Hokej

Washington preradil Čajkovského do kempu Hershey Bears

Washington vyradil z kempu pri uplynulej redukcii sedemnásť hráčov, z toho až dvanásť poslal na farmu do Hershey.

Kuriózny Hrivíkov gól po chybe Hossu

Talentovaný útočník sa zapísal do streleckej listiny v 57. minúte stretnutia, keď upravil na konečných 4:1 pre "jazdcov".,aktualizované

Slovan ukončil čiernu sériu, vďaka hetriku Nagya vyhral v Záhrebe 3:1

Slovanisti sa ujali vedenia v 5. minúte v presilovke zásluhou Nagya, ktorý spoza bránky efektne zasunul puk za Barryho Brusta. ,aktualizované

Nagy vyhral Slovanu zápas s Medveščakom! Má hetrik

Fanúšikovia hokeja si dnes môžu vychutnať už tretí súboj týchto súperov v 7. ročníku KHL.,aktualizované

Trenčín vyhral vo Zvolene 1:0 po samostatných nájazdoch

Hrdinom zápasu sa stal Róbert Petrovický. ,aktualizované

Žilina opäť bez výhry, Martinu podľahla v nájazdoch

Žilina tak okrem zápasu s dvadsiatkou v tejto sezóne stále nevyhrala. ,aktualizované

Majster z Košíc vyhral v Skalici, Hylák s čistým kontom

Od úvodného buly držali iniciatívu v hre hostia.

Po desaťgólovej prestrelke si berú Bystričania spod Zobora tri body

Najúspešnejším strelcami boli Henrich Ručkay z Nitry a hosťujúci Block, ktorí strelili zhodne po dva góly.

Pašekovi debut nevyšiel, Piešťany prehrali v Poprade

Pred úvodným buly si v Poprade uctili minútou ticha pamiatku zosnulej trénerskej legendy, Popradčana Jozefa Ivana. ,aktualizované

Ufa zastavila sériu prehier, zdolala Lokomotiv Jaroslavľ

Prerušila tak sériu troch prehier.

Hokejisti Sparta vycestovali na derby zápas do Brna vlakom

Dôvodom bola komplikovaná dopravná situácia na diaľnici D1.

Rozhodcovia KHL chcú sprísniť opatrenia proti nešportovému správaniu

Odborníci plánujú okrem iného vytvoriť aj špeciálny zoznam hráčov. Na tom budú figurovať mená všetkých, ktorí sa previnia proti pravidlám fair play.

Nový tréner Slovana premiešal zostavu, v Záhrebe do brány Janus

V útoku zostala pokope len elitná formácia Michal Vondrka, Václav Nedorost, Ladislav Nagy.

Bývalý obranca Slovana Mojžíš bude hrať za Pardubice

Tomáš Mojžíš sa dohodol na dočasnom kontrakte s HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

NHL: Tatar skóroval, Daňo asistoval, Budaj vychytal víťazstvo

Do hry zasiahol aj Tomáš Jurčo, ktorý si počas 16:51-minútového pobytu na ľade odsedel dve trestné minúty a na bránku súpera vyslal štyri strely. Za Chicago nenastúpil útočník Marián Hossa.

Slovenskí hokejisti sa predviedli v švédskej lige

Brankár Július Hudáček vychytal nulu pre Örebro, útočník Peter Cehlárik bral prvé body za gól a asistenciu.

Magnitogorsk deklasoval Chabarovsk s triom Slovákov, hetrik Zaripova

Už sú známe dva výsledky dnešných zápasov KHL.,aktualizované

Jurčinu trápi svalové zranenie, nenastúpil na zápas proti Podoľsku

Jurčina strelil v utorok v zápase proti Atlantu Mytišči (4:1) svoj prvý gól nielen v drese Rigy, ale aj v KHL.

