Košice strelili Nitre štyri góly, Melicherčík vychytal nulu

Dvakrát sa zapísal do streleckej listiny Lapšanský.,aktualizované

Novinky z NHL: Vstupný draft v roku 2016 bude v Buffale

V Buffale sa vstupný draft uskutoční tretíkrát v histórii a druhýkrát v hale First Niagara Center.

Slovákom sa nedarilo, Tampa rozdrvila Montreal 7:1

Bostonské medvede na čele so Slovákom Zdenom Chárom ťahajú neúspešnú sériu tri zápasy bez výhry.,aktualizované

Hokejová ikona Jágr: S láskou dokážeš všetko, čo si praješ

Jeden z najlepších hokejistov sveta predviedol na sociálnej sieti hlboké vyznanie.

Colorado zdolalo Boston, Briere rozhodol sekundu pred koncom

Kapitán domácich Zdeno Chára strávil na ľade 22:43 min a do štatistík si pripísal dve trestné minúty a tri strely.

V NHL oslnil Plekanec, stal sa najväčšou hviezdou týždňa v zámorí

Za druhú hviezdu zvolili brankára Kuempera. Tretím oceneným je Crosby.

Gregorov Vladivostok prišiel o body dve sekundy pred koncom duelu

Magnitogorsk zdolal Čeľabinsk vysoko 6:1,aktualizované

Gáborík si pripísal prvý bod v sezóne

V ďalšom stretnutí si Toronto v zostave s Richardom Pánikom poradilo s NY Rangers na jeho ľade vysoko 6:3. ,aktualizované

Novinky z NHL: Brodin sa upísal Minnesote na ďalších šesť rokov

Fínsky hokejista Ville Leino po šiestich rokoch opúšťa zámorskú NHL a vracia sa do Európy.

Žolíci vezú všetky body z Bratislavy, Slovan prehral s Jokeritom 2:4

Slovan si tak zapisuje ďalšiu prehru. Prvú po návrate z tripu. Videa s gólmi nájdete v článku.,aktualizované

Úradujúci majster HC Košice dostal doma od Piešťancov výprask

V drese hostí sa zaskvel ex-Košičan Dušan Pašek, ktorý zaznamenal hetrik. Ponúkame vám kompletný prehľad výsledkov slovenskej hokejovej extraligy.

Budaj po krvavom zranení v poriadku, ranu na obočí mu zašili

Budaj do osudného momentu zlikvidoval všetkých osem striel súpera.

Micka si za zákrok na Petra Mikuša nezahrá štyri zápasy

Micka tvrdí, že nešlo z jeho strany o úmysel. Každopádne, za svoj zákrok dostal trest v hre a čakalo ho disciplinárne konanie.

Marián Hossa je lídrom v počte gólov v oslabení medzi aktívnymi hráčmi

Hossa sa dostal na čelo poradia vďaka gólu v zápase s Buffalom, v ktorom Blackhawks triumfovali 6:2.

Daňo dosiahol prvé body, k víťazstvu prispel gólom aj asistenciou

Slovenského talentovaného nováčika vyhlásili za druhú hviezdu zápasu.,aktualizované

Hokejový Petrohrad má nové posily, Vlka a Zajaca

Dvojica z kultovej rozprávkovej série No počkaj zajac! má v Ľadovom paláci baviť deti.

Gregorov Vladivostok prehral v Jekaterinburgu 1:5

Domáci rozhodli o svojom víťazstve už v úvodnej tretine, v ktorej triumfovali 3:1.,aktualizované

Prvý Budajov štart v AHL a z ľadu odchádzal zakrvavený po 12 minútach

Nepríjemný moment nastal v 12. minúte prvého dejstva.

Mikuš má po hrôzostrašnom zákroku Micku zlomený nos a otras mozgu

Útočník domácich Tomáš Micka spôsobil Slovákovi otras mozgu a zlomil mu nos. Mikuš po strete veľmi krvácal a hráči aj fanúšikovia zažili desivé chvíle.

