Ďalogov Kchun-lun prehral s Vladivostokom

Do stretnutia zasiahol slovenský obranca Marek Ďaloga.

,aktualizované

Jeglič posilní Neftechimik Nižnekamsk

Dvadsaťdeväťročný Jeglič odohral v prebiehajúcej sezóne KHL za Torpedo 15 zápasov, v ktorých nazbieral štyri asistencie. Predtým tri roky obliekal dres Slovana Bratislava.

KHL: Slovan aj štvrtýkrát prehral, Lade Togliatti podľahol 1:5

Slovan sa najbližšie predstaví v troch ťažkých dueloch na domácom ľade.

Nedorost dal Slovanu košom: Toto je dôvod, prečo sa tak rozhodol

Nedorost pôsobil v Slovane tri sezóny (2014-2017), v minulom ročníku nazbieral v jeho drese 13 bodov (8+5) v 36 zápasoch KHL.

Červená hviezda Kchun-lun s Ďalogom vyhrala v Novosibirsku

Čínsky klub rozhodol o svojom triumfe v záverečnej tretine.

KHL: Petrohrad zdolal v utorňajšom zápase Nižnekamsk 5:2

Torpedo Nižnij Novgorod zase podľahol Dinamu Minsk 1:5.

Jugra umiestnila Štajnocha na listinu nechránených hráčov

Odchovanec prievidzského hokeja podpísal v auguste s Jugrou zmluvu na jeden rok.

Slovan Bratislava podľahol aj Metallurgu Magnitogorsk

V poslednom zápase aktuálneho tripu sa zverenci trénera Eduarda Zankovca predstavia v stredu 18. októbra.

Hráčmi týždňa v KHL sa stali Zapolski, Rafikov a Tkačov

Za najlepšieho brankára týždňa vyhlásili Zapolského, ktorý v troch víťazných zápasoch v drese Jokeritu nedostal ani jeden gól.

Slovan prehral s Traktorom Čeľabinsk, v tabuľke je na 11. mieste

Góly priniesla až posledná časť prvej tretiny, obe mužstvá sa presadili v presilovkách.

KHL: Severstaľ Čerepovec zdolal Dinamo Riga, Hudáček odchytal zápas

V bránke domácich odchytal celý zápas slovenský brankár Július Hudáček.

Slovan začal trip prehrou. Jekaterinburgu podľahol 3:6

Tréner Eduard Zankovec už mal k dispozícii aj novú akvizíciu - kanadského útočníka Zacha Boychuka, ktorý si v prvom zápase za Slovan pripísal jednu asistenciu.

Koniec rekordnej víťaznej série Petrohradu v KHL

Slovenský brankár Július Hudáček priviedol Severstaľ Čerepovec k víťazstvu 3:2 po predĺžení nad Spartakom Moskva.

Čajkovský pomohol gólom k výhre Jekaterinburgu nad Podoľskom

V utorňajších dueloch sa predstavili aj Slováci Marek Ďaloga a Michal Čajkovský.

KHL: Slovan uzavrel domácu sériu výhrou, Mazanec: Potrebovali sme ju

Brankár "belasých" pokryl v súboji so Soči 34 striel súpera a zaslúžene ho označili za jedného z najlepších mužov zápasu.

Hokejisti Slovana zvíťazili nad HK Soči 4:1, rozhodli presilovky

Zverencov trénera Eduarda Zankovca teraz čaká dlhý trip na ihriskách súperov.

KHL: Petrohrad natiahol víťaznú sériu na 20 zápasov

Obhajcovia Gagarinovho pohára vyhrali v pondelok na ľade Spartaku Moskva 4:0.

KHL: Čajkovského gól nestačil na víťazstvo Jekaterinburgu

Ufa zdolala Sibir Novosibirsk na svojom ľade 3:0.

Neúspešná premiéra Zankovca: Je to veľká škoda, že sme prehrali

Slovan bol po celý zápas lepším mužstvom, vypracoval si množstvo šancí, zápas mohla zlomiť presilovka piatich proti trom.

Sedemnásť sekúnd pred koncom rozhodol Žerdev.