Futbal

Generálny manažér klubu konkretizoval, že motorkár predbehol autobus a šoférovi sa vyhrážal zaťatou päsťou.

Londýnsky Arsenal potvrdil, že Giroud neutrpel otras mozgu

Dvadsaťosemročný Giroud sa v 76. minúte súboja na Emirates Stadium zrazil hlavou s Jamesom Tomkinsom.

Senica remizovala s Trnavou, Slovan vyhral nad Ružomberkom

Futbalová Fortuna liga pokračovala zápasmi 4. kola.,aktualizované

Liverpool vydrel výhru v Stoke, Škrtel dostal žltú kartu

Škrtel odohral v strede hosťujúcej obrany celý zápas, v 28. minúte dostal za faul na Dioufa žltú kartu.,aktualizované

Real Madrid remizoval v Osle s Valerengou 0:0

V základnej zostave hostí chýbali pre zranenia Cristiano Ronaldo či Sergio Ramos.

Wolfsburg predĺžil zmluvu s trénerom Heckingom

Úspešný kouč sa s vedením klubu dohodol na predĺžení kontraktu, nová zmluva znie do júna 2018.

Cassano sa po piatich rokoch vrátil do Sampdorie Janov

Účastník Serie A podpísal skúseného útočníka ako voľného hráča.

Michalovce s historickými bodmi, ViOn s červenými kartami

Zemplínčanom pomohla k trojbodovému zápisu aj nedisciplinovanosť hráčov súpera, ktorí uvideli z rúk hlavného arbitra dve červené karty.

Bielsa v Marseille skončil: Tímu som dal všetko, končím tu svoju prácu

Marseille dočasne povedie asistent Franck Passi.,aktualizované

Mourinho po zakopnutí v úvode Premier League kritizoval lekárku

K rozhodcom sa tentokrát vyjadriť odmietol, aj keď sa mu nepáčila situácia, keď Courtois v 52. minúte v šestnástke fauloval Bafetimiho Gomisa.

Jones má trombózu a Manchesteru bude dlhšie chýbať

Anglický reprezentant nedohral ani v sobotňajšom zápase 1. kola Premier League proti Tottenhamu (1:0), pretože lekárske testy ukázali, že Jones má problémy so zrážaním krvi.

Michalovce zdolali doma Zlaté Moravce, Trenčín vyhral na Myjave

Futbalová Fortuna liga dnes pokračovala zápasmi 4. kola.,aktualizované

Manchester United odštartoval ligu triumfom nad Tottenhamom 1:0

Zverenci trénera Louisa van Gaala mali v šlágri miernu prevahu.,aktualizované

Lacazette zostáva v Lyone, podpísal zmluvu do 2019

O elitného útočníka, ktorý bol s 27 gólmi najlepším strelcom uplynulej sezóny Ligue 1, mali eminentný záujem v Anglicku.

Juventus Turín získal taliansky Superpohár po víťazstve nad Laziom 2:0

Vlani prehral v súboji o cennú trofej s Neapolom po rozstrele zo značky pokutového kopu. ,aktualizované

Ronaldo a Ramos vynechajú prípravný duel Realu Madrid v Osle

Španielsky gigant nastúpi v nedeľu v Osle proti tamojšiemu klubu Valerenga.

Erik Sabo opúšťa Trnavu, stal sa novou posilou PAOK-u Solún

Sabo berie pôsobenie v Solúni, ktorý vyradil Trnavu v 3. predkole Európskej ligy, ako novú výzvu.

Manchester United má voľný dres s číslom 9, údajne čaká na Pedra

Dvadsaťosemročný španielsky reprezentant Pedro stratil miesto v zostave Barcelony minulý rok po príchode uruguajského kanoniera Luisa Suareza.

Sanz skončil na poste generálneho sekretára CONCACAF, vyšetruje ho FBI

Vedenie organizácie ho prepustilo na základe jeho účasti v korupčnom škandáli v štruktúrach Medzinárodnej futbalovej federácie.

Mráz pomohol gólom k výhre Piastu Gliwice, skóroval aj Staňo

V piatkovom zápase 4. kola poľskej ligy vyhrali na ihrisku Cracovie Krakov 2:1.,aktualizované