Horton nachytal Slováka Meszároša takouto technickou parádičkou

Nathan Horton Foto: TASR/AP

Horton predviedol svoje hokejové umenie keď si krásne obohral slovenského obrancu a skóroval.

Bratislava 24. januára (TERAZ.sk) - Andrej Meszároš zaznamenáva v posledných zápasoch veľký hráčsky progres, ktorý na začiatku trochu utlmili zranenia. Aj v zápase s Columbusom zaznamenal jednu asistenciu. Jeho Philadelphia však prehrala 2:5. Pri jednom z gólov, ktoré letci dostali mal prsty aj slovenský obranca, presnejšie povedané, nechal sa nachytať od útočníka Blue Jackets Nathana Hortona. V siedmej minúte záverečnej tretiny Horton na útočnej modrej získal puk. Pred sebou mal práve Meszároša, ktorého si krásne obhodil a skóroval do ľavého horného rohu. Gól padol tesne pred koncom presilovky Columbusu, keď Hartnell práve naskakoval na ľad. Horton tak zavŕšil výsledok na konečných 5:2 a bol to zároveň jeho štvrtý gól z posledných desiatich zápasov.