Futbal

CAF potrestala futbalistu, ktorý použil dve rôzne identity

Rwandu vylúčili z kvalifikácie Afrického pohára národov za to, že jej zodpovední predstavitelia o falšovaní dokladov vedeli.

Slovan utrpel na úvod riadny debakel, v Berne prehral 0:5

Belasí nastrelili tri žrde.,aktualizované

Hamšíkov Neapol nezaváhal so Spartou, PAOK prevalcoval Minsk

Neapol zdolali na domácom trávniku Spartu Praha 3:1 a pod vedením kapitána Mareka Hamšíka, ktorý hral do 82. minúty, si pripísali do tabuľky prvé tri body.,aktualizované

Pasienky dostali definitívne zelenú, rozhodla UEFA

Stánok na Pasienkoch prešiel preto úpravami, najrozsiahlejšou zmenou boli nad tribúnami nainštalované nové unimobunky s novými kamerovými platformami a miestami pre komentátorov.,aktualizované

Francúz Varane sa upísal Realu Madrid do roku 2020

Trinásťnásobný reprezentant prestúpil do Madridu v lete 2011 z RC Lens.,aktualizované

Vráťte luxusné hodinky, vyzvali futbalových funkcionárov

Podľa etickej komisie FIFA je darček od Brazilcov z MS v hodnote 25.000 USD porušením etického kódexu inštitúcie. Ak ich funkcionári vrátia do 24. októbra, nebudú disciplinárne stíhaní.

Solskjaer rezignoval na post trénera Cardiffu City

Odchod z postu kormidelníka prišlo po zostupe tímu z Premier League a nevydarenom štarte do novej druholigovej sezóny.

AS Rím sa medzi elitu vrátil vo veľkom štýle, duel poznačili výtržnost

Futbalisti z hlavného mesta Talianska deklasovali v úvodnom zápase E-skupiny na svojom trávniku CSKA Moskva 5:1.

UEFA v piatok rozhodne o dejiskách EURO 2020

Záujem o usporiadanie zápasov EURO 2020 prejavilo 19 krajín.

Bayern proti City takmer doplatil na koncovku, rozhodol Boateng

Bayern začal raketovo a Thomas Müller mal už po štyridsiatich sekundách na nohe gól.,aktualizované

Na čele rebríčka FIFA sú Nemci, Slováci poskočili na 40. priečku

Slovensko vďaka víťazstvu 1:0 v kvalifikácii EURO 2016 nad domácou Ukrajinou poskočilo o päť miest.

Bayern zdolal Manchester 1:0, v Ríme padlo päť gólov

AS Rím porazil CSKA Moskva 5:1.,aktualizované

Trenčín remizoval so Žilinou 2:2

Trenčín tak zostal nezdolaný a Žilina si udržala vedúcu pozíciu. ,aktualizované

Slovenky prehrali na záver v Slovinsku 1:2 a skončili posledné

Jediný gól zaznamenala v 74. minúte Lucia Ondrušová, domáce ale rozhodli o svojom triumfe už o dve minúty neskôr.,aktualizované

Výstavba nového štadióna v Trenčíne naberá reálne kontúry

V prípade kladného výsledku by sa s kompletnou prestavbou mohlo začať už na jeseň 2015.,aktualizované

Šéf Liverpoolu pokrstil charitatívnu nadáciu slovenských futbalistov

Myšlienka vytvoriť nadáciu pri hráčskej agentúre vznikla od samotných hráčov, ktorí chceli vrátiť niečo z toho, čo v mladosti dostali.,aktualizované

Pre trénera Straku je Bern nenápadný súper, no o to nebezpečnejší

Slovanu nevyšla ligová generálka na YB, keď v Žiline prehral 0:3. Straka verí, že nič podobné sa už nebude opakovať.

Tréner Dortmundu je hrdý na svoj tím

Kouč Borussie Jürgen Klopp chválil svojich zverencov po výhre v úvodných zápasoch LM nad Arsenalom Londýn.

Štartuje EL, Sparta chce v Neapole prelomiť zlú sériu

Zo slovenského pohľadu budú popri vystúpení Slovana Bratislava v Berne s domácimi Young Boys Bern pútať pozornosť aj legionári pôsobiaci v tíme účastníkov skupinovej fázy EL.