Hokej: Sedemnástka SR podľahla vo Velikom Novgorode domácemu Rusku

Vo svojom úvodnom zápase podľahli zverenci Jána Lipianskeho aj favorizovaným rovesníkom z USA vysoko 0:12.

Tipsport liga: Český útočník Hřebejk posilou HC Nové Zámky

Bývalý český reprezentant odohral v českej extralige celkovo 603 zápasov, v ktorých získal 125 kanadských bodov.

Hokej: Slovenky do osemnásť rokov zdolali Maďarky

Druhý zápas čaká na mladé Slovenky v sobotu proti domácej reprezentácii.

Fínski hokejisti zdolali na Channel One Cup-e Kóreu

Suomi síce prehrávali po góle Ki-Sunga, ešte v úvodnej tretine však tromi gólmi otočili skóre duelu.

,aktualizované

Hokej: Slováci v Hamare už bez Draveckého, porušil životosprávu

Rozhodlo o tom vedenie reprezentácie.

O prehre Slovenska s Ruskom rozhodlo až predĺženie

V predĺžení napokon rozhodol Michail Naumenkov.

Obranca Petran sa stal novou posilou HK Poprad

Robustný bek prichádza do tipsportligového tímu zo Zlína, kde hosťoval z Havířova.

NHL: Chárov Boston podľahol Washingtonu

Kapitán Bruins Zdeno Chára bol najvyťažovanejší hráč svojho tímu, zapísal si jednu strelu na bránku a ďalšiu mu zastavila žŕdka.

Slovenskí hokejisti zdolali na úvod turnaja Francúzsko 4:2

Slováci si v prvej tretine vybudovali zásluhou Andreja Kudrnu a Petra Čerešňáka dvojgólový náskok.

Kamenskij po rozhodnutí MOV: Bude jasné, že sme Rusi

Medzinárodný olympijský výbor (MOV) rozhodol 5. decembra o tom, že nepovolí ruským športovcom štartovať na ZOH 2018 pod ruskou vlajkou z dôvodu dopingových škandálov.

Američan Kovacs sa dohodol na zmluve s hokejovou Nitrou

Kovacs odohral predchádzajúce štyri sezóny v ECHL.

KHL: Lamper sa dohodol so Slovanom, premiéru absolvuje proti Astane

Lamperom sa so Slovanom dohodol na pôsobení do konca aktuálneho ročníka súťaže.

SZĽH a EUHL podpísali Memorandum o spolupráci

Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) a Európska univerzitná hokejová liga (EUHL) prehĺbia spoluprácu a budú hľadať cesty, ako vytvoriť podmienky pre hráčov, aby popri hraniu mohli i študovať.

NHL: Chicago umiestnilo obrancu Fransona na listinu zranených hráčov

Na jeho miesto povolali z farmy z Rockfordu fínskeho zadáka Villeho Pokku.

Rastislav Špirko sa stal novou posilou hokejového Zvolena

Aktuálne druhý tím tabuľky sa s 33-ročným útočníkom dohodol na spolupráci do konca sezóny.

NHL: Tatarov presilovkový gól nestačil, Halákova snaha bola tiež márna

Brankár Jaroslav Halák absolvoval takmer polovicu duelu medzi jeho tímom New York Islanders a Dallasom, z bránky ho vyhnal Jamie Benn.

Hokejisti Česka zásluhou Růžičkovho hetriku vyhrali nad Fínskom

Češi triumfovali 3:2 po predĺžení.

V I. hokejovej lige Trnava zdolala presvedčivo Dubnicu

Hrali sa zápasy 28. kola.

Liberec a Třinec postúpili do semifinále LM aj vďaka Slovákom

Hovoriť sa dá aj o úspechu slovenského hokeja, keďže na súpiskách troch zo štyroch semifinalistov je osem slovenských hráčov.

Hokejová reprezentácia SR 17 cestuje na turnaj do Ruska

Od štvrtka 14. decembra do soboty 16. decembra absolvuje Turnaj štyroch krajín v ruskom meste Velikij Novgorod.