POSILA NEPRILETELA: Hokejový Slovan sa so Stewartom snaží skontaktovať

Tridsaťročný útočník mal priletieť dopoludnia na viedenské letisko, kde ho čakal zamestnanec klubu s ceduľkou v ruke, ten sa však hráča nedočkal. Stewartov mobil zvonil, ale hokejista ho nedvíhal.

KHL: Spartak Moskva prehral s Petrohradom, Hudáček nedochytal

V 28. minúte ho vystriedal Nikita Bespalov.

KHL: Slovan umiestnil obrancu Schausa na listinu nechránených hráčov

Ak si ho z nej v lehote 48 hodín nestiahne iný klub KHL, zamieri do tipsportligového HC '05 iClinic Banská Bystrica.

Hráčmi týždňa v KHL sa stali Barulin, Turbin a Klinkhammer

Najlepším nováčikom týždňa sa stal útočník Nikita Šaškov zo Sibiru Novisibirsk.

Slovan prehral aj so Soči

Slovanu vôbec nevyšiel vstup do zápasu, keď už v 7. minúte prehrával o dva góly. Domáci sa nevedeli dostať do tempa, hostia boli lepší v každej hernej činnosti.,aktualizované

Jekaterinburg opäť víťazí

O triumfe najlepšieho tímu celej súťaže rozhodol v 44. minúte útočník Nigel Dawes.

KHL: Slovan neudržal tesný náskok, prehral s Jokeritom

Slovanisti v zápase trikrát viedli, no nedokázali ho dotiahnuť do víťazného konca. Po prehre so Spartakom Moskva (1:4) tak neuspeli ani v druhom domácom stretnutí za sebou.,aktualizované

KHL: Jekaterinburg natiahol víťaznú šnúru na 11 zápasov

S plným počtom 22 bodov je najlepší tím doterajšieho priebehu súťaže.

KHL: Petrohrad rozdrvil Novosibirsk

Vydarený zápas má za sebou aj Červená hviezda Kchun-lun.

Slovan získal skúsenú posilu. V NHL má na konte takmer 700 zápasov

Stewart nastúpil v zámorskej profilige na 691 stretnutí vrátane play off, v ktorých si pripísal 332 bodov.

KHL: Hokejisti Slovana prehrali doma so Spartakom Moskva

Slovan svoje príležitosti v závere zápasu nepremenil a po tom, čo ešte raz inkasoval do prázdnej bránky, zaknihoval druhú domácu prehru v ročníku. ,aktualizované

KHL: Ufa zvíťazila v Čeľabinsku, darilo sa i Kazani

UFO triumfovala na ľade v Čeľabinsku.,aktualizované

KHL: Řepík zo Slovana sa stal najlepším útočníkom týždňa

Dvadsaťdeväťročný krídelník si vyslúžil ocenenie za fantastické výkony v uplynulých troch zápasoch na klziskách súperov, v ktorých strelil dokopy päť gólov a pridal aj jednu asistenciu.

KHL: Dinamo Moskva zvíťazilo nad Dinamom Minsk

Hetrikom sa blysol Maxim Afinogenov.

KHL: Slovan zaznamenal prvý triumf na ľade súperov. Zdolal Vladivostok

Víťazný gól strelil v 53. minúte Michal Řepík. ,aktualizované

KHL: Bratislavský Slovan angažoval amerického útočníka Baileyho

Dvadsaťšesťročný hráč sa s vedením účastníka KHL dohodol na ročnom kontrakte platnom do konca aktuálneho ročníka nadnárodnej súťaže.

KHL: Útočník Hovorka posilnil Vladivostok

Pre 33-ročného útočníka pôjde o prvé pôsobisko v KHL.

Andrej Kosticyn s hetrikom pri triumfe Dinama Minsk nad Čerepovcom

Pri triumfe Dinama Minsk na štadióne Severstaľu Čerepovec 4:1 sa hetrikom zaskvel bieloruský útočník Andrej Kosticyn.

KHL: Admiral Vladivostok prehral s Dinamom Riga po nájazdoch

Dva body zabezpečil hosťom svojim výkonom brankár Kristers Gudlevskis a rozhodujúci samostatný nájazd premenil švédsky útočník Linus Videll. ,aktualizované

KHL: Slovan prehral po tretí raz za sebou, Chabarovsku podľahol o gól

Výjazd zakončia Bratislavčania v piatok na ľade Admiralu Vladivostok od 11.30 h SELČ.,aktualizované