LIGA NÁRODOV: Hector vypadol z nemeckej nominácie pre veľké vyťaženie

V 22-člennej nemeckej nominácii je 16 hráčov, ktorí boli aj na neúspešných MS 2018 v Rusku.

Rajoub sa odvolá proti trestu od FIFA: Je to neférové

Prezident Palestínskej futbalovej asociácie (PFA) Jibril Rajoub podľa FIFA podnecoval nenávisť a násilie.

Obaja pôsobili v UEFA v čase, keď bol jej generálny sekretár súčasný prezident FIFA Gianni Infantino.

LIGA NÁRODOV: Pačinda považuje Dánov za výbornú prípravu na Ukrajinu

V tábore reprezentačného trénera Jána Kozáka panuje pred oboma súbojmi optimizmus.

Barcelona deklasovala nováčika Huescu, Messi a Suarez s dvoma gólmi

Huesca hrala na ihrisku favorita odvážne, už v 3. minúte ju dostal do vedenia Cucho Hernandez.

Duda skolil Schalke: Ani si nepamätám, kedy som dal dva góly

Hertha je jediný tím, ktorý po dvoch kolách v lige ešte neinkasoval.,aktualizované

Yaya Toure sa vrátil do Olympiakosu Pireus

Tridsaťpäťročný reprezentant Pobrežia Slonoviny sa ukázal fanúšikom v nedeľu, jeho staronový zamestnávateľ deklasoval v domácom stretnutí 2. kola najvyššej súťaže Gianninu 5:0.

SSC Neapol zaznamenal prvú prehru v novom ročníku, Hamšík nehral

Dva góly domácich strelil ešte v prvom polčase francúzsky útočník Gregoire Defrel, ďalší pridal pätnásť minút pred koncom Fabio Quagliarella.

Barcelona rozstrieľala nováčika SD Huesca, dvojgóloví Messi a Suarez

Katalánci tak poskočili na čelo tabuľky, na konte majú deväť bodov rovnako ako druhý Real, ale strelili o dva góly viac.

Trenčín doma zdolal Trnavu, Slovan vyhral v Žiline a je na čele

Na čele je stále Slovan Bratislava, ktorý vyhral v šlágri v Žiline tesne 1:0.

,aktualizované

Stredopoliar Ben Arfa prestúpil z PSG do Rennes

Tridsaťjedenročný hráč, ktorému bývalý tréner Unai Emery nedával priestor, sa naposledy objavil v drese PSG 5. apríla 2017.

Brankár Brém Pavlenka utrpel otras mozgu, termín návratu nie je známy

Dvadsaťšesťročný český gólman sa v 53. minúte zrazil so srbským stredopoliarom Mijatom Gačinovičom a stratil vedomie. Pavlenku previezli do nemocnice, kde strávil noc.

Michalovčania sa dočkali víťazstva: Potrebovali sme to ako soľ

Michalovčania zostali aj napriek víťazstvu na poslednej priečke tabuľky.

Dostali sme facku, to sa stáva, hovorí Vrba po prehranom zápase Plzne

Tréner Pavel Vrba zobral neúspech ako varovanie pred Ligou majstrov.

Taliani nastúpia na Ligu národov s piatimi nováčikmi

Do kádra sa vrátil stopér Giorgio Chiellini, ktorý ma na konte 96 štartov v najcennejšom drese.

Rusnák strelil dva góly, pomohol k veľkej výhre Real Salt Lake

Dvadsaťštyriročný stredopoliar má v tejto sezóne na konte desať gólov.

K výhre Mezökövesdu nad Akadémiou 2:0 prispel gólom Pillar

Do listiny strelcov sa v zápase Mezökövesd-Zsóry - Akadémia F. Puskása zapísal slovenský obranca domácich Róbert Pillar, ktorý gólom v 75. minúte spečatil víťazstvo Mezökövesd-Zsóry 2:0.

K prehre Fenerbahce s Kayserisporom 2:3 prispel vlastným gólom Škrtel

Martin Škrtel v 61. minúte za stavu 2:1 pre domáci Fenerbahce nešťastne usmernil loptu do vlastnej siete. Hosťujúci Kayserispor gól zadarmo povzbudil a nakoniec zápas vyhral 3:2.

Slavia vyhrala nad Plzňou 4:0, Stoch skóroval z jedenástky

V drese zošívaných sa strelecky presadil slovenský krídelník M. Stoch, keď v 40. minúte prekonal z jedenástky svojho krajana M. Kozáčika. Hostia hrali od 38. minúty bez vylúčeného kapitána R. Hubníka.

Celta zdolala Atletiko Madrid 2:0, Lobotka odohral 82 minút

Po bezgólovom prvom polčase skórovali Galícijčania dvakrát v úvode druhého dejstva, keď sa presadili Maximiliano Gomez a Iago Aspas.

Dúbravka nezabránil prehre Newcastlu na ihrisku Manchestru City

V drese hostí predviedol niekoľko veľmi dobrých zákrokov slovenský reprezentačný brankár Martin Dúbravka. O dva góly domácich sa postarali Raheem Sterling a Kyle Walker.

Inter vyhral na ihrisku Bologne 3:0, Škriniar odohral celý zápas

Pre zverencov trénera Luciana Spallettiho to bolo premiérové ligové víťazstvo v sezóne 2018/2019. V drese nerazzurri odohral celý duel slovenský stopér Milan Škriniar.

Slovan zvíťazil pod Dubňom najtesnejším rozdielom 1:0

V 68. min sa v šanci ocitol Dražič, Volešák jeho pokus bravúrne vyrazil na roh, po ktorom však Saláta vyskočil najlepšie a hlavou otvoril skóre – 0:1.,aktualizované

Inter Bratislava zdolal Duklu Banská Bystrica 3:2

Výsledky futbalových zápasov 2. ligy.

Kórejčania triumfovali na Ázijských hrách a vyhli sa vojenskej službe

Členovia tímu Kórejskej republiky sa vyhli vojenskej službe po sobotnom finálovom triumfe na Ázijských hrách nad Japonskom 2:1 po predĺžení. V prípade, že by skončili druhí, museli by narukovať.

Stredopoliar Marshall Thompson Edge posilnil Podbrezovú

Edge odohral v minulosti aj desať stretnutí za reprezentáciu Nového Zélandu do 20 rokov a so železiarmi podpísal kontrakt na pol roka.

Futbalisti Borussie Mönchengladbach remizovali v Augsburgu

Slovenský stredopoliar László Bénes do zápasu z lavičky nezasiahol.

Spartak Trnava má prvú posilu, prišiel Poliak Malecki

Malecki odohral väčšinu svojej kariéry v rodnej krajine, no vyskúšal si aj tureckú ligu v Eskisehirspore, na konte má aj osem štartov v reprezentácii a strelil dva góly.

Ljajič odchádza z FC Turín na hosťovanie do Besiktasu Istanbul

Ljajič prišiel do Turína v roku 2016, predtým hrával za AS Rím a Fiorentinu.

Moussa Dembele novou posilou Lyonu, podpísal päťročný kontrakt

V drese škótskeho majstra odohral 55 ligových zápasov, v ktorých strelil 26 gólov.

Cornelius odchádza z Atalanty na hosťovanie do Girondins Bordeaux

Dvadsaťpäťročný dánsky reprezentant odohral v Serii A za Atalantu 23 zápasov, v ktorých strelil tri góly.

Tréner Dinama Záhreb Bjelica: Spartak Trnava je kvalitný súper

Trnavčania odštartujú svoju premiérovú púť Európskou ligou 20. septembra.