Daňo strelil premiérový gól za Rockford a vyhlásili ho za prvú hviezdu

Rakúsky hokejista Raffl skolaboval počas zápasu NHL

Domáci fyzioterapeuti ho následne dezorientovaného premiestnili do šatne.

Budaj žiari, proti San Jose Barracuda s piatou výhrou a treťou nulou

Tridsaťtriročný Budaj strávil v AHL aj minulý ročník.

Tatar s gólom a asistenciou, Montreal opäť vyhral a vytvoril rekord

Montreal tak vyhral aj deviaty zápas v rade.,aktualizované

KHL: Riga zastavila sériu prehier, v Magnitogorsku vyhrala 3:1

V ďalších dueloch zvíťazil obhajca Gagarinovho pohára SKA Petrohrad na ľade Jugry Chanty-Mansijsk 4:2.

Obranca Dallasu Demers dostal za zákrok na Bonina dvojzápasový dištanc

Zadák dallaských "hviezd" musí navyše zaplatiť aj pokutu 36.559 dolárov.

Stephen Gionta dostal za pichnutie hokejkou maximálnu možnú pokutu

Tridsaťdvaročný krídelník sa previnil bo štvrtkovom zápase so Senators.

Sekera asistoval, Chára odohral 1200.zápas a priblížil sa k Mikitovi

Slovenský brankár kryl 21 z 25 striel hostí, piaty gól inkasovali "ostrovania" v závere do prázdnej bránky.,aktualizované

Naše hokejové juniorky uspeli aj v druhom prípravnom dueli vo Vaujany

Zverenky trénera Tomáša Pšenku sa predstavia proti rovnakým súperkám ešte aj v sobotu od 12.00 h.

KHL: Nagy má po súboji s Omskom šiesť stehov

Laco v závere duelu dostal ranu korčuľou nad pravé obočie, vysvetľoval klubový lekár.

Čiernik skóroval, Augsburg však podľahol Iserlohnu

Augsburg v piatkovom dueli 13. kola prehral s Iserlohnom 5:7.

Slovan si po štyroch triumfoch pripísal prehru, podľahol Omsku 0:3

Hostia mali navrch už od začiatku duelu.,aktualizované

Nižnij Novgorod vyhral v Chabarovsku a je štvrtý na Západe

Dosiahli šestnáste víťazstvo v sezóne a v tabuľke Západnej konferencie si poistili štvrté miesto.,aktualizované

Dokázali tak získať minimálne jeden bod už v desiatom zápase v rade. ,aktualizované

Zomrel Jimmy Roberts, historicky prvý hráč St. Louis Blues

Päťnásobný víťaz Stanleyho pohára odohral v NHL 1006 zápasov v základnej časti, v ktorých získal 320 bodov.

Záborského gól v oslabení dopomohol IFK Helsinki k víťazstvu

Slovenský útočník zvýšil v 45. minúte v oslabení na 2:0.

V českej extralige bodovali Jánošík s Haščákom, Konrád vychytal nulu

Brankár Branislav Konrád si udržal čisté konto, keď pomohol Olomoucu zdolať Třínec 6:0.

Skalica získala na striedavý štart Lukáša Klímu

Dvadsaťpäťročný Klíma má skúsenosti z českej i slovenskej extraligy, v minulosti obliekal dresy Karlových Varov, Trenčína, Nitry, Žiliny či Martina.

Réway požiadal Spartu o výmenu, klub ho preradil do Benátok

Talentovaný krídelník má excentrickú povahu, podľa jeho agenta však prípadný prehrešok proti disciplíne súčasnú situáciu nevyvolal.

Hokej: Mladé Slovenky zdolali vo Vaujany Francúzky 4:0

Informovala o tom webstránka Slovenského zväzu ľadového hokeja.

Zranený Starosta bude týždeň mimo hry, Slovan proti Omsku i s Miklíkom

V bránke Slovana sa od začiatku opäť objaví Kanaďan Michael Garnett, dvojkou bude Christián Pavlas.

Oddelenie pre hráčsku bezpečnosť po preštudovaní videozáznamu potvrdilo verdikt rozhodcov, no rozhodlo sa útočníka Bruins ďalej nepotrestať.

Kalifornské derby pre Los Angeles, Gáborík nebodoval

Columbus nestačil v Minneapolise na domácich Wild a po výsledku 2:3 prehral.,aktualizované

Ufa si poradila na domácom ľade s Dinamom Riga. ,aktualizované

Skalica si pripíše dôležité 3 body. Slovenskú dvadsiatku porazila 3:1

Základ víťazstva položili domáci hokejisti v úvodnej tretine, v ktorej strelili dva góly.

Jediným nováčikom v nemeckom kádri je Macek z Iserlohnu

Tréner Sturm nominoval dovedna troch brankárov, deviatich obrancov a 15 útočníkov. Najviac hráčov dodal reprezentácii Kolín - piatich.

Tomáš Kopecký je novou posilou Třinca

Po desiatich rokoch v zámorí sa skúsený útočník sťahuje do Európy.

Hokejový tréner Zdeno Cíger oznámil konečnú nomináciu na Nemecký pohár

Do Augsburgu na prvú akciu národného tímu v sezóne berú aj trio Michal Čajkovský, Martin Réway (obaja Sparta Praha) a Martin Bakoš (Bílí Tygři Liberec).

Hokejový tréner Pénzeš v kazašskom tíme Irtyš Pavlodar skončil

Pénzeš získal s Pavlodarom tri majstrovské tituly v rade, po ekonomických problémoch klubu a nevydarenom vstupe do novej sezóny však nasledoval jeho odchod.

Slovanisti vyhnali Jána Laca z bránky

Slovenský brankár a hráč Barysu Astana Ján Laco v stredajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy na ľade Slovana Bratislava v prvých 19 minútach dostal tri góly a po prvej tretine opustil bránku.

Hokejista Martin Sloboda opúšťa Skalicu, zamieril do Kadane

Štvrtý najproduktívnejší hráč Záhorákov - hokejový útočník martin Sloboda odišiel z mužstva na základe otvorenej zmluvy.

Slovan zdolal Astanu, Laca po troch inkasovaných góloch vystriedali

V tabuľke Západnej konferencie poskočili belasí na deviatu priečku.,aktualizované

Torpedo vyhralo vo Vladivostoku 8:3

Amur Chabarovsk si poradil doma s Dinamom Minsk 4:2.,aktualizované