Gregorov Vladivostok prehral v Jekaterinburgu 1:5

Dušan Gregor Foto: TASR/Pavol Ďurčo

Domáci rozhodli o svojom víťazstve už v úvodnej tretine, v ktorej triumfovali 3:1.

Moskva 11. októbra (TASR) - Hokejisti Admiralu Vladivostok pod vedením slovenského trénera Dušana Gregora neuspeli v sobotňajšom zápase KHL a na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg prehrali vysoko 1:5. Domáci rozhodli o svojom víťazstve už v úvodnej tretine, v ktorej triumfovali 3:1.

Tri body si do tabuľky Východnej konferencie pripísali aj hokejisti Lady Togliatti. Triumf v pomere 4:1 na ľade Neftechimiku Nižnekamsk spečatil tri sekundy pred záverečným klaksónom gólom do prázdnej bránky Peter Podradský.

sobota - sumáre:

Avtomobilist Jekaterinburg - Admiral Vladivostok 5:1 (3:1, 1:0, 1:0)

Góly: 14. Lepistö, 16. Petružálek, 18. Antonov, 29. Bumagin, 49. Megalinskij - 15. Bergfors

Neftechimik Nižnekamsk - Lada Togliatti 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

Góly: 35. Polygalov - 6. Šarov, 18. Hunkes, 40. Hunkes, 60. PODHRADSKÝ

Metallurg Magnitogorsk - Jugra Chanty-Mansijsk 5:4 (2:2, 2:2, 1:0)

Góly: 15. Kovář, 18. Zaripov, 30. Osala, 32. Kovář, 48., Mozjakin - 7. Jacenko, 18. Sergejev, 25. Bortnikov, 28. Sergejev