< späť

Kazakovcev si za hrubý zákrok na Šťastného nezahrá jeden zápas

Na snímke zranený hokejista Andrej Šťastný (Slovan), ktorého záchranári po narazení súperom na mantinel odnášajú na vyšetrenie do nemocnice v utorkovom domácom súboji KHL medzi HC Slovan Bratislava a Severstaľ Čerepovec v Bratislave 3. októbra 2017. Foto: TASR/Pavel Neubauer

Kazakovcev fauloval Šťastného v utorňajšom zápase na ľade Slovana Bratislava, domáceho hráča museli vyniesť z ľadu na nosidlách so zafixovaným krkom.

Moskva 4. októbra (TASR) - Hokejista Severstalu Čerepovec Nikolaj Kazakovcev si za zákrok na slovenského útočníka Andreja Šťastného nezahrá v jednom zápase. Informáciu priniesol oficiálny web Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL).

Kazakovcev fauloval Šťastného v utorňajšom zápase na ľade Slovana Bratislava, domáceho hráča museli vyniesť z ľadu na nosidlách so zafixovaným krkom. Útočník Severstaľu dostal za hrubý zákrok trest na 5 minút plus do konca stretnutia. DK mu v stredu udelila ešte dodatočný trest zákazu štartu v nasledujúcom dueli.Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.

Úvod

BUDE SA ŠMÝKAŤ: Meteorológovia varujú pred silným vetrom a poľadovicou

V pondelok SHMÚ očakáva výskyt silného vetra aj v nižších polohách, pre západné Slovensko, sever Slovenska a časť Prešovského kraja vydáva výstrahu 1. stupňa pred vetrom s rýchlosťou 65-70 km/h.

,aktualizované