Hokej

Žilina po výhre nad Miškovcom poskočila v tabuľke o tri priečky

Hokejisti HK Orange 20 prehrali vo štvrtkovom vloženom zápase 13. kola Tipsport Ligy s HC 07 Detva 1:3. ,aktualizované

V zápase legiend sa proti ČR postavia aj TÍTO Slováci

Vo výberoch budú hráči, ktorí v minulosti preslávili obe krajiny na svetovom fóre.

NHL: Švéd Jacob de la Rose bude hrať za Detroit

Detroit si mladého krídelníka stiahol z waiver listiny nechránených hráčov, kam ho predtým zaradil Montreal.,aktualizované

Český hokejový obranca Kovář zamieril na hosťovanie do Trenčína

V českej extralige odohral celkovo 247 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 8 gólov a 24 asistencií.

LIGA MAJSTROV: Menej výrazné bilancia baranov ukrýva cenný bonus

Pre hokejistov Banskej Bystrice sa každé jedno víťazstvo v LM dvojnásobne počíta. V súťaži, kde sa inak korčuľuje i kombinuje naberajú hlavne skúsenosti, s ktorými možu hospodáriť v domácej lige.

NHL: Quick je blízko návratu do zostavy Kings

V stredu absolvoval tréning v plnom zaťažení a možno bude k dispozícii už v najbližšom domácom dueli Kings proti New Yorku Islanders.

Slovenský útočník sa podieľal na víťaznom góle svojho tímu 10,5 sekundy pred koncom tretej tretiny.,aktualizované

Paulovič dvakrát asistoval, Mountfield však prehral s Kärpatom Oulu

Mountfield Hradec Králové však prehral v dueli F-skupiny s fínskym tímom Kärpät Oulu 3:4 po nájazdovom rozstrele.,aktualizované

Hokejisti Plzne zdolali HC'05 Banskú Bystricu až po predĺžení

Rozuzlenie prinieslo až 5-minútové predĺženie troch na troch počas presilovky hostí, keď sa v 63. min trafil do siete Kodýtek. ,aktualizované

Poprad rozviazal zmluvu s Karlssonom, Bjalončík na hosťovanie do Nice

Dvadsaťpäťročný Karlsson odohral za kamzíkov šesť zápasov, v ktorých si pripísal na konto štyri trestné minúty a dve plusky.

TIPSPORT LIGA: Nitra získala kanadského centra Kerbashiana

Kerbashian hral v uplynulej sezóne v nižšej zámorskej súťaži ECHL, v drese Orlando Solar Bears nastúpil na 24 duelov a nazbieral 14 bodov (8+6).

NHL: Svečnikov z Detroitu podstúpil operáciu kolena

Ruský útočník utrpel zranenie 29. septembra v generálke na novú sezónu.

NHL: Arizona s Pánikom prehrala v Minnesote, McDavid utvoril rekord

Pánik odohral za Coyotes 14:35 min, pripísal si mínusku a dve trestné minúty.,aktualizované

NHL: Jaroša poslala Ottawa späť na farmu do Belleville

Dvadsaťdvaročný Jaroš absolvoval premiéru v NHL už v minulej sezóne, keď odohral za Senators dva zápasy.

Legendárny útočník, tréner a popredný teoretik Ján Starší má 85 rokov

Na medzinárodnej scéne získal Ján Starší ako hráč jednu striebornú a dve bronzové medaily z majstrovstiev sveta.

Slovenský útočník dopomohol k výhre 7:3 gólom a dvomi asistenciami.,aktualizované

NHL: Matheson dostal dvojzápasový dištanc za hit na Petterssona

Kanadský hokejista zároveň príde o 52.419,36 dolárov, ktoré poputujú do Fondu krízovej pomoci hráčom.

KHL: Hudáček vychytal bod pre Spartak Moskva na ľade Petrohradu

Hudáček zneškodnil 42 striel súpera.

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Bergeron, Rielly a Aho

Bergeron strelil v zápase proti Ottawe Senators svoj štvrtý hetrik v profiligovej kariére.