Hokej

UŽ SA ROZHODOL: Handzuš sa v piatok oficiálne rozlúči s kariérou

Posledným zápasom v kariére sa tak symbolicky stal piaty finálový duel Tipsport Ligy v sezóne 2016/17, po ktorom získal historický titul v drese materského klubu.

A. Šťastný opúšťa hokejový Slovan. Kde bude ďalej pôsobiť?

Člen širšieho kádra reprezentácie SR už s novým mužstvom trénoval a čoskoro by mal svoj príchod pod Urpín spečatiť podpisom ročnej zmluvy.

NHL: Jeřábek sa dohodol na ročnej zmluve s Edmontonom

Dvadsaťsedemročný Jeřábek debutoval v minulej sezóne v profilige v tíme Montrealu a v druhej polovici februára zamieril do mužstva neskoršieho šampióna Washingtonu. ,aktualizované

Slovan proti Brnu sklamal. Najhorší výkon v príprave, hovorí Országh

Tréner spolu s manažmentom stále čaká na príchod ďalších posíl, ktoré Slovan potrebuje do prvých elitných útokov.

Banská Bystrica prehrala v príprave s Viedňou 2:3 pp

HC '05 iClinic Banská Bystrica - Viedeň Capitals 2:3 pp (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)

HC Slovan Bratislava prehral v príprave s Brnom 1:5

Jediný gól účastníka KHL strelil tri sekundy pred koncom druhej tretiny český útočník Rudolf Červený, keď v oslabení znížil na 1:4.

NHL: Skúseného Upshalla otestuje v kempe Edmonton

Upshall strávil uplynulé tri sezóny v St. Louis, po tej minulej s ním ale Blues nepredĺžili spoluprácu.

Poprad zdolal v druhom zápase Cardiff Devils

Po prehre v prvom zápase Poprad dokázal zvíťaziť.

Nitra vyhrala na ľade DAB Dunaújvárosi 3:0 vo Vyšehradskom pohári

Gólovo sa presadili Slovák, Čaládi a Blackwate.

Sedemnástka prehrala na Turnaji 5 krajín s USA 0:5

Zverenci trénera Jána Lipianskeho prehrali v úvodnom stretnutí s Nemeckom 5:7, následne zdolali Česko 4:3 pp a v sobotu podľahli Švajčiarsku 3:4 pp.

Hrníčko vo Zvolene nepresvedčil, Halama a Andrisík pokračujú

Zvolenčania odohrali na domácom Memoriáli Pavla Zábojníka tri tesné zápasy, po ktorých obsadili tretie miesto za víťaznou Banskou Bystricou a Košicami.

Košice a Zvolen na Memoriáli P. Zábojníka víťazne, Slovan prehral

Slovan Bratislava prehral na Memoriáli Zbyňka Kusého v Pardubiciach s Admiralom Vladivostoko 2:3 pp a sn. Za "belasých" skórovali Matúš Sukeľ a Mário Lunter.

Košice zdolali na Memoriáli P. Zábojníka Klagenfurt 4:1

KAC Klagenfurt - HC Košice 1:4 (0:0, 1:2, 0:2),aktualizované

Sedemnástka prehrala na Turnaji piatich krajín so Švajčiarskom

Zverenci trénera Jána Lipianskeho prehrali v úvodnom stretnutí s Nemeckom 5:7, následne zdolali Česko 4:3 po predĺžení, na turnaji sa ešte stretnú s výberom USA.

Hokejista Puliš neuspel na skúške v Zlíne

Puliš sa o angažmán v českej extralige snažil aj pred sezónou 2017/2018, pôsobenie v Jihlave mu vtedy zmarili zdravotné problémy. Sezónu napokon strávil v materskom Zvolene.

Hokejisti Košíc sa na Memoriáli P. Zábojníka tešili z výhry

Pozrite si výsledky zápasov.,aktualizované

Kanaďan P. Kudla posilnil HC Nové Zámky

Kudla je po angažovaní Mathieua Hendersona už druhý hráč, ktorý do Nových Zámkov prišiel z University of Guelph.

Richard Šechný plánuje rozlúčkový zápas, prídu Šatan, Zedník či Bartek

V zápase nastúpi za oba tímy, ten nesúci jeho meno bude zložený z bývalých spoluhráčov.