 a tak ostávajú šance oboch mužstiev na postup otvorené.