Barker už oficiálne v Slovane,vidí to aj ako šancu na ZOH v Pjongčangu
Do tímu "belasých" sa vracia po sezóne strávenej v inom klube KHL, v kazašskom Baryse Astana.

Títo dvaja hokejoví obrancovia si vybojovali zmluvy v Slovane

Český obranca Voráček uspel na skúške v Slovane
Pre 27-ročného obrancu to bude prvé pôsobenie v KHL.

15. augusta 2017 21:37

Bývalý kanonier Sjomin ukončil kariéru, dal sa na štúdium
Dvojnásobný majster sveta sa už zameral na štúdium a zapísal sa na Sibírskej federálnej univerzite na odbor Hutníctvo a neželezné kovy.

15. augusta 2017 21:20

Hokejisti Slovana zdolali v príprave Kometu Brno
Čech Marek Mazanec absolvoval debut v bránke belasých.

14. augusta 2017 20:17

Útočník Dwight King podpísal kontrakt na dva roky s Jekaterinburgom
Dvojnásobný víťaz Stanley Cupu sa stal novým spoluhráčom slovenského obrancu Michala Čajkovského.

11. augusta 2017 9:20

KHL: Enlund sa dohodol so Sibirom Novosibirsk
Dvadsaťdeväťročný univerzál pôsobil v uplynulej sezóne v CSKA Moskva a Červenej hviezde Kchun lun, za ktoré odohral dokopy 33 zápasov a zaznamenal 12 bodov.

10. augusta 2017 18:28

Slovan prehral aj záverečný duel na Wingas Cupe
Slovanu sa síce podarilo dva razy vyrovnať, na tretí gól hviezdneho útočníka súpera Maxima Afinogenova však už nedokázal odpovedať.

9. augusta 2017 22:06

Slovan prehral na Wingas Cupe aj s domácim Kasselom
Kassel viedol na začiatku druhej tretiny 3:0.

8. augusta 2017 18:28

Hokejový Slovan odštartoval Wingas Cup prehrou s Dinamom Riga
"Belasých" čaká ďalší duel na turnaji už v stredu o 19.00 h proti domácemu EC Kassel Huskies. Na záver sa vo štvrtok o 13.30 h stretnú s Viťazom Podolsk.

4. augusta 2017 12:55

Andrej Meszároš trénoval po zranení prvýkrát na ľade
Meszároš reprezentoval Slovensko na štyroch MS a troch zimných olympijských hrách. V uplynulom ročníku odohral do zranenia 35 zápasov, s bilanciou 4 gólov a 9 asistencií.

3. augusta 2017 21:31

Hokejisti Slovana v príprave prehrali na ľade českého majstra
Tímy si vyskúšali aj predĺženie vo formáte troch proti trom a následne aj samostatné nájazdy.

2. augusta 2017 21:28

Hokejisti Slovana prehrali v prípravnom zápase so Zlínom
Tréner Miloš Říha nemohol ešte vo štvrtom prípravnom zápase pred začiatkom sezóny počítať s novými posilami, fínskym útočníkom Ramstedtom a americkým obrancom Ebertom.

2. augusta 2017 6:08

KHL: Slovan sa po Ramstedtovi posilnil aj o amerického obrancu Eberta
Dvadsaťtriročný Američan odohral uplynulú sezónu v nižšej zámorskej súťaži AHL. V drese Texas Stars odohral 68 zápasov a nazbieral 25 bodov (9+16).

1. augusta 2017 13:50

KHL: Jekaterinburgu vykradli šatňu, na zlodejov doplatil aj Čajkovský
K nepríjemnej udalosti prišlo pred utorňajším zápasom s AK Bars Kazaň, ktorý Jekaterinburg prehral 3:4 po predĺžení.

1. augusta 2017 9:49

Hokejový Slovan podpísal ročnú zmluvu s fínskym centrom Ramstedtom
Tridsaťročný hokejista tak zostane v KHL, v uplynulej sezóne pôsobil v rámci tejto nadnárodnej súťaže v ruskom Chabarovsku.

31. júla 2017 16:28