Hokej

Cíger vyzdvihol nasadenie a kolektívny výkon, mrzela ho koncovka

Jeho mladý tím, v ktorom debutovali štyria nováčikovia, podľahol na úvod Nemeckého pohára výberu USA 0:1.

Slovenky na Turnaji piatich krajín prehrali so Švajčiarkami 2:4

Zverenky trénera Andreja Schöbera čaká ešte v Hodoníne posledné vystúpenie.

Hokejová ´20´ po obrate so Švajčiarmi víťazom Turnaja štyroch krajín

Pre zverencov trénera Ernesta Bokroša je podujatie turnajovou generálkou na majstrovstvá sveta tejto vekovej kategórie, ktoré sa uskutočnia na prelome rokov vo fínskych Helsinkách.,aktualizované

Slovenská ´18´ víťazne na Turnaji štyroch krajín aj proti Nemecku

Slovákov ešte čaká zápas proti Dánsku.

Hokej: Slovenská šestnástka prehrala na turnaji v Minsku s Ruskom 0:7

Zverenci trénera Dušana Halahiju sa ešte na turnaji stretnú s hokejistami Lotyšska.

Slovan reaguje na zákaz prestupov: Nezmysel. Záväzky plníme riadne

Okrem belasých sa opatrenie týka aj Vladivostoku, Novosibirsku a Záhrebu. ,aktualizované

Prinášame výsledky a zostrihy najlepších akcií nočných zápasov NHL. ,aktualizované

Hokej: Slovenská dvadsiatka vyhrala v Poprade nad Nemeckom 2:1

Slováci si vyskúšali ľad v Augsburgu, do bránky proti USA Baroš

Po sedemhodinovej ceste autobusom z Bratislavy nasledoval poldruhahodinový tréning.

Slovenská hokejová osemnástka vstúpila úspešne do turnaja v Dánsku

Pod vedením nového trénera Petra Mikulu sa ešte mladí Slováci predstavia v dueloch s Nemeckom a domácim Dánskom.

Hokejista Mário Lunter dostal za napadnutie zozadu trojmesačný dištanc

Hráč hokejového klubu HC 05 Banská Bystrica spôsobil v nedeľňajšom derby zápase s HKM Zvolen zranenie Miroslavovi Habšudovi.

Hossov spoluhráč Kane nebude čeliť žalobe za znásilnenie

Vo štvrtok to potvrdili úrady v meste Erie.

Toronto v zostave s obrancom Martinom Marinčinom podľahlo doma Winnipegu 2:4.,aktualizované

Gáborík sa dostáva do šancí, no chýbajú góly: Musím sa zlepšiť

Hoci je krídelník Los Angeles Kings na ľade aktívny a často sa dostáva do dobrých príležitostí, v 12 zápasoch prebiehajúcej sezóny si pripísal na konto iba jeden gól a asistenciu.

Hokejista Roman Kukumberg porušil podmienku a bude zase bez vodičáku

Rozhodol tak dnes sudca Okresného súdu Bratislava I.

Boston prišiel najmenej na pol roka o Kellyho, zlomil si stehennú kosť

Kelly si spôsobil zranenie sám, bez cudzieho zavinenia, iba 100 sekúnd po začiatku stretnutia.

Marcinko od bojkotujúcich hráčov prešiel k Cígerovi. Kritiku nerieši

Dvadsaťsedemročný center sa o zmene svojho postoja s ďalšími navrátilcami nerozprával a rozhodol sa sám.

V deväťzápasovom programe v noci na stredu sa predstavili dokopy piati Slováci, bodovovali z nich dvaja. ,aktualizované

McDavid bude Oilers dlhšie chýbať, údajne má zlomenú kľúčnu kosť

Hviezdny nováčik si v nočnom zápase NHL proti Philadelphii Flyers poranil ľavú ruku a podľa trénera Todda McLellana ho čaká dlhšia pauza.

Návrat zraneného Hossu sa odkladá, nenastúpi ani proti Blues

Slovenský krídelník sa zranil na ľade Minnesoty Wild z piatka na sobotu, keď odstúpil v druhej tretine.

Kopitar pre zranenie nedohral zápas v St. Louis

Zranenie spôsobil Kopitarovi útočník Blues Ryan Reaves, ktorý ho udrel rukou do tváre v čase, keď okolo neho Slovinec korčuľoval.

V zostave Nitry pribudol ďalší Kanaďan

Po Davidovi Lalibertém sa pod Zobor sťahuje aj útočník Judd Blackwater.

Slovenskú hokejovú 16-ku čaká turnaj v Minsku, obhajuje bronz

Rovnako ako v uplynulých štyroch rokoch aj tentoraz budú súpermi zverencov trénera Dušana Halahiju päťnásobní víťazi - rovesníci z Ruska, Lotyšska a domáceho Bieloruska, ktoré obhajuje prvenstvo.

Slovenské hokejistky podľahli Česku na turnaji v Hodoníne

V piatok sa Slovenky stretnú so Švajčiarskom a v sobotu s Ruskom.

Réway chce dohrať v pokoji a vybrať si po sezóne, na repre sa teší

Dvadsaťročný útočník tak nevie, kam zamieri po reprezentačnej prestávke.,aktualizované

Cíger ešte nemá v hlave presnú zostavu, tú určí až po spoločných tréningoch, rovnako ako meno brankára, ktorý sa postaví medzi žŕdky v úvodnom stretnutí na turnaji.

Jágra čaká návrat do zostavy Floridy proti Anaheimu: Cítim sa fajn

Štyridsaťtriročný krídelník od začiatku sezóny dokazuje, že je stále platným hráčom a na Floride dokonca tímovým lídrom.

Marián Hossa je zranený. Jeho spoluhráč z ofenzívy Marko Daňo odohral v zápase vyše 11 minút a na súperovho brankára vyslal jednu strelu.,aktualizované

NHL a KHL vyhlásili najlepších hráčov mesiaca október

Najlepším nováčikom mesiaca sa v KHL stal obranca Amuru Chabarovsk Arťom Zub, v NHL patrí ocenenie útočníkovi Edmontonu Oilers Connorovi McDavidovi.

Držiteľ Stanley Cupu Kane sa pravdepodobne vyhne žalobe za znásilnenie

Američan čelil od leta obvineniu za znásilnenie, ktorého sa mal dopustiť počas večierka v jeho buffalskom dome.

O triumfe hostí rozhodli v tretej tretine Matt Moulson a Sam Reinhart. ,aktualizované

Dukla Trenčín podľahla Piešťanom 2:3

Už v 35. sekunde si diváci zakričali gól, no videorozhodca napokon potvrdil, že sa puk po Melichárkovom zakončení odrazil iba od žŕdky Rybárovej bránky.,aktualizované

Kapitán Bruins Zdeno Chára si pripísal na konto asistenciu. ,aktualizované

Riga v Helsinkách neuveriteľne otočila z 0:5 na 6:5 po nájazdoch

V nájazdoch dokonal famózny obrat Lauris Darzinš.

Pánik pomohol Marlies k výhre štyrmi asistenciami

V noci sa v AHL bodovo presadili aj ďalší dvaja slovenskí útočníci.

Kopecký si premiéru za Třinec predstavoval inak:Musím zlepšiť koncovku

Slovák mal dlhý herný výpadok, pri prvom štarte cítil vo svojej hre ešte menšie rezervy.