Hokejovú dvadsiatku dnes porazil Martin

Stretnutie si pozrelo dvestosedemdesiatsedem divákov.,aktualizované

Defenzívu hokejového tímu Banskej Bystrice vystuží Luža s Jaborníkom

Patrik Luža prichádza pod Urpín na striedavý štart z tímu slovenského účastníka KHL Slovana Bratislava.

Dušan Pašek odmietol ponuky zo zahraničia, dohodol sa s Piešťanmi

Po tom, čo "havrani" minulý týždeň angažovali Rastislava Konečného, posilnili svoj káder o ďalšieho útočníka.

Daňo, Hrivík i Gernát prežili prvé škrty vo svojich kluboch

V Detroite smútia nad zranením Pavla Dacjuka. Na druhej strane zranenie ruskej hviezdy by mohlo otvoriť dvere do prvého tímu talentovanému slovenskému krídelníkovi Tomášovi Jurčovi.

Zvolen odmieta nastúpiť na dohrávku s B. Bystricou bez fanúšikov

Na základe stredajšieho rozhodnutia spoločnosti Pro-Hokej dohrajú duel bez divákov 7. októbra od 17.00 h.

Slovenským obrancom Sekerovi a Chárovi sa zachcelo gólov, sú hviezdami

Sekerova Carolina Hurricanes porazila ostrovanov z NY s Halákom a Višnovským. Chárom vedený Boston Bruins si zase poradil s Washingtonom Capitals.,aktualizované

Derek Stepan má prasknutú ihlicu, vynechá úvod sezóny

Center New Yorku Rangers má v nohe prasknutú ihlicu a bude si musieť od hokeja štyri až šesť týždňov oddýchnuť.

Pavel Dacjuk bude pre zranenie ramena chýbať Detroitu mesiac

Dacjuk sa zranil v súboji s obrancom Penguins Robom Scuderim, ktorý ho tvrdo narazil na plexisklo.

Hokejisti Košíc prehrali po predĺžení v súboji majstrov vo Fínsku

Košice po prehre na ľade fínskeho Kärpätu Oulu 2:3 po predĺžení definitívne prišli o šancu postúpiť do ďalšej fázy.,aktualizované

Premiéra novému trénerovi nevyšla, Slovan prehral s Medveščakom 1:4

Belasí prehrali už svoj piaty zápas v rade.,aktualizované

Astana s Lacom v bránke prehrala s Lokomotivom 3:4 po nájazdoch

Slovenský reprezentačný brankár odchytal v bránke kazašského tímu celý duel.

Zvolen s B. Bystricou dohrajú prerušený zápas 7. októbra bez divákov

Rozhodcovia tradičné slovenské derby ukončili pre oheň v sektore hostí a následné zadymenie hracej plochy.

V Dukle vyradia zo súpisky Haščákovu desiatku

Počas nedeľňajšieho stretnutia proti HK Nitra vyvesia dres pod strechu štadióna, čím si klub uctí svojho dlhoročného hráča a bývalého reprezentačného kapitána Ota Haščáka.

HKM Zvolen sa odvolá voči pokute od SZĽH

Polícia identifikovala páchateľa a je proti nemu vedené trestné stíhanie. Klub si iod neho bude nárokovať náhradu za udelenú pokutu.

Meszároš si pripísal plusku a bol najvyťaženejším hráčom Sabres

V prípravných zápasoch NHL Slováci neskórovali.

Třinec aj Pardubice v hokejovej Lige majstrov doma prehrali

Stredočesi so slovenským brankárom Tomášom Halászom prehrali prekvapujúco s talianskym HC Bolzano 1:3 a s jedným bodom sú na dne F-skupiny.,aktualizované

Kopecký sa teší na novú sezónu, zvýšenú konkurenciu v tíme víta

Slovenský hokejista si chce v nadchádzajúcom ročníku NHL v tíme Floridy Panthers napraviť chuť po minulej nevydarenej sezóne .

Košičania chcú v Oulu zabojovať o postupovú nádej v LM

Košičania sú po štyroch odohratých stretnutiach na poslednom štvrtom mieste A-skupiny a na konte majú tri body.