< sekcia KHL

Bakoš si pripísal dva body, no jeho Soči Jaroslavľu podľahlo

Ilustračné foto. Foto: TASR - Michal Svítok

Prvý gól domácich v zápase Soči s Lokomotivom Jaroslavľ strelil v 47. minúte slovenský útočník Martin Bakoš, ktorého strela sa do siete odrazila od pravej žrde.

Moskva 3. februára (TASR) – V nedeľnom stretnutí hokejovej KHL zvíťazil v boji o play off Neftechimik Nižnekamsk na ľade Torpeda Nižnij Novgorod 3:2 po predĺžení. Prvý gól domácich v zápase Soči s Lokomotivom Jaroslavľ (3:4) strelil v 47. minúte slovenský útočník Martin Bakoš, ktorého strela sa do siete odrazila od pravej žrde. Slovenský útočník si už o tri minúty asistoval pri góle Jegora Rykova.

Sumáre:

HC Torpedo Nižnij Novgorod – Neftechimik Nižnekamsk 2:3 pp (0:0, 1:1, 1:1 – 0:1)

Góly: 33. Orlov – 37. Poriadin, 49. Nättinen, 61. Charjullin

HK Soči – Lokomotiv Jaroslavľ 3:4 (0:0, 0:2, 3:2)

Góly: 47. BAKOŠ, 50. Rykov (BAKOŠ), 54. O'Dell – 26. Beljajev, 28. Jurtajkin, 46. Loktionov, 58. Rafikov