Halák vychytal Islanders výhru v Caroline, Sekera dvakrát asistoval

Jaroslav Halák mal pri 21 zásahoch, 87,5-percentnú úspešnosť. Inkasoval tri góly.,aktualizované

Slovan ukončil trip prehrou na ľade Dinama Minsk 4:1

Dinamo Minsk odskočilo Slovanu Bratislava o tri body a posúva sa z ôsmej na šiestu priečku. Belasí zase klesajú na ôsmu priečku.,aktualizované

Laco priviedol Astanu k ďalšiemu víťazstvu, Špirko skóroval

Tridsaťdvaročný gólman síce inkasoval tri góly, no zlikvidoval ďalších 32 striel.,aktualizované

Košice triumfovali v Martine 3:2, Bartečko hviezdil v Žiline

Jedenáste kolo hokejovej Tipsport extraligy sa nieslo v znamení nevyužitých príležitostí Trenčína či jasnej výhry "kamzíkov" v Žiline. ,aktualizované

Kopecký nespokojný so vstupom ´panterov´ do sezóny

Slovenský útočník Kopecký sa predstavil v súťažnom zápase prvýkrát od februárových ZOH v Soči, úvod sezóny však floridským Panterom nevyšiel podľa očakávaní.

Pánik v Toronte: Teším sa na nový štart, každý zápas musím hrať naplno

Dôvodom jeho odchodu z floridského klubu boli nevyrovnané výkony. Sklamanie však vystriedala nádej a radosť, že dostal novú šancu v novom klube.

Daňov víťazný debut v NHL, Columbus zdolal Buffalo aj s Meszárošom

V noci na piatok bolo v zámorskej profilige na programe 12 zápasov, v ktorých sa predstavilo sedem slovenských hokejistov.,aktualizované

Slovenská hokejová legenda Peter Bondra opäť v akcii

Autor zlatého slovenského gólu na šampionáte v Göteborgu v roku 2002 teraz vhodil čestné buly zápasu NHL Washington - Montreal. "Caps" jubilujú a Peter Bondra patrí k ich "rodinnému striebru".

Štvorku draftu NHL Bennetta čaká po operácii ramena asi polročná pauza

Osemnásťročného centra si v tohtoročnom drafte vybralo Calgary v 1. kole zo štvrtého miesta.

Štvoricu Slovákov v Liberci povedie Čada, nahradil Hyneka

V Liberci bude trénovať štvoricu slovenských hokejistov - brankára Jána Lašáka a útočné trio Martin Bartek, Martin Bakoš a Tomáš Bulík.

Dvadsiatka s prvým tohtosezónnym triumfom, porazila Banskú Bystricu

O zisku troch bodov pre dvadsiatku rozhodol v 58. minúte svojím druhým gólom v zápase Sukeľ.

Šampión KHL stratil body na ľade Gregorovho Vladivostoku

Skalp obhajcu Gagarinovho pohára si pripísal vo štvrtkovom dueli.,aktualizované

Andrej Sekera v drese Caroliny si vyslúžil „A“ na drese

Dvadsaťosemročný Sekera bude vykonávať podobnú funkciu prvýkrát po ôsmich sezónach strávených v profilige.

Pánik sa nakoniec vyhne farme, jeho kariéra bude pokračovať v Toronte

Dvadsaťtriročný útočník sa napokon nedostal na súpisku Lightning na úkor Brendena Morrowa, ktorý sa vrátil do zostavy "bleskov" po zranení.

V šlágri hokejovej extraligy čaká na divákov mimoriadna akcia

Mimoriadna akcia nesie názov ´Užime si repete finále s Nitrou´.

Tvrdoň si nezahrá ani AHL, Detroit ho preradil do nižšej ligy

Dvadsaťjedenročný Tvrdoň pôsobí v zámorí od roku 2010.

Košicania získali z Ligy majstrov skúsenosti, zahrať si ju chcú opäť

Hráči slovenského majstra zaznamenali v prvých troch stretnutiach tesné prehry, ktoré ich v konečnom účtovaní stáli postup.

Na úvod NHL prehra Toronta s Montrealom, Chárov Boston zvíťazil

Prvý gól sezóny strelil v 5. minúte duelu krídelník Canadiens Max Pacioretty.,aktualizované

Slovenskí hokejsiti Réway a Ďaloga pomohli Sparte v Lige majstrov

Sparta si v G-skupine poradila s Adler Mannheim 6:3.,aktualizované

Kings vyvesili majstrovskú vlajku, párty im pokazili žraloci

Majstrovská vlajka bude "kráľom" pripomínať druhý zisk Stanley Cupu v klubovej histórii.

Pánik mieri na farmu, je na listinu nechránených hráčov

Zdalo sa, že Pánik uspel v boji o miestenku v prvom mužstve, no tesne pred štartom ročníka sa do zostavy Tampy Bay vrátil uzdravený Brenden Morrow a vytlačil z nej práve slovenského útočníka.