KAPUŠ: Nezmyselné zápasy Slovana v KHL? V tomto s Lintnerom nesúhlasím

Legendárny hokejista Slovana Bratislava Richard Kapuš bol pred pár dňami hosťom v štúdiu TABLET.TV, kde sme sa s ním porozprávali o jeho kariére, slovenskom hokeji, ale aj o pôsobení belasých v KHL. foto

včera 6:00

Hokej

dnes 21:32

Tatar prispel gólom k víťazstvu Detroitu nad Minnesotou
Na triumfe domácich sa gólom podieľal slovenský útočník Tomáš Tatar, ktorý sa presadil v 41. minúte v presilovke.

včera 17:54

KHL: Petrohrad maximálne využil domáci ľad
Po ich sobotňajšom triumfe 4:1 sa séria sťahuje do Jaroslavľu, ktorý bude na domácom ľade doháňať manko 0:2 na zápasy.

včera 14:41

Crosby sa vyhol trestu za sekeru na Methota, majiteľ Ottawy zúri
Elitný kanadský center nedostal za škaredý zákrok vo štvrtkovom zápase na ľade Senators ani dve minúty.

24. marca 2017 21:54

Miklík opäť skóroval, no jeho JYP Jyväskylä prehrala
Z triumfu sa tešil brankár Denis Godla, ktorý zmaril 21 striel súpera.

24. marca 2017 21:33

Banská Bystrica je v semifinále, nováčik má už po sezóne
Barani drámu nepripustili a vyhrali v sérii 4:1.

24. marca 2017 20:19

KHL: Metallurg zdolal Kazaň v úvodnom finále Východnej konferencie
Metallurg zvíťazil po dvojnásobnom predĺžení.

24. marca 2017 18:28

Pomôže kapitán? Košiče odohrajú 5.zápas s Martinom s uzdraveným Nagyom
Oceliari prehrávajú vo štvrťfinálovej sérii 1:3 na zápasy.

24. marca 2017 14:43

NHL: Colorado a Ottawa odohrajú v novembri dva zápasy v Štokholme
Vo Švédsku sa v rámci novembrového dvojzápasu predstavia viacerí reprezentanti.

24. marca 2017 14:06

V závere prvej tretiny zápasu s Ottawou sa Crosby v blízkosti striedačky ohnal hokejkou po Methotovi a sekol ho do prstu. video

24. marca 2017 12:22

Halák sa z návratu do prvého tímu teší: Budem sa snažiť urobiť maximum
Očakáva sa, že slovenský gólman sa predstaví v jednom z dvoch víkendových zápasov NHL proti Pittsburghu Penguins alebo Bostonu Bruins.

24. marca 2017 11:43

Vedenie NHL je ohľadom účasti ich hráčov na olympiáde stále neoblomné
Komisár NHL Gary Bettman dal jasne najavo, že majitelia profiligových klubov nechcú znovu prerušiť sezónu na tri týždne a riskovať, že sa im zrania najväčšie hviezdy.

24. marca 2017 11:19

Cíger nominoval na záverečný kemp pred MS: Toto sú mená vyvolených
Slovenskí hokejisti odohrajú pred šampionátom osem prípravných stretnutí v rámci série Euro Hockey Challenge.

24. marca 2017 9:21

Hokejový obranca Biro zostáva v Znojme aj v budúcej sezóne
Biro prišiel do Znojma pred dvoma rokmi z Banskej Bystrice, v tejto sezóne odohral za "orlov" dokopy 58 zápasov s bilanciou gól a päť asistencií.

24. marca 2017 8:08

Slovenský obranca si gólom a dvoma asistenciami prispel k víťazstvu Edmontonu 7:4 na ľade najslabšieho tímu ligy Colorada.

23. marca 2017 21:28

Martin vo štvrťfinále vedie, Zvolenčania vyrovnali sériu so Žilinou
Martin vedie na stretnutia nečakane 3:1. audio

23. marca 2017 18:05

Halák sa vracia do prvého tímu Islanders, nastúpi možno cez víkend
Islanders v decembri zaradili Haláka na waiver listinu nechránených hráčov, no žiaden iný klub o neho neprejavil záujem a tak putoval na farmu.

23. marca 2017 11:12

Lintner po konflikte Detva-Trenčín: Funkcionári by mali ísť príkladom
Šéf HC 07 Orin Róbert Ľupták po skončení stretnutia verbálne zaútočil na kabínu hostí, najmä na Marcela Hossu.

23. marca 2017 7:41

NHL: Bitku o New York vyhrali hráči Islanders,Sekerov Edmonton prehral
Hráči Edmontonu Oilers podľahli v aréne Anaheimu Ducks 3:4, slovenský obranca hostí Andrej Sekera nebodoval.

22. marca 2017 21:43

NHL: Lundqvist sa vráti do bránky Rangers cez víkend v Kalifornii
Švédsky brankár pre zranenie bedra pauzoval od 7. marca.