Brankár Hudáček získal angažmán v KHL: Toto je jeho nový klub

Dvadsaťosemročný Hudáček avizoval svoj odchod do KHL už pred mesiacom na úvodnom reprezentačnom sústredení pred MS, vtedy však ešte nechcel prezradiť meno svojho nového zamestnávateľa.

dnes 9:58

KHL

26. apríla 2017 17:38

Tréner Slovana Říha verí, že brankár Brust sa z minulej sezóny poučí
"Belasí" majú za sebou piaty rok v nadnárodnej súťaži, počas ktorých do nadstavby postúpili dvakrát.

24. apríla 2017 18:38

J. Široký ml.: Silnou stránkou Slovana je divácka podpora
V rozhovore pre oficiálny ligový web potvrdil, že trénerom jediného slovenského účastníka v medzinárodnej súťaži bude aj v budúcej sezóne Miloš Říha.

16. apríla 2017 17:51

Petrohrad získal Gagarinov pohár. Vo finále KHL zdolal Magnitogorsk
Petrohradský celok získal v KHL majstrovskú trofej druhýkrát a na tróne pre šampióna nahradil práve Magnitogorsk.

14. apríla 2017 21:33

KHL: Petrohrad delí od Gagarinovho pohára jediné víťazstvo
V sérii s Metallurgom Magnitogorsk vedú už 3:1 na zápasy.

13. apríla 2017 8:19

Dramatické 3. finále play off KHL: Petrohrad pokoril Magnitogorsk
V sérii tak vedie 2:1 na zápasy. O triumfe domácich rozhodol až v 93. minúte Jevgenij Dadonov.

8. apríla 2017 16:56

KHL: Petrohrad vyhral v Magnitogorsku a vo finále vedie 1:0 na zápasy
Vyrovnaný zápas zlomili hostia vo svoj prospech v záverečnej tretine, keď za stavu 3:3 dvakrát skórovali.

7. apríla 2017 12:10

KHL: V sobotu štartuje finále, Petrohrad vyzve Magnitogorsk
Víťaznú trofej si odnesú hráči Metallurgu Magnitogorsk, alebo SKA Petrohrad. Metallurg obhajuje titul z vlaňajšej sezóny a v prípade úspechu by si do vitríny vystavil už tretí pohár.

30. marca 2017 22:00

KHL: Magnitogorsk sa v boji o Gagarinov pohár stretne so SKA Petrohrad
´Magnitke´ stačili na postup iba štyri stretnutia vo finále Východnej konferencie, keď vo štvrtok triumfovala na ľade AK Bars Kazaň 4:1 a celú sériu vyhrala 4:0 na zápasy.

29. marca 2017 20:50

Prvým finalistom o Gagarinov pohár je SKA Petrohrad
Najprv sa presadil v 29. minúte počas presilovky Dinar Chafizullin, druhý gól hostí pridal v 35. Anton Belov.

27. marca 2017 21:40

KHL: Petrohrad vyhral v Jaroslavli 2:1 a v sérii vedie 3:0
V 6. minúte predĺženia rozhodol Alexander Barabanov.

24. marca 2017 20:19

KHL: Metallurg zdolal Kazaň v úvodnom finále Východnej konferencie
Metallurg zvíťazil po dvojnásobnom predĺžení.

19. marca 2017 17:53

KHL: Kazaň zdolala Omsk a postúpila do semifinále
Sériu na zápasy rozhodli hráči Ak vo svoj prospech v pomere 4:2

18. marca 2017 17:56

KHL: Víťaz základnej časti CSKA Moskva vypadol s Lokomotivom Jaroslavľ
Lokomotiv spečatil postup do konferenčného finále proti SKA Petrohrad v sobotu, keď v šiestom dueli série uspel na svojom ľade 3:1.

17. marca 2017 19:16

Omsk zdolal Kazaň. V semifinálovej sérii konferencie znížil na 2:3
Domáci si do polovice stretnutia vypracovali dvojgólový náskok zásluhou Nikolaja Lemťugova a Antona Burdasova.

16. marca 2017 20:16

Petrohrad zdolal Dinamo Moskva a postúpil do finále konferencie KHL
V celej sérii triumfoval 4:1 na zápasy.

16. marca 2017 14:51

Tomu sa ani nechce veriť: Budaj by mal po sezóne zmeniť klub i súťaž
Tridsaťštyriročný slovenský brankár má s Tampou Bay zmluvu do konca aktuálnej sezóny.

14. marca 2017 12:42

Slovan potvrdil Krajčiho odchod, Okenka nebude generálnym manažérom
Slovan je jediný slovenský zástupca v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL).

13. marca 2017 20:31

Magnitogorsk delí od finále KHL jediná výhra, Omsk vyhral v Kazani
Obhajca trofeje Metallurg Magnitogorsk triumfoval v pondelok na ľade Barysu Astana 5:3. Domácim k výhre nepomohol ani hetrik Dustina Boyda.

11. marca 2017 18:58

KHL: Kazaň a Magnitogorsk sa dostali do vedenia 2:0 na zápasy
Hráči Metallurgu Magnitogorsk zdolali Barys Astana 5:4 po predĺžení.